Social Media

Liczba użytkowników mediów społecznościowych na świecie stale wzrasta – zupełnie na przekór tym, którzy co roku wieszczą koniec Facebooka. Firmy już dawno przekonały się, że obecność w social mediach to nie wybór, a konieczność.

W Polsce aktywnością w kanałach social media może pochwalić się 90% wszystkich posiadających dostęp do Internetu. To ogromna liczba! Coraz częściej użytkownicy wchodzą w interakcje z markami, właśnie na Facebooku poszukując produktów i usług. To tam, często pod wpływem rekomendacji innych internautów, zapadają decyzje zakupowe. Co to oznacza dla Ciebie?

Facebook jest najszybciej rozwijającym się obecnie kanałem reklamowym w Internecie i jego potencjał pod względem zarówno marketingowym, jak i PRowym wzrasta. Klient chce mieć z Tobą kontakt. Często o każdej porze dnia i nocy. Aby temu sprostać, potrzebujesz profesjonalnego wsparcia.

Jakie korzyści daje profesjonalnie prowadzony fanpage na Facebooku?

 • widoczność marki
 • zwiększenie i wsparcie sprzedaży
 • szybki kanał reklamacji i dział obsługi klienta
 • budowa świadomości o marce i produktach
 • wsparcie działań promocyjnych
 • cenne źródło ruchu na stronie
 • źródło danych z rynku oraz opinii klientów
 • przestrzeń pozwalająca na budowę więzi z firmą
 • wsparcie działań SEO
 • narzędzie wspomagające działania partnerskie w biznesie

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Zadbamy o to, aby komunikacja z Twoimi klientami na fanpage była ciekawa i angażująca. Zbudujemy Twój wizerunek oraz zadbamy, by był widoczny!

Strategia: doskonale wiemy, że każda firma to inna historia, filozofia oraz wartości. Opracowujemy indywidualną strategię, spójną z Twoim wizerunkiem i celami

Kreacja: na potrzeby Twojego fanpage’a opracujemy grafiki, przygotujemy teksty i wszelkie inne materiały

Reklama: Możliwości targetowania reklam na Facebooku są ogromne. Dzięki temu możemy bardzo precyzyjnie skierować posty na opracowaną we współpracy z Tobą grupę docelową. Ludzie, do których chcesz dotrzeć ze swoim produktem czy usługą, są już na Facebooku – wystarczy ich poszukać!

Reakcja: stale będziemy monitorować twój fanpage. Żadna wiadomość czy komentarz nie pozostaną niezauważone – czas reakcji w social media jest niezwykle ważny. Klienci cenią sobie szybką i dynamiczną komunikację

Czy wiesz, że…

37% całej populacji na Ziemi korzysta z mediów społecznościowych?

Jeśli interesują Cię inne platformy społecznościowe – napisz do nas! Dla naszych klientów prowadzimy także profile na Twitterze, Instagramie, Pintereście, Google+ oraz Youtube.

Jak to się robi?

 • Kampanie Facebook Ads
  W swojej ofercie posiadamy pakiet wsparcia w przygotowaniu i prowadzeniu kampanii reklamowych Facebook Ads. Wyznaczymy cel i opracujemy idealny target. Przygotujemy posty reklamowe oraz grafiki, a potem zadbamy o to, by reklama trafiła tam, gdzie chcesz.
 • Cel kampanii, czyli – co chcesz osiągnąć?
  Na początku każdej kampanii, trzeba wybrać cel. Może to być promocja wydarzenia, kierowanie klientów na stronę, rozbudzenie zaangażowania dotyczącego konkretnego postu, czy też promocja profilu na Facebooku. Sprytna kampania potrafi łączyć w sobie kilka celów – np. promować ciekawą treść na stronie internetowej i przy okazji przyciągać nowych fanów do fanpage’a.
 • Target, czyli – do kogo chcesz dotrzeć?
  Nawet najlepiej dobrany cel nie wystarczy, jeśli nie trafisz do odpowiednich odbiorców. Kim jest Twój idealny klient? Czy to kobieta z gromadką dzieci, a może biznesman kochający szybkie samochody? Opcje targetowania na Facebooku są bardzo rozbudowane. Dzięki temu, Twoja marka może trafić wprost do tych, na których najbardziej ci zależy!
 • Praca kreatywna – copywriting i odpowiednia grafika
  Wiesz już dlaczego i do kogo chcesz dotrzeć? Teraz pozostaje tylko… przemówić odpowiednim językiem! Tekst i obraz – dwa fundamenty udanej reklamy. Muszą poruszać emocje, wzbudzać pozytywne skojarzenia z marką i zmuszać do działania (na przykład do kliknięcia w link lub polubienia fanpage’a).
 • Optymalizacja i analiza, czyli reklama w praktyce
  Kalkulacja i planowanie to jedno. Ale zawsze trzeba pamiętać, że na Facebooku siedzą… ludzie. Ich preferencje, pragnienia i zainteresowania są często trudne do uchwycenia. Dlatego praca nad kampanią nie kończy się na prostym kliknięciu „Utwórz”. Modyfikowanie grupy docelowej, testowanie grafik i tekstów pod kątem ich atrakcyjności, a w końcu gromadzenie informacji z zakończonych kampanii pozwala na lepsze dopasowanie reklam w przyszłości.