Agencja Interaktywna Mapi Media

Agencja interaktywna Mapi Media powstała w 2012 roku jako mała firma, która początkowo świadczyła usługi jedynie z zakresu pozycjonowania i optymalizacji stron internetowych.Rozwój najnowszych technologii, rosnące znaczenie stron mobilnych i kanałów social media oraz wysyp agencji SEO, świadczących podobne usługi sprawiły, że poszerzyliśmy obszar naszej działalności. Wraz z upływem lat, zdobywaliśmy doświadczenie w wielu dziedzinach marketingu internetowego, a nasz zespół stale się powiększał.

Obecnie Mapi Media oferuje szereg skutecznych rozwiązań, których zastosowanie przynosi wymierne korzyści w postaci trwałej i maksymalnej obecności firm naszych Klientów w Internecie.


Współpracujemy z dużymi, jak i małymi markami. Do każdego zlecenia podchodzimy z najwyższą starannością. Zaczynamy od gruntownej analizy poczynań konkurencji i szukamy rozwiązań, które pomogą naszym Klientom pozostawić konkurentów daleko w tyle. Stawiamy na wysoką jakość świadczonych usług. Pozostajemy w stałym kontakcie z naszymi Klientami, na bieżąco wyjaśniając wątpliwości i usuwając ewentualne usterki.Ukończone kursy, wiedza i doświadczenie pozyskane podczas kilku lat pracy, w połączeniu z kreatywnością zgranego zespołu specjalistów sprawiają, że cel, jaki sobie wyznaczyliśmy jest jak najbardziej realny. Celem tym jest sprawić, by nasi Klienci zaistnieli w sieci. Chcemy, by mogli bezpiecznie i przede wszystkim skutecznie, prowadzić swój internetowy biznes.

W naszej ofercie znajdują się:

  • budowa i projektowanie stron internetowych
  • tworzenie i wdrażanie sklepów internetowych
  • analizowanie konkurencji
  • prowadzenie kampanii AdWords
  • pozycjonowanie stron internetowych (w tym audyt strony, optymalizacja, tworzenie wartościowych linków i zapleczy pozycjonerskich)
  • prowadzenie blogów firmowych
  • content marketing, tworzenie wartościowych treści na potrzeby klientów
  • prowadzenie firmowych profili w social media (Facebook, Twitter, Instagram)

Zespół Mapi Media

Tomasz Radwański
Dyrektor Zarządzający
Mariusz Kuryło
Specjalista SEM
Mateusz Biegun
Specjalista ds. SEO
team
Szymon Hałat
Web Developer
Ewa Drzewiecka
Copywriter
Magda Stanaszek
Grafik
Matt Stanaszek
Copywriter
Iwona Balcerzak
Młodszy specjalista SEM