Skuteczne pozycjonowanie stron firm z Derby

Niezależnie od tego, w której branży działasz i na jakim terenie zwiększymy widoczność Twojej oferty.

Działania SEO dla e-commerce

Skutecznie zwiększamy sprzedaż w sklepach internetowych. Pozycjonowanie uzupełniamy kampaniami Google Ads (dawniej Google AdWords).

SEO + SEM + Social Ads

Stworzymy i wdrożymy spójną oraz wielowymiarową strategię promocji Twojej firmy z Derby. Dotrzemy do Twoich potencjalnych klientów w optymalnym momencie.

Ruch na stronie? Pozycjonowanie przyprowadzi klientów do twojej firmy

Masz stronę internetową? Jesteś przekonany, że potencjał strony www oraz potencjał firmy nie są w pełni wykorzystywane. Może dotarcie do twojej strony internetowej nie jest szczególnie łatwe, może nie jest widoczna w sieci, nie wyświetla się w wynikach wyszukiwania po wprowadzeniu typowych dla branży, w której porusza się twoja firma? Zadaniem pozycjonowania jest wprowadzenie wyselekcjonowanych fraz do top 10 wyszukiwarki Google. Naszą rolą jest przeprowadzenie pełnej analizy twojej działalności, jej potencjału, konkurencji, branży i opracowanie strategii, dzięki której zaistniejesz w internecie, dzięki której pojawi się wartościowy ruch na firmowej witrynie. Czym większy ruch na stronie www, tym twoje wyniki sprzedażowe będą lepsze.

Jakie działania podejmujemy w ramach pozycjonowania?

Derby to całkiem duża miejscowość, mieszka tu ponad 250 tys. Brytyjczyków. Nie brakuje więc tutaj większych firm, czy mniejszych działalności. Konkurencja jest duża, a rynek nasycony świadczonymi tutaj usługami, oferowanymi produktami. By móc z sukcesem stanąć w konkurencyjne szranki z innymi podmiotami z branży, trzeba się jakoś wyróżnić, w jakiś sposób dotrzeć do nowych klientów. Pozycjonowanie, które wspiera w tym firmy wymaga więc podjęcia co najmniej kilku kroków, które to umożliwiają:

  • uporządkowanie danych NAP (Name, Address, Phone Number) - czyli dane teleadresowe twojej firmy, które są porozrzucane w sieci. Twoja strona internetowa, fanpage, uzupełnione indywidualnie profile w Google Moja Firma czy Google Maps to jedno, ale warto być świadomym tego, że w sieci funkcjonują bazy danych, katalogi firm, w których również znajdują się informacje dotyczące twojej działalności. A te powinny być spójne i aktualne. W innym wypadku roboty Google nie będą przychylne i obniżą ranking twoje strony w sieci,
  • Google Maps - dzisiaj to jedna z najczęściej używanych aplikacji, jakie mamy zainstalowane w telefonach. Służy ona jako GPS, ale do tego się nie ogranicza. Google Maps to swoista wyszukiwarka, która wskaże nam drogę do najbliżej położonego warsztatu samochodowego, dobrze ocenianego salonu fryzjerskiego czy stomatologa z dobrymi opiniami,
  • Google Moja Firma - to swoista wizytówka firmy, która prezentuje najistotniejsze informacje firmy. Perfekcyjnie uzupełniony profil pozwala szerzej zaistnieć działalności w sieci. Warto pamiętać, że Google nieustannie jest największym graczem na rynku i to on dyktuje pewne standardy, dlatego warto korzystać z udostępnianych przez Google`a aplikacji, by w pełni wykorzystać potencjał sieci,
  • pozyskiwanie linków - linki prowadzące do twojej biznesowej strony są nadal konieczne do pozyskiwania w całej kampanii SEO. To one są dla googlebota świadectwem tego, że twoje działania są konsekwentnie prowadzone, że działasz w sieci. Naszą rolą jest pozyskiwanie linków z portali lokalnych i regionalnych,
  • konsekwentnie prowadzony content - treść zamieszczana na stronie internetowej jest niezwykle istotna pod kątem podejmowanych działań pozycjonujących. Unikatowa treść jest bardzo doceniana przez googleboty, które to docenią i będą premiować stronę www w wynikach wyszukiwania.

Pozycjonowanie a jego znaczenie dla promowania firm w sieci

Marketing online to szerokie pojęcie, a w jego szeregach jedną z największych i najważniejszych ról pełni właśnie pozycjonowanie. Jakie jest jego znaczenie dla promowania firmy w sieci. Pozycjonowanie stron internetowych umożliwia wprowadzić odpowiednie frazy kluczowe do top 10 wyników Google. Dlaczego jest to takie istotne? Jak mantrę możemy powtarzać, że jedną z kluczowych ról dzisiaj dla firm odgrywa widoczność marek w sieci. Obecnie dostęp do internetu w Wielkiej Brytanii ma ponad 90% mieszkańców. Warto zauważyć, że przewagę stanowi ruch generowany przez urządzenia mobilne. Brytyjczycy szukają i weryfikują informacje o produktach i usługach w przeważającej mierze w internecie. Zamykanie się na ten kanał promocji, eliminuje w znacznym stopniu możliwość pozyskiwania nowych klientów. Pozycjonowanie stron www jest więc dzisiaj kluczową formą promocji, która przybliża markę użytkownikom sieci.

Czy pozycjonowanie jest drogie? Niekoniecznie. Zobacz, w jaki sposób wyceniamy nasze prace

Nie stosujemy sztywnych, z góry ustalonych cenników. Nie mamy odgórnie opracowanych pakietów cenowych. Zauważ, że twoja firma różni się od innych, nawet w obrębie danej branży. Możesz już mieć stronę internetową, która spełnia kryteria do wdrożenia kampanii SEO. Możesz również nie mieć strony www, lub posiadać taką, która wymaga pełnej optymalizacji, unowocześnienia, zaprojektowania jej na nowo. Wymienione kryteria oceny środowiska, w którym znajduje się twoja firma wymagają więc zastosowania innego rodzaju prac. Pakiet cenowy uwzględniałby część prac, które byłyby uzasadnione, ale wiele czynności ujętych w pakiecie rozmijałoby się z realnymi potrzebami. Dlatego jako agencja interaktywna do każdej wyceny podchodzimy indywidualnie. Przeprowadzamy kompleksową analizę i oceniamy jakie prace należy wykonać, by pozycjonowanie przyniosło optymalny efekt. A ceny mogą się zaczynać już od kilkuset złotych miesięcznie.

Nie znalazłeś odpowiedzi na
interesujące Cię pytanie?

Skontaktuj się z nami - odpowiemy ekspresowo.
Specjalnie dla Ciebie zagniemy czasoprzestrzeń!

Skontaktuj się z nami,
tak jak lubisz:

Pozycjonowanie a korzyści dla firmy - zobacz co zyskasz dzięki prowadzonej kampanii SEO

Twoja firma prowadzone w Derby w Wielkiej Brytanii skorzysta z pozycjonowania na wielu płaszczyznach. Zauważ, że obecnie twoi potencjalni klienci, osoby poszukujące twojej usługi, twojego produktu czy rozwiązania szukają informacji i potwierdzenia jakości oferty w sieci. Twoja firma zyska na kampanii SEO dostęp do tych klientów. Wysokie pozycje wygenerują więc ruch na firmowej witrynie. Im większy ruch, tym większa ilość nowych klientów. Warto też podkreślić, że obecność w top 10 wyników wyszukiwania przekłada się na zaufanie, wiarygodność i przełamuje bariery zakupowe.

Pozycjonowanie to jeden z elementów marketingu online - zobacz co jeszcze robimy, by wypromować twoją firmę

Poza pozycjonowaniem stron internetowych, które rzeczywiście jest jednym z najważniejszych elementów marketingu online realizujemy szereg działań promocyjnych, które uzupełniają się wzajemnie i sprawiają, że promocja marki w sieci staje się szczelniejsza. To znaczy optymalnie wykorzystuje potencjał samej firmy, jak i sieci. Nasze działania obejmują więc promocję marki za pomocą kampanii płatnych w Google Ads i Facebook Ads. Te dwa kanały to nadal jedne z najskuteczniejszych kanałów, które pozwalają pozyskiwać nowych klientów realnie zainteresowanych ofertą firmy.

szybki kontakt: +48 692 858 574

Skontaktuj się z nami

    Please prove you are human by selecting the tree.