Skuteczne pozycjonowanie stron firm z Leszna

Niezależnie od tego, w jakiej branży działasz i na jakim terenie (obszar Leszna i okolic), zwiększymy widoczność Twojej oferty.

Działania SEO dla e-commerce

Skutecznie zwiększamy sprzedaż w sklepach internetowych. Pozycjonowanie uzupełniamy kampaniami Google Ads (dawniej Google AdWords).

SEO + SEM + Social Ads

Stworzymy i wdrożymy spójną oraz wielowymiarową strategię promocji Twojej firmy z Leszna. Dotrzemy do Twoich potencjalnych klientów w optymalnym momencie.

Pozycjonowanie lokalne? Na czym ono polega?

Pozycjonowanie lokalne, podobnie tak jak pozycjonowanie szerokie, ogólnopolskie, wymaga podjęcia w zasadzie tych samych, uzupełniających się czynności, które w rezultacie przekładają się na to, że strona internetowa jest lepiej widoczna i łatwodostępna dla użytkowników sieci. W rezultacie prowadzonej kampanii na pozycjonowanie lokalne, użytkownik który wpisuje w wyszukiwarce Google np. słowa kluczowe "fryzjer Leszno", "pizzeria Leszno" czy "dobry mechanik Leszno" otrzymuje w wynikach wyszukiwania pozycje, które zaspokajają jego potrzeby. Dzięki pozycjonowaniu lokalnemu w top 10 pojawi się także strona internetowa twojej firmy.

W naszej agencji SEO stosujemy się do wszystkich dobrych praktyk, które prowadzą firmę do nowych źródeł wspierających firmę w rozwoju. Pozycjonowania lokalnego podejmujemy się po to, by wypromować stronę internetową w sieci. W tym celu prowadzimy skuteczny link-buildung, content marketing, optymalizację strony internetowej, uporządkowanie danych NAP (Name, Address, Phone Number), konfigurację i optymalizację wizytówek w aplikacjach Google Moja Firma oraz Google Maps i wielu innych działań, które przekładają się na wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania.

Czy agencja SEO powinna mieć siedzibę w Lesznie? Czy to w ogóle ma znaczenie?

Pozycjonowaną przez nas stronę internetową wprowadzamy do top 10 wyników wyszukiwania na wyselekcjonowane frazy kluczowe niezależnie od miejsca, w którym pracujemy. Nasze działania prowadzone są w środowisku online i nie wymagają przebywania w miejscu, w którym siedzibę ma firma. Skuteczne pozycjonowanie stron internetowych może być realizowane niezależnie od miejsca, w którym podejmowane są czynności SEO. Jako doświadczona agencja SEO realizujemy kampanie dla firm z całej Polski, a także dla przedsiębiorstw spoza kraju. Wiele lat pracy na rynku pozwoliło nam wypracować work-flow pracy zdalnej na bardzo wysokim poziomie, dysponujemy odpowiednimi narzędziami i wiedzą. Zależy nam na efektywności naszej pracy, jak i na tym by oszczędzać czas właśnie dzięki pracy w środowisku zdalnym.

Ile może kosztować pozycjonowanie?

Leszno, w którym działa wiele firm zainteresowanych regularnym rozwojem jest obsługiwana przez nas na takich samych warunkach jak każdy inny region w Polsce. Pozycjonowanie lokalne, jakie oferujemy lokalnie działającym przedsiębiorcom zawsze jest przez nas wyceniane indywidualnie z uwagą na to, jakie firma ma potrzeby i jak działa w sieci konkurencja. Zanim podejmiemy się realizacji pozycjonowania stron podejmujemy się pełnej analizy strony internetowej. Weryfikujemy kod źródłowy, content, frazy kluczowe, środowisko, w którym porusza się strona internetowa, linkowanie, etc. Skuteczne pozycjonowanie stron wymaga dokładnego przeanalizowania wszystkich elementów, które przekładają się na lepszy ranking w wynikach wyszukiwania. Po wykonaniu analizy prezentujemy kalkulację. Obejmuje ona realne działania, które rzeczywiście są konieczne do wykonania i dzięki którym strona internetowa będzie piąć się w wyszukiwarce Google.

Postaw na pozycjonowanie stron w mieście Leszno? Zobacz jak możesz rozwinąć swój biznes

Pozycjonowanie stron internetowych to obecnie jedna z najskuteczniejszych metod, która pozwala docierać do nowych klientów. Dzisiaj internauci przede wszystkim koncentrują się na informacjach, które uda się im odnaleźć w sieci. Na takie frazy kluczowe jak np."fryzjer Leszno" wyszukiwarka Google podaje ponad 140 tys. wyników wyszukiwania, użytkownicy wpisują tę frazę w skali miesiąca nawet 10 tys. razy. Inne frazy takie jak "mechanik Leszno" wprowadzane jest ok. 1 tys. razy, "pizzeria Leszno" nawet 10 tys. razy. Jest więc o co walczyć. Przytoczone statystyki są dowodem na to, że użytkownicy bardzo chętnie opierają swoje decyzje zakupowe na informacjach, które znajdą w sieci. Pozycjonowanie stron internetowych pomoże twojej firmie w tym, by to właśnie strona internetowa reprezentująca twoją firmę była łatwa do odnalezienia, dzięki czemu zyskasz nowych klientów i zwiększysz obroty swojego przedsiębiorstwa.

Nie znalazłeś odpowiedzi na
interesujące Cię pytanie?

Skontaktuj się z nami - odpowiemy ekspresowo.
Specjalnie dla Ciebie zagniemy czasoprzestrzeń!

Skontaktuj się z nami,
tak jak lubisz:

Co zyskasz decydując się na współpracę z Mapi Media?

Na rynku marketingu online poruszamy się już od kilkunastu lat. Pomagamy swoim klientom rozwijać firmy poprzez dobrze skrojone i zawsze indywidualnie opracowane strategie pod kątem branży i jej specyfiki. Weryfikujemy konkurencję, co w rezultacie ma się przełożyć na optymalnie skuteczną kampanię. Stosujemy proste umowy, bez zbędnych długich okresów wypowiedzenia. W razie potrzeby możemy elastycznie modyfikować zapisy w umowie, tak by np. pozycjonowanie przynosiło jak najlepsze wyniki. Stawiamy na najwyższej jakości kontakt, a twojej firmie wyznaczymy indywidualnego opiekuna, który jest do pełnej dyspozycji. Jesteśmy na bieżąco z trendami panującymi w marketingu internetowym, mamy też status Google Partner. Wyniki naszej pracy poprzedzone są przeprowadzeniem odpowiedniej analityki internetowej, przesyłamy również stosowne raporty, dzięki którym można zobaczyć jak skutecznie działamy.

Czy tylko SEO? W jaki sposób możesz uzupełnić pozycjonowanie?

Leszno to świetna przestrzeń do tego, by prowadzić tam skuteczny biznes, który może się dynamicznie rozwijać. Wielkim wsparciem dla takiego rozwoju będzie prowadzenie kampanii na pozycjonowanie strony internetowej na bazie wyselekcjonowanych słów kluczowych, ale samo pozycjonowanie można jeszcze wzmocnić realizacją innego rodzaju działań marketingowych. Jako doświadczona agencja SEO zachęcamy także do realizacji kampanii Google Ads oraz Facebook Ads. Jest to świetna forma promocji zarówno dla sklepów internetowych, jak i innego rodzaju firm. Płatne kampanie to wsparcie dla pozycjonowania, a efekty tych działań będą odczuwalne natychmiast. Google Ads pozwala na wprowadzenie firmy na pierwszą stronę wyników wyszukiwania w momencie, w którym kampania zostanie opublikowana. Skuteczność Google Ads jest bardzo duża, z kampanią uda się dotrzeć twoje firmie do realnie zainteresowanych twoją ofertą użytkowników. Facebook Ads natomiast prowadzi do bardzo precyzyjnie wyselekcjonowanych użytkowników, dzięki czemu budżet na kampanie będzie optymalnie wykorzystany.

szybki kontakt: +48 692 858 574

Skontaktuj się z nami

    Please prove you are human by selecting the flag.