Pozycjonowanie w Google stron dla przedsiębiorców z Białegostoku

Prowadzisz firmę, która działa na terenie Białegostoku lub okolic? A może zasięg działania to cała Polska? Niezależnie od tego pomożemy Ci zwiększyć zainteresowanie Twoją ofertą - usługami / produktami poprzez pozycjonowanie w Google.

Promujemy i pozycjonujemy także e-sklepy z Białegostoku jak i całej Polski

Wiemy jak zwiększyć zainteresowanie ofertą serwisów typu e-commerce. Korzystamy z szerokiego spectrum narzędzi nie ograniczając się tylko do pozycjonowania.

Skuteczne SEO dla firm z Białegostoku

Poznaj 4 powody, dla których warto realizować pozycjonowanie lokalne strony internetowej?

Pozycjonowania stron internetowych nie prowadzi się dla samej sztuki, zachcianki w postaci obecności kluczowych fraz kluczowych w top 10. Znaczenie pozycjonowania jest niezwykle istotne dla każdej firmy, niezależnie czy prowadzona jest lokalnie np. w Białymstoku czy charakteryzuje ją większy zasięg działania. Obecność w top 10 w wyszukiwarce Google to nie widzimisię, to realnie przekłada się na rozwój firmy. Pozycjonowanie lokalne pozwala firmie, której zasięg ogranicza się do kilku przecinających się ulic wyjść poza te granice, umożliwia użytkownikom odnalezienie firmy w sieci i daje szansę na skorzystanie z oferty. Jakie jeszcze powody przemawiają za tym, by realizować pozycjonowanie strony firmy z Białegostoku:
  • większy ruch dla strony - skuteczne pozycjonowanie prowadzi do wprowadzenia fraz kluczowych na pierwszą stronę w wynikach wyszukiwania. Jeśli np. frazy "stomatolog Białystok", "trener personalny Białystok" czy też "salon kosmetyczny Białystok" pojawią się w pierwszej dziesiątce wyników wyszukiwania, naturalnie strona internetowa odnotowuje większy ruch.
  • wzrost potencjału biznesu - wspomniany już zwiększony ruch strony internetowej wpływa bezpośrednio na potencjał samego biznesu. Jest on wyższy dlatego, że firma nie ogranicza się wyłącznie do pozyskiwania klientów przechodzących obok salonu czy gabinetu położonego przy jednej z Białostockich ulic. Działalność jest także obecna i zauważalna w sieci, dzięki czemu otwiera się na nowych użytkowników z Białegostoku i okolic, którzy będą mieli możliwość zweryfikowania oferty i skorzystania z niej.
  • redukowanie barier zakupowych - wysokie pozycje w tzw. SERP`ach (czyli wynikach wyszukiwania) nie tylko przekładają się na to, że pozycjonowane strony internetowe firm z Białegostoku notują większy ruch. Użytkownicy automatycznie oceniają firmę, z którą zetkną się w sieci. Jeśli jest ona wysoko w wyszukiwarce Google stawiają jej wyższą ocenę, łatwiej przyjdzie im zaufać takiej firmie. Wynika to z tego, że świadomi internauci zdają sobie sprawę, że obecność w top 10 wymaga pracy, konsekwencji i regularności (czyli pozycjonowania), co może mieć przełożenie na wysoką jakość świadczonych usług.
  • budowa silnej marki i wizerunku eksperta - takie profesje jak fryzjer, kosmetyczka, trener osobisty, stomatolog czy mechanik samochodowy często opierają się na wizerunku jednej osoby. Mamy więc do czynienia z marką osobistą. Niezależnie czy mówimy o Białymstoku czy innych miastach - to obecnie silny trend, który ma duże przełożenie na wizerunek prowadzonej firmy. O wiele łatwiej jest zbudować taki wizerunek, który sympatyzuje z silną marką jeśli strony będą wysoko w wyszukiwarce Google np. na zapytanie nazwa profesji + Białystok. Użytkownik będzie miał ułatwioną możliwość zapoznania się z marką. Poza pozycjonowaniem, warto także zdecydować się na reklamy płatne w systemie Google Ads (wcześniej Google AdWords), które natychmiast wprowadzają stronę www w wynikach Google.

Frazy kluczowe a pozycjonowanie stron? Białystok jako wymagające miasto dla prowadzonych tam lokalnie firm

Ofertę każdej firmy (nie tylko z Białegostoku) definiują konkretne frazy kluczowe, które znajdą się w top wyników wyszukiwania Google dzięki temu, że realizowane jest pozycjonowanie stron. Białystok, w którym mieszka niemal 300 tys. mieszkańców jest dużym rynkiem, atrakcyjnym także dla mieszkańców całej aglomeracji białostockiej (ponad 400 tys. mieszkańców). Dlaczego więc zasięg gabinetu dentystycznego miałby ograniczać się np. do swojej siedziby na ulicy św. Rocha w Białymstoku, na której mieszczą się gabinety pięciu stomatologów, a w okolicy swoje praktyki mają kolejni. Takie działanie nie jest uzasadnione biznesowo. Skoro konkurencja jest duża na tak niewielkiej powierzchni, warto dzięki pozycjonowaniu na Białystok wyjść z ofertą znacznie dalej.

Pozycjonowanie stron internetowych pozwala użytkownikom zamieszkującym odleglejsze dzielnice Białegostoku, a także okolicznych miast, łatwiejsze odnalezienie gabinetu. Pozycjonowanie lokalne ułatwi zlokalizowanie świadczonej usługi, o wiele bardziej przybliży użytkownikom gabinet i jakość świadczonych tam usług.

Jak prezentują się koszty, które trzeba będzie ponieść za realizowane pozycjonowanie stron internetowych dla firmy z Białegostoku?

Pozycjonowanie stron internetowych (zarówno na Białystok, Białystok i okolice, jak i całą Polską) - nie generuje zawsze takich samych kosztów. Jest to kwestia indywidualnej wyceny, która zostanie zaprezentowana po tym, gdy specjalista SEO przeprowadzi wstępny audyt istniejącej już strony internetowej. Jako agencja SEO zdajemy sobie sprawę, że każdy najmniejszy koszt dla firmy prowadzonej lokalnie może stanowić duży bagaż. Właśnie z tego powodu nie opieramy pozycjonowania stron internetowych na pakietach cenowych czy innego rodzaju odgórnie narzucanych stawkach. Wycenę pozycjonowania stron prezentujemy po tym, gdy zostanie przeprowadzony wstępny audyt SEO, dzięki któremu poznamy realne potrzeby firmy i zweryfikujemy jakie przestrzenie należy poddać optymalizacji. W ten sposób ostateczna stawka pozycjonowanie jest dopasowana do możliwości firmy.

Nie znalazłeś odpowiedzi na
interesujące Cię pytanie?

Skontaktuj się z nami - odpowiemy ekspresowo.
Specjalnie dla Ciebie zagniemy czasoprzestrzeń!

Skontaktuj się z nami,
tak jak lubisz:

Czy na pozycjonowanie stron internetowych dla przedsiębiorstwa z Białegostoku lub okolic Białegostoku wpływa to, gdzie zlokalizowana jest agencja SEO?

Pozycjonowanie strony realizowane jest w środowisku online. Nie ma więc najmniejszego znaczenia czy agencja SEO prowadzi kampanię SEO z Wrocławia, Krakowa, Białegostoku czy ze Szczecina. Co prawda, Białystok nie leży blisko naszych biur, które mamy w Łęczycy, Bielsku-Białej i w brytyjskim Manchesterze, lecz w żadnym razie nie ma to wpływu na wyniki kampanii SEO prowadzonych dla firm, których siedzibą jest Białystok. Pozycjonowanie może być prowadzone z każdego miejsca nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Pracując na rzecz firmy, którą dzięki pozycjonowaniu chcemy wprowadzić do top 10, zawsze korzystamy ze sprawdzonych i skutecznych narzędzi, takich Google analytics, Google Search Console, Senuto, ScreamingFrog czy Surfer SEO. Z ich pomocą prowadzimy skuteczne pozycjonowanie dla firm usytuowanych w całej Polsce, ale także i dla firm spoza granic naszego kraju.
Czy lokalizacja użytkownika może przekładać się na rezultat wyników wyszukiwania?
Google nieustannie doskonali swój algorytm, tak by wyszukiwarka serwowała użytkownikom jak najtrafniejsze wyniki. Dla stron internetowych prezentujących firmy działające lokalnie jest to o tyle istotne, że internauta wpisujący frazę "warsztat samochodowy" otrzyma adresy firm, które znajdują się najbliżej jego aktualnej lokalizacji. Oczywiście z założeniem, że urządzenie z którego korzysta ma włączoną "lokalizację". Jeśli Google zidentyfikuje miejsce, w którym znajduje się użytkownik zaserwuje najlepiej do niego dopasowane wyniki, nawet jeśli nie podamy w wyszukiwarce nazwy miasta.
Do takich udogodnień użytkownicy zdążyli się już przyzwyczaić. O wiele łatwiej jest skontaktować się z mechanikiem, którego wizytówka pojawia się zaraz po wpisaniu odpowiedniej frazy. Wystarczy kliknąć w ikonkę zadzwoń, by skontaktować się z fachowcem, którego siedzibą będzie w tym przypadku Białystok. W ten sposób kierowca, którego samochód akurat w tym miejscu się zepsuł, będzie mógł optymalnie szybko wezwać pomoc.
szybki kontakt: +48 692 858 574

Skontaktuj się z nami

    Please prove you are human by selecting the cup.