Tworzenie stron dla firm z Łasku

Skuteczna promocja stron www (SEO/SEM)

Tworzenie sklepów internetowych

Firma bez strony internetowej? Firma bez możliwości dotarcia do nowych grup klientów

Strony internetowe to obecnie główne nośniki informacji. Wyszukiwarka Google jest dzisiaj oknem na świat, odpowiedzią na każde pytanie, potwierdzeniem jakości i wiarygodności tej czy innej marki. Utarło się już powiedzenie, że jeśli "nie ma cię w internecie, to nie ma cię wcale". Firma, która nie ma strony www nie ma szans na dotarcie do grup klientów, którzy swoje wyobrażenia o jakości marki, jej produktach czy usługach czerpią z internetu. Sprawdzają jej obecność w wyszukiwarce, w mediach społecznościowych, czytają opinie i weryfikują to, jak się komunikuje. Strona internetowa jest konieczna do tego, by w ogóle mieć szansę na budowanie relacji z użytkownikami, przyszłymi klientami. Sam fanpage nie wystarczy. Jeśli potencjalny klient nie będzie mógł zajrzeć na stronę firmową, to uzna firmę za mało wiarygodną, zrezygnuje ze współpracy. Strony internetowe reprezentujące interesy firmy są dzisiaj elementem "must have", który otwiera drogę do nowych grup klientów.

Poznaj korzyści, jakie daje własna strona internetowa

Łask ze swoim rynkowym potencjałem umożliwia firmom z wielu branż rozwój, zbudowanie stabilnego biznesu opartego o dobre relacje. Kluczową rolę będą odgrywać jakość usług czy oferowanych produktów, ale nie bez znaczenia pozostaje wykorzystanie przestrzeni internetowej w ramach promocji marki w sieci. Strona internetowa to swego rodzaju wirtualne drzwi, które otwierają nowe ścieżki docierania do nowych klientów, użytkowników sieci, którzy, zanim podejmą decyzję zakupową zweryfikują firmę w internecie. Profesjonalnie i nowocześnie zaprojektowana strona internetowa przynosi więc firmie wiele korzyści, jakich:

  • niemal nieograniczony zasięg działania - obecność w sieci umożliwia lokalnej firmie dotarcie do klientów z regionu, natomiast firmom ogólnopolskim lub działającym szerzej, także poza granicami kraju do klientów ze swoich rynków. Strona internetowa wsparta odpowiednimi kampaniami online, takimi jak pozycjonowanie, kampanie Google czy Facebook Ads, w pełni wykorzysta potencjał każdej firmy, pozwoli docierać do klientów, którzy do tej pory nie byli wykluczeni,
  • wzrost sprzedaży - klienci pozyskani za pośrednictwem nowych kanałów to klienci nowi, którzy dotychczas nie mogli dotrzeć do usług czy produktów oferowanych przez firmę. Ich pozyskanie bezpośrednio wiąże się więc z rozwojem, uzyskiwaniem większych zysków przez firmę,
  • budowa silnej i wiarygodnej marki - strony internetowe pozwalają firmom otwarcie się na nowe możliwości. Promocja w kanałach online, zabieganie o dobre relacje z użytkownikami, tworzenie wartościowych treści bezpośrednio przełożą się na pozytywne postrzeganie marki.

Dlaczego specjalizacją naszej agencji jest projektowanie stron www? Łask i tamtejsze firmy potrzebują dobrej promocji

Choć Łask to niewielkie miasteczko to i tak jest miejscem, w którym swoje działalności prowadzi niemal 1500 przedsiębiorców. W samym Łasku. A w stosunkowo bliskim sąsiedztwie znajdują się Sieradz, Pabianice, Łódź. To stosunkowo konkurencyjny rynek, w którym by skutecznie prowadzić firmę, trzeba dobrze się na nim odnaleźć. Niezależnie od profilu działalności nasza agencja pomoże ci wyróżnić się za pomocą nowoczesnej strony internetowej. Od lat z powodzeniem zajmujemy się projektowaniem stron www, ale także wszelkimi kwestiami związanymi z promocją w kanałach online. W ramach marketingu online prowadzimy skuteczne kampanie SEO, Google Ads czy Facebook Ads. Zajmujemy się z równym zaangażowaniem obsługą małych, średnich jak i dużych firm funkcjonujących zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Portfolio, które sprzedaje. Zobacz, w jaki sposób realizacje wzbogacają tworzenie stron

Łąsk to średniej wielkości miasto. By ułatwić klientom podjęcie decyzji zakupowej, warto zdecydować się na to, by na stronie www znalazło się miejsce dla portfolio. Takiego typu rozwiązania są skuteczne i przekonują użytkowników do skorzystania z oferty. Z przyjemnością przygotujemy projekt, który będzie zawierał taki dział. Zobacz na naszym przykładzie, w jaki sposób można zaprezentować własne realizacje. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami stron www na podstronie z portfolio.

To miejsce czeka na Twoją stronę
będzie piękna, nowoczesna, funkcjonalna... obiecujemy!

Robi wrażenie, prawda?

Zobacz więcej pięknych projektów w naszym portfolio

zobacz nasze portfolio

Nie znalazłeś odpowiedzi na
interesujące Cię pytanie?

Skontaktuj się z nami - odpowiemy ekspresowo.
Specjalnie dla Ciebie zagniemy czasoprzestrzeń!

Skontaktuj się z nami,
tak jak lubisz:

Czy tylko strony biznesowe? Zobacz, jakie jeszcze wykonujemy strony internetowe

Łask jako dobre środowisko do prowadzenia własnej działalności determinuje tworzenie stron internetowych o różnym charakterze. Jako doświadczona agencja interaktywna w pełni wykorzystujemy swoje możliwości. Dlatego też tworzymy różnego rodzaju strony internetowe, w zależności od zapotrzebowania, charakteru firmy czy branży, w której się porusza. Zobacz jakiego rodzaju strony internetowe wykonujemy:

  • biznesowe, odpowiednio rozbudowane strony www - tego rodzaju witryny zawierają wszelkie informacje na temat firmy. Charakteryzują się wysoką funkcjonalnością, intuicyjnością, przejrzystością czy użytecznością.
  • strony internetowe typu landing page - są to strony docelowe, które promują produkt, usługę czy też jakieś rozwiązanie,
  • wizytówki biznesowe - proste i eleganckie strony www, które przekazują użytkownikom podstawowe informacje o firmie,
  • portale internetowe - informacyjne witryny np. zawierające aktualności na temat jakiegoś regionu,
  • sklepy internetowe - w pełni funkcjonalne i budujące godny zaufania wizerunek portale zakupowe.

Czy koszt strony internetowej jest wysoki? Zobacz jak wyceniamy projektowanie stron internetowych

Łask, tak jak każda inna miejscowość firmie podlega tym samym zasadom indywidualnego wyceniania całego projektu. Dlaczego nie stosujemy pakietów? Wynika to z tego, że pakiet zawiera odgórnie ustaloną listę prac, którą agencja wykona lub nie. Może się okazać już na etapie tworzenia strony internetowej, że pewne elementy ujęte w pakiecie są zupełnie zbędne, a mimo to generują koszt. My do każdej wyceny podchodzimy indywidualnie, dzięki temu nasi partnerzy opłacają tylko te prace, które rzeczywiście wykonaliśmy.

Responsywność, funkcjonalność, użyteczność i najwyższej próby estetyka - poznaj bliżej środowisko Wordpress

Nasze realizacje zawsze wykonujemy w otwartym środowisku Wordpress. Dlaczego? Jest to obecnie środowisko najbardziej rozwinięte, dające nieskończone możliwości projektowania. Natomiast z perspektywy firmy, która w przyszłości będzie taką stronę administrować, jest to rozwiązanie łatwe w obsłudze. Po naszej stronie jest także przeprowadzenie szkolenia, które w pełni przybliży sposób edytowania strony za pomocą CMS`a.

Czym jest tajemniczy CMS i czy jest potrzebny?

CMS (ang.  content management system), czyli system zarządzania treścią. Jest to panel administracyjny, za pośrednictwem którego w prosty sposób można modyfikować, edytować stronę internetową. Nie trzeba przy tym posiadać żadnej wiedzy programistycznej. Do prowadzenia strony przeważnie wystarcza wiedza na temat tego, w jaki sposób publikować wpisy, edytować je i ewentualnie usuwać strony, jak i wspomniane wpisy czy produkty. Warto odnotować, że spośród wszystkich stron zarządzanych za pośrednictwem CMS`a aż 40% stron wykorzystuje otwartą technologię Wordpress`a, co możne dowodzić tylko, że jest to system łatwy w obsłudze.

szybki kontakt: +48 692 858 574

Skontaktuj się z nami

    Please prove you are human by selecting the house.