Pozycjonowanie lokalne

skoncentrowane na pozycjonowanych frazach zawierających lokalizację: Oświęcim

Pozycjonowanie stron firm z Oświęcimia

Oferujesz lokalne usługi? Możesz promować je precyzyjnie

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Jesteś z Oświęcimia, ale prowadzisz sklep ogólnopolski? Skontaktuj się z nami!

Pozycjonowanie stron Oświęcim? Co jest naszym celem jako agencji SEO

Bardzo istotną kwestią w naszej pracy jest optymalne dopasowanie oferty dla konkretnej prowadzonej działalności w mieście Oświęcim. Do tego prowadzi precyzyjne określenie zadań SEO odnoszących się celów biznesowych. Konfiguracja celów i ustalenie tego, co firma chce osiągnąć poprzez pozycjonowanie prowadzi nas do opracowania skutecznej strategii działań. Zajmujemy się nie tylko analizą samych słów kluczowych, ale przede wszystkim analizujemy konkretną branżę pod kątem tych słów, a także stronę internetową pod kątem jej optymalizacji, która poprowadzi witrynę na wyższe pozycje w wynikach wyszukiwania wyszukiwarki Google. Zajmujemy się ułożeniem strony www tak, by realnie wpływała na pozycje słów kluczowych w top 10. Równolegle z pracami nad stroną zajmujemy się pozyskiwaniem wartościowych linków na portalach zewnętrznych (np. lokalne bazy firm, czy portale informacyjne). Bardzo ważną kwestią są takie elementy pozycjonowania stron internetowych jak uporządkowanie danych NAP (Name, Address, Phone number) oraz ich właściwa konfiguracja tak, jak i wszelkich usług Google, które także przekładają się na wyższe pozycje w wyszukiwarce (będą to np. Google Moja Firma czy Google Maps). Korzyścią dla firmy ma być ułatwienie dotarcia potencjalnym klientom do świadczonych przez firmę usług.

Dlaczego w obecnym krajobrazie rynku tak istotne jest pozycjonowanie?

Wpisując w wyszukiwarkę Google frazę "stomatolog Oświęcim", "restauracja Oświęcim", "dobry warsztat Oświęcim" i idąc tym kluczem innego rodzaju frazy odnoszące się do konkretnych usług w wyszukiwarce Google mamy setki tysięcy wyników. Te, które znajdują się na pierwszej stronie wyszukiwania są tam nie bez powodu. Na to składa się odpowiednia praca, strategia, która pozwala być w top 10. Zainteresowanie użytkowników sieci skupia się niemal w 100% na tym, co pojawi się na pierwszej stronie. Jeśli więc zabraknie tam twojej firmy zamykasz się na nowy wolumen potencjalnych klientów. A warto pamiętać, że w wyszukiwarce Google znajduje się największa grupa internautów. To właśnie tam szukają oni informacji, to właśnie tam chcą dowiedzieć się jak najwięcej o tej czy innej firmie i utwierdzić się w przekonaniu, że marka jest wiarygodna, godna zaufania i warto skorzystać z jej usług.

Zobacz jakie elementy musi obejmować pozycjonowanie. Oświęcim i skuteczne kampanie SEO

Pozycjonowanie to pojęcie, pod którym kryje się cały szereg konkretnych i koniecznych do konsekwentnej realizacji działań. By móc wprowadzić definiującą firmę frazę kluczową do top 10 należy precyzyjnie przeanalizować środowisko online i to jak w nim odnajduje się firma. By móc skutecznie wyprowadzić twoją firmę na pierwszą stronę wyszukiwania trzeba zadbać o każdy element szeroko zakrojonej strategii SEO, w której skład wchodzą m.in.:

  • Google Moja Firma - jest to narzędzie, które udostępnia Google każdej firmie. W dzisiejszych realiach Google Moja Firma jest niezwykle istotnym elementem składającym się na pozycjonowanie, który przekłada się na osiągnięcie celu. Czym jest to narzędzie? Pozwala ono stworzyć wizytówkę firmy. Poprawna konfiguracja profilu pozwala na znalezienie się firmy w lokalnej wyszukiwarce, co przełoży się na lepszą jej widoczność i ułatwi odnalezienie jej przez potencjalnych klientów,
  • Google Maps - to jedno z ulubionych narzędzi użytkowników. Obecnie używane telefony fabrycznie są w nią wyposażone, dzięki niej telefon służy również jako GPS. Nie tylko wskazuje drogę, ale także pokaże gdzie się znajduje najbliższy mechanik, poprowadzi nas do poszukiwanej restauracji czy hotelu. Na tym nie kończą się możliwości Google Maps. Pozycjonowanie strony obejmujące ten element pozwoli firmie zbierać przychylne opinie, które w klarowny sposób prezentowane są w wizytówce firmy. Opinie przełożą się na zaufanie i większą wiarygodność, a to przybliży użytkowników do podjęcia decyzji o skorzystaniu z usług świadczonych przez twoją firmę. Google Maps przybliża ofertę i pomaga w trudnych sytuacjach, np. w przypadku awarii samochodu łatwiej o odnalezienie pobliskiego warsztaty, a gdy złapie nas nieoczekiwany ból zęba użytkownikom uda się znaleźć polecanego stomatologa.
  • dane NAP i ich precyzyjne uporządkowanie - przejrzystość w sieci jest bardzo istotna. Dane firmowe są dzisiaj w sieci w bardzo wielu miejscach - na Facebooku, LinkedInie, portalach branżowych, bazach firm. Jeśli dane wskazujące na adres, nazwę czy numer telefonu są różne nie będzie to pozytywnie wpływać na wizerunek. A ten oceniany jest nie tylko przez użytkowników, ale także przez roboty Google, które 24 godziny na dobę skanują sieć. Transparentność działań wynika wprost z dbałości o prawidłowe i aktualne dane. Google premiuje firmy, których dane adresowe są spójne w każdym miejscu, w którym funkcjonuje mniej lub bardziej rozbudowana wizytówka firmy.
  • pozyskiwanie linków ze stron lokalnych - to jeden z tych elementów, który zawsze powinien znajdować się na liście działań każdej kampanii SEO. Lokalne portale, regionalne bazy firm, dobre katalogi to miejsca, w których można pozostawiać linki prowadzące bezpośrednio do strony internetowej i zawsze powinny być brane pod uwagę, kiedy realizowane jest pozycjonowanie stron. Oświęcim jest przestrzenią dla wielu firm, których nasycenie w danej dziedzinie bywa dość spore, konieczne jest więc objęcie działaniami SEO także pozyskiwanie linków.
  • pozycjonowanie stron internetowych pod kątem selekcji fraz kluczowych - lokalnie prowadzona firma zawsze może być zdefiniowana przez konkretne słowa kluczowe. To po skorzystaniu z wyszukiwarki Google i wprowadzeniu do niej np. frazy "sushi Oświęcim", "siłownia Oświęcim" czy "mechanik Oświęcim" użytkownicy szukają konkretnych firm, z których usług później skorzystają.
  • unikatowy content - treść niezmiennie stoi wśród jednych z najważniejszych elementów, które składają się na pozycjonowanie. To odpowiednio skalibrowane pod kątem fraz kluczowych, jakościowe i merytoryczne teksty, mające wartość poradnikową czy ekspercką są dzisiaj doceniane zarówno przez użytkowników, jak i roboty Google.

Nie tylko pozycjonowanie. Oświęcim i tamtejsze firmy skorzystają z innych form marketingu online

Pozycjonowanie stron internetowych w wyszukiwarce Google to szereg bardzo cennych działań, które prowadzą do tego, że firma zaczyna być coraz częściej zauważana przez użytkowników. Skuteczne pozycjonowanie to jedno, można jednak te działania znacznie poszerzyć. Oczywiście bez pozycjonowania stron internetowych trudno o pełne wykorzystanie wachlarza marketingowych możliwości, ale jeśli połączymy kampanię SEO z innymi kampaniami w Google to efektywność pozyskiwania kolejnych grup klientów znacznie wzrośnie.

Jako agencja marketingowa jesteśmy uczestniczymy w programie Google Partners i z równie wysoką skutecznością realizujemy kampanie Google Ads. Tego rodzaju kampanie świetnie uzupełniają pozycjonowanie stron internetowych. Oświęcim to spory rynek lokalny i dla prowadzonej tam firmy wartością dodaną będzie prowadzenie uzupełniającej pozycjonowanie kampanii Google Ads. Tego rodzaju działanie to gwarancja natychmiastowych efektów, które prowadzą do większego ruchu na stronie firmowej i prowadzą potencjalnych klientów do tego, czego realnie szukają.

Oświęcim - pozycjonowanie to duży koszt?

Pozycjonowanie wymaga dokładnego przeanalizowania tego, w jaki sposób firma funkcjonuje w sieci. Przed wyceną podejmujemy się dokładnej analizy i oceniamy jakie prace należy wykonać, by uruchomić skuteczne pozycjonowanie stron internetowych. Oświęcim i firmy tam obecne to zróżnicowane środowisko i dlatego wymaga precyzyjnego określenia tego, w jakiej skali, jakie elementy wymagają szczególnej uwagi. Ostateczny koszt wynika z wielu składowych. Jest on często zależny od branży, w jakiej porusza się firma, dla której siedzibą jest Oświęcim. Niemniej istotna jest specyfika tej branży, konkurencyjność. Koszt zawsze jest dopasowany do profilu działalności. Dlatego proponujemy rozliczanie w modelu abonamentowym, który pozwala idealne dopasować koszt, odpowiadający realnie wykonywanym pracom.

Nie znalazłeś odpowiedzi na
interesujące Cię pytanie?

Skontaktuj się z nami - odpowiemy ekspresowo.
Specjalnie dla Ciebie zagniemy czasoprzestrzeń!

Skontaktuj się z nami,
tak jak lubisz:
szybki kontakt: +48 692 858 574

Skontaktuj się z nami

    Please prove you are human by selecting the tree.