Pozycjonowanie lokalne

skoncentrowane na pozycjonowanych frazach zawierających lokalizację: Śląsk

Pozycjonowanie stron firm ze Śląska

Oferujesz lokalne usługi? Możesz promować je precyzyjnie

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Jesteś ze Śląska, ale prowadzisz sklep ogólnopolski? Skontaktuj się z nami!

Zobacz jakie elementy wpłyną na pozycję twojej firmy w wyszukiwarce

Pozycjonowanie strony internetowej to nieco szersze pojęcie, które by było skuteczne wymaga podjęcia całego szeregu działań. Praca nad tym, by wpisywana w wyszukiwarkę Google fraza kluczowa generowała wyniki, w których obecna będzie pozycjonowana strona internetowa obejmuje swoim zakresem m.in.:

  • uporządkowanie danych NAP (Name, Address, Phone number) - zarówno użytkownicy, jak i roboty Google weryfikują spójność informacji, jakie firma pozostawia w sieci. Jeśli wśród użytkowników przekonanie o staranności i przejrzystości firmy budowana jest podświadomie, tak googleboty dokładnie sprawdzają wszelkie informacje. Jeśli są one spójne firmowa strona internetowa będzie premiowana w wyszukiwarce Google,
  • analiza struktury strony internetowej - pozycjonowanie strony musi też obejmować dokładną weryfikację tego, czy strona www jest poprawnie skonfigurowana. Ważne jest to, by kod był czytelny, możliwie jak najkrótszy. Wówczas możemy liczyć na przychylność robotów Google.
  • linkowanie do strony firmowej - nie bez znaczenia pozostaje zdobywanie linków, które będą prowadzić do firmowej wizytówki w postaci strony internetowej. Efektywnego pozycjonowania stron nie da się więc wykonać jeśli w lokalnych portalach, katalogach czy bazach firm nie będą regularnie pojawiać się linki.

założenie profili Google Moja Firma i Google Maps - to jeden z podstawowych i koniecznych elementów pozycjonowania stron. Google Maps obecnie to jedna z najczęściej wykorzystywanych aplikacji w naszych telefonach. Pozwala nam korzystać z urządzenia jak z GPS-a, sprawdzimy w niej gdzie znajduje się najbliższa pizzeria, jakie ma opinie, jak do niej dojechać, etc. W ten sam sposób odnajdziemy dentystę czy odpowiedni hotel. Natomiast Google Moja Firma pozwala docierać do potencjalnych klientów i pełni dzisiaj bardzo ważną rolę dla całego pozycjonowania stron internetowych. Aplikacja pozwala stworzyć wizytówkę firmy. Dobrze skonfigurowany profil będzie możliwy do odnalezienia w lokalnej wyszukiwarce, na czym zyska widoczność firmy w sieci.

Jakie znaczenie dla prowadzonego biznesu ma pozycjonowanie? Śląsk i jego rynkowy potencjał

Wyszukiwarka Google to nieustannie potentat w tym segmencie. Pominięcie tego kanału promocji marki jest dzisiaj trudne do wyobrażenia. Tym bardziej że z każdym kolejnym sezonem coraz większa liczba użytkowników to właśnie tam poszukuje informacji, to właśnie dzięki wyszukiwarce dowiaduje się o marce, jakości świadczonych przez nią usług. Nie bez znaczenia pozostaje więc fakt, że obecność na pierwszej stronie wyników wyszukiwania jest dzisiaj niezwykle pożądana, a duża konkurencja na rynku niezależnie od profilu firmy przeważnie utrudnia uzyskanie oczekiwanych efektów. Pozycjonowanie, regularne realizowanie założeń kampanii SEO, pozwala wprowadzić odpowiednie, definiujące firmę frazy kluczowe do top 10 wyników w Google. Pojawienie się firmy na wysokich pozycjach przekuwa się w większy zysk, pozwala budować silną markę, zwiększać współczynnik zaufania, wiarygodności, marka jest bliżej użytkowników, którzy z czasem mogą stać się np. ambasadorami marki, łatwiej wchodzi z nimi w relację, skutecznie zachęcając do skorzystania z jej oferty.

Czy firma poniesie duży koszt za pozycjonowanie?

Śląsk, Mazowsze czy Małopolska to koszt prowadzenia kampanii SEO będzie kalkulowany w ten sam sposób. Ostateczna kalkulacja prezentowana jest przez nas po dokładnym przeanalizowaniu firmy, jej branży, konkurencyjności, a także tego, w jakiej skali będzie konieczna optymalizacja stron. Ile więc kosztuje pozycjonowanie? Finalny koszt zależny jest jak widać od wielu zmiennych. Oferta przygotowywana jest przez specjalistę SEO, który dostosowuje koszt do faktycznych potrzeb klienta.

W jaki sposób dobierane są frazy kluczowe – pozycjonowanie Śląsk

Każda firma ma swój, indywidualny profil działalności. Śląsk jak wiele innych regionów w Polsce, gromadzi przedsiębiorstwa świadczące usługi kosmetyczne, fryzjerskie, mechaniki pojazdowej, stomatologiczne, restauracyjne czy hotelowe. Użytkownicy, poszukując tych czy innych usług coraz częściej opierają swoją decyzję na wynikach wyszukiwania w wyszukiwarce Google. W zależności od tego, jaka marka pojawi się na pierwszych miejscach po wprowadzeniu np. frazy „dobry mechanik Śląsk”, a jeszcze częściej po wpisaniu konkretnego miasta z tego regionu (np. „mechanik Katowice”, „dentysta wrocław”), ta ma większe szanse na pozyskanie nowych klientów. Niezwykle istotna jest odpowiednia selekcja słów kluczowych. To one po wprowadzeniu w wyszukiwarkę Google wskazują, które firmy zabiegają o dobrą widoczność w sieci, to te firmy mogą być kojarzone jako te, które dbają o swój wizerunek, chcą być bliżej swoich klientów.

Dla firm prowadzonych lokalnie firm, sklepów internetowych z różnych branż - realizujemy skuteczne pozycjonowanie stron internetowych

Śląsk ze swoim rynkowym potencjałem to dobra przestrzeń do prowadzenia firmy. W większych i mniejszych miastach funkcjonują tysiące lokali usługowych - od salonów fryzjerskich, przez hotele, mechaników, lekarzy, po usługi rozrywkowe czy księgowe. Często na jednej uliczce swoje siedziby mają działalności o tym samym profilu. Pozycjonowanie ma na celu wyróżnienie danej działalności, umożliwia użytkowników odnalezienie konkretnej firmy. Pozycjonowanie buduje więc przewagę rynkową i niesie ze sobą cały szereg korzyści, takich jak wspominane już - wyższy współczynnik zaufania czy wiarygodności, większy ruch na stronie, przełamywanie barier zakupowych i w rezultacie wyższy zysk.

Nie znalazłeś odpowiedzi na
interesujące Cię pytanie?

Skontaktuj się z nami - odpowiemy ekspresowo.
Specjalnie dla Ciebie zagniemy czasoprzestrzeń!

Skontaktuj się z nami,
tak jak lubisz:
szybki kontakt: +48 692 858 574

Skontaktuj się z nami

    Please prove you are human by selecting the truck.