Skuteczne pozycjonowanie stron firm z Durham

Niezależnie od tego, w której branży działasz i na jakim terenie zwiększymy widoczność Twojej oferty.

Działania SEO dla e-commerce

Skutecznie zwiększamy sprzedaż w sklepach internetowych. Pozycjonowanie uzupełniamy kampaniami Google Ads (dawniej Google AdWords).

SEO + SEM + Social Ads

Stworzymy i wdrożymy spójną oraz wielowymiarową strategię promocji Twojej firmy z Durham. Dotrzemy do Twoich potencjalnych klientów w optymalnym momencie.

Jaka jest specyfika lokalnego pozycjonowania?

Durham jako siedziba dla wielu firm i wielu branż to świetne środowisko biznesowe. Spora konkurencja wymaga jednak podjęcia pewnych działań, dzięki którym uda się wypracować przewagę, i lepiej wykorzystać potencjał firmy. Pozycjonowanie lokalne w pewnym sensie sprowadza się do zawężenia obszaru pozycjonowania. To znaczy, że koncentrujemy się na wypozycjonowaniu fraz, które zawierają w sobie nazwę miasta lub regionu, np. "Mechanic Durham", "dentist Durham", "restaurant Durham" czy "hairdresser Durham", etc.

Pozycjonowanie lokalne przybierają więc pewną formę:

 • wyszukiwany produkt + lokalizacja
 • wyszukiwana firma + lokalizacja
 • wyszukiwana usługa + lokalizacja

Jakiego rodzaju działania podejmujemy w ramach prowadzonej kampanii SEO?

Pozycjonowanie, niezależnie od tego czy realizujemy je dla firm z Durham, czy innego miasta, obejmuje swoim zakresem szereg działań. Dopiero po podjęciu wszystkich z nich możemy być pewni, że efekty pozycjonowania będą optymalne. Zobacz jakie czynności wykonujemy by strony internetowe znalazły się w top 10 wyników wyszukiwania:

 • audyt SEO - umożliwia nam ocenę tego, w jakiej kondycji znajduje się strona internetowa, którą będziemy pozycjonować. Oceniamy również jakie obszary mogą wpływać negatywnie na obecność strony w organicznych wynikach wyszukiwania w skali lokalnej. Po przeprowadzeniu audytu wiemy, jakie podjąć działania z zakresu techniki pozycjonowania, jak i content marketingu czy marketingu ogólnie,
 • analiza i selekcja fraz kluczowych - przeprowadzamy bardzo precyzyjną analizę fraz kluczowych, które wykazują potencjał do osiągania jak najlepszych wyników. Niezwykle istotną kwestią jest zdobycie informacji na temat ilości wyszukiwań, sezonowości fraz czy też stopnia ich konkurencyjności. Tego rodzaju statystyki umożliwiają nam realizację skutecznej kampanii SEO,
 • optymalizacja - jest to stosunkowo szeroki, ale i o kluczowym znaczeniu dla pozycjonowania termin. Odnosi się do takich obszarów jak optymalizacja kodu, skryptów, obrazów, struktury znaczników nagłówków, szybkości ładowania strony, linkowania wewnętrznego itd.
 • link building - wielką wagę przykładamy do pozyskiwania linków z zewnętrznych portali baz danych czy katalogów. W lokalnym pozycjonowaniu będą się liczyć serwisy informacyjne, tematyczne, regionalne portale itd. Dużą rolę mogą odgrywać także lokalne fora dyskusyjne, a także blogi związane ściśle z jakimś regionem. Liczą się także artykuły sponsorowane, odpowiednie zaplecza czy marketing szeptany,
 • profile Google Moja Firma i Google Maps - wizytówki firmy w profilach udostępnionych przez Google to w zasadzie konieczność. Odgrywają one szczególną rolę w pozycjonowaniu lokalnym. Informacje umieszczone w wizytówce Google będą się wyświetlać w Google Maps, a także organicznych wynikach wyszukiwania oraz w kampaniach płatnych prowadzonych w Google Ads,
 • uporządkowanie danych NAP (Name, Address, Phone Number) - strony internetowe, które gromadzą dane nie zawsze są uzupełniane przez nas. Standaryzacja danych jest niezwykle istotna, dane powinny być spójne, dlatego że roboty indeksujące dostrzegą tę spójność wzmacniając pozycję strony w wyszukiwarce.

Pozycjonowanie lokalne – co to takiego?

Niezależnie czy mówimy o SEO lokalnym, czy też o pozycjonowaniu szerokim na myśli mieć należy szeroki zakres działań, które wykonywane są zarówno na stronie internetowej, jak i poza nią. Działania pozycjonujące będą obejmować m.in. optymalizację kodu, rozwój treści, optymalizację szybkości ładowania witryny czy też pozyskiwanie linków, a także uzupełnienie profili w Goole Maps oraz Google Moja Firma. Celem nadrzędnym przeprowadzenia wszelkich czynności pozycjonujących jest poprowadzenie wyselekcjonowanych fraz kluczowych do to 10 wyników wyszukiwania w wyszukiwarce Google. Najwyższe pozycje w wyszukiwarce prowadzą do większego ruchu na stronie. Wartościowy ruch, użytkownicy realnie zainteresowani ofertą twojej firmy mają przełożyć się na większą ilość leadów, zamówień czy zakupów.

Wartościowy ruch – co to takiego?

Zapytania, które prezentują wartość dla twojej firmy to takie, które łączą potrzeby użytkownika z ofertą twojej firmy. Jeśli użytkownik szuka usług stomatologicznych, kosmetycznych, czy też konkretnego produktu to po wpisaniu frazy kluczowej w wyszukiwarkę w wynikach wyszukiwania powinna pojawić się twoja strona www. Użytkownik czegoś oczekuje, a twoja firma te oczekiwania spełnia.

Jednak należy pamiętać, że konieczna jest obecność twojej firmy w tzw. SERP`ach – organicznych wynikach wyszukiwania w wyszukiwarce Google. Pozycjonowanie zatem można rozumieć jako specyficzną formę reklamy, która nie wyświetla się użytkownikom w przypadkowych miejscach, ale taka, którą potencjalny klient sam odnajdzie, bo potrzebuje twojego produktu czy usługi.

Ile może kosztować kampania SEO?

Nasze wieloletnie doświadczenie na rynku polskim i brytyjskim pozwoliło nam wypracować optymalne metody wyceny obejmującej realizacje kampanii SEO. Nasze metody opierają się zawsze o indywidualną kalkulację. Z czego to wynika? Stosunkowo często spotykane pakiety cenowe obejmują szereg prac, które są odgórnie narzucane. Jednak wiele z tych czynności nie musi być wykonana. Może się przecież okazać, że strona ma dobrze zoptymalizowane treści, że kod jest na wysokim poziomie, że wizytówki w Google Moja Firma są świetnie skonfigurowane. Pozycjonowanie stron to rzecz stosunkowo płynna i w ramach prowadzenia kampanii dla tej czy innej firmy będzie wymagać innego zestawu działań. Stąd nasze wyceny poprzedzane są zawsze dogłębną analizą realizowaną przez specjalistę SEO. Na podstawie wykonanej przez niego pracy oceniamy jakie działania należy podjąć i precyzyjnie kalkulujemy wycenę.

Nie znalazłeś odpowiedzi na
interesujące Cię pytanie?

Skontaktuj się z nami - odpowiemy ekspresowo.
Specjalnie dla Ciebie zagniemy czasoprzestrzeń!

Skontaktuj się z nami,
tak jak lubisz:

Co zyskujesz z kampanią SEO?

Pozycjonowanie stron ma poprowadzić firmę do uzyskiwania lepszych wyników finansowych. To wartość nadrzędna kampanii SEO. Jednak po drodze do tego celu firma zyskuje kilka istotnych korzyści. Wysokie pozycje na wprowadzane w wyszukiwarkę słowa kluczowe budują przekonanie wśród użytkowników o tym, że firma jest wiarygodna, godna zaufania, dba o kontakt z użytkownikiem, ułatwia mu dotarcie właśnie do jego oferty. Firma zyskuje więc na wizerunku, dzięki czemu łatwiej uda się jej poszerzyć wolumen klientów.

szybki kontakt: +48 692 858 574

Skontaktuj się z nami

  Please prove you are human by selecting the plane.