Tworzenie stron internetowych dla firm z Opola

Lokalne kampanie SEO/SEM targetowane na Opole

Projektowanie sklepów internetowych na WooCommerce

Indywidualna wycena dla każdej realizacji - optymalnie dopasowany koszt

W naszej pracy dążymy do tego, być partnerem optymalnie przejrzystym. Zdecydowaliśmy, że nasza oferta nie będzie bazować na z góry ustalonych pakietach cenowych, które będą obejmowały konkretne odgórnie założone prace. Taka praktyka często wiązałaby się z tym, że firma stałaby w obliczu opłacenia czynności, które nie odnajdują zastosowania w tej czy innej branży. Dlatego nasze wyceny zawsze są opracowywane indywidualnie, zawsze obejmują zestaw prac, które realnie wykonamy i które rzeczywiście mają sens dla danego projektu. Koszty będą więc różne, zaczynają się już od kilkuset złotych dla eleganckich, mniej zaawansowanych wizytówek firm.

Poznaj 5 korzyści, jakie zyska twoja firma z nowocześnie zaprojektowaną stroną www

Zadaniem strony internetowej nie jest wyłącznie prezentowanie wartości firmy, przybliżanie jej profilu odwiedzającym stronę użytkownikom. To ważne, ale strona to swego rodzaju platforma, która dzięki działaniom w szeroko pojętym marketingu online przynosi firmie wiele dodatkowych korzyści. Zobacz co możesz zyskać posiadając firmową stronę internetową:

 • wiarygodny wizerunek twojej firmy - firmowa strona internetowa to wizytówka twojej firmy, jeśli jest dobrze zaprojektowana, intuicyjna i na odpowiednim poziomie funkcjonalna będzie wzbudzać zaufania, postawi twoją firmę w dobrym świetle.
 • docieranie do nowych grup klientów - kampanie SEO, kampanie Google i Facebook Ads, content marketing, media społecznościowe, remarketing, marketing automation, etc. to elementy szerszego zjawiska, jakim jest marketing online. Są one możliwe do wprowadzenia w strategię promocyjną firmy wówczas, kiedy firma ma nowoczesną stronę internetową. Co zyska przedsiębiorstwo realizując te działania? Większy ruch na stronie, a większy ruch na stronie to więcej klientów,
 • tworzenie stałych relacji z użytkownikami - obecność w mediach społecznościowych, perfekcyjnie skonfigurowane profile w Google Maps czy Google Moja Firma, a także firmowy blog umożliwiają wchodzenie w relacje z użytkownikami. Szybkie reagowanie, także na kryzysowe sytuacje stawia firmę w dobrym świetle, prowadzi do tego, że będzie postrzegana jako firma przejrzysta, zabiegająca o dobre i stałe relacje z klientami,
 • pozycja eksperta w swojej branży - ekspercki content nie wychodzi z mody, a w zasadzie jest już dzisiaj jednym z podstawowych elementów marketingu online. Eksperckość, dzielenie się wiedzą, podpowiadanie sprawdzonych rozwiązań zostanie z jednej strony docenione przez użytkowników, z drugiej zaś strony dobrze zoptymalizowana treść zawierająca frazy kluczowe przełoży się na lepsze wyniki w wyszukiwarce Google,
 • lepsze wyniki finansowe - wymienione wyżej korzyści mają prowadzić do nadrzędnego celu każdej firmy, czyli do uzyskiwania lepszych wyników finansowych.

Poznaj atuty naszych realizacji. Zobacz jak tworzymy strony internetowe

Opole to siedziba wielu firma, zarówno tych działających lokalnie, jak i o zasięgu ogólnopolskim oraz europejskim czy światowym. Strona internetowa reprezentująca walory firmy zawsze powinna być odpowiednio zaprojektowana, tak by dawała szanse konkurowania z innymi podmiotami w tej branży, by była doceniona przez użytkowników oraz była przygotowana pod dalszą promocję w kanałach online. W naszych realizacjach dążymy do tego, by każda ze stron doceniała zaangażowanie firmy w swój wizerunek, by budowała atmosferę godnej zaufania firmy. Z wielką uwagą podchodzimy także do kwestii związanych z dalszą promocją firmy. Wykonane przez nas strony zawsze są odpowiednio przygotowane pod pozycjonowanie, tak by roboty Google`a promowały stronę w wynikach wyszukiwania.

Chcesz rozpocząć współpracę z nami? Masz jeszcze parę pytań? Sprawdź jakie pytania najczęściej są nam zadawane

Czy będziecie coś wymagali ode mnie, czy mam przygotować jakieś materiały?

W pierwszej kolejności ustalamy cel, jaki ma spełniać strona internetowa. Po naszej stronie pozostaje dobranie technologii, ustalenie strategii, opracowanie makiety, etc. Zamykając etap koncepcyjny przechodzimy do kolejnych prac. Będziemy potrzebować logotyp i ewentualnie inne elementu składające się na identyfikację wizualną, czyli materiały graficzne, teksty, zdjęcia czy też dane firmy.

Czy jeśli nie mam takich materiałów, będziecie mogli opracować stronę www?

Nie ma najmniejszego problemu jeśli tych materiałów zabraknie. Jako agencja interaktywna jesteśmy od tego, by w zależności od potrzeb je przygotować. Możemy opracować logotyp, odświeżyć już funkcjonujący, zajmiemy się opracowanie treści na stronę www, jeśli zajdzie potrzeba podejmiemy się tłumaczeń tekstów, a także zrobimy odpowiednie zdjęcia, czy przejdziemy do fotografii produktowej.

Czy skonfigurujecie konta pocztowe, jaki jest tego koszt?

Nasze działania są kompleksowe, więc obejmują także zakładanie kont pocztowych. Pomagamy bezpłatnie w konfiguracji kont pocztowych w popularnych klientach poczty, takich jak Thunderbird czy Microsoft Outlook.

Czy zapewniacie certyfikat SSL?

Decydując się na jeden z oferowanych przez nas pakietów hostingowych w zestawie otrzymujesz certyfikat SSL. Nie generuje to żadnych dodatkowych kosztów. Jest to niezwykle ważna kwestia. Po pierwsze brak certyfikatu może budować bariery zakupowe, przełoży się na niższe zaufanie. Warto pamiętać, że przeglądarki internetowe w tym Google komunikują, że serwis nie jest odpowiednio zabezpieczony.

Czy strona www będzie dobrze wyglądać na każdym urządzeniu?

Strona internetowa, którą opublikujemy w sieci będzie nie tylko dobrze wyglądała na każdym nośniku, ale także będzie perfekcyjnie działała. Nasze strony są responsywne, co oznacza, że dostosowują rozdzielczość do każdego urządzenia.

Nasze realizacje

To miejsce czeka na Twoją stronę
będzie piękna, nowoczesna, funkcjonalna... obiecujemy!

Robi wrażenie, prawda?

Zobacz więcej pięknych projektów w naszym portfolio

zobacz nasze portfolio

Strony internetowe, które wypromujemy w sieci. Zobacz co jeszcze możemy zrobić dla twojej firmy

Opole to spory rynek, całkiem duża konkurencja, ale i rynek z dużym potencjałem, z dobrym położeniem i możliwościami. Strona internetowa to swego rodzaju start dla każdej firmy, która chce odnaleźć się ze swoją ofertą w sieci. My pomagamy to zrobić na wiele sposobów. Zobacz jak jeszcze możemy pomóc twojej firmie docierać do nowych grup klientów.

 • Kampanie SEO

  Pozycjonowanie stron internetowych to obecnie jeden z najważniejszych elementów marketingu online. Obecność kluczowych dla firmy fraz w top 10 wyników wyszukiwania to niezwykle istotny punkt zwiększający ruch na stronie internetowej.

 • Kampanie Google Ads

Nie znalazłeś odpowiedzi na
interesujące Cię pytanie?

Skontaktuj się z nami - odpowiemy ekspresowo.
Specjalnie dla Ciebie zagniemy czasoprzestrzeń!

Skontaktuj się z nami,
tak jak lubisz:
szybki kontakt: +48 692 858 574

Skontaktuj się z nami

  Please prove you are human by selecting the key.