Skuteczne pozycjonowanie stron firm z Jeleniej Góry

Niezależnie od tego, w jakiej branży działasz i na jakim terenie (obszar Jeleniej Góry i okolic), zwiększymy widoczność Twojej oferty.

Działania SEO dla e-commerce

Skutecznie zwiększamy sprzedaż w sklepach internetowych. Pozycjonowanie uzupełniamy kampaniami Google Ads (dawniej Google AdWords).

SEO + SEM + Social Ads

Stworzymy i wdrożymy spójną oraz wielowymiarową strategię promocji Twojej firmy z Jeleniej Góry. Dotrzemy do Twoich potencjalnych klientów w optymalnym momencie.

Prowadzisz lokalny biznes? Sprawdź jak może pomóc twojej firmie pozycjonowanie lokalne

Niezależnie od tego, w jakiej branży porusza się twoja firma jej funkcjonowanie zależne jest od klientów. Nawet jeśli siedzibą twojej firmy jest ruchliwa ulica w Jeleniej Górze, to by mogła się ona rozwijać na optymalnym poziomie, konieczne będzie wyjście z ofertą nieco dalej niż kilka przecznic w środku miasta. Pozycjonowanie stron internetowych na poziomie lokalnym pomaga stać się firmie widoczną w sieci, prowadzi stronę firmową na pierwszą stronę wyników wyszukiwania. Efektem jest to, że użytkownik po wprowadzeniu frazy kluczowej otrzyma w wyszukiwarce wyniki, w których odnajdzie się także strona internetowa twojej firmy. Warto mieć na uwadze fakt, że internauta, wpisując jakąś frazę kluczową w wyszukiwarkę oczekuje konkretnych wyników, ma jakąś potrzebę i chce ją zaspokoić. Jeśli dla twojej strony internetowej będzie realizowane skuteczne pozycjonowanie to prawdopodobieństwo tego, że użytkownik trafi właśnie na twoją ofertę wyraźnie się zwiększa. W rezultacie otrzymujesz dostęp do nowej grupy klientów, zwiększając wyniki finansowe firmy.

 

Czy stać twoją firmę na pozycjonowanie? Zobacz jak wyceniamy kampanię SEO

Jelenia Góra jak każde inne miasto jest przez nas traktowana tak samo. To znaczy, że zawsze stosujemy te same, sprawdzone metody, które umożliwiają nam precyzyjną kalkulację kosztów związanych z pozycjonowaniem strony internetowej. Jak wygląda to w praktyce? Zanim podejmiemy się realizacji kampanii SEO, jeden z naszych specjalistów ds. SEO przeprowadza szczegółową analizę strony internetowej. Weryfikowany jest kod źródłowy strony www, środowisko, w jakim się porusza, konkurencja, warstwa tekstowa, nasycenie strony frazami, etc. Po dogłębnej analizie prezentowana jest indywidualna wycena, która obejmuje konkretne działania niezbędne do wykonania, by pozycjonowanie przyniosło optymalny efekt. Uciekamy od odgórnie opracowanych pakietów cenowych, ze względu na to, że nie uwzględniają one tego, że każda strona się od siebie różni, ma inny kod i wymaga innego zakresu prac.

98% użytkowników korzysta z wyszukiwarki Google – Zobacz jak istotne jest pozycjonowanie

Jelenia Góra z ponad ośmioma tysiącami prowadzonymi tam działalnościami jest z jednej strony wdzięcznym rynkiem z dużym potencjałem, z drugiej zaś nie brakuje tu konkurentów niezależnie od branży. By móc wyróżnić się na jeleniogórskim rynku warto podjąć odpowiednie działania marketingowe. Pozycjonowanie stron internetowych dla lokalnego biznesu jest o tyle istotne, że pozwala zaistnieć firmie w sieci. W jaki sposób? Użytkownicy dzisiaj przede wszystkim szukają informacji w internecie. Szukając usługi czy produktu zaglądają do internetu. Po wpisaniu odpowiedniej frazy kluczowej, np. „fryzjer Jelenia Góra” lub „włoska restauracja Jelenia Góra” otrzymują rezultat w wynikach wyszukiwania. Ich wybór ograniczy się w zasadzie do pierwszych 10 pozycji, które wyświetlą się w wyszukiwarce Google. Jeśli strona internetowa reprezentująca twoją firmę się tam nie znajdzie, to oznacza, że zamykasz swój biznes na klientów, którzy swoją decyzję zakupową opierają na informacjach odnalezionych w sieci.

Mapi Media - poznaj nas bliżej i zobacz jak przebiega z nami współpraca

W branży marketingu internetowego poruszamy się od kilkunastu lat. Z naszą ofertą docieramy do firm funkcjonujących zarówno w Polsce, jak i poza granicami naszego kraju. Wiele lat pracy, wiele lat istnienia przerodziło się w bardzo dużą ilość klientów, którym pomogliśmy w rozwijaniu ich biznesów. Proponowane przez nas strategie zawsze są opracowywane indywidualnie, z uwzględnieniem specyfiki firmy oraz całej branży, w której porusza się przedsiębiorstwo. Przeprowadzamy odpowiednie analizy (samej strony oraz konkurencji). Stosujemy proste umowy, bez długich terminów wypowiedzenia. Cel jest zawsze ten sam, zależy nam na tym by firma naszego partnera mogła się optymalnie rozwijać.

Nie znalazłeś odpowiedzi na
interesujące Cię pytanie?

Skontaktuj się z nami - odpowiemy ekspresowo.
Specjalnie dla Ciebie zagniemy czasoprzestrzeń!

Skontaktuj się z nami,
tak jak lubisz:

Jakie znaczenie dla pozycjonowania strony internetowej mają frazy kluczowe?

Słowa kluczowe są absolutnie jednym z najistotniejszych elementów dla prowadzonego SEO. Bez odpowiedniej selekcji fraz kluczowych nie uda się uzyskać optymalnych wyników z prowadzonej kampanii na pozycjonowanie stron. Jelenia Góra jako rynek z potencjałem, dobrym środowiskiem dla lokalnie prowadzonego biznesu wymagać będzie przeprowadzenia odpowiedniej analizy słów kluczowych tak, by cała kampania przynosiła optymalnie wymierne rezultaty.

Opisując to na konkretnym przykładzie, jeśli użytkownik szuka usługi związanej z okulistyką, wpisze w wyszukiwarkę frazę "okulista Jelenia Góra" czy też "polecany okulista Jelenia Góra" (wariacji może być wiele). Po wyświetleniu wyników wyszukiwania w wyszukiwarce użytkownik skoncentruje się na tych pozycjach, które będą prezentowane najwyżej w rankingu. Jeśli zabraknie tam twojej strony internetowej, automatycznie zamykasz się ze swoją ofertą na potencjalnego klienta. Pozycjonowanie strony ma więc przynieść efekt w postaci obecności w top 10 wyników wyszukiwania, dzięki czemu twoja firma zyska szansę na pozyskanie nowego klienta, którego potrzeby mogą być zaspokojone poprzez świadczone przez twoją firmę usługi.

Nie tylko pozycjonowanie? Jelenia Góra i inne możliwości promocji firmy w sieci

W Jeleniej Górze, w której mieszka niemal 80 tys. mieszkańców funkcjonują tysiące mniejszych lub większych firm. Lokalne biznesy mają tu dobre środowisko do rozwoju, które chętnie wesprzemy realizacją kampanii na pozycjonowanie stron. Jelenia Góra to także wdzięczna przestrzeń dla realizacji innego rodzaju działań z całego spektrum marketingu online. W Mapi Media prowadzimy także skuteczne kampanie płatne, które przynoszą natychmiastowe rezultaty. Zajmujemy się również realizacją:

  • kampanii Google Ads - opracowujemy strategię dla kampanii płatnych w wyszukiwarce Google. Po wyborze fraz, które mają znaleźć się w płatnych kanałach uruchamiamy kampanię i ją monitorujemy. Naszym celem jest optymalizowanie wyników kampanii, tak by przynosiła ona możliwie jak największą ilość potencjalnych klientów,
  • kampanii Facebook Ads - niezwykle skuteczna forma reklamy, umożliwiająca docieranie do bardzo precyzyjnie wyselekcjonowanych grup potencjalnych klientów. Konfigurujemy, monitorujemy i optymalizujemy kampanie realizowane w tym kanale, by móc uzyskiwać optymalnie wysokie wyniki.
szybki kontakt: +48 692 858 574

Skontaktuj się z nami

    Please prove you are human by selecting the heart.