Funkcjonujemy bez przeszkód

a nawet na zwiększonych obrotach, widzimy zwiększone zainteresowanie przede wszystkim systemami e-commerce, a także szybkimi kampaniami on-line

Efektywnie i w 100% zdalnie

wszystkie projekty - także te nowe realizujemy w 100% zdalnie, bez konieczności spotykania się i narażania zarówno Państwa jak i Nas

Jesteśmy do waszej dyspozycji

rozumiemy bezprecedensową sytuację w której wszyscy się znaleźliśmy, dlatego teraz szczególnie podkreślamy, że tak jak zawsze - jesteśmy do Waszej dyspozycji

Szanowni Państwo, w związku z sytuacją epidemiologiczną w jakiej wszyscy się znajdujemy, zapewniamy że Mapi Media realizuje wszystkie zobowiązania wynikające z naszych ustaleń z Państwem w pełnym wymiarze.

Oczywiście zdajemy sobie również sprawę z ograniczeń jakie zostały nałożone na Państwa firmy oraz bardzo skomplikowanej sytuacji będącej następstwem tych ograniczeń.

Mimo to wszyscy widzimy że obecnie „całe życie” nie w teorii, ale już w praktyce przeniosło się do sieci i warto już teraz pomyśleć w jaki sposób wykorzystać jeszcze bardziej efektywnie swój serwis internetowy, zarówno obecnie jak i w przyszłości, chcemy być dla naszych klientów wsparciem w poszukiwaniu tych rozwiązań. Prosimy dzwonić, pisać  i konsultować, jesteśmy do dyspozycji.

Pragniemy jeszcze raz zapewnić że nadal normalnie pracujemy dla Państwa, ze względu na charakter naszej pracy jest to w pełni możliwe. Chcemy i możemy nadal z pełnym zaangażowaniem i mobilizacją realizować nasze cele i zadania zaplanowane na kwiecień jak i na kolejne miesiące.

Mamy nadzieję że to co robimy przyniesie nam wszystkim wymierne korzyści teraz jak i po tym trudnym okresie. Mamy również pewność że jeszcze większa cześć usług, handlu oraz innych świadczeń przeniesie się w znacznie większym stopniu do sieci niż to jest obecnie.

Dlatego zachęcamy Państwa już teraz do zastanowienia się nad rolą Państwa serwisów, stron i sklepów kiedy wróci normalność…

Zapewniam również że wraz z naszym zespołem Mapi Media będziemy gotowi aby w tym Państwa wspierać i pomagać, aby wspólnie przetrwać i odbudować nasze firmy.

Pozdrawiamy, życząc wam wszystkim dużo zdrowia!

Zespół Mapi Media

Nie znalazłeś odpowiedzi na
interesujące Cię pytanie?

Skontaktuj się z nami - odpowiemy ekspresowo.
Specjalnie dla Ciebie zagniemy czasoprzestrzeń!

Skontaktuj się z nami,
tak jak lubisz:
szybki kontakt: +48 534 700 975

Skontaktuj się z nami

    Proszę udowodnić, że jesteś człowiekiem, wybierając Ciężarówka.