Pozycjonowanie stron dla firm z Sosnowca

Zwiększamy sprzedaż w e-sklepach

Kampanie Google Ads (SEM)

Strony internetowe, sklepy online, firmy z różnych branż! Realizujemy skuteczne pozycjonowanie

Efektywne pozycjonowanie strony internetowej przynosi konkretne korzyści firmie, z którą współpracujemy. Zanim jednak rozpoczniemy działania prowadzące do poprawienia pozycji poszczególnych fraz w wyszukiwarce szczegółowo analizujemy specyfikę branży, w której porusza się firma, a także konkurencję. Strategia, którą opracowujemy jest indywidualnie przygotowana pod potrzeby klienta. Opracowujemy wytyczne pod kątem fraz kluczowych, jakie należy poddać działaniom pozycjonującym. Niezależnie od tego czy pozycjonujemy biznesową stronę internetową czy sklep online, dbamy o to, by wytypowane frazy realnie przekładały się na dobrze konwertujący ruch na stronie internetowej czy w e-sklepie. Konwertujący ruch to taki, który jest monetyzowany, co oznacza że użytkownik rzeczywiście skorzysta z usługi np. w Sosnowcu lub kupi produkt. Zabiegając o przejrzystą współpracę stworzyliśmy prostą umowę, bez zbędnych paragrafów czy długich okresów wypowiedzenia. Stawiamy na uczciwość i zorientowanie na cele, realizując pozycjonowanie stron. Sosnowiec jako kilkuset tysięczne miasto, to wymagający rynek. Dla wygody firmy jest przydzielany indywidualny opiekun, który jest zawsze do dyspozycji dla firm z Sosnowca.

Porozmawiajmy o rozwoju Twojego biznesu, spotkajmy się w Sosnowcu

Z jakiej oferty na pozycjonowanie skorzystać? Czy pozycjonowanie może prowadzić firma spoza miasta?

Kampanie SEO mogą być prowadzone dla firm z Polski nawet z dalekich zakątków globu. To nie ma większego znaczenia, w jakim miejscu realizuje się wszelkie wytyczne, które mają prowadzić do rozwoju biznesu poprzez pozycjonowanie stron internetowych. Sosnowiec, choć nie leży w sąsiedztwie naszych siedzib, które mieszczą się w Bielsku-Białej, Łęczycy i brytyjskim Manchesterze, może z sukcesem być objęty pozycjonowaniem przez naszych specjalistów. Jako agencja SEO prowadzimy pozycjonowanie dla firm zarówno z Polski, jak i przedsiębiorstw, które działają poza granicami naszego kraju. Od początku stawiamy na perfekcyjnie opanowany work-flow współpracy zdalnej, co wpływa na szybkość realizowanych zadań i oszczędność czasu. Pozycjonowanie wymaga konsekwencji i regularności, my dodajemy do tego pozytywne nastawienie. Wychodzimy naprzeciw potrzebom klienta a to, co robimy jest w pełni przejrzyste. To, czy firma ma siedzibę obok nas, czy na drugim krańcu świata, nie ma najmniejszego znaczenia. Wszystko odbywa się w sieci i w środowisku Google.

 

Co tracisz bez pozycjonowania stron?

Pozycjonowanie odnosi się bezpośrednio do przestrzeni internetowej. Miejsca, w którym są Twoi potencjalni klienci z Sosnowca i nie tylko. Obecnie z wyszukiwarki Google korzysta ok. 98% użytkowników. To wyniki Google są dla internautów wymiernym i opiniotwórczym miejscem. Skoro działalność po wpisaniu frazy "dobry okulista Sosnowiec" pojawia się np. w top 3 to trudniej o podejrzenia, że usługa jest źle wykonywana, minimalizowane jest ryzyko pojawienia się barier zakupowych czy niechęć do skorzystania z usług. Warto zauważyć jeszcze jedną rzecz - użytkownik ma bardzo ograniczone możliwości jeśli firma po wprowadzeniu frazy kluczowej pojawia się poza top 10. Pozycje w drugiej dziesiątce przynoszą mniej więcej takie same biznesowe rezultaty co w piątej czy dziewiątej. Stronę internetową dostrzegamy w zasadzie wyłącznie jeśli znajduje się na pierwszej stronie w wynikach wyszukiwania. Tylko wtedy możemy liczyć na intensywniejszy ruch, dobrą konwersję, wysoki współczynnik ROI (ang. return on investment, zwrot z inwestycji), wyższe zyski. Jednym słowem, jeśli pozycjonowanie strony nie jest realizowane, tracimy szanse biznesowe.

Pozycjonowanie strony dla firm z Sosnowca - to konieczne? Poznaj 4 argumenty za!

Sosnowiec, niewielka ulica Targowa. Mieści się tu ok. 10 salonów fryzjerskich. Przy uliczkach, które przecinają Targową, znajdują się kolejne. Aglomeracja miejska liczy sobie ok. 200 tys. mieszkańców. Wprawdzie wymienione uliczki to miejsca ruchliwe, przez które miesięcznie przechodzi tysiące osób, to jednak nie ma żadnej gwarancji, że przechodnie staną się klientami, że zapełnią grafik firmy na cały miesiąc. Jeśli chcemy uszczelnić ofertę, chcemy otworzyć się na nowe grupy klientów, internet jest odpowiednim miejscem. Coraz więcej osób chce odnaleźć potwierdzenie jakości świadczonych usług w sieci. Jak tego dokonać? Co zrobić żeby dać szansę potencjalnym klientom na to by skorzystali ze strony internetowej, zapoznali się z nią? Jednym z najskuteczniejszych sposobów jest realizacja kampanii SEO. Zobacz jakie argumenty przemawiają za tym, by pozycjonowanie wpleść w działania marketingowe:

 1. wpływ na pozytywny wizerunek marki - jeśli twoja strona internetowa pokazuje się w top 10 wyszukiwań, to ma to wpływ na to, jak jesteś oceniany jako marka. Podświadomie buduje się przekonanie, że dbając o obecność w sieci, dbasz o relacje z klientami świadcząc im wysokiej jakości usługi. Ta sama zasada dotyczy sklepów internetowych - jeśli pozycje w Google na frazy definiujące oferowane produkty są wysoko, może mieć to przełożenie na ocenę całej firmy.
 2. zwiększony ruch na stronie internetowej - efektywne pozycjonowanie przynosi korzyść w postaci większego ruchu na stronie internetowej. Użytkownik, który odnalazł firmę z Sosnowca w top 10 wyników, chętniej przejdzie na stronę internetową działalności. Ma szansę się z nią zapoznać i przekonać do skorzystania z usług lub kupienia produktu.
 3. większa liczba odwiedzających stronę www = więcej klientów - a więcej klientów to zwiększony obrót generowany miesięcznie. Musimy pamiętać, że pozycjonowanie ma kierować ruch do strony internetowej, jednak jeśli firmowa witryna będzie wzbudzała brak zaufania, coś zaniepokoi użytkownika, ruch nie będzie konwertował. Strona musi również być odpowiednio zoptymalizowana, musi profesjonalnie prezentować ofertę, mówić do klienta odpowiednim językiem.
 4. łamanie barier zakupowych - pozycjonowanie jest jednym z elementów, który składa się na wzbudzanie zaufania wśród klientów. Obecność w top 10 fraz, które ściśle wiążą się z firmą, buduje wśród użytkowników przekonanie, że firma prezentuje odpowiednią jakość.

Kampania SEO? Sosnowiec – ponad 200 tys. mieszkańców – nie tylko pozycjonowanie się liczy

Jako agencja SEO realizujemy skuteczne kampanie prowadzące do wyższych pozycji w wyszukiwarce. Korzystamy z doświadczenia i wiedzy, by prowadzić pozycjonowanie stron. Sosnowiec należy do 38 miast w Polsce, które liczy ponad 100 tys. mieszkańców. Jeśli prowadzisz firmę o zasięgu lokalnym to musisz liczyć się z tym, że spotkasz się z dużą konkurencją. Pozycjonowanie jest jedną z dziedzin marketingu internetowego, które prowadzą firmy do lepszej widoczności w sieci. Poza pozycjonowaniem zajmujemy się również prowadzeniem kampanii Google Ads, które uzupełniają pozycjonowanie i gwarantują natychmiastową obecność na pierwszej stronie wyszukiwań, przynosząc efekt w postaci dodatkowego ruchu.

Ważne elementy, bez których pozycjonowanie stron nie istnieje

Tak, jak na samochód składa się mnóstwo części, bez których albo auto nie pojedzie lub będzie jeździło z usterką, mniej bezpiecznie, efektywnie, tak jest również wiele elementów, które składają się na pozycjonowanie. Sosnowiec nie jest wyjątkiem i firmy mające tam siedziby też powinny wziąć je pod uwagę:

 • narzędzia Google - Moja Firma oraz Google Maps odgrywają dużą rolę dla pozycjonowania lokalnego, ale również dla tego szerszego,
 • linki lokalne - im więcej linków prowadzących do strony firmowej z wartościowych portali czy katalogów firm tym lepiej dla pozycjonowania,
 • uporządkowane dane NAP - adresy, które pozostawiane są przy profilu firmy na różnych portalach muszą się zgadzać. To może być premiowane wyższymi pozycjami w Google,
 • optymalizacja kodu - kod strony nie może być nadbudowany zbędnymi ścieżkami. "Czystszy" kod może być lepiej oceniany przez googlebota,
 • szybkość ładowania - im szybciej ładuje się strona tym lepiej. Użytkownicy cenią sobie prędkość działania, robot Google również.

Nie znalazłeś odpowiedzi na
interesujące Cię pytanie?

Skontaktuj się z nami - odpowiemy ekspresowo.
Specjalnie dla Ciebie zagniemy czasoprzestrzeń!

Skontaktuj się z nami,
tak jak lubisz:
Pozycjonowanie w Sosnowcu? Jaki jest koszt prowadzenia kampanii SEO dla tego miasta?
Nie ma z góry ustalonych stawek czy pakietów SEO. Sosnowiec, tak jak każde inne miasto, wymaga analizy rynku, sprawdzenia konkurencji, weryfikacji fraz kluczowych, które realnie przełożą się na lepsze wyniki sprzedażowe. Zarówno dla sklepów internetowych, jak i stron biznesowych przeprowadzamy kompletny audyt, którego celem jest określenie prac jakie należy wykonać, by pozycjonowanie przyniosło optymalny rezultat. Indywidualnie przydzielony specjalista ds. SEO ocenia możliwości i na podstawie raportu przygotowujemy dopasowaną do potrzeb firmy kalkulację.
szybki kontakt: +48 692 858 574

Skontaktuj się z nami

  Please prove you are human by selecting the heart.