Tworzenie stron internetowych dla firm z Białegostoku

Lokalne kampanie SEO/SEM targetowane na Białystok

Projektowanie sklepów internetowych na WooCommerce

Profesjonalne strony internetowe dla firm z Białegostoku

Dla każdej firmy obecność w internecie to aktualnie jedna z najważniejszych rzeczy, aby zaistnieć w świadomości wirtualnych użytkowników. Taka reklama to dobre miejsce, aby nawiązać kontakt z potencjalnym Klientem oraz przedstawić wiele informacji na temat branży. Co jednak świadczy o tym, że strona internetowa jest wyjątkowa i może przyciągnąć ludzi? Strony internetowe muszą być funkcjonalne, tak, żeby potencjalny Klient szybko i łatwo mógł znaleźć odpowiednie treści, ale również przyciągać swoim wyglądem (oryginale logo, kolorystka).

Projektowanie stron internetowych w naszej Agencji jest kluczowym zadaniem, które wykonują nasi doświadczeni pracownicy. Dzięki temu możesz być pewny, że dedykowane działania, są określone przez specjalistów i docierają do konkretnych miejsc oraz klientów. Projekt musi generować ruch i być chętnie odwiedzany przez użytkowników - to również nasze zadanie. Potrzebujesz stworzenia i zaplanowania całościowego zarządzania marką? Identyfikacja wizualna to podstawa - chętnie wykonujemy dla Klienta i firm rozwiązania, które pomogą przy realizacji projektów internetowych. Nowe logo, strona na cms czy profile na portalach społecznościowych - zleć nam kompleksowe wsparcie Twoich projektów. Wyróżnij się lokalnie np. w mieście Białystok.

Ruch na stronie? Bez niego strona internetowa nie osiągnie założonych celów

Strona internetowa, by przynosiła zysk musi być odwiedzana. Nienapędzana ruchem strona www zwyczajnie nie będzie spełniała swojej roli. Odwiedzający to jedno, ale liczy się też charakter osób wchodzących na stronę. Jeśli prowadzisz sklep internetowy produkujący wędki, to siłą rzeczy odwiedzający, który nie jest tym tematem zainteresowany natychmiast taką stronę opuści. Odwiedzający musi pasować swoim profilem zainteresowań do profilu twojej oferty. Dlatego tak istotne jest kierowanie ruchu na twoją witrynę, ale jeszcze istotniejsze jest to, by w tym ruchu tkwił zakupowy potencjał, by przytoczonego producenta wędek odwiedzali na stronie właściciele sklepów z wędkami. Analogicznie należy odnieść ten przykład do innych branż.

Biznesowe, sprzedażowe, informacyjne - zobacz jakiego rodzaju projektujemy strony internetowe

Białystok ze swoim rynkowym potencjałem nie ogranicza środowiska rynkowego do prowadzenia wielkich firm. Swoje miejsce mają tu także firmy działające lokalnie, czy te o jeszcze innym charakterze instytucje. Dlatego nasza oferta obejmuje projektowanie różnego rodzaju stron internetowych:

  • firmowe strony internetowe - rozbudowane portale informacyjne, które mają wzbudzać zaufanie, upewniać użytkownika, że firma jest wiarygodna,
  • wizytówki firm - proste, mniej zaawansowane strony prezentujące podstawowe informacje o firmie,
  • portale internetowe - zróżnicowane strony www, które przeważnie niosą wartość informacyjną, prezentują aktualności z danego regionu,
  • strony typu landing page - proste strony www, które są elementem promocji produktu, narzędzia czy usługi,
  • sklepy internetowe - rozbudowane, w pełni funkcjonalne platformy sprzedażowe.

Czy projekt strony internetowej dużo kosztuje?

Nie ma z góry ustalonych stawek. Nie stosujemy opracowanych odgórnie pakietów cenowych. Unikamy sytuacji, w której nasz partner miałby opłacić założony zakres prac, które realnie nie zostaną wykonane. W całej sztuce projektowania stron www należy wziąć pod uwagę fakt, że każda firma jest inna, ma inne struktury, charakteryzują ją inne cechy i ma swoje miejsce na rynku. Dlatego w naszej agencji stosujemy indywidualne wyceny poprzedzone dogłębną analizą potrzeb klienta, weryfikujemy konkurencję i precyzyjnie określamy przewagi.

Wordpress i jego CMS. Poznaj zalety popularnego środowiska

Platforma Wordpress obsługuje dzisiaj niemal 40% funkcjonujących w sieci stron www. Firmy lokalne, korporacje, przedsiębiorstwa z sektora MŚP z sukcesem korzystają z możliwości, jakie daje ta platforma. Zwrócić należy uwagę, że nowoczesne strony internetowe postawione na silniku Wordpress`a zawsze bardzo estetycznie się prezentują, są intuicyjne, funkcjonale i użyteczne. Dają też niemal nieskończone możliwości projektowe. Responsywne strony www zaprojektowane w środowisku Wordpress mają jeszcze jedną niezwykle cenną zaletę - są niezwykle łatwe w obsłudze. CMS, czyli system zarządzania treścią pozwala na wprowadzanie zmian, edytowanie postów na blogu, dodawanie autorów czy modułów, które będą odpowiadać na oczekiwania stawiane przed stroną www. Nawet jeśli nie czujesz się mocno w kwestiach związanych z prowadzeniem stron www to nie należy się martwić. Jako agencja interaktywna organizujemy szkolenia, które przybliżą możliwości CMS`a i pozwolą poczuć się w tej przestrzeni komfortowo.

Strony internetowe i sklepy internetowe już gotowe - co dalej?

Dbamy o pozyskiwanie wartościowego ruchu różnymi kanałami: kampanie AdWords, Facebook Ads, prowadzenie social mediów, SEO/pozycjonowanie. Tylko dzięki takim zabiegom projekt na stronę ma sens, a poszukiwanie potencjalnych, nowych klientów jest łatwiejsze. Nawet estetyczna strona, jeśli nie będzie odwiedzana przez użytkowników, nie spełni oczekiwań żadnej firmy i nie "sprzeda" żadnej usługi na stronie. Inną ważną kwestią jest samo pozycjonowanie Twojej działalności. Oferujemy pozycjonowanie w wyszukiwarce internetowej, czyli działania mające zwiększenie widoczności strony internetowej w wynikach wyszukiwania np. wpisując frazę - strony internetowe Białystok. Chcesz, aby wyszukiwarka Google "polubiła" Twoją stronę? Czekamy na Twój telefon. Twoja reklama - nasze projektowanie. Naszym sposobem na zarządzania treścią na stronie, czy realizacji w projektowaniu usług internetowych jest odpowiednie podejście do projektu i współpraca klienta. Strony internetowe to Twoja wizytówka - pamiętaj o tym. Strony internetowe i sklepy internetowe to idealny kontakt z firmą dla potencjalnych klientów.

Jedno z największych miast we wschodniej części Polski – Białystok, stolica województwa podlaskiego to doskonałe środowisko rynkowe, w którym funkcjonują firmy lokalne, jak i o zasięgu wybiegającym poza granice kraju. Nieustannie rejestrowane są nowe podmioty. Wydawałoby się, że rzeczą oczywistą jest posiadanie strony www. Jednak wiele firm nadal bagatelizuje ten element strategii marketingowej. Czy to ma sens? Dziś do internetu ma dostęp niemal 85% mieszkańców kraju, dziś niemal 65% użytkowników sieci szuka informacji o usługach i produktach właśnie w sieci, to tam internauci szukają potwierdzenia, że ta czy inna firma jest godna zaufania, że będzie wiarygodnym partnerem biznesowym. Możemy więc założyć, że pomijanie internetu jako źródła przynoszącego zysk nie ma najmniejszego sensu.

Ile kosztuje strona lub sklep internetowy zbudowany dla firmy z Białegostoku?

Koszty tworzenia strony internetowej zależne są od funkcjonalności www oraz ilości pracy, jaka została w nie włożona (czas). Proste projekty tworzymy już od 500 zł netto, strona internetowa firmy na CMS (system CMS np. WordPress) już od 2000 zł netto, a strony oparte na indywidualnych projektach graficznych już od 3000 zł netto. Każda oferta i projekt przedstawiane są indywidualnie. Wycenę projektowania poprzedzamy badaniem potrzeb firmy ( np. nowe logo czy inne dodatkowe projekty) oraz analizą briefu. Jeśli chodzi o hosting również wszystkie kwestie omawiamy z partnerem biznesowym. Państwa strona czy sklep internetowy będzie dostosowany do obecnych trendów i lokalizacji (np. pozycjonowanie stron Białystok). Wybierz numer telefonu naszej agencji, wyślij wiadomości np. e-mail, zostaw kontakt do siebie. Firmy dzięki stronom w Google przyciągają nowych klientów. Pamiętaj o tym.

 

Nasze realizacje

To miejsce czeka na Twoją stronę
będzie piękna, nowoczesna, funkcjonalna... obiecujemy!

Robi wrażenie, prawda?

Zobacz więcej pięknych projektów w naszym portfolio

zobacz nasze portfolio

Nie znalazłeś odpowiedzi na
interesujące Cię pytanie?

Skontaktuj się z nami - odpowiemy ekspresowo.
Specjalnie dla Ciebie zagniemy czasoprzestrzeń!

Skontaktuj się z nami,
tak jak lubisz:

A co z poprawianiem wyników sprzedażowych? Monitorujemy i optymalizujemy

Wystartowanie z kampanią SEO, w Google czy na Facebook`u to jedno, tego rodzaju działania należy poddawać nieustannemu monitoringowi. Dlaczego? Wiele branż charakteryzuje sezonowość, nie mamy też takiej władzy, by wpływać na panujące trendy. Użytkownicy wiosną szukają czego innego niż jesienią niezależnie od branży, w jakiej porusza się twoja firma. Narzędzia Google, możliwości, jakie daje pozycjonowanie czy Facebook nakładają na nas obowiązek weryfikowania zachowań użytkowników i modyfikowania, optymalizowania kampanii pod kątem tych zachowań. Oznacza to, że jeśli jesienią internauci szukają kurtek przejściowych to budżet przekierowujemy na odpowiednie frazy z tym związane. Analogiczne działania podjemy dla innych branż, efekty prowadzonych kampanii zawsze powinny przynosić optymalne rezultaty.

szybki kontakt: +48 692 858 574

Skontaktuj się z nami

    Please prove you are human by selecting the truck.