Skuteczne pozycjonowanie stron firm z Gdańska

Niezależnie od tego, w jakiej branży działasz i na jakim terenie (obszar Gdańska i okolic), zwiększymy widoczność Twojej oferty.

Działania SEO dla e-commerce

Skutecznie zwiększamy sprzedaż w sklepach internetowych. Pozycjonowanie uzupełniamy kampaniami Google Ads (dawniej Google AdWords).

SEO + SEM + Social Ads

Stworzymy i wdrożymy spójną oraz wielowymiarową strategię promocji Twojej firmy z Gdańska. Dotrzemy do Twoich potencjalnych klientów w optymalnym momencie.

Zobacz jak pracujemy w Mapi Media i dlaczego warto z nami pracować?

Jako agencja SEO koncentrując się na pozycjonowaniu stron zawsze mamy na względzie branże, w jakiej porusza się firma. Każda strategia opracowywana jest indywidualnie z uwagą na specyfikę firmy, jej profil działania, ofertę. Nie pomijamy przeprowadzenia dogłębnej analizy konkurencji, co w rezultacie mocno przekłada się na skuteczność kampanii SEO. Gdańsk jako duże miasto ma swój potencjał, który chcemy w pełni wykorzystać, by twoja firma mogła się optymalnie rozwijać i docierać do potencjalnych klientów. Zawsze stosujemy proste zasady jeśli chodzi o konstrukcje umowy. Nasze umowy pozbawione są długich okresów wypowiedzenia, ma być przejrzyście, uczciwie z orientacją na cele twojej firmy. Do współpracy zawsze oddelegowany jest indywidualny opiekun, z którym można się dowolnie kontaktować. Nie trzymamy się sztywno prowadzonych działań. Pozycjonowanie stron internetowych wymaga elastycznego podejścia, trendy w wyszukiwaniu fraz kluczowych się zmieniają i należy je monitorować, by kampania SEO była optymalnie skuteczna. Przesyłamy comiesięczne raporty, prowadzimy regularną analitykę internetową.

Dlaczego pozycjonowanie pomoże twoje firmie? Poznaj 5 powodów, które cię przekonają

Pozycjonowania stron w pewnym sensie nie da się uniknąć jeśli chcemy by nasza firma była dobrze widoczna w sieci. Potencjalnych klientów obecnie należy szukać właśnie w internecie. To właśnie w sieci użytkownicy poszukują informacji na temat usług, produktów czy narzędzi. Jako agencja SEO podejmujemy wszelkie czynności, które pozwolą firmie skutecznie docierać do nowych grup klientów i zwiększać swoje obroty. Warto jednak zauważyć, że poza osiąganiem większych zysków firma zyska również wiele dodatkowych korzyści. Jakich? Poniżej zestawienie kliku kluczowych kwestii, które uda się zyskać realizując kampanię SEO:

 • wiarygodność - transperontność w sieci jest niezwykle doceniana przez użytkowników. Obecność strony internetowej na wysokich pozycjach w wynikach wyszukiwania przekłada się na lepsze postrzeganie firmy, a co za tym idzie użytkownicy uznają ją za wiarygodną,
 • wysoki współczynnik zaufania - aktywność firmy w sieci, dbanie o wizytówki w Google Moja Firma i Google Maps, kontakt z użytkownikami podnoszą zaufanie do marki,
 • przełamywanie barier zakupowych - potencjalni klienci, których poszukujemy w sieci poszukują wszelkich argumentów stojących za tym, by skorzystać z tej czy innej firmy. Jeśli strona internetowa jest łatwa do odnalezienia, wizerunek firmy stoi na wysokim poziomie użytkownicy chętniej skorzystają z oferty takiej firmy,
 • wizerunek eksperta - na pozycjonowanie strony w dużej mierze składa się treść. Jeśli firma aktywnie udziela się w sieci, publikuje eksperckie, poradnikowe treści buduje w ten sposób swoją ekspercką pozycję. A to jest bardzo dobrze postrzegane przez użytkowników.

Nie tylko pozycjonowanie się liczy? Wspieramy promocję w wyszukiwarce realizując kampanie Google Ads

Pozycjonowanie to działania, które mają wypromować widoczność strony internetowej w sieci. Cały szereg czynności, jakie podejmujemy w trakcie realizowania kampanii SEO ma przełożyć się na to, że po wpisaniu przez użytkownika frazy kluczowej definiującej firmę (np. „warsztat samochodowy Gdańsk”, „stomatolog Gdańsk”, czy „fryzjer Gdańsk”) w wyszukiwarkę na pierwszych miejscach w wynikach wyszukiwania pojawi się twoja strona internetowa. Jednak jedna rzecz to pozycjonowanie stron, te muszą być przecież łatwe do odnalezienia. Gdańsk ze swoim rozbudowanym rynkiem to przestrzeń, którą jeszcze lepiej uda się zagospodarować biznesowo, jeśli pozycjonowanie stron internetowych wesprze się kampanią Google Ads. Kampanie płatne prowadzone w kanałach Google pozwalają natychmiast wprowadzić stronę firmową do top 10 wyników wyszukiwania. Dobrze zoptymalizowana kampania, z precyzyjnie wyselekcjonowanymi frazami kluczowymi może przynieść firmie błyskawiczne efekty w postaci nowych klientów.

Poznaj elementy, które składają się na skuteczne pozycjonowanie

Gdańsk, tutejsze rynkowe otoczenie to świetna lokalizacja dla prowadzenia różnego rodzaju biznesów. Od tych międzynarodowych, po lokalne firmy, które swoim zasięgiem obejmują samo miasto i okolice. Koncentrując się na tych biznesach o ograniczonym zasięgu realizujemy pozycjonowanie lokalne, dzięki któremu firma znacznie zyska na widoczności będzie docierać do użytkowników sieci. Na pozycjonowanie stron składa się wiele czynników, które każdorazowo, w przypadku każdej kampanii efektywnie realizujemy. Zobacz co m.in. składa się na skuteczne SEO:

 • uporządkowanie danych NAP (Name, Address, Phone Number) - dla googlebotów liczy się przejrzystość i dbałość o spójne, aktualne informacje, które znajdują się w sieci. Dane firmowe nie są umieszczone wyłącznie na stronie firmowej czy w wizytówkach Google. Baz czy katalogów firm jest całe mnóstwo i w każdym mogą znajdować się dane naszego przedsiębiorstwa. Istotne w kontekście pozycjonowania jest to, by były one aktualne,
 • konfiguracja wizytówek w aplikacjach Google Moja Firma i Google Maps - absolutna konieczność, która ma kluczowe znaczenia, kiedy realizowane jest pozycjonowanie lokalne,
 • pozyskiwanie wartościowych linków zewnętrznych - nadal bardzo ważny czynnik dla pozycjonowania. Istotne jest to, by linki pochodziły z zewnętrznych stron, które treścią są zbliżone do profilu prowadzonej firmy,
 • budowanie eksperckiego contentu,
 • optymalizacja kodu źródłowego - analiza kodu strony pozwala nam ocenić co należy poprawić czy zoptymalizować, by strona była lepiej oceniana przez roboty Google i uzyskiwała lepsze pozycje w wynikach wyszukiwania.

Nie znalazłeś odpowiedzi na
interesujące Cię pytanie?

Skontaktuj się z nami - odpowiemy ekspresowo.
Specjalnie dla Ciebie zagniemy czasoprzestrzeń!

Skontaktuj się z nami,
tak jak lubisz:
szybki kontakt: +48 692 858 574

Skontaktuj się z nami

  Please prove you are human by selecting the car.