Projektowanie stron internetowych

Tworzenie stron internetowych

Stworzymy dla ciebie nowoczesną, responsywną stronę internetową – dostosowaną do aktualnych trendów i przede wszystkim użyteczną – aby była wsparciem dla Twojego biznesu.

Obecnie strony internetowe to działające 24 godziny na dobę centrum obsługi klienta, ważny kanał pozyskiwania zleceń, punkt sprzedaży. Taką myślą kierujemy się projektując witryny i sklepy internetowe. Ale to nie wszystko.

Strony internetowe - projekty

Dlaczego warto powierzyć Nam stworzenie strony internetowej?

Jest wiele firm, które oferują tworzenie witryn i sklepów, co nas wyróżnia?

 • Nasze strony internetowe są nastawione na cel i konwersję
  Tworząc witrynę angażujemy Specjalistę SEO i SEM – aby układ, struktura treści mogła generować ruch z wyszukiwarek, słowem – pracowała. Większość naszych klientów, po stworzeniu witryny, kontynuuje współpracę z nami w zakresie marketingu internetowego. Tworzymy strony internetowe nastawione na cel.

 • Uczciwa wycena i konkurencyjne ceny
  Dostosowujemy rozwiązania w ramach budżetu, oferujemy konkurencyjne ceny. Oferujemy rabaty dla klientów decydujacych się na działania marketingowe.
 • Wdrożenie projektu, optymalizacja serwisu (szybkość działania strony, konfiguracja dla wyszukiwarek), instalacja na docelowym serwerze oraz przeszkolenie z obsługi serwisu. Oddajemy w Twoje ręce witrynę w pełni przygotowaną do realizacji Twoich celów biznesowych.
 • Wykorzystujemy najpopularniejszy na świecie i niezwykle elastyczny system CMS – WordPress.
  Sprawdzony, doskonały do pozycjonowania, rozwojowy. Nie brniesz w ślepą uliczkę. Najlepsze wsparcie i największa ilość bezpłatnych rozszerzeń.
 • Wsparcie i opieka
  Stworzone przez nas witryny objęte są gwarancją, oferujemy również wsparcie w administracji zbudowanym przez nas serwisem.

Nasze strony tworzymy w oparciu o popularne systemy zarządzania treścią (CMS), które pozwalają na swobodne zarządzanie i rozwijanie strony – w miarę rozwoju Twojej firmy, będziesz mógł równolegle rozwijać istniejącą witrynę.
witryny internetowe - Bielsko by MM
Projektowanie witryn internetowych

Strony internetowe – etapy tworzenia

1. Darmowa wycena projektu – skontaktuj się z nami, opowiedz nam o Twojej branży, usługach i oczekiwaniach. Określimy zakres prac związany z budowaniem strony pod kątem funkcjonalności, układu treści i grafiki. Doradzimy Ci również najlepsze rozwiązania sprawdzające się dla danego typu witryn.

2. Projekt graficzny – przygotujemy indywidualne projekt graficzny – estetyczny, czytelny, łatwy w nawigacji oraz ułatwiający realizację zamierzonych celów – kontaktu, telefonów, sprzedaży.

3. Uzgodnienie funkcjonalności i ostatecznego kształtu projektu, poprawki.

4. Wdrożenie systemu, optymalizacja wstępna witryny dla użytkownika oraz Gogole (szybkość strony, czytelność dla wyszukiwarek)

5. Przeszkolenie z obsługi nowego serwisu, zarządzanią treścią serwisu. Chętnie przygotujemy dedykowane instrukcje wideo oparte na twoim serwisie.

6. Dalsza współpraca?

Czy wiesz, że…

28,9% stron internetowych w globalnej sieci działa w oparciu o WordPress?

Tworzymy strony internetowe na systemie WordPress

Strony internetowe – CMS WordPress

To od lat dominujący CMS (system zarzadzania treścią) na rynku – najszybciej rozwijany, wdzięczny do optymalizacji, na nim zbudowane są największe platformy blogowe (łatwy w obsłudze), magazyny internetowe, około 28% wszystkich witryn na świecie jest stworzonych na platformie WordPress.
Jakie są korzyści ze zbudowania witryny na WordPressie?

 • Sprawdzony i rozwijany system. Znakomicie nadaje się dla każdego typu witryn: małych stron wizytówek, rozbudowanych portali magazynów oraz sklepów internetowych.

 • Największa baza szablonów i rozszerzeń – dziesiątki tysięcy rozwiązań, już sprawdzonych.

 • Najlepsze wsparcie i łatwość wdrażania – niestandardowe rozwiązania są tańsze (a najczęściej już gotowe). Największa liczba deweloperów WordPressa to również konkurencyjne ceny.

 • Łatwa i wygodna obsługa, prosta edycja – dodanie strony, wpisu blogowego, edycja treści jest intuicyjna.
 • Przyjazny dla wyszukiwarek – Google lubi ten system. My też. Nasi klienci też polubili. Kto nie lubi WordPressa?

Naprawdę potrzebujesz responsywnej witryny, szczególnie jesli prowadzisz lokalny biznes. Stworzymy ergonomiczna witrynę, pomożemy Ci w kampaniach precyzyjnie kierowanych do Twoich klientów.

Tworzymy responsywne strony internetowe, witryny RWD – z pomysłem

Responsywna witryna internetowa to konieczność – ponad 50% ruchu pochodzi z urządzeń mobilnych. Google wykorzystuje osobny indeks dla wyszukiwań mobilnych – tylko odpowiednio przygotowana, szybka i ergonomiczna strona bedzie miałą szansę konkurować.

 • Sprawdzony i rozwijany system. Znakomicie nadaje się dla każdego typu witryn: małych stron wizytówek, rozbudowanych portali magazynów oraz sklepów internetowych.

 • Wszystkie tworzone przez nas witryn są dostosowane do urządzeń mobilnych

 • Dbamy o architekturę informacji – strona mobilna powinna ułatwiać kontakt, eksponować najważniejsze informacje z punktu widzenia użytkownika i twojego biznesu. Ma być efektywna, zachęcająca do kontaktu. A nie tylko mobilna.

 • Dodajemy do wersji mobilnej dodatkowe elementy, sprawdzające się pod kątem pożądanego zachowania użytkowników – widgety do szybkiego kontaktu telefonicznego, łatwe do wypełnienia formularze. To działa.
 • Optymalzizujemy szybkosć strony, elementy uwzględniane przez Google w rankingu mobilnym.

Czy wiesz, że…

Już ponad 50% ruchu na witrynach pochodzi z urzadzeń mobilnych?