Pozycjonowanie dla firm z Bytomia w wynikach Google

Podniesiemy pozycje i zwiększymy widoczność Twoich usług lub produktów na terenie Bytomia i okolic.

Przejrzysta umowa na pozycjonowanie

Jesteśmy pewni co do jakości naszych usług. Dajemy prostą i przejrzystą umowę.

Daj się znaleźć!

Marketing w wyszukiwarce Google - SEM. Docieramy do Twojego potencjalnego klienta z Bytomia.

Pozycje w Google zależą od jakości działań agencji

Twoja firma zasługuje na profesjonalistów. Jesteś w dobrym miejscu - sprawdź Nas.

Szeroka paleta usług i działań SEO

Strategia, audyt, optymalizacja treści, keyword research, linkbuilding, monitoring pozycji i efektów

Zapraszamy do kontaktu

Chcesz osiągnąć wysoką widoczność Twojej strony? Zostaw adres email, wyślij formularz.

Skuteczne pozycjonowanie stron? Bytom i twoja firma - poznaj 5 argumentów za SEO?

Bez wysokich pozycji fraz kluczowych w top 10 w wynikach wyszukiwania, trudno o to by dotrzeć do dużej grupy nowych, potencjalnych klientów. Co to oznacza dla twojego biznesu? Jeśli zajmujesz się profesjonalnie wykonywaniem makijażu czy leczeniem zębów, to dla Bytomia frazą kluczową, którą wpisują internauci w wyszukiwarkę będzie odpowiednio - np. "Kosmetyczka Bytom" lub "salon kosmetyczny Bytom", dla stomatologa - "dentysta Bytom" lub "gabinet dentystyczny Bytom". Analogicznie, przykłady należy odnieść do innych branż. To właśnie jest pozycjonowanie lokalne, to dzięki niemu twoja firma zaistnieje mocniej w świadomości mieszkańców Bytomia, jak i okolic. Jednak to nie jest jedyny argument, który przemawia za tym, by pozycjonowanie stało się jednym z kluczowych elementów strategii promocyjnej firmy.

Zobacz co jeszcze przemawia za prowadzeniem kampanii pozycjonowania stron:

  • silna marka - wprawdzie na silną markę składa się wiele elementów, to bez wysokich pozycji w wyszukiwarce, użytkownicy niekoniecznie dotrą do kolejnych jej składowych. Jeśli prowadzisz ekspercki blog, masz użyteczną, intuicyjną stronę www, prezentujesz wysoką jakość potwierdzoną opiniami klientów z Bytomia i okolic, ale firma nie widnieje w top 10 wyników wyszukiwania, potencjalni klienci się o tym zwyczajnie nie dowiedzą.
  • wizerunek eksperta - w pozycjonowaniu najistotniejsze jest to, by wynieść firmę z dalekich pozycji w Google, do tych z pierwszej strony wyszukiwania. Dlaczego i w jaki sposób to się przekłada na wizerunek eksperta? Wynika to z tego, że będąc wysoko w wyszukiwarce użytkownicy naturalnie inaczej oceniają twoją działalność. Mają szansę dowiedzieć się o twoim biznesie, mogą zweryfikować jakość świadczonych przez ciebie usług. Jeśli prowadzisz żywą, pełną wartościowych treści markę pozycjonowanie ułatwia użytkownikom dotarcie do tych treści.
  • większe zyski - świadcząc usługi w lokalu przy ruchliwej bytomskiej ulicy z dużą liczbą przechodniów zwiększasz szansę na to, by ktoś zauważył twoją firmę i po prostu ją odwiedził. Wyobraź jednak sobie, że twój lokal znajduje się w ślepej uliczce, która położona z dala od centrum miasta donikąd nie prowadzi. Trudno wówczas o to, by przechodzień stał się klientem. Nie prowadząc żadnej aktywności w internecie (np. bez pozycjonowania) twój biznes znajduje się właśnie w takiej uliczce, do której nie sposób dotrzeć. Pozycjonowanie wpływa na widoczność twojego biznesu, zaprasza do skorzystania z twoich usług, generuje sprzedaż, zwiększa zyski.
  • cena dopasowana do potrzeb firmy - są różne formy rozliczeniowe. My tworzymy kosztorys indywidualnie dzięki czemu dla konkretnej firmy cena jest dopasowana za pozycjonowanie. Bytom, jak i inne miasta, wymaga przeprowadzenia szczegółowej analizy i stworzenia precyzyjnej strategii, które pomogą osiągnąć wysokie pozycje. Praktycznie w każdej branży konkurencja jest duża, stąd nasza strategia jest zawsze dedykowana dla klienta (zarówno z Bytomia jak i innych miast).
  • przejrzystość i spójność, którą docenią użytkownicy i Google - na pozycjonowanie składa się wiele elementów. Jednym z nich jest uporządkowanie danych NAP. Są to dane adresowe, które widnieją przy wizytówkach firm w różnych portalach czy katalogach. Spójność danych sprawia, że firma jest lepiej oceniana, jako profesjonalna i dbająca o swój wizerunek. Doceniają to zarówno użytkownicy jak i Google, który może premiować dobre praktyki wyższymi pozycjami w wyszukiwarce.

Jak to robi agencja SEO? Pozycjonowanie strony od podszewki

Pozycjonowanie wymaga sprecyzowania celów, jakie chcemy poprzez nie osiągnąć. Cele SEO w relacji do celów biznesowych są bardzo istotne i jako agencja współpracę rozpoczynamy od ustalenia tego, co firma chce osiągnąć realizując kampanię SEO. Jesteśmy po to, by wspólnie z firmą szczegółowo omówić jej potrzeby, które przełożą się na stworzenie efektywnej strategii działań. Kluczowym elementem jest ustalenie grupy słów kluczowych, które realnie przełożą się na wyniki finansowe prowadzonej działalności. Analizujemy rynek pod kątem skuteczności słów kluczowych, przeprowadzamy audyt SEO istniejącej strony www i poprawiamy wszelkie wymagające optymalizacji przestrzenie. Po co? Jeśli w laptopie nie działa przycisk enter, to jego działanie jest mocno ograniczone, utrudnione, niekomfortowe. To oczywiste, że nie będziemy mieli ochoty z niego korzystać. Jeśli na stronie internetowej brakuje opisów usługi, użytkownik nie zaufa firmie, uzna że nie jest profesjonalna, nie dba o swój wizerunek, nie stanie się klientem. Właśnie po to weryfikujemy to, czy biznesowa strona online spełnia aktualne wymagania użytkowników. Dbamy również o uporządkowanie danych NAP, pozyskujemy wartościowe linki, konfigurujemy usługi Google. Wszystkie działania monitorujemy pod kątem ich skuteczności, analizujemy pozyskany ruch i czy przekłada się on na osiąganie założonego celu i czy realnie zwiększa zyski firmy.

Popraw widoczność twojej firmy. Zobacz dlaczego pozycjonowanie lokalne zwiększa zyski

Google, gigant z Mountain View zadbał o to, by pojawianie się firm w wyszukiwarce, których zasięg działania jest ograniczony np. do terytorium Bytomia, było zależne od regionu, w którym funkcjonują. Jest to tzw. geolokalizacja. Co to oznacza? Sosnowiec, Bytom, Gdańsk, Wrocław… W zależności od tego, w jakiej lokalizacji wpisujemy frazę „salon kosmetyczny” lub „restauracja polska” wyświetlą się nam inne wyniki. To niebywale istotne pod kątem prowadzonej lokalnie działalności. To z tego powodu lokalny biznes np. z Bytomia powinien zadbać o swoją widoczność w sieci, by mieszkańcy danego regionu mogli odnaleźć tę czy inną usługę, za co odpowiada pozycjonowanie stron. Śląsk i znajdujący się tam Bytom nie są wyjątkami. To bardzo zagęszczony teren, z dużymi miastami rozsianymi po całym regionie. By móc skutecznie pozyskiwać nowych klientów obecność w sieci jest konieczna.

Jaka jest cena za pozycjonowanie stron internetowych? Bytom a kampanie SEO...

Nasza oferta nie zakłada prezentowania cen narzuconych odgórnie. Nie realizujemy kampanii SEO bez wcześniejszej analizy obecności firmy w sieci, tego jak się prezentuje, jakich wymaga prac. Przy pozycjonowaniu istotne jest to, by racjonalnie ocenić rynek, w którym firma funkcjonuje, sprawdzić konkurencyjność branży pod kątem fraz, które ją definiują. Specjalista ds. SEO wykonuje też audyt SEO działającej już strony internetowej. Pozycjonowanie strony wymaga ustalenia wszelkich przestrzeni, które są do zoptymalizowania. Weryfikacja firmowej witryny obliguje do sprawdzenia każdego najmniejszego detalu - od tego czy pojawiają się zduplikowane treści, po meta opisy i atrybuty title. Po szczegółowym zapoznaniu się z działalnością firmy prezentujemy uszytą na miarę ofertę.

Nie mamy więc żadnych pakietów na pozycjonowanie Bytom, co oczywiście nie znaczy, że nie możemy dostosować naszych działań do budżetu założonego przez klienta. Masz "XYZ pln" na marketing internetowy i chcesz z niego wycisnąć maksimum? Odezwij się do Nas!

Twoja oferta zależna od fraz? Zobacz jak wybór właściwych fraz podnosi jakość pozycjonowania stron

Wybór właściwych fraz jest w zasadzie kluczowym elementem każdej strategii, której celem jest wprowadzenie działalności do top 10 wyników wyszukiwania. Pozycjonowanie strony może opierać się oczywiście o frazy, które stosunkowo łatwo wypozycjonować, ale trzeba mocno przemyśleć czy dla salonu fryzjerskiego z Bytomia istotne jest to, by pojawiać się w top 10 np. na frazę, która w skali miesiąca notuje zaledwie do 10 wyszukiwań, tak jak "balejaż Bytom" . Pozycjonowanie stron, by było skuteczne, nie może opierać się zatem o frazy mało rentowne, takie które nie przyniosą ani ruchu, ani nie wpłyną na większą konwersję, ani nie przełożą się na zysk. Istotne z punktu widzenia biznesowego będą te słowa kluczowe, które charakteryzują się wysokim współczynnikiem wyszukiwań i mają potencjał, który przełoży się na ruch na stronie internetowej. Zwiększony ruch należy następnie monitorować i poddawać analizie, weryfikować współczynnik odrzuceń, śledzić ścieżkę poruszania się po stronie. Wyciągnięte wnioski po przeprowadzonej analizie pozwalają zoptymalizować poszczególne elementy strony lub kampanii SEO, by zwiększać jej skuteczność.

Nie znalazłeś odpowiedzi na
interesujące Cię pytanie?

Skontaktuj się z nami - odpowiemy ekspresowo.
Specjalnie dla Ciebie zagniemy czasoprzestrzeń!

Skontaktuj się z nami,
tak jak lubisz:

Zobacz dlaczego warto z nami współpracować w zakresie pozycjonowania?

Największą wartością, którą będziemy kierować się we współpracy na każdym jej etapie jest indywidualne podejście do każdego biznesu, każdej działalności. Pozycjonowanie ma odzwierciedlać prowadzoną firmę, stanowić spójny z nią element budowania silnej marki, zwiększania zasięgów i w rezultacie zysków. Każdy etap, który prowadzi do wysokich pozycji w Google, jest przejrzysty i zrozumiały. Zaczynamy od analizy branży i jej specyfiki, weryfikujemy konkurencję i przeprowadzamy selekcję słów kluczowych. Przedstawiamy prostą umowę, w której unikamy długich okresów wypowiedzenia. Szczegółowo raportujemy działania i rezultaty prowadzonej kampanii SEO. Reagujemy na zachodzące zmiany i modyfikujemy odpowiednio strategie, by pozycjonowanie przynosiło optymalne efekty. Jako specjaliści uzyskaliśmy status zaufanego partnera Google.

szybki kontakt: +48 692 858 574

Skontaktuj się z nami

    Please prove you are human by selecting the tree.