Skuteczne pozycjonowanie stron firm z Gdynii

Niezależnie od tego, w jakiej branży działasz i na jakim terenie (obszar Gdynii i okolic), zwiększymy widoczność Twojej oferty.

Działania SEO dla e-commerce

Skutecznie zwiększamy sprzedaż w sklepach internetowych. Pozycjonowanie uzupełniamy kampaniami Google Ads (dawniej Google AdWords).

SEO + SEM + Social Ads

Stworzymy i wdrożymy spójną oraz wielowymiarową strategię promocji Twojej firmy z Gdynii. Dotrzemy do Twoich potencjalnych klientów w optymalnym momencie.

Czym jest pozycjonowanie lokalne?

Pozycjonowanie lokalne, innymi słowy lokalne SEO jest stosunkowo podobne do pozycjonowania szerokiego. Jest to tak samo działanie obejmujące swoim zakresem szereg czynności, które wykonywane są zarówno bezpośrednio na stronie internetowej, jak i poza nią (np. pozyskiwanie linków, czy publikacja artykułów sponsorowanych). Zatem w zakresie pozycjonowania lokalnego także wykonuje się optymalizacje kodu, rozbudowę contentu, poprawę szybkości ładowania się strony internetowej. Celem niezmiennie jest osiągnięcie jak najwyższych pozycji w wyszukiwarce Google dla strony www. Gdynia, potraktowana jako lokalny rynek, ma duży potencjał i jest dobrym środowiskiem do prowadzenia małego biznesu. Pozycjonowanie pomoże firmie w zwiększaniu zysków sprawiając, że firma będzie widoczna w sieci, będzie dobrze postrzegana i prezentowała się jako wiarygodna.

Jakie znaczenie mają frazy kluczowe dla pozycjonowania stron?

Frazy kluczowe stanowią jeden z najistotniejszych punktów dla całej kampanii SEO. Ich selekcja odbywa się jeszcze przed realizacją kampanii. Frazy można też określić jako wartościowe zapytania, które łączą ofertę twojej firmy z potrzebami użytkownika sieci. Co to oznacza? Użytkownik, potrzebując czegoś wprowadza frazę kluczową w wyszukiwarkę, a strona twojej firmy, która prezentuje ofertę będącą w stanie spełnić te potrzeby powinna pojawiać się na najwyższych pozycjach w wynikach wyszukiwania.

Brzmi rozsądnie i dość prosto. Jednak żeby rzeczywiście strona reprezentująca twoją firmę znalazła się na wspomnianych najwyższych miejscach w tzw. SERP-ach (organicznych wynikach wyszukiwania Google) musi być odpowiednio wypozycjonowana. A skuteczne pozycjonowanie opiera się na precyzyjnym wyselekcjonowaniu, wartościowych fraz kluczowych.

Pozycjonowanie a jego znaczenie w marketingu online

Marketing online to dość szerokie pojęcie, które obejmuje swoim zakresem wiele różnego rodzaju działań promocyjnych prowadzonych w sieci. Pozycjonowanie stron internetowych jest jednak jednym z najistotniejszych i najefektywniejszych działań, które skutecznie i długofalowo prowadzą firmę do uzyskiwania coraz lepszych wyników finansowych. Cele finansowe uzyskuje się dzięki temu, że strona firmowa prezentująca firmę wyświetla się wysoko w wynikach wyszukiwania po wprowadzeniu przez użytkownika frazy kluczowej. W praktyce wygląda to tak, że jeśli użytkownik poszukuje np. restauracji włoskiej, której siedzibą jest Gdynia wprowadzi do wyszukiwarki frazę – „restauracja włoska Gdynia” i zweryfikuje te lokale, które wyświetlą się mu na pierwszej stronie wyszukiwania. Zdecydowana przewaga użytkowników nie zajrzy na dalsze strony wyników wyszukiwania, ograniczając swój wybór spomiędzy tych restauracji, które wyświetlą się w pierwszej dziesiątce.

Co możesz zyskać dzięki realizując skuteczne pozycjonowanie?

Gdynia jest miastem, w którym swoje działalności prowadzi ponad 25 tys. przedsiębiorców. To bardzo duży rynek, duża konkurencja, które wymagają od ich właścicieli podjęcia starań prowadzących do zdobywania kolejnych klientów. Skuteczne podbijanie rynku może odbywać się na wielu płaszczyznach. Liczą się opinie klientów, jakość świadczonych usług czy oferowanych produktów, ale jak z tymi wartościami trafiać do nowych klientów? Pozycjonowanie stron internetowych skraca drogę do użytkowników sieci, pozwala docierać do nowych grup potencjalnych klientów, którzy realnie są zainteresowani ofertą firmy. Realnie dlatego, że po wpisaniu frazy "kuchnia włoska Gdynia" na pierwszych pozycjach potencjalny klient trafi na odpowiednią restaurację. Tak samo jeśli będzie szukał usług fryzjerskich, stomatologicznych czy mechaniki pojazdowej. Podsumowując pozycjonowanie wspiera firmę w uzyskiwaniu lepszych wyników finansowych poprzez otwarcie się na klientów poszukujących informacji o usługach i produktach w sieci.

Nie znalazłeś odpowiedzi na
interesujące Cię pytanie?

Skontaktuj się z nami - odpowiemy ekspresowo.
Specjalnie dla Ciebie zagniemy czasoprzestrzeń!

Skontaktuj się z nami,
tak jak lubisz:

Czy pozycjonowanie stron jest drogie? Zobacz jak wyceniamy kampanie SEO

Barierą, która często blokuje przedsiębiorców przed inwestycją w pozycjonowanie strony jest koszt, jaki agencja SEO pobierałaby za realizację kampanii. Jednak po rozwianiu nieco wątpliwości, które często blokują właścicieli przed inwestycją w SEO, okazuje się, że koszt może być relatywnie nieduży. Niezwykle istotnym faktem jest to, że pozycjonowanie stron jako usługa ma się dobrze i prowadzi się ją dla firm lokalnych, jak i tych największych rynkowych graczy.

Nasze praktyki sprowadzają się do tego, że każda kalkulacja jest realizowana indywidualnie. Wynika to z tego, że każda strona internetowa jest inna, ma inny kod, inne potrzeby, należy przy niej wykonać mniej lub więcej pracy. Uciekamy od odgórnie narzucających koszty pakietów cenowych, które zawierają również pakiet czynności, które mają być wykonane w ramach kampanii SEO. Jako doświadczona agencja SEO wycenę poprzedzamy dogłębną analizą strony internetowej oraz środowiska, w jakim taka strona się porusza. Weryfikujemy kod źródłowy, sprawdzamy nasycenie strony treścią czy też oceniamy jak konkurencyjne w danej branży są frazy kluczowe. W ten sposób możemy zaprezentować uczciwą kalkulację obejmującą prace, które rzeczywiście zostaną wykonane.

Czy siedzibą agencje SEO powinna być Gdynia? Czy ma znaczenie adres prowadzenia agencji?

Gdzieniegdzie panuje jeszcze mylne przekonanie, że agencja SEO powinna mieć siedzibę w tym samym mieście co firma, z którą podejmuje współpracę. W dobie technologicznego rozwoju nie ma najmniejszych trudności, by wszystkie szczegóły ustalić na odległość. Obawy związane z tym, czy pozycjonowanie będzie realizowane skutecznie również nie mają podstaw. Wszystko wykonywane jest w środowisku online i niezależnie w jakim miejscu będzie wykonywane narzędzia Google umożliwiają pracę nawet jeśli partnerów dzielą tysiące kilometrów.

Nasza agencja SEO współpracuje z firmami z całego świata, realizując skuteczne pozycjonowanie. Gdynia jest także przez nas efektywnie obsługiwana. Przez wiele lat naszej pracy na rynkach międzynarodowych opracowaliśmy work-flow pracy zdalnej na wysokim poziomie. Praca zdalna nie tylko jest możliwa, ale także oszczędza twój czas. Dbamy o każdy detal współpracy, jesteśmy kontaktowi, pracujemy w sposób przejrzysty. A to czy firma jest z tego, czy innego miasta nie ma najmniejszego przełożenia na skuteczności prowadzonej kampanii SEO.

szybki kontakt: +48 692 858 574

Skontaktuj się z nami

    Please prove you are human by selecting the key.