Skuteczne pozycjonowanie stron firm z Jastrzębia-Zdroju

Niezależnie od tego, w jakiej branży działasz i na jakim terenie (obszar Jastrzębia-Zdroju i okolic), zwiększymy widoczność Twojej oferty.

Działania SEO dla e-commerce

Skutecznie zwiększamy sprzedaż w sklepach internetowych. Pozycjonowanie uzupełniamy kampaniami Google Ads (dawniej Google AdWords).

SEO + SEM + Social Ads

Stworzymy i wdrożymy spójną oraz wielowymiarową strategię promocji Twojej firmy z Jastrzębia-Zdroju. Dotrzemy do Twoich potencjalnych klientów w optymalnym momencie.

Co zyska twoja firma jeśli zdecydujesz się na kampanię SEO?

Jastrzębie-Zdrój ze swoim rynkowym potencjałem pozwala odnieść sukces w prowadzonym biznesie. By jak najefektywniej skorzystać z tego potencjału, warto zadbać o odpowiednio prowadzone działania marketingowe, które poprowadzą firmę do jeszcze lepszych wyników. Warto skupić się na tej dziedzinie marketingu, która realizowana jest w sieci. Marketing online to obecnie jedno z najskuteczniejszych narzędzi promocji. Pozycjonowanie natomiast jest tym elementem marketingu online, który przynosi długofalowe efekty na wielu płaszczyznach. Celem samym w sobie pozycjonowania jest wypromowanie strony internetowej tak, by użytkownik mógł ją łatwo odnaleźć. Ale nie da się pominąć faktu, że obecność strony internetowej na wysokich pozycjach w wynikach wyszukiwania niesie ze sobą o wiele więcej korzyści. Firma, której strona internetowa wyświetli się po wprowadzeniu np. frazy kluczowej "dobry mechanik Jastrzębie-Zdrój" czy też "polecany gabinet stomatologiczny Jastrzębie-Zdrój" lub wariacji tak konstruowanych fraz zyskuje na wiarygodności, użytkownicy chętniej jej zaufają. Pozycjonowanie stron internetowych prowadzi też do tego, że przełamywane zostają bariery zakupowe, potencjalni klienci, dostrzegając przejrzystość firmy, chętniej skorzystają z jej oferty.

Jakie działania podejmujemy, by twoja firma docierała do większej ilości potencjalnych klientów?

Pozycjonowanie stron nie ogranicza się do wykonania jednej czy dwóch czynności. To szereg działań, które należy realizować w dłuższej perspektywie czasu. W innym wypadku efekty nie będą optymalne, tym bardziej zadowalające. Usługa pozycjonowania stron polega więc na skalibrowaniu wielu działań, które będą prowadzone regularnie, konsekwentnie i jednocześnie. Jakie czynności podejmujemy, by strona internetowa reprezentująca twoją firmę znalazła na najwyższych pozycjach w wynikach wyszukiwania w wyszukiwarce Google:

  • dane NAP (Name, Address, Phone Number) - dla robotów Google liczy się przejrzystość, spójność danych, które skanując sieć, odnajdują i kojarzą ze sobą jako te odnoszące się do danej firmy. W sieci funkcjonuje mnóstwo baz danych i katalogów firm, w których znajdują się dane kontaktowe także twojej firmy. Te powinny być spójne, dzięki czemu roboty Google będą premiować stronę internetową twojej firmy,
  • pozyskiwanie wartościowych linków prowadzących do pozycjonowanej strony internetowej — zewnętrzne portale, na których można zamieszczać linki, powinny być jak najbardziej spójne tematycznie z tym, co oferuje twoja firma. Wówczas efekty pozycjonowania internetowej będą optymalne
  • perfekcyjne uzupełnienie profili w aplikacjach Google — posiadanie profili w Google Moja Firma oraz w Google Maps to w zasadzie konieczność, którą trzeba spełnić, by lokalne pozycjonowanie przynosiło optymalny efekt. To dzięki profilom w tych aplikacjach odnalezienie twojej firmy będzie dla użytkowników prostsze i będzie budowało przekonanie, że warto skorzystać z oferty prowadzonej przez ciebie działalności,
  • rozbudowa treści — treść to swego rodzaju karma dla googlebotów. Algorytm Google musi w jakiś sposób powiązać wpisywaną przez użytkowników frazę kluczową właśnie z twoją ofertą. Pozycjonowanie i wszelkie czynności wykonywane w jego ramach mają pomóc w kojarzeniu tych fraz robotom Google`a,
  • eliminacja zduplikowanego contentu — content jest niezwykle istotny pod kątem pozycjonowania, ale należy unikać tego, by ta sama treść pojawiała się wielokrotnie na stronie www. Google premiuje treść unikatową, dlatego w ramach optymalizacji strony internetowej weryfikujemy czy nie pojawia się na stronie ta sama treść.
  • optymalizacja strony internetowej - zanim przejdziemy do pracy pozycjonujących, wykonujemy pełną analizę strony internetowej. Sprawdzamy jakie obszary wymagałyby optymalizacji, dzięki czemu nasze kampanie są skuteczniejsze.

Jak pozycjonowanie pomoże rozwinąć się twojej firmie?

Prowadzenie firmy nierozerwalnie łączy się z pokonywaniem wielu wyzwań. Jednym z nich jest konsekwentne pozyskiwanie nowych klientów. W innym wypadku utrzymanie biznesu może okazać się niezwykle trudne. Pozycjonowanie stron internetowych, w tym pozycjonowanie lokalne świetnie wspiera i pomoże rozwinąć każdy biznes. Od potentatów rynkowych, po mniejsze firmy skupione na lokalnym rynku. W jaki sposób? Lokalne pozycjonowanie stron internetowych prowadzi do tego, że strona twojej firmy znajdzie się na pierwszych pozycjach w wynikach wyszukiwania Google po wprowadzeniu przez użytkownika odpowiedniej frazy kluczowej. Strona internetowa w sytuacji, kiedy będzie wysoko w rankingu Google, przyciągnie ruch. Co więcej, będzie to ruch reprezentowany przez użytkowników, którzy są realnie zainteresowani ofertą świadczoną przez twoją firmę. Pozycjonowanie stron internetowych przekłada się wprost na uzyskiwanie lepszych wyników finansowych.

Dlaczego w dzisiejszych czasach należy być obecnym w sieci? Postaw na pozycjonowanie

Jastrzębie-Zdrój nie jest miastem małym. To dość licznie zamieszkana miejscowość, w regionie, w którym w dość bliskiej odległości zlokalizowane są inne, podobnej wielkości miasta. Prowadzenie firmy w tym regionie ma sens, każdy biznes ma szansę odnieść sukces. Warto mu jednak pomóc poprzez wdrożenie odpowiedniej promocji w sieci. W dobie tak szeroko dostępnego internetu, użytkownicy właśnie w sieci szukają informacji. Wpisując odpowiednie frazy w wyszukiwarkach internetowych, odnajdują odpowiedzi na swoje pytania, znajdują firmy, które świadczą poszukiwane przez nich usługi. Jeśli jednak w wynikach wyszukiwania zabraknie twojej strony www, zamykasz swoją firmę na grupę potencjalnych klientów, którzy są w sieci. Strony internetowe to jedno, zupełnie inną rzeczą jest ich widoczność w wyszukiwarce, na co trzeba zapracować, wykonać szereg czynności pozycjonujących, które zwiększą ruch na stronie, co przełoży się na zysk.

Nie znalazłeś odpowiedzi na
interesujące Cię pytanie?

Skontaktuj się z nami - odpowiemy ekspresowo.
Specjalnie dla Ciebie zagniemy czasoprzestrzeń!

Skontaktuj się z nami,
tak jak lubisz:

Ile kosztuje pozycjonowanie stron- zobacz jak kalkulujemy budżet

Stosując indywidualne podejście do każdego przypadku, wiemy, że najlepszym sposobem jest prezentowanie indywidualnych wycen. Pakiety cenowe, czy też z góry prezentowane stawki bardzo często rozmijają się z tym, co realnie należy wykonać w ramach prowadzonej kampani SEO. Zanim podejmiemy się prac, jeden z naszych specjalistów ds. SEO wykonuje pełną analizę strony www oraz całego środowiska online, w którym strona funkcjonuje. Na podstawie analizy ocenia jakie obszary wymagają optymalizacji i jak szeroki zakres prac będzie konieczny do wykonania, by pozycjonowanie przyniosło oczekiwany efekt. W ten sposób jesteśmy w stanie zaprezentowana indywidualną wycenę, która obejmuje dokładnie te prace, które wykonamy.

szybki kontakt: +48 692 858 574

Skontaktuj się z nami

    Please prove you are human by selecting the flag.