Strony www dla małych, średnich i dużych firm

Tworzenie sklepów internetowych

Pozycjonowanie stron www Chorzów

Strony internetowe dla firm z Chorzowa - spotkajmy się i omówmy Twój projekt

Podobnie jak Twoja firma jesteśmy z woj. śląskiego i działamy przede wszystkim na Śląsku, a nasze miasta Chorzów i Bielsko-Biała dzieli niewielka odległość. Oczywiście wśród naszych klientów są firmy z całej Polski czy UK, jednak to na Śląsku mamy ich najwięcej. Projektowanie stron internetowych to jeden z fundamentów naszej agencji. Aby strona spełniała swą rolę - pozyskiwała leady, zlecenia, sprzedawała etc. - musi być widoczna w sieci. Strony bez ruchu przypominają miasta widma, nic się nie wydarzy. Dlatego tworzenie stron www uzupełniamy prowadzeniem kampanii SEO/SEM - czyli pozyskiwaniem wartościowego ruchu. Spotkajmy się i porozmawiajmy o Twoim projekcie!

"Must have" dla każdej firmy to użyteczna strona www. Chorzów też tego wymaga

Ta kwestia odnosi się bezpośrednio do procesu jakim jest projektowanie stron internetowych. To, że stronę trzeba mieć, by móc w ogóle zaistnieć w świadomości użytkowników internetu, jest rzeczą oczywistą. Jednak sama strona www musi spełniać wiele kryteriów, by mogła poprowadzić firmę z Chorzowa do lepszych wyników (np. sprzedażowych, wizerunkowych, odnoszących się do zasięgu działania). W zależności od branży design strony musi być odpowiednio przemyślany, by wyróżnić firmę na tle konkurencji.

Strona musi być też dostosowana do różnych urządzeń (laptop, desktop czy urządzeń mobilnych - tablet, smartfon), powinna mieć przyjazny klientowi CMS do zarządzania informacjami na stronie, musi być zaprojektowana z myślą o przyszłej kampanii SEO, by maksymalnie ułatwić pozycjonowanie. Profesjonalne strony internetowe informują też o plikach cookies. A samo tworzenie stron powinno obejmować swoim zakresem również kwestie indywidualne firmy (zespół, sposób współpracy, wartości, otoczenie w którym funkcjonuje, w tym przypadku będzie to Chorzów). W internecie liczy się przejrzystość, która przekonuje klienta na każdym etapie zapoznawania się z firmą, by w końcu doprowadzić do celu, jakim jest skorzystanie z oferty (usług lub zakupu produktu).

Strony biznesowe, landingi, portale... Wybierz rodzaj, a my zrealizujemy projektowanie stron www

W zależności od potrzeb twojej firmy, tworzymy różnego rodzaju strony internetowe. Każda z nich pełni niecą inną rolę, w związku z czym projektowanie obejmuje też inne elementy i wymaga spojrzenia na całość z innej perspektywy. Jakie tworzymy strony www:

  • zajmujemy się tworzeniem biznesowych stron internetowych. Chorzów może wyjść szerzej z ofertą, dzięki stronom www, których celem jest pełna, wyczerpująca prezentacja firmy. Celem jest nie tylko przejrzystość, ale także opracowanie strony SEO-friendly. Zabiegamy o to, by projektowanie było nastawione na tworzenie stron przyjazne zarówno użytkownikom, jak i robotom Google.
  • realizujemy projektowanie stron www typu landing page - zadaniem tego rodzaju strony jest promocja konkretnego produktu lub usługi. Użytkownik trafia na takie strony , dzięki prowadzonym dla firm kampaniom marketingowym.
  • strony www typu portal internetowy - w oparciu o dobre praktyki oraz doświadczenie i umiejętności tworzymy również atrakcyjne dla mieszkańców danego regionu portale informacyjne.
  • projektowanie sklepów internetowych. Chorzów może być z powodzeniem siedzibą dla e-sklepów. Tworzenie stron internetowych to także budowanie sprzedażowych platform. Skuteczna sprzedaż online możliwa jest z dobrze zaprojektowanym, funkcjonalnym i łamiącym bariery zakupowe sklepem. Jesteśmy doświadczeni w branży e-commerce, dlatego oferujemy także takie usługi.
  • tworzenie stron www na zasadzie prostej wizytówki - nie każda branża wymaga tworzenia rozbudowanych stron internetowych. Chorzów to miejsce, w którym funkcjonują również mniejsze podmioty. Czasami prosta wizytówka online wystarczy, by przekonać klientów.

Portfolio - przełamuje bariery

Jednym z elementów przełamujących bariery jest portfolio. Realizacje, które są zaprezentowane na stronie to jeden z chętniej weryfikowanych elementów każdej strony. Tworzenie stron także obejmuje ten element, tym bardziej że stron internetowych nie da się tworzyć w oderwaniu od oferty firmy. By klient skorzystał z oferowanych usług lub produktu firmy z Chorzowa zachęcamy do tego, by stworzyć miejsce na portfolio. My taki dział mamy. Dla klientów to cenna wiedza, którą sugerują się często decydując się na nasze usługi. Możliwość sprawdzenia opublikowanych, wyprodukowanych prac dają wyobrażenie o poziomie, jakości świadczonych usług.

Nie znalazłeś odpowiedzi na
interesujące Cię pytanie?

Skontaktuj się z nami - odpowiemy ekspresowo.
Specjalnie dla Ciebie zagniemy czasoprzestrzeń!

Skontaktuj się z nami,
tak jak lubisz:

Jak przebiega współpraca z naszą agencją? Zobacz w jaki sposób realizujemy tworzenie stron.

Realizację stron internetowych rozpoczynamy od ustalenia konkretnych celów, jakie należy wymagać od stron internetowych. Jako zespół tworzymy projekt, który ma prowadzić do wzrostu - zakupów, konwersji, współczynnika ROI, subskrypcji, świadomości marki czy średniej wartości koszyka. Od początku współpracy, dla firm wyznaczamy indywidualnego opiekuna, który pilotuje projekt na każdym etapie. Niezależnie od rodzaju stron internetowych, tworzymy ją zarówno dla ludzi, jak i robotów, które indeksują strony internetowe w wyszukiwarkach. Użytkownik ocenia wiele elementów, które poddaje indywidualnej ocenie. Robot sprawdza poprawność kodu, szybkość, elementy SEO, dane NAP czy treść po kątem jej duplikacji. Tworzenie stron internetowych musi zatem być wynikiem spojrzenia z różnych perspektyw.

Sama strona internetowa nie wystarczy? Kampanie na rzecz promocji strony internetowej

W internecie są miliardy stron www. Nawet nakładając filtr związany z branżą, stron www nadal będzie bardzo wiele. Co zrobić żeby anonimowa strona www zyskała ruch, stała się widoczna w sieci. Jeśli chcesz żeby do strony www firmy z Chorzowa docierali internauci z całej Polski, a nawet spoza granic kraju trzeba czegoś więcej. Reklama w internecie to szerokie zagadnienie. My zajmujemy się również marketingiem internetowym. Tworzenie stron internetowych to jedno, ale należy je także odpowiednio wypromować. Jako agencja realizujemy skuteczne kampanie SEO. Uczestniczymy w programie Google Partners i efektywnie prowadzimy kampanie Google Ads, a także Facebook Ads. Skorzystaj z naszych usług, chętnie omówimy każdy szczegół.

szybki kontakt: +48 692 858 574

Skontaktuj się z nami

    Please prove you are human by selecting the truck.