Określenie założeń

Wsparcie i konsultacje dotyczące specyfiki sprzedaży, targetu i w konsekwencji funkcjonalności sklepu

Nowoczesna grafika

Szablon czy dedykowany projekt graficzny? Sumiennie odnotujemy i przedstawimy wszelkie "za i przeciw"

Zewnętrzne integracje

Wdrożenie dodatkowych integracji (kurierzy, płatności, stany magazynowe, marketing)

SEO friendly

Na każdym etapie współpracy będziemy przypominać jak istotny jest ruch organiczny, wykonamy też serwis zgodnie ze sztuką SEO

Co dalej?

Kompleksowe wsparcie marketingowe, dotyczące promocji witryny w sieci: SEO, SEM, reklamy w social media, mailingi etc.

Gwarancja i serwis

Po przeszkoleniu Cię z obsługi sklepu, będziemy czuwać nad jego stabilnością, będziemy też do dyspozycji w przypadku rozbudowy

Tworzymy sklepy internetowe na sprawdzonej, rozwijanej i bezpiecznej platformie WordPress, dzięki modułowi WooCommerce.

Sklepy internetowe typu open source, szczególnie na platformie WordPress posiadają ogromną liczbę darmowych i płatnych dodatków, dostosowujących funkcjonalności do aktualnych trendów.

Dostępne wsparcie społeczności oraz profesjonalistów – coraz częściej polskich deweloperów sprawia, że sklep internetowy na platformie WordPress jest rozwiązaniem rozwojowym i inwestycją bez ryzyka podążania w ślepą uliczkę branży e-commerce.

Sklepy internetowe na CMS WordPress są szybkie, estetyczne, tańsze niż rozwiązania konkurencyjne. Dodatkowo są wygodne w przypadku późniejszej rozbudowy.

WordPress jest obecnie najpopularniejszym systemem CMS na świecie. Naprawdę, są ku temu powody.

Ty też możesz mieć "najpopularniejszy sklep internetowy na świecie"

Co więcej WooCommers jest także obecnie najpopularniejszą platformą e-commerce w sieci web dumnie napędzając prawie 30% z wszystkich sklepów internetowych.

Te liczby a w zasadzie to fakty robią wrażenie, prawda?

Open source "czyli bezpłatnie, bez umowy, bez abonamentu"

Dokładnie tak! Moduł Woocommerce podobnie jak sam WordPress jest darmowy. Darmowy a jednocześnie rozwijany i regularnie aktualizowany. A to wszystko bez długoletniej umowy czy comiesięcznego abonamentu.

Oczywiście istnieją również płatne rozwiązania (wtyczki), które rozszerzają funkcjonalność Woocommerce'a np. o integrację z paczkomatami, ale ich koszt w wielu przypadkach wynosi zaledwie kilkaset złotych (czyli de facto jest ekwiwalentem 2-3 roboczo-godzin programisty).

Dokładamy wszelkich starań aby tworzone przez nas sklepy skutecznie realizowały cele sprzedażowe:

 1. Charakteryzowały się prostotą obsługi ze strony użytkownika/klienta.
 2. Były przyjazne dla wyszukiwarek w każdym aspekcie (możliwość optymalizacji każdego istotnego elementu, który uwzględnia Google – nie tylko wybranych sekcji).
 3. Wykorzystywały najnowsze narzędzia do promocji oraz sprzedaży (Google Merchant, wygodne płatności, systemy rabatowe).
 4. Były zgodne z aktualnymi standardami i dobrymi praktykami.
 5. Były spójne z celami biznesowymi, dostosowane do branży oraz segmentu rynkowego.
 6. Były rozwojowe, elastyczne, umożliwiające rozbudowę w przyszłości do oczekiwanych funkcjonalności.

Dlaczego warto tworzyć z nami?

 1. nie oddajemy w ręce klientów produktów wątpliwej jakości,
 2. nie zatrudniamy chciwych handlowców,
 3. zależy nam na Twoim zadowoleniu i pozytywnej opinii,
 4. projektami zajmują się osoby o wiedzy związanej webdesignem oraz reklamą internetową, które pomogą wybrać najlepsze rozwiązania (z programistami jednak kontaktu mieć nie będziesz, nie lubią, ale wykonają wszystko co potrzeba).

Czuwamy nad jakością naszej pracy

Ponad 6 letnie doświadczenie – wykonaliśmy do tej pory kilkadziesiąt sklepów – od niewielkich butikowych witryn, po duże portale e-commerce. Dobierzemy najlepsze rozwiązania dostosowane do Twoich wymagań, potrzeb rynku oraz budżetu.

Wykonujemy migracje ze starszych systemów e-commerce, lub gorzej zaprojektowanych platform na nowoczesne, responsywne, przyjazne dla SEO sklepy internetowe.

Dzielimy się wiedzą i zapewniamy wsparcie dla naszych klientów.

Zajmujemy się promocją witryn e-commerce – pozycjonowaniem/SEO, kampaniami AdWords, kampaniami produktowymi Google – wiemy jakie wymagania powinien spełniać sklep internetowy, aby jego promocja była skuteczna. Znamy wszelkie niuanse i bolączki systemów e-commerce, wykorzystaj nasze doświadczenie bez dodatkowych kosztów.

Zobacz nasze wybrane realizacje

Jest na czym oko zawiesić.
Nie sposób oddać wszystko to co robimy. Poniższe realizacje to zaledwie fragment, nie przekrój, ale wycinek naszego doświadczenia w obszarze web designu.
Któraś realizacja zwróciła Twoją uwagę? Chciałbyś mieć podobną - czyli nowoczesną, responsywną i funkcjonalną witrynę? Koniecznie skontaktuj się z nami.

To miejsce czeka na Twój sklep
będzie piękny, nowoczesny, funkcjonalny... obiecujemy!

Robi wrażenie, prawda?

Zobacz więcej pięknych projektów w naszym portfolio

zobacz nasze portfolio

Chciałbyś z nami pracować, ale masz jeszcze dodatkowe pytania dotyczące procesu tworzenia sklepów internetowych z Mapi Media?

Skontaktuj się z nami lub sprawdź poniżej listę najczęściej zadawanych pytań i naszych odpowiedzi.

 • 1. Ile kosztuje sklep internetowy?

  To zależy od jego funkcjonalności a więc ilości pracy koniecznej do jego wdrożenia.

  Prosty sklep na szablonie premium będzie oczywiście tańszy niż zaawansowany system oparty na dedykowanym projekcie graficznym z licznymi integracjami.

  Precyzyjną wycenę będziemy mogli podać po zapoznaniu się z dokumentacją techniczną do projektu, lub jeżeli nią nie dysponujesz, to po rozmowie / rozmowach z naszym project managerem, który umiejętnie wyłuska wszelkie niezbędne do wyceny informacje.

  Spokojnie, nie musisz mówić "technicznym językiem", rozmawiamy jak człowiek z człowiekiem.

  Jakkolwiek możemy podać "orientacyjne widełki" kosztu budowy sklepu internetowego na systemie WordPress (z Woocommerce):

  sklep na szablonie premium: od 3500 zł netto,
  sklep na dedykowanym projekcie graficznym: od 6000 zł netto.

 • 2. Czy jest to jednorazowa opłata?

  "Nie sprzedajemy" sklepów internetowych w modelu SaaS (Software-as-a-Service, z ang. oprogramowanie jako usługa), czyli w modelu cyklicznej opłaty abonamentowej.

  Opłata za wdrożenie samego sklepu, składu grafiki czy oprogramowanie wybranych funkcjonalności jest więc opłatą jednorazową.

  Opłaty opcjonalne:

  - wykupienie dodatkowej subskrypcji na wtyczki (po pierwszym roku użytkowania na kolejny rok), które np. zostały wykorzystane podczas budowy sklepu. Dwie ważne uwagi: nie we wszystkich wdrożeniach wykorzystujemy wtyczki premium. Wybierane przez Nas wtyczki premium po roku, przy braku wykupienia dodatkowej subskrypcji, oczywiście ciągle działają (traci się natomiast dostęp do ewentualnych aktualizacji, ewentualnej pomocy technicznej ze strony autorów rozwiązań). Zawsze, na etapie budowy sklepu, wyraźnie sygnalizujemy wszelkie okoliczności związane z wtyczkami premium,
  - skorzystanie z wsparcia w zarządzaniu sklepem. Nie mamy tu na myśli kwestii związanych z gwarancją, szkoleniem, ale dodatkową opieką administracyjną.

 • 3. Ile trwa budowa sklepu internetowego?

  To zależy od jego funkcjonalności a więc ilości pracy koniecznej do jego wdrożenia.

  Proste sklepu oparte na szablonach premium jesteśmy w stanie wdrożyć już w ciągu 10 dni roboczych. Realizacje składające się z kilku etapów (vide sklepy na dedykowanym projekcie graficznym) wymagają większych nakładów czasu, zaangażowania większej ilości osób i w wielu przypadkach zamykają się one w przeciągu 30-60 dni roboczych.

  Jak więc widać, dopiero po szczegółowej analizie założeń projektowych będziemy mogli określić czas realizacji, który w sposób wiążący znajduje się następnie w umowie, dokumentach zamówienia.

 • 4. Chcę zlecić budowę sklepu internetowego. Czego będziecie ode mnie potrzebować?

  Kompletnej informacji o:
  - strukturze serwisu i kategoriach produktów,
  - wysyłkach, płatnościach, kosztach dostawy i wszystkich zmiennych, które na nie wpływają,
  - zewnętrznych integracjach (operatorzy płatności, logistyka, magazyn, księgowość, marketing i ewentualnych zależnościach pomiędzy nimi),
  - produktach (zdjęcia, opisy, cechy, atrybuty, późniejsze filtrowanie),
  - rynkach, walutach, językach.

Nie znalazłeś odpowiedzi na
interesujące Cię pytanie?

Skontaktuj się z nami - odpowiemy ekspresowo.
Specjalnie dla Ciebie zagniemy czasoprzestrzeń!

Skontaktuj się z nami,
tak jak lubisz:

Twoja droga do sklepu internetowego nie musi być kręta, pełna ukrytych pułapek czy niebezpieczeństw.

Finalnie to Ty wybierasz partnera do współpracy, a więc ludzi z którymi będziesz rozmawiał. Sam wiesz, że dobry kontakt, wzajemne zrozumienie, transparentność w obustronnych działaniach, to podstawa dobrej i zdrowej relacji.

Sprawdź opinie o naszej pracy

Z oferty firmy Mapi Media skorzystaliśmy chcąc ulepszyć naszą witrynę internetową. Wszystkie pomysły, które zaproponował nam zespół Mapi Media sprawiły, że nasza strona jest ciekawa i spełnia nasze oczekiwania. Chcemy podkreślić duże zaangażowanie i profesjonalizm pracowników firmy, W każdej sytuacji mogliśmy liczyć na konsultacje i porady związane z naszą witryną.
Polecamy firmę Mapi Media jako partnera godnego zaufania i zaangażowanego we współpracę.

dr Marzena Staniek
www.odm-metris.pl

Mapi Media to firma, za którą stoi wykwalifikowany i doświadczony Zespół. Świetny kontakt oraz szybkie reakcje na zmiany, sprawiły, że współpraca przebiegała bezproblemowo na każdym etapie projektu.
Jakość wykonania oraz dbałość o szczegóły, nawet przy tak dużym przedsięwzięciu jest godna podziwu. Bezsprzecznie najlepsza firma informatyczna w naszym regionie.

Rafał Blachura
www.wisla.com.pl

Firmie Mapi Media Polska zleciliśmy budowę naszej strony internetowej. Wszystko zostałę wykonane według naszych oczekiwać. Pomysły zespołu Mapi Media sprawiły, że nasza strona jest czytelna, przejrzysta i nowoczesna.

Chcemy podkreślić zaangażowanie, kreatywność i profesjonalizm pracowników firmy. W każdej sytuacji mogliśmy liczyć na konsultacje i porady związane z naszą witryną. Polecamy firmę Mapi Media jako partnera biznesowego.

Tomasz Sadowski
www.weld-inox.com

Firmie MAPI MEDIA POLSKA zleciliśmy budowę naszej strony internetowej oraz projekt loga. Wszystko zostało wykonane według naszych oczekiwać. Strona jest bardzo czytelna, przejrzysta i łatwa w obsłudze.

Od firmy MAPI MEDIA POLSKA otrzymaliśmy wiele oryginalnych pomysłów co bardzo zwiększyło funkcjonalność naszej strony. Współpraca nie zakończyła się tylko na utworzeniu strony. Za każdym razem gdy mamy jakieś wątpliwości czy pytania, bez problemu otrzymujemy fachowe porady oraz wskazówki od pracowników firmy.

Szczerze polecamy firmę MAPI MEDIA POLSKA, jako partnera biznesowego.

Klaudia Hałat
www,foodiediet.pl

Z oferty firmy Mapi Media skorzystaliśmy przy okazji tworzenia strony internetowej, zdecydowaliśmy się na kilka ciekawych pomysłów i rozwiązań zaproponowanych podczas wspólnych spotkań i ustaleń co do kształtu nowego serwisu internetowego.

Zdecydowaliśmy się również na skorzystanie z usługi pozycjonowania nowego serwisu oraz prowadzenie działań w Social Media, szczególnie trudnym zadaniem jest pozycjonowanie serwisu internetowego z nową domeną, a taki był właśnie uruchamiany nasz firmowy. Po wielu miesiącach pozycjonowania widać pozytywne efekty w postaci wysokich lokat dla kluczowych słów na których nam najbardziej zależało, również prowadzone działania w Social Media powodują systematyczny wzrost zainteresowanych internautów. Ważna i pomocna jest również stała opieka i bieżący kontakt z osobami odpowiedzialnymi za dane zagadnienia w firmie Mapi Media i szybka reakcja na nasze potrzeby.

Artur Fidler
www.hajduk.eu

Zobacz więcej referencji

sprawdź

szybki kontakt: +48 692 858 574

Skontaktuj się z nami

  Please prove you are human by selecting the car.