Content Marketing

Dobra treść to niezwykle skuteczne narzędzie – odpowiednio używane pomaga w budowaniu zaufania do marki, promowania jej w wyszukiwarce Google oraz, w konsekwencji, w zwiększeniu sprzedaży. Nic tak skutecznie nie zachęca do kupowania produktu, jak sprawnie i ciekawie stworzona… historia.

Dobra historia to podstawa!

Content marketing to kreowanie dobrych historii wokół firmy lub konkretnego produktu. Potencjalni klienci liczą na to, że teksty zaproponowane im na stronie firmowej lub blogu będą wartościowe i pomocne. Czytelnicy chcą wiedzieć, dlaczego powinni wybrać właśnie Twój produkt. I wcale nie mają ochoty na suche i nudne opisy techniczne. Content marketing ma za zadanie dostarczyć odbiorcom unikatowe i merytoryczne materiały, które przyciągną uwagę i wpłyną na decyzje zakupowe konsumentów. Dla Twojej firmy oznacza to zwiększony zysk oraz… coś więcej.

Co zyskujesz wprowadzając do swojej strategii content marketing?

Każda firma jest nastawiona na generowanie zysków. To całkowicie zrozumiałe i naturalne. Ale dzięki content marketingowi możesz zyskać o wiele więcej. Klient który kupuje, jest dobry. Ale jeszcze lepszy jest taki, który powróci do Ciebie i dodatkowo – przyprowadzi znajomych! Jeśli prócz dobrej usługi zaproponujesz mu pomocny i pożyteczny artykuł, zyskasz zaufanie i zbudujesz pozytywne skojarzenia z Twoja firmą.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Mapi Media zatrudnia copywriterów, którzy tworzą teksty oparte na najskuteczniejszych technikach content marketingu. Piszemy w językach polskim i angielskim – bo nasi klienci prowadzą swój biznes w różnych miejscach na świecie. Opowiadamy pozytywne historie, tworzymy przydatne treści dostosowane do internetowego odbiorcy.

Piszemy teksty

Marketingowe

Pod SEO

Specjalistyczne

Poradnikowe

Ofertowe

Masz swoje materiały lub piszesz autorskie teksy, lecz czujesz że potrzebują kreatywnej redakcji i korekty? Zmodyfikujemy je, by budowały wizerunek Twojej marki, trafiały do czytelników oraz jeszcze skuteczniej zwiększały ruch na stronie.