Pozycjonowanie stron Rzeszów w Google

Promujemy strony firm o różnym charakterze, działające w różnych branżach. O zasięgu lokalnym jak i ogólnopolskim.

Skuteczne SEO dla sklepów internetowych

Efektywne strategie pozycjonowania serwisów e-commerce wsparte kampaniami SEM (w systemie Google Ads).

Kampanie Google Ads (SEM)

Nie tylko pozycjonujemy, ale również promujemy firmy w systemie Google Ads np. na frazy "nazwa usługi + Rzeszów".

Pozycjonowanie stron Rzeszów? Jakie stawiamy przed sobą cele?

Określamy zadania SEO w kontekście Twoich celów biznesowych i kalkulujemy ofertę tak, by cena była optymalna dla prowadzonej działalności. Chcemy wiedzieć co chcesz osiągnąć poprzez pozycjonowanie strony firmy z Rzeszowa. Następnie tworzymy efektywną strategię działań, badamy branżę pod kątem fraz, analizujemy stronę internetową w kontekście pozycjonowania, optymalizujemy jej elementy, które realnie wpływają na pozycję fraz kluczowych w top 10. Potem zajmujemy się budowaniem linków, porządkujemy dane NAP i konfigurujemy wszelkie usługi Google, które wpłyną na widoczność firmy w sieci (m.in. Google Moja Firma czy Google Maps). Celem tych działań jest dotarcie do jak największej ilości użytkowników, którzy szukają konkretnych usług w Google i sugerują się pozycją firmy w wynikach wyszukiwania.

Masz firmę? Jesteś z Rzeszowa? Poznaj 5 powodów, dla których warto realizować pozycjonowanie w tym mieście

Niezależnie od tego czy twoja firma prowadzona w Rzeszowie swoim zasięgiem obejmuje wyłącznie to miasto i okolice, czy też wybiegasz na cały teren Polski, a nawet za granicę, pozycjonowanie jest istotnym elementem budowania długoterminowej strategii docierania do nowych klientów. Poznaj 5 argumentów, które przekonują do inwestycji w pozycjonowanie strony w Rzeszowie:

 1. element nowoczesnego marketingu - z wyższą pozycją w Google twoja firma zyskuje na zaufaniu, burzy bariery biznesowe i zakupowe. O wiele łatwiej przekonać użytkownika do skorzystania z twoich usług, twojej oferty jeśli firma jest wysoko w wyszukiwarce,
 2. wpływa na wizerunek - skoro twoje usługi, produkt, oferta znajdują się po wpisaniu słów kluczowych w top 10, to wizerunek przedsiębiorstwa na tym zyskuje. Użytkownik chętniej przejrzy twoją ofertę, zapozna się z twoją stroną internetową, łatwiej podejmie decyzję,
 3. buduje silniejszą markę - silną markę buduje się na wiele sposobów. Prowadzi się kampanie PR, tworzy się ekspercki content, realizuje zaangażowane social media. W tym wszystkim cichym bohaterem jest pozycjonowanie. Dlaczego? Wyniki w wyszukiwarce jasno prezentują kto jest na pierwszym, drugim, trzecim i dalszych miejscach. Im wyższa pozycja, tym marka zyskuje na sile,
 4. zwiększa ruch na stronie - strona internetowa to wizytówka firmy. Jednak użytkownik musi do niej dotrzeć. Im wyższe pozycje tym wyższy ruch na stronie,
 5. zwiększa zyski - zakładając, że twoja firma z Rzeszowa ma świetną stronę internetową i dobrą ofertę, pozycjonowanie powinno znacząco wpłynąć na wyniki finansowe - kierujemy na stronę ruch osób, które faktycznie szukają usług / produktów.

Ile kosztuje pozycjonowanie w Rzeszowie?

Wycena pozycjonowania stron, także w Rzeszowie to zawsze kwestia indywidualna. Na cenę składa się wiele zmiennych i jest ona zależna od branży, jej specyfiki, konkurencyjności. Pochodną tego wszystkiego jest ilość pracy. Zanim określimy koszt, przeprowadzamy szczegółową analizę. W naszej agencji SEO – nie mamy sztywnego cennika usług. Proponujemy rozliczanie w modelu abonamentowym. Klient opłaca wyłącznie realnie wykonane prace. Liczy się również relacja potrzeb do stawianych celów biznesowych, jakie ma przynieść pozycjonowanie stron. Rzeszów to zróżnicowany rynek, ale jak każdy inny wymaga szczegółowego raportowania.

Pozycjonowanie stron Rzeszów - jakie elementy są istotne dla pozycjonowania lokalnego?

Nie da się realizować pozycjonowania stron bez strategii, na którą składa się wiele krytycznych elementów. Z punktu widzenia lokalnego biznesu nie wystarczy, by do lokalu trafiali klienci, którzy najczęściej przechodzą ulicą, przy której prowadzony jest biznes. Istotne jest by wyjść poza nią ze swoimi usługami, by klienci mogli dotrzeć do twoich usług, znajdując je szybko w internecie, dzięki temu że realizowane jest efektywne pozycjonowanie stron internetowych. Rzeszów liczy sobie niemal 200 tys. mieszkańców, a cała aglomeracja rzeszowska prawie 400 tys. To duży, wymagający rynek, z dużym nasyceniem różnych usług.

Pozycjonowanie strony internetowej jest jedną z najważniejszych składowych kampanii wielokanałowej, ale w ramach pozycjonowania stron należy wykonać co najmniej kilka czynności, które muszą być też odpowiednio zoptymalizowane:

 1. Google Moja Firma - to jeden z najistotniejszych punktów, który należy zrealizować w ramach pozycjonowania firmy na lokalnym, rzeszowskim rynku. Profil Google Moja Firma to wizytówka biznesu, która znajdzie się w lokalnej wyszukiwarce. Jest to szczególnie ważne dla przedsiębiorstw o ograniczonym zasięgu działania (np. mechanik, kosmetyczka, fryzjer czy restauracja), ale ma także znaczenie dla firm działających szerzej.
 2. Google Maps - to bardzo chętnie używana aplikacja przez użytkowników, którzy coraz częściej tam szukają usług i firm. Podczas wyjazdów wakacyjnych czy służbowych poszukuje się tam restauracji, a w razie awarii samochodowej Google Maps szybko pokaże najbliżej znajdującego się mechanika. To wygodne narzędzie, dzięki któremu biznes mocniej zaistnieje na lokalnym także rzeszowskim rynku.
 3. uporządkowanie danych NAP (Name, Address, Phone number) - roboty wyszukiwarki mogą weryfikować zgodność danych adresowych, które podane są w różnych miejscach w sieci. Poprawność i spójność danych może bezpośrednio przekładać się na wyższe miejsce w wynikach wyszukiwania na frazy związane z Rzeszowem.
 4. lokalne linki - pozycjonowanie stron w Rzeszowie musi obejmować zdobywanie linków do strony internetowej z lokalnych i regionalnych portali, a także dobrych katalogów firm.
 5. optymalizacja strony internetowej pod frazy lokalne - jeśli firma jest np. z Rzeszowa to powinna mieć tak zoptymalizowaną stronę, by umożliwiała zindeksowanie jej w wynikach wyszukiwania lokalnych.
 6. unikatowa treść - bez względu na to czy pozycjonowanie realizowane jest dla sklepów internetowych, czy też dla innego rodzaju biznesów, na stronie internetowej musi znaleźć się unikatowa i wartościowa pod kątem prowadzonej działalności treść. To dzięki niej Google ma ułatwione zadanie i wyżej indeksuje frazy kluczowe.

Nie znalazłeś odpowiedzi na
interesujące Cię pytanie?

Skontaktuj się z nami - odpowiemy ekspresowo.
Specjalnie dla Ciebie zagniemy czasoprzestrzeń!

Skontaktuj się z nami,
tak jak lubisz:

Jakie frazy kluczowe dobieramy lokalnym firmom w procesie pozycjonowania strony?

Skuteczne i wartościowe. Działania, które składają się na pozycjonowanie strony w Rzeszowie obejmują całe spektrum czynności prowadzących do pojawienia się firmy w top 10 wyszukiwarki Google. Jednym z najistotniejszych elementów, który definiuje pozycjonowanie, jest odpowiedni dobór słów kluczowych. Co to oznacza? Jeśli twoja firma świadczy np. usługi fryzjerskie w Rzeszowie, to naszym celem, jako agencji SEO jest przeanalizowanie realnej wartości konkretnych fraz - przyjmujemy miesięczne statystyki ich wyszukiwań, który weryfikujemy korzystając z takich narzędzi jak Senuto czy SurferSEO. Np. jedną z podstawowych fraz kluczowych będzie "dobry fryzjer Rzeszów". Koniecznie trzeba będzie też włączyć do kampanii SEO inne frazy, takie jak "fryzjer Rzeszów" czy "salon fryzjerski Rzeszów".
szybki kontakt: +48 692 858 574

Skontaktuj się z nami

  Please prove you are human by selecting the flag.