Efektywne pozycjonowanie stron dla firm z Krakowa

Pozycjonowanie sklepów internetowych w Krakowie

Promocja stron www w systemie Google Ads targetowana na Kraków

Audyt SEO strony internetowej pod kątem skuteczności w Krakowie

Umowy na pozycjonowanie już od 500 zł netto / miesięcznie

Przejrzyste warunki współpracy, czytelne raportowanie

Na czym polega pozycjonowanie w Krakowie?

Skuteczne pozycjonowanie strony Kraków to nic innego jak promocja witryny firmowej klienta, skupiająca się na konkretnym mieście (w tym przypadku Kraków), województwie czy nawet dzielnicy. Dzięki odpowiednim działaniom Twoja strona internetowa będzie pojawiała się na wysokich pozycjach w wyszukiwarce na zapytania związane z Krakowem. Doświadczenie w zakresie pozycjonowania stron w Krakowie pokazuje, że coraz częściej użytkownicy wpisują do Google lokalne słowa kluczowe odnoszące się do danej lokalizacji – zwłaszcza w sytuacjach, gdy korzystają z urządzeń mobilnych, np. smartfona, tableta. Kraków pozycjonowanie posiada duży potencjał i dlatego polecamy ją wszystkim przedsiębiorcom z Krakowa, którzy chcą zaistnieć na lokalnym rynku.

Zwiększamy widoczność stron internetowych! Skontaktuj się z nami.

Jakie działania obejmują ofertę na pozycjonowanie Kraków?

Zwiększenie widoczności witryny firmowej w wynikach wyszukiwania to efekt, do jakiego dąży nasza agencja SEO. Na ten rezultat pozycjonowania strony składa się wiele działań, takich jak:

Analiza lokalnych słów kluczowych

Polega na doborze takich fraz kluczowych, które są rzeczywiście wpisywane przez użytkowników z Krakowa i okolic (Twoich potencjalnych klientów) oraz przyniosą pożądane efekty. Zakładając, że obiektem kampanii pozycjonowania lokalnego jest np. strona firmowa agencji interaktywnej z Krakowa, możemy Ci zaproponować frazy typu pozycjonowanie stron Kraków, strony www Kraków, tworzenie stron Kraków, tworzenie sklepów Kraków. Skuteczne pozycjonowanie obejmuje również przeprowadzenie analizy Twojej konkurencji, aby Ci przedstawić pełny obraz Twojego otoczenia rynkowego i podejmowanych przez nich działań.

Audyt SEO

Pozwala na ocenę kondycji Twojej witryny firmowej i wskazanie czynników, które mają niekorzystny wpływ na jej obecność w lokalnych wynikach wyszukiwania w Krakowie. Audyt SEO jest dla nas wyznacznikiem kierunku zmian technicznych i tych dotyczących content marketingu i marketingu (modyfikacje związane ze strukturą treści, publikacja nowych treści, konstrukcja podstron zawierających ofertę).

Wizytówka Google Moja Firma

Pomożemy Ci w stworzeniu i zarządzeniu Twojej wizytówki Google Moja Firma przedsiębiorstwa w Krakowie. Po dodaniu lokalnej firmy i weryfikacji jej adresu (kartka pocztowa z kodem PIN i numerem kontaktowym w przypadku istniejących już firm), informacje i oferta podkreślająca wyjątkowość Twojej firmy będą wyświetlały się na Mapach Google, jak również w wyszukiwarce Google.

Optymalizacja strony internetowej pod wyszukiwarkę

Korzystnie wpływa na pozycjonowanie witryny firmowej na rynku lokalnym. Oprócz podstawowych działań, na które składa się m.in. optymalizacja kodu, szybkości, obrazków, struktury linkowania wewnętrznego, istotne znaczenie mają również dane adresowe i kontaktowe, które nasi specjaliście zakodują zgodnie ze specyfikacją schema.org.

Budowa linków

Czyli tzw. lokalny linkbuilding, który jest nieodłącznym elementem w pozycjonowaniu stron Kraków. Podczas budowy bazy linków zadbamy o to, aby linki przychodzące znajdujące się w bazie były związane z miastem, dla którego pozycjonujemy lokalny biznes. W tym przypadku wykorzystujemy lokalne serwisy informacyjne, branżowe katalogi firm, portale tematyczne.

Zarządzanie wizytówkami NAP (Name, Address, Phone)

Polega na wprowadzeniu jednolitego standardu informacji, zawierających podstawowe dane o firmie, które publikujemy w różnych miejscach w sieci. Dlaczego oferta na pozycjonowanie www Kraków obejmuje tego typu działania? Ponieważ zależy nam na tym, aby roboty Google dostrzegły relację między wieloma miejscami w Internecie i bez trudu przypisały ją do pozycjonowanej strony firmowej klienta z Krakowa i okolicznych miejscowości. To korzystnie wpływa na jej widoczność w lokalnych wynikach.

Regularna analiza danych

W ramach współpracy z naszą agencją przedstawimy Ci również wyniki analizy aktualnych pozycji w SERP’ach, statystyk odwiedzin Twojej witryny czy działań konkurencji.

Reklama Google Ads (kiedyś Google AdWords) czy pozycjonowanie stron
Być może zastanawiasz się, co jest lepszym – skuteczniejszym, szybszym sposobem na dotarcie do klientów z Krakowa i okolic – reklama Google Ads czy pozycjonowanie na Kraków. Przede wszystkim należy rozróżnić obie te usługi. Dzięki pozycjonowaniu stron Kraków można wypromować własną firmę w organicznych, a nie sponsorowanych wynikach wyszukiwania Google, a te jeszcze kiedyś budziły teoretycznie większe zaufanie internautów niż reklamy. To już historia. Popularne „AdWords’y” są skuteczne i dostarczają rzetelnych, użytecznych informacji. Warto więc stosować te dwa działania na zasadzie synergii w promocji firmy z Krakowa.
Dogodna forma rozliczenia

Rozliczenie w oparciu o abonament, które proponujemy naszym klientów jest korzystnym rozwiązaniem dla obu stron. Ponadto taki model rozliczenia pozwala na zachowanie stałych wydatków na pozycjonowanie stron Kraków. Stałe koszty działań SEO na regionalnym rynku ułatwiają planowanie budżetu na reklamę lokalnego biznesu, jak również obliczenie zwrotu z inwestycji.

Nie znalazłeś odpowiedzi na
interesujące Cię pytanie?

Skontaktuj się z nami - odpowiemy ekspresowo.
Specjalnie dla Ciebie zagniemy czasoprzestrzeń!

Skontaktuj się z nami,
tak jak lubisz:
Ile trwa pozycjonowanie stron www Kraków?
Budowanie wiarygodności "w oczach" wyszukiwarki możemy porównać do poznawania człowieka – im dłużej kogoś znamy, tym więcej informacji o nim możemy powiedzieć i bardziej precyzyjnie go ocenić. Na podobnej zasadzie działa Google – jeśli Twoja strona www zostanie zweryfikowana przez roboty jako godna zaufania, po jakimś czasie pojawi się na wysokich pozycjach w lokalnych wynikach wśród innych stron internetowych firm z Krakowa.
To, jak długo potrwa pozycjonowanie stron Kraków zależne jest od wielu czynników. Jednym z najważniejszych jest konkurencyjność pozycjonowania w danej branży (im więcej stron firm w Krakowie pozycjonuje się na wybrane frazy, tym trudniej będzie zająć wysokie miejsce w Google), historia strony www czy zawartość witryny firmowej.
Osiągniecie wysokiej pozycji witryny firmowej w Google daje wiele możliwości rozwoju lokalnego przedsiębiorstwa z każdej branży. O wartości zajęcia miejsca na pierwszej stronie wyszukiwarki nie musimy chyba nikogo przekonywać. Aż 92% użytkowników nie zagląda na drugą stronę wyników wyszukiwania. Nasza agencja interaktywna posiada wieloletnie doświadczenie w skutecznym pozycjonowaniu witryn na regionalnym rynku. A proponowana usługa pozycjonowanie strony internetowej dedykowana jest nie tylko do klientów z Krakowa, ale również z całej Polski. Profesjonalne pozycjonowanie może sprawić, że rozwiniesz swoje biznesowe skrzydła na rynku lokalnym!
szybki kontakt: +48 692 858 574

Skontaktuj się z nami

    Please prove you are human by selecting the key.