Strony firmowe

Landing Page

Strony - wizytówki

Portale internetowe

Sklepy internetowe WooCommerce

Dedykowane rozwiązania

Szukasz rzetelnego i uczciwego wykonawcy strony internetowej?
Jesteś w dobrym miejscu! Dowiedz się dlaczego także i Ty podobnie jak dziesiątki przedsiębiorców powinieneś postawić na współpracę razem z nami?

 1. Zjedliśmy zęby na e-marketingu
 2. Tworzymy strony www „Dla ludzi, dla robotów”
 3. Opieka klasy biznes „no extra fee”
 4. Od wstępnych szkiców logo po utrzymanie serwera Nie da się użyć innego słowa niż kompleksowo. Właśnie tak obsługujemy naszych klientów!

Ekspresowa wycena do 24h

Wyślij brief, dokumentację, szkice lub… zwyczajnie napisz czego potrzebujesz.

Jesteśmy ludźmi, mówimy ludzkim językiem, przede wszystkim o kwestiach technicznych, na których nie musisz się znać, po prostu.

Tworzymy strony dla firm z całej Polski

Nie ma znaczenia czy jesteś z południa, centrum, północy, wschodu czy zachodu Polski - jesteśmy tu by Ci pomóc. Pracujemy dla firm o różnej wielkości z całego kraju oraz dla zagranicznych partnerów. Skontaktuj się z nami już teraz lub sprawdź ofertę lokalną dla:
Białystok, Bydgoszcz, Bytom, Chorzów, Cieszyn, Częstochowa, Gdańsk, Gorzów Wielkopolski, Jastrzębie Zdrój, Jelenia Góra, Katowice, Kraków, Łask, Łowicz, Łódź, Mikołów, Mysłowice, Olsztyn, Opole Płock, Poznań, Pruszków, Pszczyna, Radom, Rybnik, Sosnowiec, Stargard, Szczecin, Warszawa, Wrocław, Zakopane, Zgierz, Żory, Żywiec, Zielona Góra.

Zobacz nasze wybrane realizacje

Jest na czym oko zawiesić.
Nie sposób oddać wszystko to co robimy. Poniższe realizacje to zaledwie fragment, nie przekrój, ale wycinek naszego doświadczenia w obszarze web designu.
Któraś realizacja zwróciła Twoją uwagę? Chciałbyś mieć podobną - czyli nowoczesną, responsywną i funkcjonalną witrynę? Koniecznie skontaktuj się z nami.

To miejsce czeka na Twoją stronę
będzie piękna, nowoczesna, funkcjonalna... obiecujemy!

Robi wrażenie, prawda?

Zobacz więcej pięknych projektów w naszym portfolio

zobacz nasze portfolio

Chciałbyś z nami pracować, ale masz jeszcze dodatkowe pytania na temat tworzenia stron internetowych z Mapi Media?

Skontaktuj się z nami lub sprawdź poniżej listę najczęściej zadawanych pytań i naszych odpowiedzi.

 • 1. Chcę zlecić budowę strony internetowej, co będziecie ode mnie potrzebować jeżeli chodzi o materiały? Co mam konkretnie przygotować?

  Gdy ustalimy cel budowy strony internetowej, dobierzemy właściwą technologię, ustalimy jej strukturę, opracujemy makietę, architekturę informacji – czyli gdy zamkniemy swoisty etap koncepcyjny, „bierzemy się do pracy”.

  Na pewno będziemy potrzebować logotyp (ewentualnie uzupełniające elementy identyfikacji wizualnej), zdjęcia, materiały graficzne, teksty do wszystkich podstron, które ustalimy (opcjonalnie tłumaczenia do wersji językowych), dane do formularzy etc.

  To co potrzebujemy będzie oczywiście pochodną naszych ustaleń wynikających przede wszystkim z określonych funkcjonalności serwisu internetowego i będzie precyzyjnie określone. Spokojnie, jeżeli równolegle do naszej pracy będą powstawać materiały, spotkamy się z pracami po prostu w pewnym miejscu.

 • 2. Nie mam nic z tych rzeczy / Mam tylko ich część. Na ich opracowanie nie mam czasu, ponieważ jestem zajęty swoim biznesem / nie chce mi się tego robić / specjalizuję się w czymś innym, czy możecie więc zrobić to za mnie?

  Jasne, że tak. Po to tu jesteśmy i po to nasz agencyjny zespół funkcjonuje właśnie w takiej, czyli zróżnicowanej jeżeli chodzi o specjalizacje i kompetencje konstelacji. W zależności od Twoich potrzeb możemy „wziąć na siebie” następujące elementy składające się na całokształt budowy serwisu internetowego:

  1. opracowanie logotypu lub całościowego systemu identyfikacji wizualnej, włączając w to elementy charakterystyczne / konstytutywne, księgę znaku, a nawet materiały z obszaru „DTP” (ulotki, wizytówki, opakowania, teczki ofertowe, papier firmowy etc.). Co ważne, projekty które wykonamy dla Ciebie z myślą o digitalu będziesz mógł wykorzystywać w tradycyjnych nośnikach reklamy a nawet w aranżacji Twojego biura.
  2. copywriting / webwriting czyli „hipnotyzujące nagłówki”, elektryzujące historie, przekonujące i wyczerpujące opisy produktów, trafne argumenty, właściwie uchwycone potrzeby konsumentów, rozwiązywanie ich problemów w centrum marketingowej narracji oraz język dostosowany do Twoich odbiorców. Słowem, teksty na strony internetowe. Opracowując teksty na serwisy www łączymy podejścia zorientowane na grupę docelową oraz roboty wyszukiwarek (SEO). Piszemy w zasadzie na wszystkie tematy zawsze wykonując solidny research. Piszemy w języku polskim oraz angielskim (brytyjskim, native speaker).
  3. tłumaczenia. Język polski oraz angielski to oczywiście nasz standard. Jeżeli targetujesz swoją ofertę na poszczególne kraje lub terytoria i wszyscy zgadzamy się co do tego, że istnieje uzasadniona konieczność posiadania dodatkowych wersji językowych – działamy. Dzięki wieloletniej współpracy z zaprzyjaźnionymi tłumaczami proponujemy Ci bardzo wysoką jakość tłumaczeń za rozsądną cenę. Tłumaczymy na język niemiecki, francuski, włoski, hiszpański… Pamiętaj proszę, że wersja językowa oczywiście może lecz nie musi być lustrzanym odbiciem wyjściowej struktury strony. Wersja językowa może zostać utrzymana np. w popularnej konwencji one-page ze scrollingiem pomiędzy poszczególnymi sekcjami, czyli koncentrować się na najistotniejszych komunikatach.
  4. zdjęcia / profesjonalna sesja fotograficzna / fotografia produktowa. „Content is the king”. Tak, to prawda. Trudno nie przypisywać wiodącej roli swoistemu „marketingowi treści”. Wiesz już, że treść jest ważna nie tylko z perspektywy Twojej grupy docelowej (odbiorców, konsumentów czy coraz częściej prosumentów), ale również / przede wszystkim z perspektywy poprawnej indeksacji witryny przez roboty wyszukiwarek sieciowych. Natomiast nie zwalnia Nas to w żadnym wypadku z bezwzględnego obowiązku wykorzystywania odpowiednich obrazów. W zależności od funkcji Twojej witryny i specyfiki biznesu możemy wykonać dla Ciebie sesję fotograficzną firmy, sesje produktową w specjalnych warunkach. Oczywiście możemy również dobrać trafne obrazy ze stocków (stocki to miejsca, w których znajdziesz materiały z obszaru tzw. fotografii seryjnej) zarówno darmowych jak i komercyjnych. Słowem, jeżeli nie masz nic, spokojnie, my zadbamy o wszystko.
 • 3. Czy zapewniacie adres strony internetowej oraz firmową pocztę, w tym różne adresy dla moich pracowników? Ile to wszystko kosztuje?

  Naturalnie, zapewniamy to wszystko. Domeny - rejestrujemy najpopularniejsze polskie, zagraniczne oraz globalne rozszerzenia domen. Oczywiście jeżeli masz już domenę u innego operatora bezpłatnie pomożemy Ci w przetransferowaniu jej do naszego systemu (do transferu będziemy potrzebować tzw. kod authinfo, dowiedz się więcej o transferze domen).

  Sprawdź cennik rejestracji i odnowienia domen w Mapi Media.

  Serwer / Poczta – dysponujemy własną, dedykowaną infrastrukturą hostingową. Szybkie serwery oparte są o dyski SSD. Atrakcyjne pakiety hostingowe dostosowane są do serwisów o różnym zapotrzebowaniu na zasoby. Najwyższe pakiety nie ograniczają ilości oraz pojemności tworzonych kont pocztowych.

  Bezpłatnie pomożemy Ci w konfiguracji kont pocztowych w najpopularniejszych klientach poczty (Microsoft Outlook czy open-source’owy Thunderbird).

  Udostępniamy panel zarządzania Twoim serwerem, poprzez przyjazny, intuicyjny i polskojęzyczny interface Cpanel.

  Koszt – jeżeli nawiązujemy współpracę domenę oraz serwer otrzymasz od Nas na pierwszy rok gratis. Koszt odnowienia serwera oraz domen na kolejny rok znajdują się na naszej stronie: serwer, domena. Sięgając do najczęściej wybieranych przez naszych klientów usług, roczne utrzymanie domeny 100 zł netto, serwer 250 zł netto, więc łącznie roczne utrzymanie strony internetowej może kosztować około 350 zł netto z założeniem, że jest to domena .pl oraz serwer o pojemności 25 GB.

 • 4. Automatyczne kopie bezpieczeństwa danych? Czy zabezpieczacie w ten sposób moją stroną oraz pocztę?

  Tak, zabezpieczamy. To oczywiście nasz standard. Szczegółowe informacje na temat kopii bezpieczeństwa znajdują się w regulaminie usług hostingowych.

 • 5. A charakterystyczna „zielona kłódka” w pasku przeglądarki internetowej przy adresie mojej strony? Ją też zapewniacie?

  Tak, bezpłatny certyfikat SSL otrzymujesz u Nas w standardzie podczas wyboru jednego z pakietów hostingowych. To szczególnie ważne nie tylko ze względu na doświadczenie użytkowników, zaufanie internautów do Twojej witryny ale również z uwagi na komunikaty wyświetlane przez przeglądarki internetowe oraz Google, które ostrzegają przed wejściem na potencjalnie niebezpieczny serwis, który może wyłudzać dane. Certyfikat SSL szyfruje połączenie z witryną i jest absolutnie krytyczny nie tylko w przypadku witryn e-commerce / serwisów z jakimkolwiek formularzem, który przesyła dane.

  Oczywiście, certyfikat SSL nie zwalnia z odpowiedzialności dbałości o własne hasła, nieujawnianie, odpowiedni stopień skomplikowania. Pamiętaj, że nigdy nie będziemy prosić Cię mailowo o podanie Twoich haseł. Takie wiadomości to przykład phishingu, czyli próby wyłudzenia dostępu do Twoich danych.

 • 6. Ile trwa budowa strony internetowej? Czy robicie strony „na wczoraj”?

  Strony „na wczoraj” budujemy wyłącznie na płatnych szablonach stron internetowych WordPress. Korzystamy ze sprawdzonych, bezpiecznych z bardzo dobrze rozwiązaną optymalizacją SEO szablonów premium. W przypadku stron na szablonach możemy zaproponować termin realizacji nawet do 5 dni roboczych (oczywiście, zależy on od aktualnego obłożenia pracą web-developerów i rozwiązania kwestii materiałów).

  W pozostałych przypadkach budujemy strony internetowe w oparciu o indywidualny, skrojony pod Twój biznes projekt graficzny, opracowany przez naszych grafików. Czas stworzenia serwisu na projekcie zależy tak naprawdę w dużej mierze od zamawiającego, ponieważ to on opiniuje każdy przesłany projekt (każdej podstrony o określonym typie), zgłasza ewentualne uwagi, które zostaną uwzględnione w kolejnej iteracji.

  My ze swojej strony wywiązujemy się z ustalonych terminów oddania do weryfikacji poszczególnych etapów (np. dla makiety i projektu strony głównej jest to zazwyczaj do 4 dni roboczych, projekt konkretnej podstrony – 2 dni robocze, kodowanie typowej strony firmowej na CMS WordPress: 4 -10 dni roboczych po akceptacji projektu), ale nie mamy wpływu na decyzje klienta.

  Odpowiadając jednoznacznie: to ile trwa budowa strony internetowej zależy tak naprawdę od złożoności projektu, dodatkowych funkcjonalności (np. konieczność integracji sklepu internetowego z systemem magazynowym) i dyspozycyjności klienta. Na ogół mieścimy się w około 20 dniach roboczych w przypadku średniej wielkości strony firmowej na CMS z dedykowaną grafiką.

 • 7. Ile kosztuje budowa strony internetowej, uwzględniając wszystkie koszty dodatkowe?

  To naturalnie brzmi jak frazes, ale naprawdę wszystkie projekty wyceniamy indywidualnie w relacji do ich funkcjonalności, która rzutuje na czasochłonności realizacji. Oczywiście istnieją pewne widełki na zasadzie „od” i je sygnalizujemy (zobacz cennik tworzenia stron internetowych) natomiast finalny kształt wyceny zawsze jest wektorem indywidualnych rozmów i tak naprawdę Twoich potrzeb.

  Co więc wpływa na koszt tworzenia strony internetowej?

  Przede wszystkim to, czy strona ma powstać na szablonie (750 – 1500 zł netto) czy też ma zostać zaprojektowana na dedykowanym projekcie graficznym (od 3200 zł netto). Następnie dodatkowe funkcjonalności, np. wersje językowe, integracja z systemem do e-mail marketingu, oprogramowanie formularzy zapisu, które będą generować dokumenty zgłoszeniowe i link do szybkich internetowych płatności czy wykonanie katalogu produktów wraz z filtrowaniem na poziomie poszczególnych kategorii. Nie wyczerpiemy tu wszystkich możliwości, bo jest ich tyle ilu klientów, ich niepowtarzalnych pomysłów i biznesów, natomiast każdy z tych dodatkowych modułów jest przez Nas analizowany i wyceniany. Dodajmy jeszcze kwestię opracowania materiałów: copywriting, czyli pisanie tekstów na strony internetowe, ich ewentualne tłumaczenie na inne języki, czy wykonanie sesji fotograficznej w siedzibie klienta. To wszystko wpływa na ostateczny koszt.

 • 8. Czy wystawiacie Faktury VAT za strony www? Jak wyglądają warunki współpracy, płatność, zaliczka etc.?

  Tak oczywiście, na wszystkie nasze usługi wystawiamy Faktury VAT. Modelowy przykład współpracy wygląda następująco:

  1. kontakt ze strony klienta,
  2. dedykowany opiekun dokonuje szczegółowej analizy potrzeb klienta, weryfikuje wszystkie założenia, dobiera właściwe rozwiązania i technologie, przedstawia nasze argumenty i sugestie,
  3. gdy zgadzamy się co do zakresu realizacji możemy przedstawić ofertę,
  4. rozmawiamy o ofercie, a po jej akceptacji przygotowujemy umowę, która precyzuje wszystkie składowe projektu (terminy, etapy płatności, obowiązki obu stron, kwestia materiałów, tekstów na stronę, zdjęć, szczegółowa specyfikacja techniczna projektu etc.). Naturalnie możemy wcześniej, w dowolnym momencie udostępnić brief umowy do wglądu.
  5. po podpisaniu umowy i opłaceniu zaliczki, która wynosi zazwyczaj 50% wartości kontraktu – przystępujemy do działania zgodnie z zakresem i przyjętym harmonogramem,
  6. działamy… oddajemy złożony, oprogramowany, przetestowany i uzupełniony w materiały serwis,
  7. po akceptacji serwisu i jego opublikowaniu, rozliczamy pozostałą część kontraktu,
  8. kontynuujemy naszą współpracę w obszarach SEO (pozycjonowanie), kampanii Google / Facebook Ads.
 • 9. Czy po wykonaniu serwisu zapewniacie opiekę administracyjną i dajecie gwarancję na wykonaną pracę?

  Oczywiście, każdy z oddanych przez Nas serwisów internetowych jest objęty 12 miesięczną gwarancją.

  Z chęcią też wesprzemy Cię w bieżącej administracji stroną, aktualizacji treści etc. Wówczas preferujemy podpisanie tzw. umowy serwisowej w której deklarujemy gotowość do prac nad Twoją stroną w określonym wymiarze czasowym, a każde Twoje zgłoszenie jest traktowane przez Nas priorytetowo i bezzwłocznie po ustaleniu zakresu działania, przystępujemy do pracy.

  Naturalnie, jeśli ewentualne aktualizacje są sporadyczne i tak naprawdę nie ma potrzeby nawiązywania współpracy na zasadzie stałej umowy serwisowej, jesteśmy do Twojej dyspozycji doraźnie. Wówczas z reguły pracujemy w oparciu o rozliczenie roboczo-godzinowe.

 • 10. CMS umożliwia samodzielne zarządzanie stroną, ale czy ja sobie z tym w ogóle poradzę?

  CMS z ang. Content Management System czyli System Zarządzania Treścią powstał właśnie z myślą o osobach nietechnicznych, nie programistach, które bez znajomości nawet podstaw języków HTML czy CSS mogą samodzielnie, w prosty i szybki sposób aktualizować treści na stronach internetowych.

  Jeżeli potrafisz obsługiwać jakikolwiek procesor tekstu np. Microsoft Word czy LibreOffice, to potrafisz jednocześnie zarządzać treścią w WordPressie i możesz samodzielnie obsługiwać swoją stronę internetową.

  Do Twojej dyspozycji jest przyjazny edytor WYSIWYG z ang. what you see is what you get, czyli w wolnym tłumaczeniu „dostajesz to co widzisz”. Przed opublikowaniem tekstu na stronie możesz podejrzeć jego wygląd.

  Oczywiście możliwości WordPress’a to nie tylko zarządzanie istniejącą treścią, ale również modyfikacja i rozbudowa struktury serwisu, tworzenie wielopoziomowego menu, osadzanie filmów, dodawanie nowych zakładek, galerii, aktualności, produktów, plików, formularzy... jak i inne rozwiązania, które możemy dla Ciebie oprogramować.

 • 11. Czy przeszkolicie mnie z obsługi strony internetowej? W jaki sposób?

  Tak, co więcej – utrwalimy to szkolenie w postaci Screencast’a (zapis ekranu wraz z naszym komentarzem do wykonywanych na nim czynności). Dzięki temu w dowolnym momencie będziesz mógł wrócić do szkolenia i przypomnieć sobie, czy też sprawdzić wybrane funkcje CMS’a.

 • 12. Czy będę wiedział ile osób odwiedza moją stronę?

  Tak.

  Swoją drogą, musisz to wiedzieć.

  Analityka internetowa to podstawa zarówno w przypadku małego lokalnego biznesu np. kawiarni jak i sklepu internetowego, który nie koncentruje się na danym obszarze. W standardzie stworzenia każdej strony internetowej zamieszczamy podstawową konfigurację Google Analytics lub Google Tagmanager, konfigurujemy też usługę Google Search Console, która dostarcza niezbędnej wiedzy m.in. o stanie indeksowania witryny przez Googlebota, ewentualnych błędach, nieistniejących podstronach z błędem 404 czy faktycznych zapytaniach w wynikach organicznych Google.

 • 13. Czy moja strona internetowa będzie dobrze wyglądała na telefonie?

  Tak. Dodajmy, że nie tylko wyglądała, ale i działała.

  Pamiętaj, że systematycznie rośnie odsetek użytkowników mobilnych w ogóle odwiedzających. Pytanie jak duży jest to odsetek (50%, 60% czy 70%) sprowadźmy do kwestii specyfiki poszczególnej branży i kategorii konsumentów. Tzw. wersja responsywna nie jest dodatkiem, niejednokrotnie to właśnie ona jest główną wersją serwisu.

Nie znalazłeś odpowiedzi na
interesujące Cię pytanie?

Skontaktuj się z nami - odpowiemy ekspresowo.
Specjalnie dla Ciebie zagniemy czasoprzestrzeń!

Skontaktuj się z nami,
tak jak lubisz:

Projektowanie stron internetowych na WordPressie

Dlaczego także i Ty powinieneś postawić na wiodący CMS?

 1. Popularność
 2. Rozbudowa
 3. Aktualność
 4. Wszechstronność
 5. Integracje
 6. Obsługa
 7. Bezpieczeństwo
 8. Pozycjonowanie

Czyli co, jakie funkcje / cechy może zawierać Twoja witryna.

 1. szablon WordPress premium lub indywidualny projekt graficzny
 2. Responsive Web Design, Twoja strona wygląda świetnie, na każdy urządzeniu
 3. makietę UX (user experience) ilustrującą rozkład poszczególnych elementów, bloków funkcjonalnych
 4. System Zarządzania Treścią (CMS), tak, nie musisz być programistą by obsługiwać swoją stronę!
 5. przyjazny edytor WYSIWYG. Obsługujesz WORDa? Obsługujesz więc swoją stronę!
 6. nowoczesny, responsywny i zarządzany slider (rotator grafiki)
 7. wysokiej jakości kod HTML, CSS zgodny z najlepszymi praktykami W3C (World Wide Web Consortium)
 8. opcjonalnie page builder działający na zadzie drag and drop
 9. tworzenie nielimitowanej ilości podstron serwisu
 10. moduł aktualności (wpisów)
 11. moduł bloga, idealne rozwiązanie do prowadzenia firmowego bloga eksperckiego
 12. obydwa moduły umożliwiają publikowanie wpisów chronologicznie, w oparciu o kategorie, tagi wpisów, autorów
 13. sortowanie wpisów
 14. katalog usług lub produktów z funkcją filtrowania
 15. zarządzanie użytkownikami, definiowanie różnych ról i poziomów dostępu
 16. komentowanie wpisów, moderacja, zakładanie kont przez użytkowników
 17. zarządzanie strukturą serwisu, wielopoziomowe menu, mega menu, zagnieżdżanie nielimitowanej ilości podstron i kategorii w menu
 18. tworzenie galerii zdjęć
 19. zamieszczanie video
 20. upload plików
 21. nowoczesny efekty typu parallax scrolling, animacje CSS, animacje przejścia, SVG morphing, lazy loading, counter, time line etc.
 22. formularze kontaktowe, zamówienia, rejestracji
 23. informacja o plikach cookies
 24. Google Maps interaktywna mapa ze szczegółami dojazdu
 25. wersje językowe
 26. wsparcie z RODO

Sprawdź opinie o naszej pracy

Bezsprzecznie najlepsza firma programistyczna w naszym regionie.

Mapi Media to firma, za którą stoi wykwalifikowany i doświadczony Zespół. Świetny kontakt oraz szybkie reakcje na zmiany, sprawiały, że współpraca przebiegała bezproblemowo na każdym etapie projektu.

Jakość wykonania oraz dbałość o szczegóły, nawet przy tak dużym przedsięwzięciu jest godna podziwu.

Rafał Blachura
www.wisla.com.pl

Z oferty firmy Mapi Media skorzystaliśmy przy okazji tworzenia strony internetowej, zdecydowaliśmy się na kilka ciekawych pomysłów i rozwiązań zaproponowanych podczas wspólnych spotkań i ustaleń co do kształtu nowego serwisu internetowego.

Zdecydowaliśmy się również na skorzystanie z usługi pozycjonowania nowego serwisu oraz prowadzenie działań w Social Media, szczególnie trudnym zadaniem jest pozycjonowanie serwisu internetowego z nową domeną, a taki był właśnie uruchamiany nasz firmowy.

Artur Fidler
Hajduk Kominki
Dołącz do zadowolonych Klientów

Podeślij brief, założenia, dokumentację, lub po prostu napisz nam co potrzebujesz?

Każdą realizację dzielimy na poszczególne etapy. Niewielkie kroki, zbliżające nas do dużych rzeczy!

 1. Analiza / Określenie założeń
 2. Dobór i przedstawienie rozwiązań
 3. Potwierdzenie zakresu prac
 4. Oferta
 5. Podpisanie umowy i start prac
 6. Etap projektowy
 7. Skład i kodowanie grafiki
 8. Doprogramowanie dodatkowych funkcjoanlności
 9. Testy
 10. Wdrożenie

Portal wisla.com.pl

Wisła, Szczyrk, Brenna… czyli Beskidy o każdej porze roku!

Wisła to jedna z chętniej odwiedzanych tradycyjnych górskich destynacji. Szczyrk dzięki imponującym swym rozmachem inwestycjom w nowoczesną infrastrukturę narciarską wyrasta na swoistą mekkę białego szaleństwa. Oba urokliwe miasteczka wraz z malowniczymi ościennymi miejscowościami są odwiedzane przez dziesiątki tysięcy turystów każdego roku. Nie tylko zimą. Wielu z nich szuka oczywiście wcześniej noclegu przez Internet.
Portal naszego klienta – www.wisla.com.pl powstał właśnie z myślą o przyjemnym, wirtualnym spotkaniu turystów oraz właścicieli apartamentów, kwater prywatnych, ośrodków wczasowych, hoteli czy gospodarstw agroturystycznych.

Założenia projektu:

Punktem wyjścia do budowy nowej wersji serwisu internetowego wisla.com.pl były z jednej strony krytyczne doświadczenia właściciela portalu związane z niewystarczającą funkcjonalnością oraz możliwością efektywnej administracji bieżącej wersji a z drugiej zmiany technologiczne, które dotykają każdego z Nas. Upowszechnienie się smartfonów, rozszerzanie katalogu czynności, które chcemy wykonywać szybko i intuicyjnie za ich pomocą (m.in. właśnie selekcji, porównania i finalnie rezerwacji miejsce noclegowych), wysokie oczekiwania co do jakości wersji responsywnych portali.

Poprzeczka została postawiona bardzo wysoko. Nowy, nowoczesny serwis internetowy o złożonej funkcjonalności musiał być jednocześnie dostosowany do sprawnej, intuicyjnej obsługi przez osoby „nietechniczne” zarządzające widocznością swych wizytówek. Zgodnie z paradygmatem, tworzymy rozwiązania dla użytkowników w myśl idei: no codding skills required wzięliśmy się do pracy!

Po rozmowach przedstawiliśmy szczegółową specyfikację techniczną portalu oraz makiety UX, wśród założeń znalazły się m.in.:

 1. prosta i szybka rejestracja nowych użytkowników portalu (właścicieli wizytówek obiektów noclegowych)
 2. wybór jednego z terminowych planów opłacenia wizytówek (obecnie trzy plany do wyboru, w przyszłości definiowane i konfigurowane przez administratora serwisu w dowolnym momencie bez konieczności naszej ingerencji)
 3. wdrożenie i pełna konfiguracja szybkich płatności internetowych za wybrany abonament
 4. spięcie akceptacji płatności z aktywacją wizytówki
 5. kody rabatowe obniżające cenę abonamentu (definiowanie dowolnej wartości procentowej / kwotowej kodu)
 6. bezpłatny okres pierwszego abonamentu
 7. automatyczne przypomnienia o odnowieniu abonamentu na kolejny okres przed wygaśnięciem wizytówki
 8. proste i szybkie tworzenie wirtualnej wizytówki swojego obiektu (opisy, oferty specjalne, galerie zdjęć, cenniki, cechy obiektu, udogodnienia w pokojach, formularz kontaktowy wraz z datą planowanego przyjazdu, integracja z Google Maps oraz Google reCAPTCHA)
 9. zamieszczanie opinii o obiektach przez odwiedzających
 10. filtrowanie ofert na poziomie listingu w danych kategoriach po wybranych przez właściciela kryteriach
 11. dodatkowy dział poświęcony atrakcjom w danych miejscowościach
 12. promowanie ofert specjalnych
 13. formularz subskrypcji oraz integracja z jednym z wiodących dostawców systemu do email marketingu zaawansowana analityka internetowa

 

To oczywiście zaledwie część z przyjętych założeń. Naszym zdaniem są one jednak najciekawsze z punktu widzenia zarówno samych prac programistycznych jak i funkcjonalności wdrożonego serwisu.

Po akceptacji specyfikacji technicznej i makiet UX ilustrujących rozkład elementów, wykonaliśmy dedykowane projekty graficzne wszystkich podstron serwisu. Następnie przystąpiliśmy do kodowania front-ednu i funkcjonalności backendowych w oparciu o WordPress i Woocommerce. Po optymalizacji i wykonaniu testów na użytkownikach serwis został opublikowany na naszym serwerze.

Bezsprzecznie najlepsza firma programistyczna w naszym regionie.

Mapi Media to firma, za którą stoi wykwalifikowany i doświadczony Zespół. Świetny kontakt oraz szybkie reakcje na zmiany, sprawiały, że współpraca przebiegała bezproblemowo na każdym etapie projektu.
Jakość wykonania oraz dbałość o szczegóły, nawet przy tak dużym przedsięwzięciu jest godna podziwu.
Bezsprzecznie najlepsza firma programistyczna w naszym regionie.

Rafał Blachura
właściciel portalu wisla.com.pl

Misja zakończona sukcesem

Poprzeczka została postawiona bardzo wysoko. Nowy, nowoczesny serwis internetowy o złożonej funkcjonalności musiał być jednocześnie dostosowany do sprawnej, intuicyjnej obsługi przez osoby „nietechniczne” zarządzające widocznością swych wizytówek.

Czyli jakie cechy / funkcjonalności może posiadać Twoja firmowa witryna

MARKETING INTERNETOWY, SEO, SEM

 1. integracja z Google Analytics, Search Console, GTM
 2. śledzenie konwersji
 3. założenie konta Google Ads (dawniej Google AdWords)
 4. konfiguracja remarketingu i tagu konwersji Google Ads
 5. kupon na pierwszą kampanię Google Ads o wartości 375 zł (dotyczy tylko i wyłączanie nowych kont Google Ads)
 6. moduł czatu on-line
 7. czat przez Messenger
 8. szybkie wybieranie połączeń
 9. pop-up czyli tzw. „wyskakujące okienko”
 10. formularz zapisu na listę mailingową subskrybentów zgody z modelem double-opt-in
 11. opcjonalnie integracja z zewnętrznym dostawcą systemu do e-mail marketingu
 12. konfiguracja pixela Facebooka
 13. budowanie list remarketingowych
 14. odnośniki do sieci społecznościowych
 15. przekierowania 301
 16. przyjazne adresy url
 17. unikalne meta title i description
 18. alty obrazków
 19. hierarchia nagłówków (H1 – H6)
 20. kompresja grafiki
 21. mechanizm cache
 22. optymalizacja kodu
 23. plik robots.txt
 24. sitemapa
 25. własna strona błędu 404
 26. znaczniki semantyczne kodu HTML5

BEZPIECZEŃSTWO TWOJEJ WITRYNY

 1. autoryzacja dostępu do panelu CMS
 2. walidacja siły haseł
 3. odzyskiwanie hasła dostępu
 4. poziomy dostępu wielu użytkowników
 5. moderacja komentarzy
 6. zabezpieczenie przed spamem
 7. integracja reCAPTCHA na formularzach
 8. darmowy certyfikat SSL
 9. inteligentne aktualizacje systemu
 10. regularne kopie bezpieczeństwa
 11. firewall na poziomie serwera
 12. zabezpieczony webmail panel
 13. 12 miesięcy gwarancji
 14. wsparcie techniczne
szybki kontakt: +48 692 858 574

Skontaktuj się z nami

  Please prove you are human by selecting the plane.