Agencja Interaktywna Mapi Media

Agencja interaktywna Mapi Media powstała w 2012 roku jako mała firma, która początkowo świadczyła usługi jedynie z zakresu pozycjonowania i optymalizacji stron internetowych.Rozwój najnowszych technologii, rosnące znaczenie stron mobilnych i kanałów social media oraz wysyp agencji SEO, świadczących podobne usługi sprawiły, że poszerzyliśmy obszar naszej działalności. Wraz z upływem lat, zdobywaliśmy doświadczenie w wielu dziedzinach marketingu internetowego, a nasz zespół stale się powiększał.

Obecnie Mapi Media oferuje szereg skutecznych rozwiązań, których zastosowanie przynosi wymierne korzyści w postaci trwałej i maksymalnej obecności firm naszych Klientów w Internecie.


Współpracujemy z dużymi, jak i małymi markami. Do każdego zlecenia podchodzimy z najwyższą starannością. Zaczynamy od gruntownej analizy poczynań konkurencji i szukamy rozwiązań, które pomogą naszym Klientom pozostawić konkurentów daleko w tyle. Stawiamy na wysoką jakość świadczonych usług. Pozostajemy w stałym kontakcie z naszymi Klientami, na bieżąco wyjaśniając wątpliwości i usuwając ewentualne usterki.Ukończone kursy, wiedza i doświadczenie pozyskane podczas kilku lat pracy, w połączeniu z kreatywnością zgranego zespołu specjalistów sprawiają, że cel, jaki sobie wyznaczyliśmy jest jak najbardziej realny. Celem tym jest sprawić, by nasi Klienci zaistnieli w sieci. Chcemy, by mogli bezpiecznie i przede wszystkim skutecznie, prowadzić swój internetowy biznes.

W naszej ofercie znajdują się:

  • budowa i projektowanie stron internetowych
  • tworzenie i wdrażanie sklepów internetowych
  • analizowanie konkurencji
  • prowadzenie kampanii AdWords
  • pozycjonowanie stron internetowych (w tym audyt strony, optymalizacja, tworzenie wartościowych linków i zapleczy pozycjonerskich)
  • prowadzenie blogów firmowych
  • content marketing, tworzenie wartościowych treści na potrzeby klientów
  • prowadzenie firmowych profili w social media (Facebook, Twitter, Instagram)