Model współpracy

Miesięczny abonament 240 zł netto

Ręka na pulsie!

Monitorowanie Stabilności Twojego WordPress'a

Bezpieczeństwo WordPress

Regularne aktualizacje, kopie bezpieczeństwa

Po co nasza propozycja?

Administracja i aktualizacja WordPress’a. Zadbaj o bezpieczeństwo Twojego serwisu, Twoich danych i danych Twoich klientów.

WordPress jest świetnym CMS'em, którego pokochały miliony użytkowników pod każdą szerokością geograficzną. I jak każde doskonałe, niezbędne narzędzie, które codziennie wykorzystujesz w Twojej firmie (np. samochód, urządzenia biurowe) potrzebuje regularnego serwisu.

Aktualizacje mają wpływ nie tylko na wydajność, ale również na bezpieczeństwo a więc w konsekwencji wizerunek Twojej firmy w oczach klientów i partnerów biznesowych.

Na czym to polega?

Stały - czyli przewidywalny miesięczny abonament 240 zł netto.
Dzięki naszej ofercie nie czekają Cię żadne przykre niespodzianki, nieoczekiwane inwestycje, możesz zaplanować wydatki związane z bezpieczeństwem Twojego e-biznesu na najbliższy czas.

Co wchodzi w jego skład?

 1. Monitoring bezpieczeństwa
 2. Aktualizacja WordPress’a
 3. Aktualizacja Wtyczek
 4. Aktualizacja WooCommerce
 5. Kopie bezpieczeństwa przed aktualizacjami
 6. Walidacja aktualizacji
 7. Prace programistyczne zw. z aktualizacjami
 8. Naprawa błędów pojawiających się podczas aktualizacji
 9. Skanowanie antywirusowe plików
 10. Instalacja nowych wtyczek w przypadku wykrycia zagrożeń zw. z istniejącymi
 11. Priorytet i pierwszeństwo w naszych działaniach
 12. Aktualizacja treści na życzenie do 1h / miesięcznie*

*niewykorzystana godzina nie przechodzi na kolejny miesiąc

Potrzebujesz więcej?

Twoja firma potrzebuje szerszej opieki lub szerszego wsparcia w obszarze bieżącej administracji serwisu czy jego rozwoju i rozbudowy?
Nie ma problemu!
Potrzebujesz większej ilości godzin na aktualizację treści? Bieżących prac graficznych lub programistycznych? Chcesz rozbudować stronę o nową funkcjonalność?

Dla wszystkich naszych klientów objętych abonamentem koszt 1h pracy programisty to nie 120 zł netto lecz 80 zł netto

Jeżeli więc zlecasz nam jakieś dodatkowe działania, na każdej godzinie oszczędzasz aż 40 zł netto, co w przypadku 6 roboczogodzin rekompensuje abonament!

Dlaczego warto zdecydować się na ofertę opieki administracyjnej nad Twoim WordPress'em?

Sprawdź kluczowe argumenty:

 1. Bezpieczeństwo. WordPress jest bezpiecznym systemem, pod warunkiem jego aktualizacji i przede wszystkim - aktualizacji wtyczek (jak i ich weryfikacji). Przestrzały, niezabezpieczony system jest swoistym zaproszeniem dla hakerów i cyberprzestępców. To tak jakbyś zostawiał kluczyki w aucie na parkingu i uchylone drzwi od strony kierowcy. Jednym z najczęstszych skutków ataków może być np. podmiana Twojej strony internetowej na witrynę wgraną przez przestępcę, czy wykorzystanie Twojego serwera poczty do wysyłki masowej, niechcianej korespondencji. To bardzo poważne zagrożenia.
 2. Wizerunek. Wyobraź sobie, że Twój potencjalny klient wchodząc na Twoją stronę zostaje ostrzeżony przez przeglądarkę lub program antywirusowy - uważaj, ta witryna jest niebezpieczna! Możesz paść ofiarą oszustów. Nie, nie warto ryzykować. Wizerunek i zaufanie buduje się latami, stracić go można bardzo szybko.
 3. Pozycje w wynikach organicznych. Google od dawna przykłada ogromną uwagę do kwestii bezpieczeństwa użytkowników, skutecznie eliminując z wyników wyszukiwania zawirusowane, zhackowane strony. Usunięcie z indeksu, może nie być od razu zauważone przez przedsiębiorcę - zaalarmuje go brak telefonów, pusta skrzynka email z zapytaniami czy spadek ilości zamówień.... Powrót może być bardzo trudny lub wręcz niemożliwy.
 4. Bezpieczeństwo strony internetowej jest również jednym z czynników uwzględnianych w systemie Google Ads. Podatność na ataki, długotrwałe utrzymywanie się wirusa na witrynie może być nawet jednym z powodów, oprócz zablokowania bieżących działań, kampanii - zawieszenia konta Google Ads!
 5. Samodzielne czy automatyczne aktualizacje są oczywiście możliwe, ale podczas aktualizacji może dojść do pojawienia się różnych problemów. Stąd nasza oferta - kompleksowo zajmiemy się aktualizacją i zabezpieczeniem Twojej witryny, a jeśli podczas aktualizacji pojawi się coś nieoczekiwanego - nasi specjaliści bezzwłocznie usuną problem.
 6. Przed każdą aktualizacją bezwzględnie wykonujemy kopie bezpieczeństwa zarówno plików jak i bazy danych MySQL. Jeżeli np. jedna z wtyczek uszkodzi się podczas aktualizacji możemy błyskawicznie przywrócić funkcjonalną wersję, usunąć wtyczkę i znaleźć alternatywne rozwiązanie.
 7. Nasi specjaliści jak i nasze systemy będą na bieżąco monitorować Twoją witrynę, dokonamy również oceny zainstalowanych modułów i jeżeli jest taka konieczność - wdrożymy alternatywne rozwiązania.
 8. Już teraz w ramach jednego z abonamentów, oprócz opieki nad stabilnością i bezpieczeństwem strony zajmiemy się także zarządzaniem treści, doborem atrakcyjnych grafik etc.

Na naszych serwerach dostarczamy miejsce na niezbędne usługi dla wielu firm. W trosce o dobro wszystkich naszych klientów mamy prawo do rozwiązania umowy i zablokowania konta, które może być źródłem potencjalnych ataków, wyłudzeń danych lub innych niebezpieczeństw – zagrażających innym użytkownikom.

§ 9, punkt 7 regulaminu:
https://mapimedia.eu/regulamin-uslugi-hostingu-w-mapi-media-polska/

Nie znalazłeś odpowiedzi na
interesujące Cię pytanie?

Skontaktuj się z nami - odpowiemy ekspresowo.
Specjalnie dla Ciebie zagniemy czasoprzestrzeń!

Skontaktuj się z nami,
tak jak lubisz:
szybki kontakt: +48 692 858 574

Skontaktuj się z nami

  Please prove you are human by selecting the heart.