Tworzenie stron dla firm ze Zgierza

Skuteczna promocja stron www (SEO/SEM)

Tworzenie sklepów internetowych

Dlaczego obecność w sieci jest tak istotna? Zobacz jak pomoże rozwinąć skrzydła dobrze zaprojektowana strona internetowa

Zgierz, ulice 3 Maja i Piłsudskiego wyznaczają niewielki obszar miasta. Pomiędzy tymi ulicami funkcjonuje kilkunastu fryzjerów, nie brakuje tu salonów kosmetycznych czy klubów fitness. Konkurowanie ze sobą jest czymś naturalnym, niczym zaskakującym. Każda z tych firm ma swoich stałych klientów, każda z tych działalności funkcjonuje na takim czy innym poziomie. Załóżmy jednak, że wiele z tych firm ma przestrzenie do tego, by tych klientów było więcej, że w firmie drzemią spore pokłady, potencjał do rozwoju. Tylko jak ten potencjał wykorzystać? By móc w pełni odpowiadać na potrzeby tutejszych klientów, pozyskiwać nowych trzeba wykorzystać możliwości, jakie tkwią w internecie. Z własną stroną internetową można budować wokół marki lojalnych odbiorców, którzy będą polecać ją dalej. Profesjonalne strony internetowe otwierają przed firmą nowe marketingowe możliwości w postaci wprowadzenia firmy do top 10 wyników wyszukiwania, a co za tym idzie umożliwienie użytkownikom sieci na łatwe odnalezienie marki oraz przekonanie się co do jej jakości. Celem nadrzędnym zawsze jest zwiększenie zysków firmy.

Ruch "z ulicy" to co innego niż ruch pochodzący z sieci. Warto dostrzec różnice

Wiele lokalnych firm opiera swoją działalność o dobrą lokalizację. Swego rodzaju model biznesowy, które fundamentem są klienci "z ulicy" może dobrze funkcjonować, ruchliwa lokalizacja, dostrzegalny lokal to bez wątpienia bardzo istotne elementy prowadzenia takich działalności jak salon kosmetyczny, fryzjerski, stomatologiczny, restauracja czy hotel. Jednak jeśli chcemy wyjść poza pewien obszar, strona internetowa to umożliwia. Posiadając estetycznie wykonaną, funkcjonalną, profesjonalną stronę www możemy docierać do klientów, którzy na co dzień nie przechodzą obok lokalu. Dobrze skonfigurowane kampanie online pozwolą dotrzeć do nowej grupy klientów, użytkowników, dla których najważniejszym argumentem w podejmowaniu decyzji będzie obecność firmy w internecie.

Jak działamy? W czym się specjalizujemy? I jak pomożemy twojej firmie się rozwinąć?

Na rynkach polskim, brytyjskim, amerykański, niemieckim czy rosyjskim poruszamy się już od lat. Za nami wiele realizacji, które pomogły naszym partnerom się rozwijać. Łącząc doświadczenie, nieszablonowe myślenie oraz uczciwość i sumienność, działamy w wielu obszarach marketingu internetowego. Zawsze podejmujemy się realnych wyzwań, którym jesteśmy w stanie sprostać tworząc skuteczne projekty stron internetowych, kampanie SEO, Google Ads czy Facebook Ads. Umiejętnie analizujemy wszelkie wskaźniki, konwersje i prowadzimy regularne działania optymalizujące ich wyniki.

Portfolio, które sprzedaje. Zobacz, w jaki sposób realizacje wzbogacają tworzenie stron

Zgierz to siedziba wielu firm. By ułatwić klientom podjęcie decyzji zakupowej, warto zdecydować się na to, by na stronie www znalazło się miejsce dla portfolio. Takiego typu rozwiązania są skuteczne i przekonują użytkowników do skorzystania z oferty. Z przyjemnością przygotujemy projekt, który będzie zawierał taki dział. Zobacz na naszym przykładzie, w jaki sposób można zaprezentować własne realizacje. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami stron www na podstronie z portfolio.

To miejsce czeka na Twoją stronę
będzie piękna, nowoczesna, funkcjonalna... obiecujemy!

Robi wrażenie, prawda?

Zobacz więcej pięknych projektów w naszym portfolio

zobacz nasze portfolio

Nie znalazłeś odpowiedzi na
interesujące Cię pytanie?

Skontaktuj się z nami - odpowiemy ekspresowo.
Specjalnie dla Ciebie zagniemy czasoprzestrzeń!

Skontaktuj się z nami,
tak jak lubisz:

Strony internetowe pełnią różne funkcje - zobacz jakiego rodzaju wykonujemy strony internetowe

Zgierz to średniej wielkości miasto. Położone w pobliżu Łodzi miasto reprezentowane jest przez tysiące firma o różnym profilu, różnych potrzebach. Nasze kompetencje względem szeroko pojętego marketingu online pozwalają nam tworzyć różnego rodzaju strony internetowe. Zobacz jakie strony www wykonujemy:

  • biznesowe strony www - rozbudowane witryny, które w pełni prezentują charakter firmy. Mają być przejrzyste, eleganckie, intuicyjne i funkcjonalne. Ich zadaniem jest jak najlepsza prezentacja wartości firmy i przybliżenie jej potencjalnym klientom,
  • proste i eleganckie wizytówki firm - mniej kosztowne realizacje. Bardzo estetycznie wykonane strony www, których celem jest informowanie o podstawowych informacjach odnoszących się do prowadzonej działalności,
  • strony internetowe typu landing page - tzw. strony docelowe. Są elementem kampanii produktowych, usługowych czy promujących różne rozwiązania prowadzonych w sieci. Landing page prezentują promowaną ofertę.
  • sklepy internetowe - funkcjonale, przejrzyste platformy sprzedażowe.

Jaki trzeba przeznaczyć budżet na stronę internetową? Ile może kosztować projekt i realizacja strony internetowej?

W zależności od struktury firmy, jej wielkości, branży oraz potrzeb koszty będą się od siebie różnić. Ceny mogą się zaczynać już od kilkuset złotych jeśli firma będzie wymagała zaprojektowania np. prostej wizytówki firmy. Każdą realizację wyceniamy indywidualnie, nie opieramy się na odgórnie opracowanych pakietach. Wynika to z tego, że pakiety mogą zawierać usługi, których firma realnie nie będzie potrzebowała, a mimo to będzie zobligowana do zapłacenia za nie. Nasze praktyki są inne. My celujemy w wycenę indywidualną, dzięki czemu nasz partner opłaci te prace, które rzeczywiście zostały wykonane.

Agencja Mapi Media - specjalista od promocji firm w kanałach online

Projektowanie stron internetowych to jedno. Wiąże się z tym wiele pracy, analizowanie rynku, potrzeb firmy i jej pozycji względem konkurencji. Liczy się także to, w jaki sposób komunikuje się lub chcę się komunikować z użytkownikami sieci, jak się identyfikuje wizualnie czy też, jakie chce osiągnąć cele. Działania prowadzone w internecie nie powinny jednak kończyć się w chwili publikacji strony www. Ten moment powinien być początkiem całej internetowej przygody. Jako agencja interaktywna pomagamy firmom rozwinąć skrzydła, prowadzimy także działania promujące markę w sieci. Zobacz jakie działania z całego spektrum marketingu online wykonujemy:

  • kampanie SEO - innymi słowy pozycjonowanie stron internetowych. Na czym to polega? Ujmując rzecz jak najprościej kampanie SEO mają na celu wprowadzenie fraz kluczowych, definiujących branżę czy też firmę do top 10 wyników wyszukiwania w Google. Obecność na pierwszych stronach wyszukiwarki pozwala kierować większy ruch na stronę internetową. Ta jeśli jest wykonana wg najwyższych praktyk przekuje ten ruch w nowych klientów.
  • kampanie Google Ads (dawniej Google AdWords) - płatne reklamy w kanałach Google pozwalają uzyskiwać natychmiastowe efekty. Po przeanalizowaniu branży, konkurencyjności fraz kluczowych i ich selekcji możemy wystartować z kampanią, dzięki której strona internetowa błyskawicznie zaistnieje w wynikach wyszukiwania i będzie prowadzić wartościowy ruch na firmową witrynę,
  • kampanie Facebook Ads - Facebook nieustannie jest jednym z najważniejszych mediów społecznościowych. To tutaj użytkownicy pozostawiają niezwykle cenne pod kątem marketingowym informacje. Dobrze skonfigurowana kampania pozwoli wytypować użytkowników, którzy realnie zainteresowani są ofertą firmy. Odpowiednia kreacja reklamowa pozwoli więc pozyskać nową grupę klientów.
szybki kontakt: +48 692 858 574

Skontaktuj się z nami

    Please prove you are human by selecting the truck.