Pozycjonowanie stron dla firm z Zabrza

Audyt SEO istniejących serwisów internetowych

Optymalizacja stron internetowych

Kampanie linków sponsorowanych w wyszukiwarce Google

Strategie promocji dla sklepów internetowych

Co odpowiada za widoczność strony internetowej w sieci? Wyszukiwarka Google wykorzystuje specjalny algorytm, który ocenia jakość witryny i ustala jej ranking dla konkretnych zapytań w wynikach wyszukiwania. Strona internetowa, która najlepiej spełnia wymagane kryteria, wyświetlana jest na pierwszych stronach wyszukiwarki i tym samym trafia na nią najwięcej użytkowników internetu (ruch organiczny). Prowadzisz firmę w Zabrzu i chcesz poprawić pozycję swojej marki w Google? Napisz lub zadzwoń do nas. Nasi specjaliści SEO zaproponują Ci nowoczesne rozwiązania, które zwiększą Twoje szanse na osiągnięcie szybkich i satysfakcjonujących efektów oraz przedstawią wycenę usługi pozycjonowania stron Zabrze. Zapraszamy do kontaktu.

Pozycjonowanie stron Zabrze – dla dynamicznego rozwoju małych i średnich przedsiębiorstw

Mimo, że pozycjonowanie lokalne może być wykorzystane przez różne typy przedsiębiorstw, najlepiej sprawdzi się w przypadku średnich i małych firm lokalnych, które chcą zwiększyć swoją widoczność w sieci i dotrzeć do większej liczby klientów mieszkających w Zabrzu i okolicach. Oczywiście firmy powinny faktycznie działać na terenie Zabrza i świadczyć, dostarczać swe produkty - lokalnie.

Dlaczego warto promować się lokalnie poprzez pozycjonowanie stron?

Skupienie działań na odbiorcach z danego regionu pozwala znacząco ograniczyć cenę usługi pozycjonowania, ale też wyprzedzić konkurencję w danej branży. W wyniku tego, że z roku na rok systematycznie rośnie liczba użytkowników szukających produktów lub usług lokalnie, rozpoczęcie promocji własnej firmy na rynku lokalnym jest dziś ważnym aspektem strategii marketingowej każdego wybiegającego w przyszłość przedsiębiorstwa.

Co wyróżnia usługę pozycjonowania stron Zabrze?

Zabrze to miasto liczące ponad 54 tysiące mieszkańców. Wielu z nich szuka informacji na temat produktów lub usług w najbliższej okolicy poprzez wpisanie słów kluczowych w wyszukiwarkę Google, np. szkolenia dla firm Zabrze, komis samochodowy Zabrze, dermatolog Zabrze, czy dentysta Zabrze. SEO lokalne zwiększa szansę na to, że skorzystają oni z Twojej oferty. Co wyróżnia usługę pozycjonowania stron Zabrze?

Nastawienie na zwiększenie sprzedaży

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że jest to najważniejszy cel dla Twojej lokalnej firmy. Dlatego nasi specjaliści SEO zaproponują Ci tylko takie rozwiązania, które zwiększą Twoje szanse na dotarcie do wartościowych, konwertujących klientów z Zabrza i najbliższej okolicy. A im wyższy "trafny" ruch na Twojej stronie internetowej, tym większa szansa na sprzedaż produktów lub usług.

Szeroka ilość fraz kluczowych

W naszej agencji SEO proponujemy pozycjonowanie stron dla firm z Zabrza dla szerokiej grupy wartościowych słów kluczowych. Zależy nam na promocji maksymalnej ilości wartościowych dla Twojej firmy słów kluczowych i znaczącym zwiększeniu widoczności Twojej witryny w sieci.

Jakie czynniki składają się na pozycjonowanie stron internetowych w Zabrzu?

Podczas realizacji usługi pozycjonowania strony internetowej w Zabrzu, nasi specjaliści SEO podejmują szereg działań, które mają na celu zwiększenie ruchu na stronie, liczby jej odwiedzin i tym samym wzrost zainteresowania ofertą usług lub produktów. Wśród najważniejszych czynników, jakie składają się na pozycjonowanie stron internetowych Zabrze należy wyróżnić:

 • odpowiedni dobór słów kluczowych – przed przystąpieniem do sprawdzenia jakości danej witryny firmowej i jej dostosowania pod wyszukiwarkę Google, analizujemy i wybieramy te słowa kluczowe, które mogą korzystnie wpłynąć na pozycję strony i strategię jej pozycjonowania w wynikach wyszukiwania,
 • optymalizacja strony www – to przede wszystkim linkowanie wewnętrzne, odpowiednia struktura – budowa witryny internetowej, szybkość działania i unikalne, wartościowe dla użytkowników treści. Odpowiednio zoptymalizowana strona internetowa pozwoli zwiększyć jej widoczność w lokalnych wynikach, a co za tym idzie – zwielokrotnić sprzedaż produktów lub usług i wyprzedzić konkurencję w swojej branży,
 • audyt SEO – w audycie sprawdzamy ewentualne błędy na stronie, przez które strona nie osiąga zamierzonych wyników. Oprócz diagnozy czynników ryzyka wpływających negatywnie na widoczność Twojej strony SERP’ach tworzymy listę rekomendacji zmian.

Strona internetowa to jednak nie wszystko. W ramach usługi pozycjonowania strony w Zabrzu wykonujemy również prace poza obrębem witryny firmowej klienta, w tym budujemy odpowiedni profil linków strony i zakładamy lub optymalizujemy wizytówki w Google Moja Firma, która ma szczególne znaczenie dla firm działających w Zabrzu i najbliższej okolicy, ponieważ pomaga potencjalnym klientom w dotarciu do ich siedziby.

Zabrze pozycjonowanie – ile kosztuje?

W Mapi Media nie posiadamy stałego cennika na pozycjonowanie lokalne, ani pakietów usług SEO, ponieważ każda strona www wymaga indywidualnego podejścia oraz dzięki dedykowanej strategii - podjęcia odpowiednich kroków. Nasi specjaliści SEO muszą sprawdzić jakość strony, konkurencyjność wybranych fraz kluczowych, historię pozycjonowania i wiele innych elementów, które decydują o pozycji strony firmowej w wyszukiwarce Google.

Indywidualne podejście do klienta i specyfiki branży pozwala nam zaoferować dopasowaną ofertę, która w perspektywie długofalowej przyniesie korzystne efekty pod kątem widoczności strony w wynikach Google. Naszym klientom proponujemy rozliczenie na zasadzie stałego abonamentu miesięcznego. W tym modelu rozliczeniowym płacisz stałą, ustaloną kwotę za pozycjonowanie Twojej witryny firmowej. Nie ma tu żadnych opłat wstępnych czy dodatkowych kosztów, dzięki czemu możesz łatwiej określić budżet na całą inwestycję.

Prowadzisz działalność w Zabrzu i chcesz dotrzeć ze swoją ofertą do większej ilości klientów z najbliższej okolicy? Nie musisz konkurować z firmami z całej Polski. Pozycjonowanie lokalne pomoże Ci uzyskać takie efekty. Jeśli jesteś zainteresowany promocją swojego biznesu w Zabrzu, zapraszamy do kontaktu z naszą agencją SEO!

F.A.Q. - najczęściej zadawane pytania przez klientów z Zabrza

 • Prowadzę firmę w Zabrzu, czy nie lepiej współpracować z agencją z mojego miasta?

  Nawet jeśli prowadzisz swój biznes w Zabrzu lub najbliższej okolicy, nic nie stoi na przeszkodzie, aby skorzystać z naszej oferty na pozycjonowanie stron Zabrze, ponieważ Mapi Media działa na skalę ogólnopolską. Zabrze pozycjonowanie swoją skuteczność zawdzięcza przede wszystkim dostosowaniu działań do danej branży lub obszaru działalności firmy (w tym przypadku Zabrze), dlatego nie liczy się miejsce siedziby agencji SEO, ale jej doświadczenie, zdobyta wiedza i narzędzia wykorzystywane podczas pracy.

 • Czy muszę mieć ustalony budżet na pozycjonowanie Zabrze przed wysłaniem zapytania?

  Nie. Aczkolwiek jeżeli wiemy w przestrzeni jakich kwot się obracamy, będzie nam łatwiej dobrać optymalne działania. Na tej podstawie możemy przygotować dla Ciebie kompleksową ofertę i dobrać frazy kluczowe, jakie będziemy pozycjonować.

 • Nie posiadam własnej witryny firmowej – co teraz?

  W Mapi Media zajmujemy się także tworzeniem nowoczesnych stron www w oparciu o jeden z najpopularniejszych systemów zarządzania treścią – Wordpress. Każda zbudowana przez nas strona internetowa jest dostosowana do urządzeń mobilnych, co pozwoli na jej poprawne wyświetlenie na smartfonach czy tabletach. Jest to szczególnie istotne z punktu widzenia lokalnych przedsiębiorców, ponieważ coraz więcej użytkowników korzysta z internetu na smartfonie – 57% odsłon odbywa się za pośrednictwem telefonów.

 • Ile czasu zajmuje pozycjonowanie w Google?

  Nie można jednoznacznie określi czasu potrzebnego na zadowalających efektów w postaci widoczności strony w lokalnych wynikach Google, ponieważ pozycjonowanie Zabrze uzależnione jest od wielu czynników. Duże znacznie ma również witryna firmowa i jej stan wyjściowy. Z reguły przyjmuje się, że pierwsze widoczne efekty prac pozycjonerskich można dostrzec już w okresie 1 do 3 miesięcy, jednak wieloletnie doświadczenie w polskiej branży SEO pokazuje nam, że w większości przypadku efekty są widoczne już po kilku tygodniach od momentu rozpoczęcia współpracy. Nie jest to jednak wyznacznik, ponieważ każda strona www jest inna i wymaga opracowania indywidualnej strategii SEO.

 • Czy możecie zagwarantować osiągnięcie konkretnej pozycji w Google?

  Nie, ponieważ żadna agencja oferująca pozycjonowanie Zabrze nie może Ci tego zapewnić. Jest to spowodowane tym, że nasza firma nie ma wpływu na nieustannie zmieniające się algorytmy Google. Wyszukiwarka i algorytmy Google to środowisko zewnętrzne, w którym funkcjonuje Twoja strona i to ona powinna być dostosowana do zasad panujących w wyszukiwarce.

 • Czy Google Ads ma wpływ na pozycjonowanie strony internetowej?

  Nie, reklamy Google Ads nie mają żadnego wpływu na miejsce witryny firmowej w organicznych wynikach wyszukiwania. Są to płatne wyniki wyszukiwania, które funkcjonują jako niezależny system.

Nie znalazłeś odpowiedzi na
interesujące Cię pytanie?

Skontaktuj się z nami - odpowiemy ekspresowo.
Specjalnie dla Ciebie zagniemy czasoprzestrzeń!

Skontaktuj się z nami,
tak jak lubisz:
szybki kontakt: +48 692 858 574

Skontaktuj się z nami

  Please prove you are human by selecting the flag.