Tworzenie stron dla firm z Pruszkowa

Skuteczna promocja stron www (SEO/SEM)

Tworzenie sklepów internetowych

Agencja interaktywna z doświadczeniem i umiejętnościami - Mapi Media

W naszym zespole pracują doświadczeni niezliczoną ilością projektów programiści, marketerzy, specjaliści ds. SEO, copywriterzy, certyfikowani spece of Google Ads czy graficy. Jako zespół ściśle ze sobą współpracujemy, na każdym etapie projektu. Zajmujemy się projektowaniem stron internetowych, ale także promocją marek w sieci. Przeprowadzamy szczegółowe audyty i analizy, by móc optymalnie poprowadzić zarówno kampanie SEO, jak i w Google ads czy Facebook ads. Znamy się na branży e-commerce, wprowadziliśmy wiele sklepów internetowych na rynek i pomagaliśmy im w rozwijaniu swojej sieci sprzedaży. Od niemal 10 lat skutecznie poruszamy się po rynku marketingu online wspierając kolejne firmy w rozwoju i uzyskiwaniu coraz lepszych rezultatów finansowych.

Co zyskasz współpracując z nami - strony internetowe projektowane na miarę

Zanim podejmiemy się projektowania strony www, poprzedzamy tę czynność dogłębną analizą rynku. Poznajemy branżę, przeprowadzając odpowiedni wywiad z klientem. Nam na zależy na tym, by strona stała się platformą startową do dalszej, skutecznej promocji marki w sieci. Dlatego strona www projektowana przez nas będzie nie tylko prezentowała najwyższe wartości estetyczne, funkcjonalne czy intuicyjne, ale będzie także skonstruowana tak, by dawała optymalne możliwości dalszego pozycjonowania firmowej witryny. Liczą się wrażenia i doświadczenie zebrane przez użytkowników podczas zapoznawania się ze stroną, ale nie mniejsze znaczenie ma weryfikacja strony przez roboty Google, które później będą ją odpowiednio promować w wynikach wyszukiwania.

Na tym nie koniec korzyści wynikających z posiadania firmowej strony internetowej. Zobacz co jeszcze zyska twoja firma:

  • wizerunek godny zaufania - w samej stronie internetowej tkwi duży potencjał, który może już przekonywać użytkownika do współpracy. Jednak strona internetowa daje znacznie szersze możliwości, które przekuje się w wysoki współczynnik zaufania. Obecność w top 10 wyników wyszukiwania, ekspercki content, prowadzone profile społecznościowe, zabieganie o dobre opinie w sieci, budowanie dobrych relacji z użytkownikami. To wszystko nie byłoby możliwe do zrealizowania bez posiadania strony internetowej.
  • wiarygodność budowana na fundamencie eksperckiej marki - strona internetowa to przestrzeń, która daje bardzo szerokie możliwości. Zbudowanie przekonania wśród użytkowników, że firma jest wiarygodna będzie też wynikać m.in. z tego, że w sieci będziemy się dzielić ekspercką wiedzą. Możemy publikować teksty na blogu, tematycznych czy branżowych portalach,
  • większy ruch na stronie = większy zysk - wszystkie te działania będą procentować na wielu płaszczyznach. Wiarygodność, zaufanie, przełamywanie barier zakupowych, przejrzystość i szybkość działań, etc. składają się na szereg wartości, które w ostatecznym rozrachunku mają prowadzić do lepszych rezultatów finansowych.

W jaki sposób znaleźć zaufanego partnera w tworzeniu stron internetowych?

Warto zwrócić uwagę na kilka kwestii. Firm świadczących usługi tworzenia stron internetowych, prowadzenia kampanii w Google czy na Facebook`u jest bardzo wiele. Warto więc zweryfikować doświadczenie takiej agencji, niezwykle cennych informacji pozyskamy sprawdzając realizacje takiej firmy. Jeśli na stronie internetowej brakuje takiej zakładki, to zapytajmy w mailu czy można zobaczyć jak prezentują się strony internetowe stworzone przez tę, czy inną agencję. Jednak wszystko powinno być w 100% przejrzyste. Na naszej stronie znaleźć można zakładkę „realizacje”. To właśnie tam prezentujemy nasze prace. Efekty naszych kampanii online również są do zweryfikowania w sieci. A w razie pytań jesteśmy zawsze dostępni i z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania.

Portfolio, które sprzedaje. Zobacz, w jaki sposób realizacje wzbogacają tworzenie stron

Pruszków to siedziba wielu firm i dobre miejsce do ich prowadzenia. By ułatwić klientom podjęcie decyzji zakupowej, warto zdecydować się na to, by na stronie www znalazło się miejsce dla portfolio. Takiego typu rozwiązania są skuteczne i przekonują użytkowników do skorzystania z oferty. Z przyjemnością przygotujemy projekt, który będzie zawierał taki dział. Zobacz na naszym przykładzie, w jaki sposób można zaprezentować własne realizacje. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami stron www na podstronie z portfolio.

To miejsce czeka na Twoją stronę
będzie piękna, nowoczesna, funkcjonalna... obiecujemy!

Robi wrażenie, prawda?

Zobacz więcej pięknych projektów w naszym portfolio

zobacz nasze portfolio

Nie znalazłeś odpowiedzi na
interesujące Cię pytanie?

Skontaktuj się z nami - odpowiemy ekspresowo.
Specjalnie dla Ciebie zagniemy czasoprzestrzeń!

Skontaktuj się z nami,
tak jak lubisz:

CMS - prosty w obsłudze panel administracyjny Wordpress

Nasze realizacje w 100% opierają się o otwarty silnik Wordpress`a. Wordpress zajmuje pierwsze miejsce wśród wszystkich rozwiązań dostępnych na rynku umożliwiających tworzenie stron internetowych. Olbrzymie środowisko online, które stale rozwija narzędzie i sprawia, że jest ono nieustannie atrakcyjne zarówno dla użytkowników, jak i dla programistów. Dziś udział Wordpress`a w internetowym rynku wynosi niemal 40%, co ciekawe udział drugiego miejsca wynosi niewiele ponad 3%. Na sukces Wordpress zapracował przez wiele lat, jednym z kluczowych argumentów przekonujących do korzystania z tego rozwiązania jest intuicyjny i niezwykle prosty w obsłudze system zarządzania treścią (CMS). Panel administracyjny pozwala obsługiwać strony osobom, które nie są ściśle związane z rynkiem internetowym. W ramach współpracy jako agencja interaktywna przeprowadzamy odpowiednie szkolenia, by przybliżyć działanie panelu administracyjnego.

Optymalizacja stron internetowych i ich dalsza promocja w kanałach online

Stworzenie projektu strony internetowej to jedno, dalsza praca nad promocją marki w sieci to w zasadzie działanie stałe. Jedną z rzeczy, jaką należy regularnie weryfikować to czy sama strona jest odpowiedni zoptymalizowana pod pozycjonowanie. My także się tym zajmujemy. Przeprowadzamy odpowiedni audyt, by odnaleźć na stronie www ewentualne przestrzeni wymagające poprawy. Szybkość witryny, kod źródłowy, content, weryfikacja treści pod kątem słów kluczowych, etc. wchodzą w zakres prac, których się podejmujemy na poziomie optymalizacji. Jest to niezwykle istotne w kontekście dalszych prac, które mają wprowadzić definiujące firmę frazy do top 10 wyników wyszukiwania w wyszukiwarce Google.

Na tym nasza oferta się nie kończy. Marketing online to stosunkowo szerokie pojęcie, w ramach którego realizujemy także kampanie płatne w Google Ads i Facebook Ads.

Google Ads

Ten rodzaj reklamy charakteryzują dwie cechy - błyskawiczne efekty, oraz skuteczność wynikająca z precyzyjnie określonych kryteriów jej kierowania. Kampanie Google ads pozwalają firmie natychmiast pojawić się na pierwszej stronie wyników wyszukiwania. Właściwie skonfigurowane kampanie Google Ads pozwalają na pozyskiwanie mocno sprecyzowanego ruchu w postaci realnie zainteresowanych ofertą firmy użytkowników.

Facebook Ads

System reklamowy udostępniony przez Facebook`a umożliwia prowadzenie niezwykle precyzyjnie stargetowanych kampanii. Nie można pominąć faktu, że to właśnie na Facebook`u użytkownicy pozostawiają najwięcej informacji, które pomagają doskonale skonfigurować reklamę. Tu można promować treści powstające na fanpage`u, ale równie dobrze można kierować ruch na stronę internetową czy sklep online.

Ile kosztuje strona internetowa? Zobacz jak wyceniamy projekt strony internetowej w Mapi Media

Koszt strony internetowej nie jest odgórnie ustalony. W naszej agencji nie stosujemy pakietów cenowych, które odgórnie narzucają klientowi opłacenie pewnego zestawu prac. Wynika to z tego, że w podczas analizy firmy i rynku precyzyjnie ustalamy, jakie prace należy wykonać, by strona jak najlepiej prezentowała wartości przedsiębiorstwa. Ustalamy zakres prac, które realnie będą wykonane, bez potrzeby opłacania prac, które i tak nie zostaną podjęte. Taki sposób rozliczania z naszymi partnerami jest uczciwy, niegenerujący zbędnych kosztów.

szybki kontakt: +48 692 858 574

Skontaktuj się z nami

    Please prove you are human by selecting the tree.