Skuteczne pozycjonowanie stron firm z Nottingham

Niezależnie od tego, w której branży działasz i na jakim terenie zwiększymy widoczność Twojej oferty.

Działania SEO dla e-commerce

Skutecznie zwiększamy sprzedaż w sklepach internetowych. Pozycjonowanie uzupełniamy kampaniami Google Ads (dawniej Google AdWords).

SEO + SEM + Social Ads

Stworzymy i wdrożymy spójną oraz wielowymiarową strategię promocji Twojej firmy z Nottingham. Dotrzemy do Twoich potencjalnych klientów w optymalnym momencie.

Czym kierować się wybierając agencję interaktywną?

Agencji interaktywnych, które realizują pozycjonowanie jest dość dużo. Bardzo istotne jest więc to, by wybrać dobrze. Zanim podejmiesz ostateczną decyzję poświęć trochę czasu na zweryfikowanie jakości firmy, której praca ma w rezultacie przynieść ci większe zyski. Na co warto zwrócić uwagę? Zobacz, jaki agencja interaktywna ma staż, ile czasu funkcjonuje już na rynku. Jeśli działa już od wielu lat to dobra informacja, oznaczająca, że agencja dobrze sobie radzi, że ma klientów, że wie co robi. Zdecydowanie warto sprawdzić realizacje agencji. Portfolio często znajduje się na stronie firmy. Jeśli rzeczywiście jest ono na stronie, to dobry znak, świadczący o przejrzystości agencji. Nie zaszkodzi jednak jeszcze poprosić o dodatkowe materiały. Sprawdź również samą ofertę, zobacz jakie usługi agencja oferuje. Zorientuj się, czy realizuje wyłącznie pozycjonowanie, czy też świadczy komplementarne usługi, takie jak np. realizacja kampanii płatnych (Google Ads, Facebook Ads), czy tworzy strony www, czy przeprowadza audyty stron, etc. To istotne z punktu widzenia dalszej współpracy, jeśli firma porusza się sprawnie na wielu płaszczyznach to będziemy mogli zrealizować więcej działań z jednym partnerem.

Czy pozycjonowanie jest kosztowne?

Pozycjonowanie ma się opłacać. Jest to inwestycja, która finalnie ma przynosić większy zysk, ma doprowadzić do tego, że firma lepiej, szczelniej i skuteczniej wykorzystuje swój potencjał. Pozycjonowaniu właśnie taki cel ma przyświecać. Dołącz do naszych klientów, skontaktuj się z nami a my przygotujemy indywidualną wycenę. W jaki sposób wyceniamy pozycjonowanie? Ponieważ działania SEO to bardzo rozbudowane pojęcie, obejmujące bardzo wiele elementów, nie stosujemy z góry ustalonych stawek, czy pakietów cenowych. Eliminujemy w ten sposób ryzyko pojawienia się zbędnych opłat, za prace, które nie muszą być wykonane. W naszej agencji każda wycena jest indywidualna. Jeden z naszych specjalistów przeprowadza analizę strony, jej obecności w sieci, konkurencji i określa zakres prac, które powinny być wykonane w ramach SEO. Ceny mogą zaczynać się już od kilkuset złotych miesięcznie.

Jakie jest znaczenie pozycjonowania w dzisiejszym zdigitalizowanym świecie?

Strony internetowe, które wyświetlają się nam na pierwszych pozycjach w wynikach wyszukiwania są tam z jakiegoś powodu. Nie jest tak, że wyniki podawane są losowo. Google opracował potężny, stale rozwijany, algorytm, który pozwala ocenić jakość strony internetowej. Jakość takiej strony jest wypadkową bardzo wielu czynników. Liczy się content, jakość kodu źródłowego, szybkość ładowania strony, odpowiednie nasycenie treści pod kątem fraz kluczowych, etc. Należy więc założyć, że strona reprezentująca np. warsztat samochodowy, pojawiająca się na pierwszej pozycji po wprowadzeniu frazy „dobry mechanik /miasto/” jest bardzo dobrze skonstruowana, że pracuje nad nią agencja, że jest prowadzone pozycjonowanie. W innym wypadku można się spodziewać braku strony www nie tylko na pierwszym miejscu, ale nawet na pierwszej stronie wyników wyszukiwania.

Pozycjonowanie, które jest jednym z kluczowych elementów marketingu internetowego, odgrywa więc kluczową rolę w pozyskiwaniu nowych klientów, tych którzy przede wszystkim chcą utwierdzić się w wyborze tej czy innej firmy korzystając z internetu.

Pozyskuj nowych potencjalnych klientów? Postaw na pozycjonowanie strony

Strona internetowa opublikowana w sieci nie będzie zbyt często odwiedzana jeśli nie będziesz jej odpowiednio promować. Konkurencyjność fraz kluczowych jest często duża i trudno wprowadzić stronę www na wysokie pozycje bez podjęcia odpowiednich kroków. Użytkownik, by mógł trafić na stronę twojej firmy powinien otrzymać jak najwięcej wskazówek, które wesprą go w wyborze właśnie twojej oferty. Jednym z takich "drogowskazów" jest obecność na pierwszej stronie wyszukiwania w wynikach organicznych Google. Uzyskanie wysokich pozycji w wyszukiwarce nie jest zadaniem łatwym i wymaga czasu. Jak w takim razie dotrzeć do nowych klientów? Co wpływa na to, by znaleźć się wysoko w wyszukiwarce:

  • pozyskiwanie linków - jedną z czynności podejmowanych regularnie w ramach SEO jest pozyskiwanie linków, które będą prowadzić do twojej strony z innych portali. Najlepiej jeśli będą to linki znajdujące się na portalach o zbliżonej tematyce. Równie istotne jest uzupełnianie profili w bazach danych, gdzie również znajdą się hiperłącza linkujące do twojej strony firmowej,
  • uporządkowanie danych NAP (Name, Address, Phone Number) - może się to wydawać nieprawdopodobne, ale w sieci funkcjonuje bardzo wiele baz danych czy katalogów firm, w których znajdują się dane twojej firmy, mimo tego, że nie były one tam przez ciebie wprowadzane. Te dane, a przede wszystkim ich spójność, weryfikowane są przez googleboty. Jeśli informacje nie będą zbieżne, może to się odbić na wynikach w wyszukiwarce. Dlatego zadaniem SEO jest także weryfikacja tych danych i ich uporządkowanie,
  • zarządzanie usługami Google Moja Firma i Google Maps - są to bardzo popularne wizytówki Google. Jest to niezwykle istotny element składający się na SEO, a przede wszystkim na pozycjonowanie lokalne. Informacje podane w wizytówce Google Moja Firma będą wyświetlać się także na mapach Google, w wynikach organicznych, a także w kampaniach płatnych Google Ads,
  • regularna optymalizacja - to działanie jest prowadzone konsekwentnie przez cały okres kampanii SEO. Obejmuje takie działania jak optymalizacja kodu, skryptów, szybkości, obrazów, struktury znaczników nagłówków, linkowania wewnętrznego itd.
  • właściwa selekcja fraz kluczowych - wraz z treścią powinny zostać odpowiednio zagnieżdżone frazy kluczowe, definiujące firmę. Ich selekcja nie zawsze jest prosta. Korzystając np. z narzędzia Google - Keyword Planner, przeprowadzamy analizę fraz, w których tkwi potencjał do pozyskiwania wartościowego ruchu. Zależy nam na tym, by frazy pozwalały odnaleźć ofertę firmy użytkownikom, którzy rzeczywiście będą nią zainteresowani.

Nie znalazłeś odpowiedzi na
interesujące Cię pytanie?

Skontaktuj się z nami - odpowiemy ekspresowo.
Specjalnie dla Ciebie zagniemy czasoprzestrzeń!

Skontaktuj się z nami,
tak jak lubisz:

Co zyskasz z pozycjonowaniem strony?

Celem najistotniejszym prowadzenia kampanii SEO jest pozyskiwanie ruchu, który będzie generował dla firmy niedostępny dotychczas zysk. Warto jednak wiedzieć, że po drodze do uzyskiwania lepszych wyników finansowych firma zyskuje całkiem spory pakiet dodatkowych korzyści:

  • wiarygodność - obecność na pierwszej stronie wyników wyszukiwania, czy też na najwyższych pozycjach siłą rzeczy przekładać się będzie na przekonanie użytkownika, że firma jest wiarygodna. Skoro mogę do nie w łatwy sposób dotrzeć, szybko odnajduje jej ofertę, to może oznaczać, że zabiega ona o potencjalnych klientów, interesuje się nimi,
  • wyższy współczynnik zaufania - zaufanie w sieci buduje się na wielu płaszczyznach, jednak jeśli potencjalny klient nie znajdzie firmy na pierwszej stronie wyników wyszukiwania nie będzie miał szansy dotrzeć do tych płaszczyzn. SEO pomaga więc także w zdobyciu zaufania wśród potencjalnych klientów,
  • pozytywny wizerunek - obecność w top 10 wyników wyszukiwania przekłada się także na postrzeganie firmy. O wiele pozytywniejsze będą skojarzenia odnoszące się do działalności, jeśli będzie ona łatwa do odnalezienia.
szybki kontakt: +48 692 858 574

Skontaktuj się z nami

    Please prove you are human by selecting the car.