Projektowanie stron internetowych

Dziś każdy zdaje sobie sprawę z tego, że witryna internetowa jest niezbędnym elementem promocyjnym. Każda firma, z każdej branży, może za pomocą dobrze wykonanej i pozycjonowanej witryny skutecznie reklamować w internecie swoje usługi czy produkty niemalże na całym świecie. Strony internetowe sprzedają, budują zaufanie, pozyskują klinetów, informują.
Strony internetowe - projekty

Strony internetowe tworzone z myślą o kliencie

W Mapi Media projektujemy strony internetowe dla każdego – od małych, z kilkoma podstronami, po zaawansowane i rozbudowane serwisy.

W zależności od branży w jakiej działasz i od specyfiki grupy docelowej Twoich produktów lub usług projektujemy strony tak, by zapewniały Ci jak największe zyski.

  • Darmowa wycena, dostosowanie projektu do budżetu klienta
    Wychodzimy naprzeciw Twoim wymaganiom – dotyczących systemu, wyglądu i niezbędnych funkcjonalności, także pod kątem przyszłych działań marketingowych. Niezależnie, czy chodzi o prostą stronę firmową, czy rozbudowany sklep – oddamy w Twoje ręce witrynę, która będzie pracować na Twoją korzyść. Na etapie projektowym, nasi specjaliści służą również wsparciem SEO i SEM – aby witryna była dostosowana do wymagań wyszukiwarek, a reklamy AdWords miały sens i konwertowały.
  • Przygotowanie indywidualnego projektu graficznego lub wybór gotowych rozwiązań
    wraz z dostosowaniem layoutu do wymagań klienta. Przygotujemy responsywny layout o nowoczesnym wyglądzie i strukturze dostosowanej do Twoich potrzeb.
  • Wdrożenie projektu, optymalizacja serwisu (szybkość działania strony, konfiguracja dla wyszukiwarek), instalacja na docelowym serwerze oraz przeszkolenie z obsługi serwisu. Oddajemy w Twoje ręce witrynę w pełni przygotowaną do realizacji Twoich celów biznesowych.

Nasze strony tworzymy w oparciu o popularne systemy zarządzania treścią (CMS), które pozwalają na swobodne zarządzanie i rozwijanie strony – w miarę rozwoju Twojej firmy, będziesz mógł równolegle rozwijać istniejącą witrynę.
witryny internetowe - Bielsko by MM
Projektowanie witryn internetowych

Dlaczego warto nam powierzyć projektowanie Twojej witryny?

Stworzymy dla Ciebie serwis przy użyciu najnowszych rozwiązań technologicznych (HTML5, CSS3, PHP). Każda stworzona przez nas strona jest responsywna (dostosowana do wyświetlania na urządzeniach mobilnych takich, jak tablety czy smartfony).

Zadbamy o niepowtarzalny i estetyczny design, który doskonale współgra ze specyfiką Twojej firmy i jak najlepiej eksponuje jej ofertę. Jesteśmy otwarci na wszystkie propozycje i sugestie naszych klientów.

Jednak najważniejszym aspektem każdej strony, nad którą pracujemy, jest spełnienie norm i zasad WebUsabilty. Dobre strony internetowe są przyjazne użytkownikowi, dlatego projektujemy je tak, aby były przejrzyste i nie przysparzały kłopotów w poruszaniu się po nich.

Czy wiesz, że…

28,9% stron internetowych w globalnej sieci działa w oparciu o WordPress?