Tworzenie stron internetowych dla firm z Rzeszowa

Lokalne kampanie SEO/SEM targetowane na Rzeszów

Projektowanie sklepów internetowych na WooCommerce

Chcesz rozwijać firmę? Dobry pomysł to strona internetowa

Rzeszów to całkiem spore miasto, niemal 200 tys. mieszkańców. Korzystają oni z usług fryzjera, stomatologa, mechanika samochodowego, są gośćmi restauracji, kin czy teatrów. To także miasto, które przyciąga turystów swoimi atrakcjami, którzy poszukują tu np. noclegów. Konkurencja jest niemała, funkcjonuje to aż 20 tys. działalności. Jak się wyróżnić? Strona internetowa daje tę możliwość. Dobrze zaprojektowana, zoptymalizowana pod kątem SEO, umożliwiająca dalszą promocję marki w sieci będzie ułatwiać użytkownikom sieci odnalezienie jej, potwierdzenie jakości, weryfikację tego, czy firma jest godna zaufania. Strona internetowa w obecnych, zdigitalizowanych czasach przybliża markę klientom. To dzisiaj jeden z najistotniejszych elementów marketingu online.

Jaki jest koszt profesjonalnej strony internetowej?

Koszt stworzenia strony internetowej zależy przede wszystkim od jej funkcjonalności czyli ilości pracy, czasu, które zostały w nią włożone. Proste projekty zaczynają się już od 500 zł netto, strona internetowa firmy na CMS (WordPress) już od 2000 zł netto, a strony www oparte na indywidualnych projektach graficznych już od 3000 zł netto. Każda oferta na stronę www Rzeszów i jej projekt przedstawiane są indywidualnie i dostosowane do charakteru przedsiębiorstwa, jego rzeczywistych potrzeb. Wycenę projektowania poprzedzamy badaniem potrzeb firmy oraz analizą briefu, a następnie przedstawiamy ofertę. Państwa strona internetowa czy sklep internetowy będzie dostosowany do obecnych trendów. Oferujemy również wsparcie techniczne oraz w bieżącej obsłudze zarządzaniu treścią. Dzięki doświadczeniu jesteśmy wyróżniającą się firmą na rynku marketingowym.

 

Strona internetowa jest już gotowa - co dalej? W co warto zainwestować

Tworzenie stron to jedno, ale nie mniej ważne jest także ich odpowiednie promowanie. Także na lokalnym Rzeszowskim rynku. To również nasze zadanie. Dbamy o pozyskiwanie wartościowego ruchu różnymi kanałami: SEO, kampanie AdWords, Facebook Ads. Tylko dzięki takim zabiegom profesjonalne strony internetowe mają sens, a poszukiwanie nowych użytkowników jest łatwiejsze. Oferujemy promowanie w wyszukiwarce internetowej, czyli działania mające na celu zwiększenie widoczności - ruchu na stronie www.

Pozycjonowanie, czyli większa widoczność na wartościowe słowa kluczowe

Pozycjonowanie i optymalizację (SEO) przeprowadzamy dla każdego projektu, pozwala to na efektywniejsze pozyskiwanie ruchu, potencjalnych klientów. Chcesz, aby wyszukiwarka Google "polubiła" Twoją stronę i wyróżniła ją spośród innych firm? Możesz powierzyć nam to zlecenie. Nasze doświadczenie pomoże w zadbaniu o wizerunek, który będzie kluczowy w celu przygotowania odpowiedniej kampanii - reklama usług internetowych. Nie patrz na inne firmy, projektowanie stron internetowych to ważne zadanie, ale pozycjonowanie stron pozwoli Ci na zaistnienie na rynku lokalnym.

Nasze realizacje tworzymy na silniku Wordpress

Wszystkie nasze projekty tworzymy w środowisku Wordpress. Dziś Wordpress ma największy udział w światowym rynku stron internetowych. Niema 40% witryn zbudowanych jest w oparciu o to rozwiązanie. Wynika to z tego, że to środowisko jest niezwykle przyjazne zarówno dla programistów, jak i użytkowników. Strony www zbudowane na Wordpress`ie są zawsze pięknie wykonane, responsywne, dające niemal niekończące się możliwości rozwoju. Są także łatwe w obsłudze. CMS, czyli system do zarządzania treścią jest wyjątkowo intuicyjny. Jeśli nie miałeś z nim do czynienia, z naszej strony zapewniamy szkolenie, dzięki któremu szybko dowiesz się jak obsługiwać swoją stronę internetową.

Czy Twoja firma potrzebuje stron internetowych?

Zastanawiasz się, czy w ogóle potrzebujesz strony internetowe? Pamiętaj o kilku rzeczach. Współcześnie, kiedy społeczeństwo bazuje na informacjach w sieci, a mobilność jest jedną z kluczowych zalet, każda firma, która chce zaistnieć na rynku powinna mieć własną wizytówkę (strony www) w internecie – mogą to być strony internetowe lub sklepy internetowe. Przedstawienie usług w Google to obecnie jedna z najważniejszych rzeczy związanych z promocją – to bardzo skuteczne reklamy skierowane do współczesnych klientów.

Lokalny wizerunek

Także wizerunek Twojej firmy zależy od tego, jak będziesz prezentował się w sieci. Żaden biznes nie może sobie pozwolić na „odpuszczenie” wirtualnego świata. Rzeszów to miasto, w którym jest spora konkurencja w różnych sektorach usługowych – warto, żebyś dał się odnaleźć potencjalnym Klientom (tworzenie stron internetowych Rzeszów). Strony www muszą spełniać określone rozwiązania, aby szybko zaistnieć w konkretnej branży. Jak to zrobić? Skontaktuj się z nami – Ty zajmiesz się rozwojem firmy, ale my jej promocją w wyszukiwarce Google. Wybierz odpowiednie wsparcie dla działań internetowych – swoją Agencję Mapi Media.

Nasze realizacje

To miejsce czeka na Twoją stronę
będzie piękna, nowoczesna, funkcjonalna... obiecujemy!

Robi wrażenie, prawda?

Zobacz więcej pięknych projektów w naszym portfolio

zobacz nasze portfolio

Zobacz co zyskasz z nowocześnie zaprojektowaną stroną internetową

Korzyści jest wiele. Strony internetowe to przestrzenie, które zawierają informację o firmie, stoją często na pierwszej linii stykowej z użytkownikiem. Jeśli strona nie będzie wzbudzała zaufania, potencjalny klient podświadomie i w kilka sekund ją opuści. Tworzenie stron internetowych musi być więc odpowiednio zaplanowane, tak by strona www zachęcała do dalszego zapoznawania się z marką. Zobacz, na jakie konkretne korzyści możesz liczyć posiadając własną stronę internetową.

 • Wysoki współczynnik zaufania

  Działania, jakie są możliwe do podjęcia w sieci dzięki posiadaniu strony internetowej charakteryzują się dużym potencjałem marketingowym. Już sama strona www, jeśli jest dobrze zaprojektowana, funkcjonalna, estetyczna czy intuicyjna wzbudza wśród użytkowników zaufanie. Jeszcze korzystniej marka będzie wypadać w oczach przyszłych klientów jeśli aktywnie prowadzony jest fanpage, frazy kluczowe wyświetlają się na wysokich pozycjach w wyszukiwarce Google, czy na stronie znajduje się blog z regularnie publikowanymi tekstami.

 • Postrzeganie marki jako wiarygodnej

  wiarygodność jest niezwykle istotna z punktu widzenia użytkowników. Tę będzie wzbudzać sama strona internetowa, ale i innego rodzaju działania prowadzone w ramach funkcjonującej już witryny firmowej. Nie bez znaczenia pozostaje dbałość o dobrze uzupełnione profile np. w Google Moja Firma czy Google Maps,

 • Większy ruch na stronie

Nie znalazłeś odpowiedzi na
interesujące Cię pytanie?

Skontaktuj się z nami - odpowiemy ekspresowo.
Specjalnie dla Ciebie zagniemy czasoprzestrzeń!

Skontaktuj się z nami,
tak jak lubisz:

Jak jeszcze wspieramy naszych partnerów w rozwijaniu firmy?

Jako Mapi Media zaczynaliśmy od działań ściśle związanych z optymalizacją stron internetowych i ich pozycjonowaniem. Przez lata rozwijaliśmy naszą ofertę i obecnie nasze działania można z pewnością zaliczyć do kompleksowej obsługi marki/firmy, która chce być dostrzegalna w sieci. Nasz oferta obejmuje:

 • tworzenie stron internetowych - realizujemy projekty na strony internetowe o różnym charakterze. Są to rozbudowane biznesowe strony www, portale internetowe, wizytówki firm, strony typu landing page,
 • kampanie SEO - opracowujemy kompleksową strategię, która wprowadzi kluczowe dla firm frazy do top 10 wyników wyszukiwania w wyszukiwarce Google,
 • kampanie Google i Facebook Ads - prowadzimy skuteczne, przynoszące firmom zysk kampanie w płatnych kanałach online,
 • sklepy internetowe - budujemy w pełni funkcjonalne, intuicyjne i godne zaufania sklepy internetowe,
 • analitykę internetową i audyty SEO - skupiamy się na tym, by unikać generujących zbędne koszty pomyłek. Analityka internetowa pozwala nam wyciągać odpowiednie wnioski a w konsekwencji prowadzi do opracowania optymalnie skutecznej strategii promocyjnej. Natomiast audyt SEO prowadzi do optymalizacji strony www pod kątem wyszukiwarek sieciowych. To całościowe badanie, analiza szeregu czynników rankingowych mających wpływ na widoczność strony w organicznych wynikach wyszukiwania.

Czy projekt strony internetowej to duży koszt? Zobacz jak wyceniamy projekty

Naszą rolą jest tworzenie responsywnych stron internetowych. Najczęstszym zadawanym nam pytaniem jest to odnoszące się do kosztów. Strony internetowe różnią się od siebie, dlatego nasza wycena jest zawsze indywidualna, precyzyjnie określona dla potrzeb konkretnej firmy. Nie stosujemy pakietów cenowych, ani abonamentów. Tego rodzaju praktyki często wiążą się z tym, że klient musi opłacić prace, które w danym projekcie nie będą miały realnego zastosowania. W naszej agencji koncentrujemy się na tym, by nasz partner poniósł koszt za rzeczywiście wykonane prace. Oceniamy więc potencjał rynku, weryfikujemy konkurencję, konfrontujemy wszelkie dane z identyfikacją wizualną marki, by opracować precyzyjny plan działania i na tej podstawie prezentujemy konkretną wycenę.

SEO - pomoc pozycjonowania

Jesteśmy zdania, że każda firma powinna dbać o to, aby docierać do jak największej ilości osób. Tylko dzięki temu można promować swoje produkty czy usługi w sieci - wykorzystanie sklepów internetowych. O to właśnie chodzi w pozycjonowaniu lokalnym, np. promocji Twojej firmy w Rzeszowie, aby Twoje frazy były jak najwyżej, a świadomość mieszkańców danego miasta i jego okolic na temat Twojej marki, stale rosła. Tworzenie stron internetowych to proces, w który warto zainwestować. Taka reklama w internecie, jest obecnie konieczna.

szybki kontakt: +48 692 858 574

Skontaktuj się z nami

  Please prove you are human by selecting the star.