Pozycjonowanie lokalne

skoncentrowane na pozycjonowanych frazach zawierających lokalizację: Wrocław

Pozycjonowanie stron firm z Wrocławia

Oferujesz lokalne usługi? Możesz promować je precyzyjnie

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Jesteś z Wrocławia, ale prowadzisz sklep ogólnopolski? Skontaktuj się z nami!

Istotne elementy, bez których pozycjonowanie nie zadziała

Pozycjonowanie stron internetowych obejmuje swoim zakresem wiele elementów, które muszą być ujęte w każdej strategii SEO. Pominięcie jakiejkolwiek z nich będzie skutkowało gorszymi efektami. Dlatego tak istotna jest odpowiednie przeanalizowanie działań firmy, które prowadzone są w sieci i dostosowanie lub przekonfigurowanie ich w odpowiedni sposób. Jakie w takim razie działania należy podjąć:

  • dane NAP (Name, Address, Phone number) i ich uporządkowanie - te odnoszą się do informacji dotyczących danych adresowych firmy. Pełnią one bardzo ważną rolę dla prowadzonych kampanii SEO. Wszelkie dane adresowe powinny być spójne, wówczas nie tylko użytkownicy docenią dbałość firmy o prezentację przedsiębiorstwa w sieci, ale także roboty Google będą premiowały stronę w wynikach wyszukiwania,
  • linki z lokalnych stron - katalogi firm, lokalne portale branżowe nadal mają swoją moc i należy pozyskiwać jak największą ilość linków, które będą prowadzić bezpośrednio do strony internetowej,
  • narzędzie udostępnione przez Google - niezwykle ważną rolę odgrywają takie aplikacje jak Google Maps oraz Google Moja Firma. Skuteczne pozycjonowanie bez dobrze skonfigurowanych kont w tych miejscach byłoby niezwykle utrudnione,
  • szybkość ładowania się strony internetowej - szybkość strony jest również oceniana przez roboty Google. Im szybciej się ładuje, tym lepiej. Z jednej strony jeśli strona będzie się ładować wolno, to użytkownicy mogą zrezygnować z zapoznania się z ofertą, z drugiej strony szybkość ładowania ocenia również googlebot,
  • optymalizacja kodu - analiza kodu strony jest również niezwykle ważna. Roboty Google doceniają "czystsze" kody, które pozbawione są zbędnych ścieżek.

Prowadzisz firmę? Jej siedzibą jest Wrocław? Pozycjonowanie pomoże ci rozwinąć skrzydła

Bez względu na to czy twoja firma skupia się na klientach pochodzących z Wrocławia, czy też poszukuje klientów w całej Polsce to jednym z prowadzonych działań powinien być marketing, który pozwala docierać do nowych grup klientów. Pozycjonowanie jest jedną z tych dziedzin marketingu online, który dzisiaj pełni niezwykle ważną rolę. Dlaczego? To kampanie SEO prowadzą frazy kluczowe definiujące branżę, w której porusza się firma, do top 10 wyników wyszukiwania. Pozycjonowanie poza tym, że ma prowadzić do zwiększonych zysków to niesie ze sobą cały szereg innych korzyści, które pozwolą rozwijać się firmie:

  • marka zyskuje na pozytywnym wizerunku - obecność strony internetowej na pierwszej stronie wyszukiwania przekłada się w prostej linii na ocenę marki. Im wyższa pozycja strony firmowej, tym wręcz podświadomie użytkownicy oceniają ją lepiej. Podjęte starania i wszelkie prace, które skutkują najwyższymi pozycjami budują przekonanie, że m.in. w ten sposób marka dba o dobre relacje z użytkownikami świadcząc usługi na wysokim poziomie.
  • przełamywanie barier zakupowych - przejrzystość działań firmy, wynikająca z wysokich pozycji w wyszukiwarce bezpośrednio prowadzi do tego, że użytkownicy chętniej zaufają marce i skorzystają z usług lub zdecydują się na oferowany produkt,
  • większy ruch na stronie www, więcej klientów - pozycjonowanie ma przełożyć się na to, że stronę internetową będzie odwiedzać więcej użytkowników. Większa liczba odwiedzających stronę, pozwoli na to, że więcej osób zapozna się z ofertą firmy. To szansa na to, że użytkownik zostanie przekonany do marki i kupi produkt, czy też skorzysta ze świadczonych usług.

Wrocław i selekcja słów kluczowych? Dlaczego to ma znaczenie?

Każdą branżę definiuje pewien zestaw fraz kluczowych, które użytkownicy wprowadzają w wyszukiwarkę, by odnaleźć tę czy inną firmę, czy też sklep internetowy oferujący to, czego poszukują. Zatem dobór odpowiednich, konwertujących, skutecznych fraz kluczowych jest więc niezwykle istotny. I warto wiedzieć, że jest to jeden z najistotniejszych elementów skutecznego pozycjonowania. Pełna analiza słów kluczowych to jedno z pierwszych działań, jakie się podejmuje przed rozpoczęciem właściwej kampanii SEO. Ale na tym nie kończy się praca nad frazami kluczowymi. Wymagają one stałego monitoringu i tego czy są wystarczająco skuteczne. Z czasem, kiedy okaże się, że dla danej firmy te czy inne frazy nie przynoszą oczekiwanych rezultatów można je wykluczyć i skierować większy budżet na frazy dające dobre efekty.

Pozycjonowanie stron? Wrocław, niemal 650 tys. mieszkańców - duży potencjał, duża konkurencja

Wrocław to czwarte miasto pod względem liczby ludności w Polsce, mieszka tu niemal 650 tys. mieszkańców. Duża aglomeracja miejsca gromadzi też setki różnego rodzaju działalności. Niezależnie czy jest to atrakcyjne lokalizacyjnie centrum, czy też obrzeża miasta to nie brakuje tu salonów kosmetycznych, fryzjerskich, SPA, restauracji, hoteli, etc. Wprawdzie te działalności mogą liczyć na klientów, którzy często przechodzą w pobliżu lokalu lub polecą usługi danej działalności stali klienci, to jednak w ten sposób firma nie wykorzysta w pełni swojego potencjału. By w dobie marketingu internetowego prowadzony biznes mógł w 100% wykorzystać swoje możliwości oferta firmy powinna być odpowiednie umiejscowiona w sieci. Pozycjonowanie stron internetowych jest jednym z najistotniejszych elementów wspomnianego marketingu online. Jako agencja SEO prowadzimy właśnie skuteczne pozycjonowanie stron internetowych.

Wrocław i tutejszy rynek - czy siedziba agencji SEO przekłada się na wyniki?

Wydawać by się mogło, że jeśli firma funkcjonuje na lokalnym rynku lub prowadzi działalność w danym mieście to powinna korzystać z usług pozycjonowania świadczonych przez tutejsze firmy. To mylne postrzeganie marketingu online. Nie ma potrzeby ograniczania się do określonego regionu. Warto zdecydować się na współpracę z firmą doświadczoną, która ma za sobą wiele sukcesów i opracowuje indywidualne strategie z uwagą na branżę, w której porusza się firma. W naszej agencji stosujemy dobre praktyki i zawsze wykonujemy pełną analizę konkurencji, co zawsze w rezultacie przekłada się na osiągnięcie oczekiwanych efektów.

Nie znalazłeś odpowiedzi na
interesujące Cię pytanie?

Skontaktuj się z nami - odpowiemy ekspresowo.
Specjalnie dla Ciebie zagniemy czasoprzestrzeń!

Skontaktuj się z nami,
tak jak lubisz:

Czy ilość wyszukiwań danej frazy kluczowej ma znaczenie?

Oczywistością jest fakt, że pozycjonowanie strony internetowej na frazy niewprowadzane do wyszukiwarki jest pozbawione sensu. Takie frazy są łatwiejsze do wprowadzenia ich do top 10 wyników wyszukiwania, ale co istotniejsze nie przynoszą żadnych efektów. Do dyspozycji mamy dzisiaj niezwykle skuteczne narzędzia, które precyzyjnie pozwalają nam określi potencjał fraz kluczowych. Weryfikujemy historyczne statystyki wyszukiwania za pomocą takich narzędzi jak planner słów kluczowych Google Ads, Surfer SEO czy Senuto. W naszych działaniach wspierają nas także takie narzędzia jak Google Search Control czy Google Analytics. To dzięki nim oceniamy ile użytkowników odwiedza stronę internetową twojej firmy, jakie słowa kluczowe ich do niej prowadzą. Naszym celem jest selekcja takich słów kluczowych, których potencjał realnie przełoży się na wysoką konwersję, czyli większy zysk, większą ilość klientów.

szybki kontakt: +48 692 858 574

Skontaktuj się z nami

    Please prove you are human by selecting the house.