Zainteresowała Cię nasza oferta? Skontaktuj się z nami

Promocja biznesu w internecie jest dziś podstawowym działaniem marketingowym niemalże każdej firmy. Bez względu na to, czy dopiero zaczynasz swój mały biznes, czy potrzebujesz wsparcia dla dużej korporacji – Mapi Media jest tu aby Ci pomóc.

Oferujemy kompleksowe usługi z marketingu internetowego, od budowy strony WWW, przez pozycjonowanie, prowadzenie social mediów, po kampanie AdWords.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważny jest wizerunek Twojej firmy w internecie, dlatego oferujemy najwyższej jakości usługi z zakresu marketingu internetowego i pozycjonowania. Nie traktujemy naszych Klientów szablonowo – każdy Klient to wyjątkowa historia i ma sprecyzowany cel do osiągnięcia.

Jesteśmy grupą entuzjastów, a wszystko, co robimy, jest poparte doświadczeniem i wiedzą w tworzeniu i pozycjonowaniu stron. Poznaj szczegóły naszej oferty i zobacz, dlaczego to właśnie nam warto zaufać.

Pozycjonowanie to proces, który rozpoczyna się zbadania rynku (konkurencji, wyszukiwanych fraz), optymalizacji witryny, następnie wdrażana są działania związane z tworzeniem linków, treści – aby zwiększać na witrynie wartościowy ruch.

Dlaczego warto spróbować z nami?

  • przejrzyste i przyjazne dla klientów umowy, transparentne działania,
  • kompleksowe działania, indywidualne podejście
  • konsultacje i comiesięczna weryfikacja pracy – nie tylko pozycji ale ruchu, konwersji i efektywności.

Reklama AdWords to najszybszy i jeden z najskuteczniejszych sposobów dotarcia do klienta. Ogromny zasięg, precyzyjne kierowanie, szybkie efekty.

Twoją kampanią zajmą się certyfikowani specjaliści AdWords z zakresu Reklamy w sieci wyszukiwania, reklam z listą produktów (Google Shopping), remarketingu (reklama podążająca za użytkownikiem).

Każda kampania jest monitorowana i korygowana, co miesiąc otrzymasz informacje o zmianach kampanii, jej efektywności i dalszych sugestiach.

Google Partners

Nastawiamy się na funkcjonalność, estetykę, efektywność. I traktujemy to poważnie.

Doradzimy Ci najlepsze rozwiązania, odradzimy nietrafne pomysły. Wszyscy nasi webdesignerzy mają solidne podstawy SEO – nie oddamy w Twoje ręce słabej witryny, która wymaga dodatkowej inwestycji.

Witryny tworzymy głównie w oparciu o system CMS Wordpress – przyjazny, wygodny w edycji, lubiany przez wyszukiwarki i doceniany przez klientów.

Wszystkie witryny tworzymy w technologi RWD, responsywne, poprawnie wyświetlające się na urządzeniach mobilnych.

sklepy internetowe

Tworzymy sklepy internetowe w oparciu o systemy Wordpress (Woo Commerce), Magento, Prestashop.

Dlaczego warto powierzyć nam budowę sklepu?
Posiadamy duże doświadczenie zarówno w tworzeniu systemów e-commerce, jak i późniejszej obsłudze marketingowej – SEO, Kampaniach AdWords z listą produktów. Wiemy co powinien posiadać sklep, aby mógł realizować swoje zadanie.

Przeprowadzamy migracje z systemów z różnych systemów (znakomitych kilkanaście lat temu – fleszowe animacje, disco w tle aby umilić indeksowanie duplikatów), na nowoczesne i funkcjonalne systemy.

Pomagamy szukać optymalnych rozwiązań – integracji z systemami magazynowymi, kurierami – doradzamy i odradzamy w zależności od przeznaczenia sklepu i budżetu.

Prowadzimy profile na portalach społecznościowych i przygotowujemy skuteczne kampanie reklamowe na Facebooku.

Facebook jest niezwykle ważnym kanałem komunikacji z klientami. Użytkownicy portali społecznościowych coraz częściej sprawdzają profile marek i właśnie tam podejmują decyzje zakupowe. Aby przyciągnąć ich uwagę i zrobić pozytywne wrażenie, potrzebny jest szereg działań – pisanie dobrych postów, tworzenie ciekawych grafik, przygotowanie kampanii, sprawna i szybka interakcja.

Pomożemy Ci stać się lubianą i polecaną w kanałach społecznościowych firmą – zaopiekujemy się Twoim fanpagem, zadbamy o Twoich klientów – tych obecnych i przyszłych.

Dobierzemy odpowiedni kanał komunikacji, opracujemy strategię, zoptymalizujemy reklamy i przygotujemy content. Z nami unikniesz kryzysów wizerunkowych i pokażesz światu najlepsze, co masz do zaoferowania.

89
Ilość kampanii AdWords
82
Kampanie SEO
189
Zbudowane strony
48
Kampanie Facebook Ads
Wybrane realizacje

Zobacz wszystkie nasze prace w portfolio

Ostatnio na naszym blogu
Pozycjonowanie stron pod wyszukiwanie głosowe

Usługa wyszukiwania głosowego znana jest użytkownikom od wielu lat, jednak dopiero w ostatnim czasie zyskała na tyle dużą popularność, że…

Asystent Google w Polsce

Wprowadzenie asystenta Google do Polski Z dniem 16 stycznia Google wprowadził swojego asystenta do naszego kraju, co oznacza, że możemy…

Urodziny Google, wyszukiwarka Google

Wyszukiwarka Google jest niewątpliwie flagowym produktem giganta z Mountain View. 27.09. obchodziła swoje dwudzieste urodziny. W przeciągu minionych dwudziestu lat…

Zadzwoń
534 700 975