Skuteczne pozycjonowanie stron firm z Kielc

Niezależnie od tego, w jakiej branży działasz i na jakim terenie (obszar Kielc i okolic), zwiększymy widoczność Twojej oferty.

Działania SEO dla e-commerce

Skutecznie zwiększamy sprzedaż w sklepach internetowych. Pozycjonowanie uzupełniamy kampaniami Google Ads (dawniej Google AdWords).

SEO + SEM + Social Ads

Stworzymy i wdrożymy spójną oraz wielowymiarową strategię promocji Twojej firmy z Kielc. Dotrzemy do Twoich potencjalnych klientów w optymalnym momencie.

Pozycjonowanie lokalne i efekty, jakie może ono przynieść twojej firmie

Pozycjonowanie lokalne realizowane jest wprawdzie w bardzo podobny sposób do pozycjonowania szerokiego, to różni się tym, że ogranicza się do regionu, w którym funkcjonuje firma i w tym regionie promuje strony internetowe. Kielce jako duży rynek, z dużym potencjałem, wielkimi szansami na rozwój umożliwiają firmom osiągnięcie sukcesu. W osiągnięciu sukcesu zdecydowanie wesprze firmę efektywnie prowadzone pozycjonowanie strony internetowej. Odpowiednio opracowana strategia SEO doprowadzi stronę firmową do tego, że będzie łatwa do odnalezienie w sieci. Użytkownicy mający konkretną potrzebę wpisują w wyszukiwarkę np. słowa kluczowe "fryzjer Kielce", "mechanik Kielce" czy "restauracja włoska Kielce" koncentrują się na tych firmach, które pojawią się na pierwszej stronie wyników wyszukiwania. Jeśli użytkownik po wpisaniu frazy kluczowej nie trafi na twoją stronę firmową to droga do pozyskania nowych potencjalnych klientów jest zamknięta. Efekt, jaki ma przynieść pozycjonowanie stron internetowych to widoczność w sieci i stwarzanie nowych szans biznesowych, które przełożą się na lepsze wyniki finansowe.

 

Poznaj 5 argumentów, które przekonają Cię do pozycjonowania stron

Podstawowym celem, jaki stawia się przed pozycjonowaniem jest zwiększenie liczby klientów firmy i co za tym idzie rozwój finansowy. Jednak nie sposób nie zauważyć, że pozycjonowanie stron internetowych niesie szereg innych korzyści. Zobacz co jeszcze zyska twoja firma podczas realizacji kampanii SEO:

 • wysoki współczynnik zaufania - obecność na wysokich pozycjach wyszukiwania prowadzi do tego, że użytkownik nawet na płaszczyźnie podświadomym lepiej ocenia firmę. Chętniej zaufa takiej, która dba o to, w jaki sposób prezentuje się w sieci, jest łatwa do odnalezienia,
 • wiarygodność - firma obecna w top 10 wyników wyszukiwania staje się jednocześnie bardziej wiarygodna w oczach użytkowników,
 • przełamywanie barier zakupowych - wymienione wyżej wiarygodność oraz wysoki współczynnik zaufania prowadzą do tego, że potencjalni klienci chętniej korzystają z oferty firmy,
 • silną markę - wartości, które można zyskać dzięki pozycjonowaniu przekładają się na silną markę,
 • wizerunek eksperta - na pozycjonowanie strony składa się content. Treść publikowana w ramach strony firmowej buduje przekonanie, że firma zna się na swojej branży i chętnie tą wiedzą się dzieli z potencjalnymi klientami.

Dlaczego tak istotne jest pozycjonowanie stron?

Kielce, niemal 200 tys. mieszkańców, niemal 20 tys. prowadzonych tam działalności, przestrzeń do prowadzenia firmy z sukcesem, ale i dość spora konkurencja, wśród której trzeba się jakoś odnaleźć ze swoją ofertą. Liczą się jakość, obsługa, dobry produkt i usługa, jednak w jakiś sposób trzeba pozyskać nowych klientów. Reklama billboardowa może przynieść efekt, ale ma bardzo ograniczony zasięg, dobra lokalizacja także stoi po stronie plusów i może pomóc w pozyskiwaniu klientów „z ulicy”. Są to jednak działania marketingowo symboliczne, niedające szans na optymalizację, weryfikację skuteczności. Natomiast pozycjonowanie stron internetowych nie tylko przynosi długofalowe efekty, ale także umożliwia pełen monitoring efektywności kampanii SEO. Istotą pozycjonowania stron jest doprowadzenie firmy do nowych grup klientów, którzy firmy weryfikują na podstawie informacji znalezionych w sieci. Pozycjonowanie stron dla firm, których siedzibą są Kielce otworzy przed działalnością nową przestrzeń, nowe możliwości, i przede wszystkim pozwoli uzyskiwać lepsze wyniki finansowe.

Nie znalazłeś odpowiedzi na
interesujące Cię pytanie?

Skontaktuj się z nami - odpowiemy ekspresowo.
Specjalnie dla Ciebie zagniemy czasoprzestrzeń!

Skontaktuj się z nami,
tak jak lubisz:

Jakie elementy są istotne podczas realizacji kampanii na pozycjonowanie?

Kielce, czy też każde inne miasto lub region wymaga podjęcia całego zestawu czynności, które prowadzą do optymalnych wyników realizowanej kampanii na pozycjonowanie strony www. Kielce jako stosunkowo duża metropolia, będąca siedzibą dla wielu firm zobowiązuje więc nas do realizacji m.in. takich działań jak:

 • pozyskiwanie linków zewnętrznych - istotny czynnik, który przekłada się realnie na wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania. Naszą rolą jest umieszczanie linków na zewnętrznych portalach, które tematyką nawiązują do oferty firmy,
 • uporządkowanie danych NAP (Name, Address, Phone Number) - bazy i katalogi firm funkcjonują w sieci i bardzo często niezależnie od firmy umieszczane są tam jej dane. Dla googlebotów liczy się spójność tych danych i jest ona regularnie weryfikowana.
 • konfiguracja wizytówek Google Moja Firma oraz Google Maps - są to jedne z najistotniejszych punktów mających olbrzymie znaczenie dla pozycjonowania lokalnego. Aplikacje udostępnione przez Google wymagają perfekcyjnej konfiguracji, dzięki temu firma będzie lepiej postrzegana przez użytkowników,
 • optymalizacja kodu źródłowego - kod źródłowy strony internetowej może wymagać optymalizacji. Analiza wykonana przez naszego specjalistę pozwala ocenić jakie przestrzenie wymagają optymalizacji. "Czystość" kodu oceniana jest przez robota Google i w zależności od jakości tego kodu premiowana na wyższe pozycje w rankingach wyników wyszukiwania lub nie,
 • budowa contentu - treść powinna być regularnie publikowana, z odpowiednimi frazami kluczowymi umieszczonymi naturalnie, bez przesadnego nasycenia.

Czy pozycjonowanie strony generuje duże koszty? Zobacz, w jaki sposób wyceniamy usługę pozycjonowania

Inwestycja w marketing, poniesienie kosztów stanowi często barierę dla inwestorów, czyli właścicieli firm. Tym bardziej jeśli bierzemy się za coś tak tajemniczego jak pozycjonowanie. Kielce, czy inne miasta obejmowane są taką samą wyceną, takimi samymi praktykami. Pozycjonowaniu warto się przyjrzeć, by je nieco lepiej zrozumieć, a sprowadza się do tego, że firma zyskuje na widoczności w sieci i w rezultacie zwiększa swoje obroty. Ile więc może kosztować pozycjonowanie? Abonamenty zaczynają się już od kilkuset złotych miesięcznie. Jednak zanim zaprezentujemy kalkulację przeprowadzamy szczegółową analizę strony www. Weryfikujemy kod źródłowy, środowisko, w którym porusza się strona internetowa, konkurencyjność fraz kluczowych, etc. Stosując takie praktyki jesteśmy w stanie przedstawić wycenę obejmującą prace, które rzeczywiście podejmiemy w ramach prowadzonego SEO. Odeszliśmy więc od odgórnie ustalonych pakietów cenowych, które często rozmijają się z rzeczywistymi, koniecznymi do wykonania pracami.

szybki kontakt: +48 692 858 574

Skontaktuj się z nami

  Please prove you are human by selecting the car.