Skuteczne pozycjonowanie stron firm ze Zgierza

Niezależnie od tego w której branży działasz i na jakim terenie (obszar Zgierza, województwa Łódzkiego lub cała Polska), zwiększymy widoczność Twojej oferty.

Działania SEO dla e-commerce

Skutecznie zwiększamy sprzedaż w sklepach internetowych. Pozycjonowanie uzupełniamy kampaniami Google Ads (dawniej Google AdWords).

SEO + SEM + Social Ads

Stworzymy i wdrożymy spójną oraz wielowymiarową strategię promocji Twojej firmy ze Zgierza. Dotrzemy do Twoich potencjalnych klientów w optymalnym momencie.

Inwestycja w pozycjonowanie stron internetowych? Zgierz i jego rynkowy potencjał

Załóżmy, że prowadzisz salon fryzjerski. Zgierz jest miastem, w którym takich usług świadczy kilkadziesiąt firm. Jeśli chcesz wyjść z ofertą poza kilka przecznic znajdujących się w pobliżu miejsca prowadzenia salonu, to jednym z najlepszych przestrzeni do pokazania się z ofertą będzie sieć. To tutaj coraz większa ilość potencjalnych klientów szuka informacji, chce upewnić się, że ten czy inny zakład dba o swój wizerunek, opinie, jest przejrzyście prowadzony. Jednak, by użytkownik miał w ogóle szanse na odnalezienie firmy musi być ona obecna na jak najwyższych pozycjach w wynikach wyszukiwania. Dziś często wyszukiwarka łączy same wyniki wyszukiwania z mapą, dzięki której klient z łatwością odnajdzie lokalizację przedsiębiorstwa. Pozycjonowanie stron internetowych ma prowadzić właśnie do tego, że firma zostanie dostrzeżona, że zainteresuje użytkownika, że poprowadzi go do strony www i w rezultacie ułatwi podjęcie decyzji o skorzystaniu z tych czy innych usług.

Pozycjonowanie lokalne? Dlaczego jest tak ważne dla lokalnie prowadzonych firm

Jak już wspominaliśmy coraz większe grono potencjalnych klientów zasięga opinii w sieci. Jeśli lokalnie prowadzony biznes w niej nie funkcjonuje, czyli jest trudny do odnalezienia, to dla firmy oznacza to, że jest zamknięta na nowy segment klientów. Obecnie, nawet jeśli firma zostanie polecona przez kogoś z rodziny czy znajomych, to i tak bardzo często osoba poszukująca danej usługi zweryfikuje ją jeszcze w sieci. Ostatecznie przed podjęciem ostatecznej decyzji klienci chcą dowiedzieć się o firmie jak najwięcej. Tym bardziej jeśli chcą zamówić kosztowną szafę wnękową, czy skorzystać z usług ekipy budowlanej. Brak obecności firmy w sieci po wprowadzeniu danej frazy kluczowej skutkuje tym, że firma nie wykorzystuje w pełni swojego potencjału.

Agencja interaktywna Mapi – skuteczne pozycjonowanie stron

Jesteśmy agencją interaktywną, która specjalizuje się w opracowywaniu i realizowaniu efektywnych kampanii SEO. Pracujemy dla firm z całej Polski, wprowadzamy do top 10 wyników wyszukiwania adekwatne frazy co świadczy, że prowadzimy poprawnie pozycjonowanie. Zgierz to dla nas rynek z dużym potencjałem, który jest siedzibą setek lokalnych biznesów, takich jak zakłady fryzjerskie, warsztaty samochodowe, salony kosmetyczne, gabinety stomatologiczne, hotele czy restauracje. Współprac z nami pozwoli wprowadzić definiujące daną firmę frazy kluczowe wprowadzić na pierwszą stronę wyszukiwarki Google. W rezultacie zwiększony zostanie ruch na stronie internetowej, która jeśli będzie dobrze zoptymalizowana przekuje ruch w nowych klientów.

Lata pracy na polskim rynku pozwoliło nam wypracować sprawdzone metody współpracy zdalnej. W ten sposób oszczędzamy czas i szybciej osiągamy założone cele. Działając w środowisku online możemy skutecznie pracować niezależnie od miejsca, w którym się znajdujemy. Praca na sprawdzonych narzędziach i ich umiejętnej obsłudze pozwala nam na osiąganie pożądanych efektów.

Elementy składające się na pozycjonowanie lokalne - zobacz co uwzględnia?

Cała strategia SEO ściśle powiązana jest z całym szeregiem zadań, które należy regularnie i konsekwentnie realizować. Nie jest to jedna i ta sama czynność, która przełoży się na efekt. Elementów, które muszą równolegle realizowane jest wiele i to od tego, na jakim poziomie są one wykonywane możliwe jest uzyskiwanie jak najlepszych i oczekiwanych efektów. Zatem, by pozycjonowanie przyniosło finansową korzyść należy zadbać o:

  • uporządkowanie danych NAP (Name, Address, Phone number) - tzw. googlebot, czyli robot skanujący sieć, weryfikuje dane, jakie umieszczane są w sieci. Jednym z elementów, jakie szczególnie brany jest pod uwagę jest spójność danych, które prowadzą do danej firmy. Prozaiczne dane adresowe weryfikowane przez robota muszą być spójne i poprawne. Tylko wtedy możemy liczyć na to, że pozycje w wynikach wyszukiwania będą odpowiednio wyższe,
  • lokalne linki - kampanie SEO prowadzimy dla takich miast jak m.in. Kraków, Aleksandrów Łódzki, Lublin czy Zgierz. Pozycjonowanie stron musi obejmować niezależnie od miasta pozyskiwanie linków i to zarówno z portali regionalnych, jak i np. z lokalnych baz danych,
  • profile w Google Maps oraz Google Moja Firma - w kontekście profilu w usługach Google liczy się perfekcja. Profile muszą być uzupełnione optymalnie, by móc w pełni wykorzystać potencjał, jaki drzemie w wyszukiwarce Google i szerzej w samym pozycjonowaniu. To dzięki dobrze skonfigurowanym profilom uda się stworzyć silną i dobrze postrzeganą markę, która dba o to, by łatwiej ją odnaleźć i móc szybko potwierdzić jej kompetencje,
  • unikatowy, wartościowy content - praca nad treścią, która będzie publikowana w ramach strony firmowej to działanie stałe. Jeśli prowadzimy salon kosmetyczny udzielajmy się na swojej stronie, zbudujmy blog, w którym będziemy dzielić się ekspercką wiedzą, będziemy prezentować się jako fachowiec w swojej dziedzinie. To przełoży się na wizerunek, ale też na pozycję w wyszukiwarce. Dlaczego? W tekstach znajdzie się miejsce na definiujące firmę frazy kluczowe. Te jeśli będą dobrze zoptymalizowane i odpowiednio rozmieszczone w tekście pozwolą szybciej dotrzeć stronie reprezentującą firmę na szczyt wyników wyszukiwania.

Nie znalazłeś odpowiedzi na
interesujące Cię pytanie?

Skontaktuj się z nami - odpowiemy ekspresowo.
Specjalnie dla Ciebie zagniemy czasoprzestrzeń!

Skontaktuj się z nami,
tak jak lubisz:

Pozycjonowanie strony to jedno, warto zadbać o inne rodzaje marketingu internetowego

Naturalnym wsparciem marketingowym dla pozycjonowania stron internetowych będzie wystartowanie z kampaniami płatnymi prowadzonymi w Google. Efekty, jakie daje pozycjonowanie stron www będą widoczne w krótszej lub dłuższej perspektywie czasowej (w zależności od konkurencyjności branży). Natomiast kampania Google Ads umożliwia odnalezienie się firmie na pierwszej stronie wyszukiwania natychmiast po opublikowaniu kampanii. Połączenie pozycjonowania z reklamą Google Ads to dobra praktyka, która uszczelnia działania prowadzone w sieci. Pozwala na dotarcie do optymalnej liczby użytkowników zainteresowanych daną usługą, produktem czy narzędziem.

szybki kontakt: +48 692 858 574

Skontaktuj się z nami

    Please prove you are human by selecting the heart.