Skuteczne pozycjonowanie stron firm z Łęczycy

Niezależnie od tego, w której branży działasz i na jakim terenie (obszar Łęczycy, województwa łódzkiego lub cała Polska), zwiększymy widoczność Twojej oferty.

Działania SEO dla e-commerce

Skutecznie zwiększamy sprzedaż w sklepach internetowych. Pozycjonowanie uzupełniamy kampaniami Google Ads (dawniej Google AdWords).

SEO + SEM + Social Ads

Stworzymy i wdrożymy spójną oraz wielowymiarową strategię promocji Twojej firmy z Łęczycy. Dotrzemy do Twoich potencjalnych klientów w optymalnym momencie.

Pokaż się na pierwszej stronie wyników wyszukiwania - pozycjonowanie jest dla twojej firmy

Strony internetowe, których zadaniem jest prezentacja oferty firmy, przybliżenie jej działania, umożliwiające zapoznanie się z zespołem mają zachęcać użytkowników do skorzystania z usług, produktu czy narzędzi. Jednak, by użytkownik w ogóle trafił na taką stronę internetową musi prowadzić do niej jakaś ścieżka. Scenariusz, w którym potencjalny klient wprowadza w wyszukiwarkę Google np. frazę kluczową "warsztat Łęczyca" i nie odnajdzie na pierwszej stronie twoich usług nie dowie się o istnieniu twojej firmy. Twoje usługi i potrzeby użytkownika nie spotkają się ze sobą. Dlatego tak istotne jest to, by w dobie obecnej silnej konkurencji zadbać o wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania. Użytkownicy niezwykle rzadko zaglądają na dalsze strony niż pierwsza. 10 pierwszych wyników najczęściej w zupełności wystarczają do tego, by móc wybrać najlepiej prezentującą się, wiarygodną i dbającą o swój wizerunek firmę.

Pozycjonowanie stron - jakie elementy składają się na skuteczną kampanię SEO?

Skuteczne pozycjonowanie stron www nie jest wynikiem prowadzenie jednej czynności, to rezultat dobrze przemyślanych i zaprojektowanych przedsięwzięć, które składają się na efektywną całość. Celem najistotniejszym dla prowadzonej kampanii SEO jest poprawienie wyników sprzedażowych każdej firmy, która zdecydowała się na pozycjonowanie stron. Jakie elementy muszą być uwzględnione podczas realizowania planu na pozycjonowanie:

  • poprawnie skonfigurowane profile w Google Maps oraz Google Moja Firma - zarówno jedna jak i druga aplikacja udostępniona przez Google umożliwia zaprezentowanie firmy w ich kanałach. Poprawna konfiguracja pozwoli łatwiej dotrzeć do firmy, wysokiej jakości świadczone usługi będą mogły zostać pozytywnie ocenione. Transparentność jest tutaj kluczowa, liczą się dobrze i optymalnie pozostawione informacje,
  • jednolite dane NAP (name, address, phone number) - na przejrzystość działania firmy przekładają się najdrobniejsze detale, które są pozostawione w sieci i odnoszą się do prowadzonej działalności. Dane firmowe znajdują się w dziesiątkach baz danych, regionalnych i lokalnych katalogach firm. Googlebot docenia nie tylko prawidłowość tych danych, ale także to czy są jednolite, promując w wyszukiwarkach te firmy, których dane są poprawne,
  • zdobywanie linków - wspomniane wyżej katalogi i bazy firm umożliwiają pozostawianie linków prowadzących do strony. Im siatka takich linków jest większa, tym korzystniej dla samej strony internetowej, oczywiście przekłada się to także na wyższe pozycje w wyszukiwarce,
  • regularnie prowadzony content - systematyczność w tworzeniu treści na stronie internetowej, ale także poza nią (ze wskazaniem promowanej strony firmowej, np. poprzez umieszczony link w tekście) jest niezwykle istotnym elementem dla każdej prowadzonej kampanii SEO. Treści są wyjątkowo doceniane przez robota Google. Ekspercka wiedza, wartość, jaką prezentują teksty z jednej strony pomagają wywindować dane frazy kluczowe do najwyższych pozycji w wynikach wyszukiwania, z drugiej strony są wartościowe dla użytkowników, realnie odpowiadając na ich zapytania.

Pozycjonowanie stron internetowych – czy to duża inwestycja?

Pozycjonowanie stron internetowych to nadal dla wielu firm dosyć zagadkowe pojęcie. Trudno odnieść go do realiów prowadzenia firmy, tym bardziej trudne wydaje się przewidzenie rezultatów prowadzonej kampanii SEO. Jednak to dzięki temu, że firmy czy sklepy internetowe prowadzą takie kampanie można je łatwiej odnaleźć, są bliżej swoich potencjalnych klientów. Strony internetowe nie pojawiają się użytkownikom ot tak w przeglądarce internetowej, do nich musi prowadzić dobrze zaprojektowana i zrealizowana ścieżka. Jeśli barierą, która stoi na przeszkodzie z wystartowaniem kampanii SEO jest koszt, to zanim zrezygnujesz skontaktuj się z naszą agencją interaktywną. U nas nie stosujemy sztywnych cenników, dopasowujemy budżet do możliwości firmy. Przeanalizujemy też to w jaki sposób prezentuje się firma w sieci, jak skonstruowana jest strona internetowa i jakie realnie prae należy wykonać by pozycjonowanie przyniosło rezultat w postaci wysokich pozycji w wynikach wyszukiwania Google.

Pozycjonowanie stron www - jakie znaczenie odgrywają w kampanii frazy kluczowe?

Jedną z podstawowych czynności, jaką wykonuje się podczas opracowywania strategii dla kampanii SEO jest selekcja odpowiednich fraz kluczowych. Dla każdej branży będzie to inny zestaw fraz, które ją definiują. W naszej agencji korzystamy z narzędzi (Google Key Planner, Surfer SEO, etc.), które pozwalają nam na precyzyjną selekcję słów kluczowych. Po ich ustaleniu planujemy czynności, które pozwolą te frazy wprowadzić na pierwsze strony wyników wyszukiwania. Odpowiednia dobór słów ma tak samo duże znaczenia jeśli prowadzi się ogólnokrajowe czy też lokalne pozycjonowanie. Łęczyca jako niewielkie miasto ma też swój potencjał, który warto wykorzystać, by móc w pełni wykorzystać możliwości tej czy innej prowadzonej w tym mieście działalności.

Nie znalazłeś odpowiedzi na
interesujące Cię pytanie?

Skontaktuj się z nami - odpowiemy ekspresowo.
Specjalnie dla Ciebie zagniemy czasoprzestrzeń!

Skontaktuj się z nami,
tak jak lubisz:

Czy agencja interaktywna powinna być z miasta, w którym znajduje się firma?

W branży marketingu online, a bardzo często w jej węższej specjalizacji, jaką jest pozycjonowanie czasami pokutuje przeświadczenie, że agencja SEO powinna znajdować się w mieście, w którym funkcjonuje dana firma. To, gdzie ma swoją siedzibę agencja interaktywna nie ma najmniejszego znaczenia. Wszelkie prace wykonywane są w środowisku online, a ewentualne rozmowy możemy skutecznie realizować za pośrednictwem nowoczesnych narzędzi umożliwiających organizację konferencji online.

Pozycjonowanie stron a korzyści wizerunkowe

W rezultacie prowadzonej kampanii na pozycjonowanie stron firma ma odnosić korzyści finansowe. Jednak warto wspomnieć o szeregu pobocznych korzyści, które wynikają z pozycjonowania. Wysokie pozycje w wyszukiwarce Google będą budować przekonanie wśród użytkowników, że firma ma silną pozycję na rynku, że dba o swój wizerunek i jest często wybierana przez użytkowników w sieci. Silna marka, która jest obecna na pierwszych miejscach w wyszukiwarce to także marka godna zaufania, wiarygodna, która działa przejrzyście i chętnie wchodzi w interakcję ze swoimi użytkownikami, jest bliżej nich.

szybki kontakt: +48 692 858 574

Skontaktuj się z nami

    Please prove you are human by selecting the plane.