Pozycjonowanie lokalne

skoncentrowane na pozycjonowanych frazach zawierających lokalizację: Szczecin

Pozycjonowanie stron firm ze Szczecina

Oferujesz lokalne usługi? Możesz promować je precyzyjnie

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Jesteś ze Szczecina, ale prowadzisz sklep ogólnopolski? Skontaktuj się z nami!

Czy koszt za pozycjonowanie jest wysoki? Od czego on zależy?

Jako agencja SEO nie stosujemy sztywnych stawek, ani skonfigurowanych pakietów. Z czego to wynika? Z doświadczenie wiemy, że model współpracy oparty o sztywne stawki czy pakiety nie jest uzasadniony. Każda firma, każda branża się od siebie różnią. Co więcej, każde przedsiębiorstwo ma inną stronę internetową, z inną strukturą, które wymaga mniejszych lub większych prac optymalizacyjnych. Zatem w przypadku każdej firmy zaangażowanie specjalistów ds. SEO, działania, jakie muszą być podjęte są różne, ich skala nawet w obrębie jednej branży może się diametralnie różnić.

Każdą ofertę, jaką prezentujemy dla prowadzonych kampanii obejmujących pozycjonowanie tworzy specjalista oddelegowany do obsługiwania twojej firmy. A co ona uwzględnia:

 • ilość fraz i ich konkurencyjność,
 • analizę strony internetowej,
 • zaangażowanie, jakie wymaga optymalizacja strony internetowej,
 • koszt publikacji artykułów w zewnętrznych serwisach, jak i dostępność zewnętrznych serwisów dla danej branży,
 • czynniki zewnętrzne tzw. off-site SEO np. profil backlinków,
 • analizę konkurencji i ich strategii pozycjonowania,
 • niezbędne prace dotyczące grafiki czy prace programistyczne np. rozbudowa strony pod pozycjonowanie.

Etapy pozycjonowania strony internetowej? Jak pracujemy jako agencja interaktywna?

Szczecin jako dobre środowisko do prowadzenia przedsiębiorstw o różnym profilu wymaga tak samo jak każde inne miejsce prowadzenia kampanii SEO, która będzie uwzględniać wszystkie etapy składające się na pozycjonowanie. Jako agencja SEO z wieloletnim doświadczeniem, która wynika z realizacji kampanii dla firm z całej Polski (zarówno z takich miast jak Warszawa, Gdańsk, Pszczyna, Rzeszów czy Szczecin oraz wielu innych) wypracowaliśmy efektywną płynność pracy, która usprawnia nie tylko działania naszej agencji, ale także współpracę na linii agencja - klient. Na czym więc się koncentrujemy realizując pozycjonowanie:

 • analizujemy potrzeby klienta,
 • przeprowadzamy precyzyjny audyt SEO strony internetowej,
 • opracowujemy strategię odnoszącą się do pozycjonowania stron na Szczecin,
 • analizujemy frazy kluczowe i przeprowadzamy ich selekcję pod kątem prowadzenia efektywnej kampanii SEO,
 • przeprowadzamy optymalizację strony internetowej pod pozycjonowanie,
 • realizujemy link-building, czyli pozyskujemy wartościowe linki z portali lokalnych, katalogów czy baz firm.

Na czym polega pozycjonowanie stron?

Szczecin leżący w pobliżu niemieckiej granicy stanowi dobrą rynkową przestrzeń. Świetna lokalizacja, liczba mieszkańców oscylująca w granicach 400 tys. mieszkańców pozwalają prowadzić efektywne biznesy, które będą sobie jeszcze lepiej radzić jeśli w strategie rozwojowe wplecione zostanie pozycjonowanie. Na czym w rezultacie ono polega? Patrząc na pozycjonowanie jako inwestycję ma ono z perspektywy inwestora (właściciela firmy niezależnie od tego czy jest to firma usługowa, B2B, sklep online czy firma prowadząca handel detaliczny) prowadzić do pozyskiwania klientów z tzw. organicznych wyników wyszukiwania (SERP) wyszukiwarki Google. Nie zapominajmy, że Google to potentat, z narzędzi którego korzystają użytkownicy na całym świecie, a wyszukiwarka ma ponad 90% udziału w Polsce. Należy też zawsze traktować pozycjonowanie jako wspomnianą inwestycję. Pozycjonowanie w ostatecznym rozrachunku rozliczane jest nie z tego jak zwiększy się ruch na stronie, ale jaki procent z tego ruchu przełoży się na większe zyski. Celem jest więc to, by użytkownik stał się klientem.

Podsumowując, pozycjonowanie jest jedną z gałęzi marketingu online, która ma pozyskiwać ruch, ale ruch wartościowy. Co to oznacza? To oznacza, że frazy kluczowe wprowadzane w wyszukiwarkę mają pozyskiwać realnie zainteresowanych ofertą firmy użytkowników. Jeśli już trafią na stronę internetową, to ma ona ich przekonać do tego, by z tej oferty skorzystali.

Selekcja fraz kluczowych dla miasta Szczecin - w jaki sposób pozycjonowanie lokalne na tym zyskuje?

Dla wyników wyszukiwania jednym z koniecznych elementów, który musi być brany pod uwagę podczas opracowywania stretegii SEO jest właściwy, przemyślany, precyzyjnie przeanalizowany dobór fraz kluczowych. Jeśli mamy pracować nad wywindowaniem firmy w wynikach wyszukiwania to musimy konkretnie wiedzieć, jakie frazy kluczowe przyprowadzą do strony internetowej wartościowy ruch. A wartościowy ruch to taki, który będzie przekuwał się w wyższe zyski. Warto też wiedzieć, że praca nad słowami kluczowymi jest działaniem constans. Analiza skuteczności fraz musi trwać 24 na dobę, 7 dni w tygodniu, przez cały rok. Zawsze możliwy jest taki scenariusz, w którym skuteczna fraza kluczowa przestaje uzyskiwać oczekiwane wyniki, a zainteresowaniem zacznie cieszyć się fraza do tej pory zupełnie pomijana przez użytkowników. Stąd działanie agencji SEO jest tak istotne. My to monitorujemy i weryfikujemy na bieżąco.

Jakie w takim razie elementy należy wziąć pod uwagę podczas selekcji skutecznych fraz kluczowych:

 • częstotliwość wyszukiwania konkretnych fraz kluczowych w wyszukiwarce Google,
 • intencje, jakie przyświecają użytkownikowi, którzy wpisują konkretną frazę w wyszukiwarkę, może to być np.: nazwa produktu / usługi + Szczecin,
 • ogólność frazy kluczowej i jej stopień,
 • konkurencyjność zapytania,
 • lokalizacji użytkownika,
 • innych reklam z zakresu marketingu online, przede wszystkim linków sponsorowanych Google Ads w wynikach wyszukiwania wyszukiwarki Google.

Nie znalazłeś odpowiedzi na
interesujące Cię pytanie?

Skontaktuj się z nami - odpowiemy ekspresowo.
Specjalnie dla Ciebie zagniemy czasoprzestrzeń!

Skontaktuj się z nami,
tak jak lubisz:

Czy ilość wyszukiwań danej frazy kluczowej ma znaczenie?

Oczywistością jest fakt, że pozycjonowanie strony internetowej na frazy niewprowadzane do wyszukiwarki jest pozbawione sensu. Takie frazy są łatwiejsze do wprowadzenia ich do top 10 wyników wyszukiwania, ale co istotniejsze nie przynoszą żadnych efektów. Do dyspozycji mamy dzisiaj niezwykle skuteczne narzędzia, które precyzyjnie pozwalają nam określi potencjał fraz kluczowych. Weryfikujemy historyczne statystyki wyszukiwania za pomocą takich narzędzi jak planner słów kluczowych Google Ads, Surfer SEO czy Senuto. W naszych działaniach wspierają nas także takie narzędzia jak Google Search Control czy Google Analytics. To dzięki nim oceniamy ile użytkowników odwiedza stronę internetową twojej firmy, jakie słowa kluczowe ich do niej prowadzą. Naszym celem jest selekcja takich słów kluczowych, których potencjał realnie przełoży się na wysoką konwersję, czyli większy zysk, większą ilość klientów.

szybki kontakt: +48 692 858 574

Skontaktuj się z nami

  Please prove you are human by selecting the house.