Pozycjonowanie firmowych stron www w Będzinie

Niezależnie od tego czy działasz w samym Będzinie, na terenie województwa Śląskiego czy całej Polski - pozycjonowanie może Ci w rozwoju biznesu zapewniając dopływ nowych potencjalnych klientów i zapytań, leadów.

Strategie rozwoju e-commerce, które działają!

Masz firmę z Będzina i prowadzisz e-sklep o zasięgu ogólnopolskim? Pomożemy Ci go rozwinąć. Skutecznie.

Wsparcie kampaniami Google Ads

Czym jest pozycjonowanie stron Będzin?

Pozycjonowanie jest procesem, który powinien być dobrze znany każdemu przedsiębiorcy, która posiada własną witrynę firmową. To właśnie dzięki niemu strona www może zająć wysokie pozycje w wyszukiwarce Google. W praktyce oznacza to, że większa ilość potencjalnych klientów dowie się o Twojej działalności. Jeśli jednak prowadzisz firmę na terenie określonego miasta (w tym przypadku Będzin), pozycjonowanie strony internetowej na frazy ogólne staje się nieopłacalnym przedsięwzięciem z punktu widzenia długofalowego zdobywania klientów z Będzina i okolic.

Lepszym rozwiązaniem w tym względzie może okazać się właśnie pozycjonowanie lokalne. Czym wyróżnia się pozycjonowanie stron Będzin? W tym przypadku po wyborze kluczowych dla Twojej firmy fraz dodaje się do nich właściwą lokalizację – miejscowość, województwo czy nawet dzielnicę, w której prowadzisz swoją działalność. Przykładowo, jeśli jesteś właścicielem komisu samochodowego w Będzinie, nasi pozycjonerzy mogą Ci zaproponować pozycjonowanie strony www na frazy lokalne typu „komis samochodowy Będzin”, „auto komis Będzin”, salon samochodów używanych Będzin”.

Będzin pozycjonowanie – dla kogo?

Pozycjonowanie firmowych stron w Będzinie to strategia dedykowana dla każdej firmy, której działalność ogranicza się do danego regionu (w tym przypadku Będzin). Prowadząc gabinet stomatologiczny czy restaurację w Będzinie nie będzie nam bowiem zależało na dotarciu do użytkowników z całej Polski. Naszym celem stanie się przede wszystkim zyskanie uwagi mieszkańców Będzina, którzy mogą skorzystać z proponowanej przez nas usługi.

Pozycjonowanie stron Będzin nie jest natomiast polecane właścicielom sklepów internetowych, które działają w skali ogólnopolskiej. Prowadząc sklep internetowy, wysyłamy zamówione produkty za pośrednictwem poczty lub firmy kurierskiej. Nie przeszkadza nam więc fakt, że nasi klienci mieszkają daleko od miejsca siedziby przedsiębiorstwa. W tym przypadku lepszym wyborem okaże się pozycjonowanie ogólne, które zwiększy nasze szanse na osiągnięcie wysokich pozycji w Google, niezależnie od aktualnego miejsca zamieszkania danego użytkownika.

Jak w praktyce wygląda proces pozycjonowania stron Będzin?

Podczas pozycjonowania stron na rynku lokalnym nasi specjaliści sięgają po sprawdzony repertuar działań SEO:

 1. Audyt SEO – to pierwszy krok w procesie pozycjonowania stron Będzin. To szczegółowa analiza witryny firmowej, która pozwala nam wyłapać wszelkie błędy i wskazać dodatkowe rozwiązania mające korzystny wpływ na obecność strony www w lokalnych, organicznych wynikach wyszukiwania Google.
 2. Dobór słów kluczowych – pomożemy Ci ustalić wartościowe słowa kluczowe dla Twojej branży, które przyniosą Ci największą korzyść. Sprawdzimy popularność wybranych fraz na terenie Będzina oraz ich konkurencyjność w sieci. Dodatkowo nasi specjaliści zweryfikują, na jakie frazy kluczowe Twoja konkurencja pojawia się w lokalnych wynikach.
 3. Optymalizacja treści - choć hasło „Content is king” jest znane każdemu marketerowi, nie każdy przedsiębiorca jednak zdaje sobie sprawę z tego, jakie znaczenie mają wartościowe, tematyczne treści – nie tylko w procesie pozycjonowania strony, ale również podczas budowania wizerunku firmy. Strona internetowa zawierająca treści niskiej jakości będzie źle postrzegana przez Google. Ponadto może negatywnie wpłynąć na decyzje klientów z Będzina i okolic.
 4. Pozyskiwanie odnośników do Twojej strony – poza działaniami SEO prowadzonymi na stronie www zajmujemy się również wdrożeniem działań poza nią. Link building pozwala na zdobycie naturalnych, wysokiej jakości odnośników, które prowadzą użytkowników do Twojej witryny firmowej.
 5. Analiza użyteczności strony – w ramach usługi pozycjonowania stron w Będzinie nie skupiamy się jedynie na działaniach związanych z optymalizacją pod kątem SEO, ponieważ wiemy, że sukces firmy na rynku lokalnym zależy także od wielu innych czynników. Dlatego dedykowana oferta na pozycjonowanie Będzin obejmuje również wykonanie analizy użyteczności witryny firmowej – tak, aby była ona przyjazna w odbiorze, funkcjonalna i nie wywierała negatywnego wpływu na postrzeganie lokalnej marki i decyzje zakupowe Twoich  potencjalnych klientów.
 6. Analiza i raportowanie – analiza ruchu na stronie, ocena skuteczności poszczególnych działań w ramach SEO oraz raportowanie działań wykonanych w danym miesiącu to zaledwie część wysyłanych przez nas raportów, które czarno na biały powiedzą Ci o efektach pozycjonowania strony na rynku lokalnym.
 7. Konsultacje – każdy kontakt z klientem jest dla nas ważny, dlatego z chęcią omówimy wyniki przeprowadzonego audytu czy też comiesięczny raport SEO.

Reklama Google Ads czy pozycjonowanie stron Będzin? Który scenariusz promocji warto zrealizować promując swój biznes? Jakie są zalety każdego z nich?

Być może słyszałeś o Google Ads i zastanawiasz się, które rozwiązanie będzie najlepszym rozwiązaniem dla Twojego biznesu w Będzinie? Narzędzie od Google pozwala na uzyskanie płatnego ruchu na stronie www, podczas gdy pozycjonowanie – na osiągnięcie wyraźnego wzrostu ruchu organicznego, który może być bardziej doceniany przez użytkowników internetu (jest spora grupa osób, która po prostu nie klika w reklamy). Dlatego reklamy Google Ads w żaden sposób nie są w stanie zastąpić pozycjonowania stron internetowych, ale mogą je wspierać i stanowić dobre uzupełnienie działań marketingowych.

Skuteczne pozycjonowanie stron internetowych i tzw. linki sponsorowane od Google – tworzą synergię

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej na temat promocji w wyszukiwarce Google dla firmy z Będzina.

Ile kosztuje pozycjonowanie stron Będzin?

Nie jesteśmy w stanie określić jednakowej ceny pozycjonowania strony dla firm działających w Będzinie i okolicach. Po wpisaniu frazy „pozycjonowanie stron Będzin cennik” wcale nie wyświetlą się nam ceny pozycjonowania witryn w wyszukiwarce Google. Koszty pozycjonowania w Będzinie ustalane są indywidualnie i zależą od wielu czynników, w tym ilości słów kluczowych – im większa popularność ważnych dla Twojej firmy fraz, tym wyższa będzie cena za pozycjonowanie Będzin. Między innymi to właśnie dlatego ostateczne koszty pozycjonowania witryny w Będzinie są niższe niż ceny za pozycjonowanie serwisu na całą Polskę. Dokonując wyceny dla firm działających w Będzinie i okolicach, bierzemy pod uwagę też inne aspekty, m.in. konkurencyjność branży, historia domeny, ilość elementów wymagających poprawy.

Nie znalazłeś odpowiedzi na
interesujące Cię pytanie?

Skontaktuj się z nami - odpowiemy ekspresowo.
Specjalnie dla Ciebie zagniemy czasoprzestrzeń!

Skontaktuj się z nami,
tak jak lubisz:

Ile trwa pozycjonowanie stron Będzin? Kiedy osiągniemy widoczne efekty pozycjonowania?

Pozycjonowanie jest procesem, który wymaga podjęcia całego szeregu działań, dlatego trudno jest nam jednoznacznie określić, ile czasu potrzeba, aby dana strona internetowa znalazła się w lokalnych wynikach wyszukiwania. To, jak długo potrwa pozycjonowanie Będzin i po jakim czasie zobaczymy pierwsze efekty pozycjonowania uzależnione jest od wielu czynników, w tym konkurencyjności fraz i konkurencji w danej branży na rynku lokalnym. Nie bez znaczenia pozostaje także wygląd serwisu firmowego i jego dostosowanie do algorytmów Google. Niezwykle istotne dla powodzenia całego planu jest przede wszystkim cykliczne i konsekwentne wdrażanie działań związanych z pozycjonowaniem. Tylko wtedy może spodziewać się wymiernych efektów i pojawia się strony na wysokich pozycjach w Google na konkretne zapytania.

Co moja może osiągnąć dzięki Waszym działaniom, czyli dlaczego warto zdecydować się na pozycjonowanie stron Będzin?

 • Widoczność witryny w wynikach lokalnych – w końcu Twoja strona www będzie widoczna w sieci. Potencjalny klient z Będzina i okolic, który faktycznie będzie zainteresowany Twoją ofertą, szybko trafi na Twoją stronę.
 • Stały ruch na stronie – skoro Twoja strona zajmuje wysokie pozycje w Google na kluczowe frazy, to będzie stale przyciągać uwagę nowych klientów z Będzina i okolicznych miejscowości.
 • Popularność na rynku lokalnym – lepsza widoczność w sieci i większy ruch na stronie sprawią, że staniesz się potentatem na lokalnym rynku. Słuchy o prowadzonej przez Ciebie działalności zatoczą szerokie koło.

Ponad 95% internautów codziennie korzysta z wyszukiwarki Google i tylko ich niewielka część zagląda na drugą stronę. Dlatego nawet jeśli świadczysz najlepsze usługi lub sprzedajesz wysokiej jakości produkty w regionie, a Twojej witryny firmowej na nie ma na pierwszej stronie w lokalnych wynikach – to tak, jakby w ogóle nie istniała. Nie możesz na to pozwolić! Dzięki pozycjonowaniu nie będziesz musiał już szukać nowych klientów, ponieważ sami znajdą Cię w sieci. Nie stracisz też czasu i środków pieniężnych na reklamy. Pozycjonowanie to niezwykle skuteczne narzędzie, dzięki któremu strona internetowa będzie promowała Twoją firmę 24/7, a Tobie pozwoli skupić się na prowadzeniu działalności.

Jesteś zainteresowany ofertą na lokalne pozycjonowanie Twoje strony na frazy związane z Będzinem? Zapraszamy do umieszczenia danych osobowych w formularzu kontaktowych, w tym adresu e-mail. Każdy kontakt jest dla nas ważny, dlatego chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

szybki kontakt: +48 692 858 574

Skontaktuj się z nami

  Please prove you are human by selecting the star.