Skuteczne pozycjonowanie stron firm z Łodzi

Niezależnie od tego w której branży działasz i na jakim terenie (obszar Łodzi, województwa Łódzkiego lub cała Polska), zwiększymy widoczność Twojej oferty.

Działania SEO dla e-commerce

Skutecznie zwiększamy sprzedaż w sklepach internetowych. Pozycjonowanie uzupełniamy kampaniami Google Ads (dawniej Google AdWords).

SEO + SEM + Social Ads

Stworzymy i wdrożymy spójną oraz wielowymiarową strategię promocji Twojej firmy z Łodzi. Dotrzemy do Twoich potencjalnych klientów w optymalnym momencie.

Czym jest pozycjonowanie stron internetowych Łódź?

Pozycjonowanie lokalne przebiega w podobny sposób co ogólne pozycjonowanie www. Z tą różnicą, że w pozycjonowanych słowach kluczowych pojawia się nazwa miasta / dzielnicy / miejscowości ( np. holowanie Łódź, restauracja Łódź, pozycjonowanie stron Łódź), w której świadczysz usługi lub prowadzisz sklep stacjonarny. Dzięki temu możesz zwiększyć swoją szansę na dotarcie do osób z Łodzi i okolic, których rzeczywiście interesuje oferta Twojej firmy i którzy mogą z niej skorzystać. Podobnie jak w pozycjonowaniu szerokim w strategii SEO uwzględniamy wyłącznie wartościowe wyrażenia kluczowe, czyli te, które z jednej strony ściśle pokrywają się z profilem Twojej działalności, z Twoją ofertą usług, z Twoimi produktami, a z drugiej są wyszukiwane statystycznie najczęściej, czyli w takich ilościach miesięcznie (średnia miesięczna ilość wyszukań danej frazy), które uzasadniają inwestowanie w nie. Oczywiście zwracamy również uwagę na sezonowość różnych fraz. W procesie selekcji pozycjonowanych fraz dla firm z Łodzi, korzystamy z wiodących narzędzi (Senuto, Surfer SEO, planer słów kluczowych Google) oraz analizy bezpośredniej, rynkowej konkurencji.

Jakie korzyści daje profesjonalne pozycjonowanie stron Łódź?

Pozycjonowanie lokalne daje wiele możliwości, dzięki którym możesz wyróżnić swoją stronę internetową w lokalnych wynikach wyszukiwania Google. Coraz więcej użytkowników poszukuje w sieci również firm, które mijają każdego dnia w drodze na siłownię czy do pracy. Skuteczne pozycjonowanie stron internetowych umożliwia dotarcie do tej grupy klientów, a należą do niej osoby, które są realnie zainteresowane ofertą Twojej firmy, co zwiększa prawdopodobieństwo nawiązania współpracy w przyszłości.

Większa widoczność w wynikach wyszukiwania na trafne słowa kluczowe = większe zainteresowanie Twoją ofertą = więcej klientów i większa sprzedaż.

Marketing lokalnych firm

Jak przebiega pozycjonowanie strony internetowej na rynku lokalnym?

W trakcie procesu pozycjonowania strony internetowej firmy lokalnej z Łodzi nasi specjaliści korzystają ze sprawdzonego i skutecznego planu działań SEO. Jego zakres obejmuje:

 1. Analiza słów kluczowych oraz dobór odpowiednich fraz. Przykładowo, jeśli prowadzisz komis samochodowy, polecimy Ci słowa kluczowe typu komis samochodowy Łódź, auto komis Łódź, auto handel Łódź.
 2. Audyt SEO strony – nasi specjaliści zagłębią się w strukturę Twojej strony internetowej, zweryfikują błędy utrudniające indeksowanie witryny firmowej, przygotują zalecenia optymalizacyjne pod kątem wyszukiwarki Google, których wdrożenie może korzystnie wpłynąć na pozycjonowanie a więc poprawę widoczności Twojej firmy w lokalnych wyszukiwaniach.
 3. Analiza i zredagowanie treści na stronie www – w ramach usługi pozycjonowanie stron Łódź zrealizujemy również działania content marketingowe obejmujące m.in. weryfikację strony pod kątem nasycenia treści słowami kluczowymi czy stworzenie tekstów pod lokalne SEO.
 4. Link-building– sięgamy do regionalnych portali, np. branżowych katalogów firm, serwisów tematycznych, portali informacyjnych np. z miasta Łódź. W wielu przypadkach nasze działania obejmują wykorzystanie for dyskusyjnych lub blogów. Nasi specjaliści mogą Ci również zaproponować dedykowane zaplecza, marketing szeptany lub publikację artykułów sponsorowanych na wysokiej jakości portalach internetowych.
 5. Zwiększenie widoczności w Google Maps – profesjonalne pozycjonowanie strony Łódź wymaga także zoptymalizowania wizytówki Google Moja Firma. Stworzymy ją dla Ciebie, dodając do niej Twoją ofertę i publikując w niej treści z uwzględnieniem fraz kluczowych. Doradzimy również, jak należy takie konto prowadzić, aby bezpośrednio dotrzeć do potencjalnych klientów z map Google.

Cena za pozycjonowanie lokalne

Cena za pozycjonowanie lokalne strony na Łódź, jest zazwyczaj dużo niższa niż kampanie SEO skoncentrowane na obszarze całego kraju. Dlaczego zazwyczaj? Ponieważ pozycjonowanie „witryny regionalnej” na bardzo konkurencyjne wyrażenia kluczowe, może wymagać zaangażowania większych ilości czasu, osób, środków, analiz etc. niż np. frazy ogólnopolskie o charakterze niszowym.

Podanie ostatecznego kosztu promocji strony internetowej w skali lokalnej jest możliwe dopiero po przeprowadzeniu analizy rynku, na którym działa nasz klient, jakości witryny internetowej czy potencjału konkurencyjnych stron. To frazes, ale faktycznie każda nasza oferta na pozycjonowanie jest tworzona indywidualnie z uwzględnieniem wielu zmiennych wpływających na nasze działania.

Dlaczego warto nam zaufać?

 1. Uczciwe podejście do pozycjonowania stron Łódź - pomożemy Ci dobrać frazy ukierunkowane na wybraną lokalizację (w tym przypadku Łódź). Poznasz popularność wartościowych dla Ciebie słów kluczowych i ich potencjalną wartość dla Twojego lokalnego biznesu.
 2. Sprawdzone metody działania - Twoja strona internetowa stanie się widoczna w wyszukiwarce, dzięki optymalizacji witryny firmowej i kodu źródłowego, jak również właściwie dobranej strategii linkowania. Każda strona internetowa jest inna, jednak o zajęciu pierwszego miejsca w lokalnych wynikach decydują jasno określone działania SEO.
 3. Doświadczenie - od lat skutecznie pozycjonujemy strony internetowe i sklepy internetowe. Do tej pory współpracowaliśmy z małymi, jak i dużymi przedsiębiorcami, firmami lokalnymi i ogólnopolskimi, które mają swoją siedzibę w Łodzi. Wykonamy skuteczne pozycjonowanie strony tak, aby Twój lokalny biznes rósł w Google.
 4. Optymalizacja w kodzie strony - nad Twoją witryną internetową będzie pracował pozycjoner i programista, który udoskonali kod strony www z punktu widzenia SEO. Działania na domenie stanowią klucz do uzyskania szybszych wyników i lepszych efektów.
 5. Regularne prognozowanie dalszych efektów pozycjonowania stron www - z każdym klientem pozostajemy w stałym kontakcie telefonicznym i mailowym. Regularnie sprawdzamy efekty podejmowanych działań SEO i z racji tego, że nasze biuro mieści się niedaleko Łodzi (w Łęczycy), zapraszamy na spotkanie w celu omówienia realizacji procesu, jakim jest pozycjonowanie stron internetowych.

F.A.Q. - lista najczęściej zadawanych pytań przez osoby zainteresowane pozycjonowaniem w Łodzi

 • Czy pozycjonujecie strony na konkretne dzielnice w mieście Łódź?

  Tak. Przy czym musi to być uzasadnione średnimi miesięcznymi statystykami wyszukiwań.
  Frzyjer Łódź - przykład frazy wykorzystanej w pozycjonowaniu lokalnym
  Przykładem mogą być frazy dla salonu fryzjerskiego, którego stronę możemy pozycjonować na frazy typu fryzjer Łódź - 5400 średnia miesięczna liczba wyszukiwań, ale też w zależności od lokalizacji:

  • fryzjer Łódź Bałuty - 320
  • fryzjer Łódź Widzew - 320
  • fryzjer Widzew - 320
  • fryzjer Łódź Górna - 260
  • fryzjer Piotrkowska - 210
 • Czy możemy się spotkać i porozmawiać o pozycjonowaniu mojej strony?

  Tak. Łódź i Łęczycę, w której zlokalizowane jest jedno z naszych biur - dzieli niewielka odległość. Chętnie spotkamy się u Ciebie, oczywiście zapraszamy też serdecznie do Nas.

Nie znalazłeś odpowiedzi na
interesujące Cię pytanie?

Skontaktuj się z nami - odpowiemy ekspresowo.
Specjalnie dla Ciebie zagniemy czasoprzestrzeń!

Skontaktuj się z nami,
tak jak lubisz:

Reklama Google Ads – dodatkowy sposób na pozyskanie klientów na lokalnym, łódzkim rynku

Skutecznym uzupełnieniem pozycjonowania stron jest prowadzenie kampanii Google Ads (dawniej Google AdWords) o kierowaniu geograficznym na Łodź / lub na Łódź + najbliższe okolice (np. promień do 25 km wokół Łodzi). Pozwalają one na znalezienie proponowanych przez Ciebie produktów lub usług przez potencjalnych klientów z Łodzi i okolic w momencie, gdy tego potrzebują. Dla firm działających lokalnie jest to duża szansa na zwiększenie zysków i możliwość promocji marki na lokalnym rynku wśród realnie zainteresowanych internautów. Reklama Google Ads jest jedną z najbardziej elastycznych i mierzalnych form promocji – umożliwia dostosowanie harmonogramu wyświetlania reklam i płatności tylko za kliknięcia użytkowników – pojedyncze kliknięcie w reklamę czy obejrzenie wideo. Przedsiębiorcy działający na terenie Łodzi mogą samodzielnie zdecydować o sposobie dotarcia do klientów dzięki kampanii Google Ads. Do wyboru mają m.in.: reklamy graficzne, reklamy mobilne, reklamy tekstowe w wyszukiwarce Google.

Jak pozycjonować strony internetowe w sieci?

Kluczem do sukcesu jest uzyskanie jak największego ruchu na witrynie firmowej. W przeciwieństwie do tego jak mogłoby się wydawać, na miejsce w wyszukiwarce nie ma wpływu ani ilość odwiedzić na stronie internetowej, ani czasu obecności w danej branży. Widoczność strony w wynikach wyszukiwania zapewni przede wszystkim pozycjoner i techniki SEO. Nie znalazłeś odpowiedzi na interesujące Cię pytania? Od lat zajmujemy się pozycjonowaniem stron internetowych i doskonale wiemy, że we wszystkich działaniach na pierwszym miejscu należy uwzględnić indywidualne potrzeby każdego klienta. Skontaktuj się z nami - odpowiemy ekspresowo.

szybki kontakt: +48 692 858 574

Skontaktuj się z nami

  Please prove you are human by selecting the heart.