Skuteczne pozycjonowanie stron firm z Płocka

Niezależnie od tego, w której branży działasz i na jakim terenie (obszar Płocka, województwa mazowieckiego lub cała Polska), zwiększymy widoczność Twojej oferty.

Działania SEO dla e-commerce

Skutecznie zwiększamy sprzedaż w sklepach internetowych. Pozycjonowanie uzupełniamy kampaniami Google Ads (dawniej Google AdWords).

SEO + SEM + Social Ads

Stworzymy i wdrożymy spójną oraz wielowymiarową strategię promocji Twojej firmy z Płocka. Dotrzemy do Twoich potencjalnych klientów w optymalnym momencie.

W jaki sposób przebiega optymalizacja strony internetowej pod lokalne wyniki wyszukiwania?

Podstawową czynnością, jaką wykonujemy to analiza fraz kluczowych, które definiują branżę, w jakiej porusza się twoja firma. Analizujemy statystyki tych słów i weryfikujemy działania, jakie podejmuje konkurencja. Pod tym kątem specjaliści z naszej agencji interaktywnej opracowują plan optymalizacji firmowej witryny z uwagą na lokalne wyniki wyszukiwania. Co bierzemy pod uwagę? M.in. optymalizację kodu źródłowego, weryfikujemy responsywność strony www, a także rozbudowę samej struktury i treści, które możemy umieścić bezpośrednio na stronie.

W kolejnych krokach zakładamy bądź weryfikujemy poprawność profili w Google Moja Firma oraz Google Maps. Są to aplikacje udostępnione przez Google, które umożliwiają skonfigurowanie indywidualne wizytówki twojej firmy. Uzupełnienie profilu i jego publikacja prowadzi do tego, że firma będzie wyświetlać się na mapach Google, a także pozytywnie wpłynie to na organiczne wyniki wyszukiwania. Im częściej wizytówka firmy będzie pojawiała się w wynikach wyszukiwania, tym większa korzyć dla firmy działającej lokalnie.

Jakie elementy składają się pozycjonowanie stron internetowych?

Pozycjonowanie stron internetowych to proces, na który składa się wiele elementów. Co więcej, niemal każdy z tych elementów podlega stałej optymalizacji, stałemu monitoringowi w celu optymalizowania wyników, które odnoszą się do ruchu na stronie czy współczynnika konwersji. Jakie elementy składające się na pozycjonowanie warto wyróżnić?

Uporządkowanie danych NAP (Name, Address, Phone Number)

Użytkownicy sieci weryfikując informacje odnoszące się do danej firmy mogą zwracać uwagę na spójność danych adresowych, które są pozostawione w sieci. Jeszcze większe znaczenie mają dane adresowe dla robotów Google. Skanując sieć weryfikują one czy te dane są spójne. Jeśli są strona internetowa reprezentująca firmę jest premiowana w wynikach wyszukiwania.

Kampanie w Google Ads - uzupełnienie pozycjonowania

Jako agencja interaktywna oferujemy również inne uzupełniające pozycjonowanie stron usługi. Kampanie płatne w Google Ads umożliwiają stworzenie reklam, które kierują użytkowników bezpośrednio na podstrony witryny firmowej. Dzięki temu potencjalny klient trafia natychmiast w miejsce, które precyzyjnie odpowiada na jego oczekiwania. Google Ads to świetny pomysł do promowania nowych produktów czy usług. Pozwala docierać do nowych grup klientów z regionu, w którym porusza się twoja firma. Działa natychmiast, dzięki czemu można spokojnie pracować nad pozycjonowaniem lokalnym, które efekty przyniesie z czasem.

Wartościowe linki

Koniecznym wręcz działanie wspierającym pozycjonowanie jest także pozyskiwanie wartościowych linków w serwisach o lokalnym zasięgu. Linki prowadzące z takich portali (o powiązanej lokalizacji) do strony firmowej są wyraźnym sygnałem dla googlebota, który będzie ją premiował w wynikach wyszukiwania.

Tworzenie eksperckiego contentu

Treść jest niezwykle istotna w całym, nieustającym procesie pozycjonowania. To w treści "zagnieżdża" się pożądane frazy kluczowe, które w rezultacie mają zostać wy-pozycjonowane do top 10 wyników wyszukiwania. Ekspercka, wartościowa dla użytkowników treść, która regularnie pojawia się na stronie firmowej jest bardzo doceniana przez roboty Google.

Czy pozycjonowanie jest rzeczywiście tak istotne?

Wyszukiwarka Google to nadal absolutny lider, który dzięki swojej wyszukiwarce umożliwia użytkownikom odnalezienie jak najtrafniejszych wyników. Osób, które polegają na informacjach otrzymanych w sieci jest coraz więcej. Szukając firm świadczących różne usługi, oferujących konkretne produkty lub narzędzia w zdecydowanej większości ograniczają swoje poszukiwania do pierwszej strony wyników wyszukiwania w Google. Strony internetowe, które zajmują dalsze miejsca w rankingu Google odwiedzane są wyjątkowo rzadko. Warto wiedzieć, że pierwsze trzy miejsca w wynikach generują nawet 50% ruchu, który kierowany jest bezpośrednio na stronę firmową. Nie bez znaczenia w całym procesie prowadzącym do wprowadzenia fraz kluczowych na tak wysokie pozycje odgrywa właśnie pozycjonowanie stron internetowych.

Jakie korzyści niesie pozycjonowanie stron?

Płock i jego rynkowy potencjał pozwala na prowadzenie firmy w wielu sektorach rynku. To miasto, w którym z jednej strony mieszka ponad 120 tys. mieszkańców, z drugiej zaś to miasta atrakcyjne turystycznie - z pięknym molo nad Wisłą, stylową starówką, ZOO. Zarówno mieszkańcy, jak i turyście, ale także osoby w delegacji służbowej muszą korzystać z tych czy innych usług. By do nich dotrzeć, należy zadbać o to, by skorzystali właśnie z twojego warsztatu samochodowego, salonu kosmetycznego, hotelu, restauracji, etc. Pozycjonowanie stron internetowych buduje przewagę konkurencyjną, dzięki temu, że obecność na wysokich pozycjach w wyszukiwarce Google buduje wśród użytkowników sieci przekonanie, że to właśnie twoja firma jest wiarygodna, przejrzysta, godna zaufania, świadcząca usługi na wysokim poziomie.

Nie znalazłeś odpowiedzi na
interesujące Cię pytanie?

Skontaktuj się z nami - odpowiemy ekspresowo.
Specjalnie dla Ciebie zagniemy czasoprzestrzeń!

Skontaktuj się z nami,
tak jak lubisz:

Koszty? Ile może kosztować kampania SEO?

Płock, tak samo jak Olsztyn, Aleksandrów Łódzki, Zgierz czy Szczecin to miasto, w którym koszt za pozycjonowanie jest taki sam. Sam struktura kosztów odnosi się natomiast do konkurencyjności branży, specyfiki lokalnego rynku. Nie proponujemy sztywnych ram cenowych, dzięki czemu unikamy sytuacji, w której klient musiałby płacić za rzeczy, które nie są konieczne do realizacji. Najpierw przeprowadzamy szczegółową analizę strony firmowej i jej obecności w sieci, by w rezultacie przedstawić abonamentowy koszt dokładnie za te czynności, które będziemy realizować w ramach prowadzonej kampanii SEO.

szybki kontakt: +48 692 858 574

Skontaktuj się z nami

    Please prove you are human by selecting the truck.