Tworzenie stron dla firm z Cieszyna

Skuteczna promocja stron www (SEO/SEM)

Tworzenie sklepów internetowych

Współpraca z nami w tworzeniu Twojej strony - przejrzysta i przyjemna

Już od pierwszego kontaktu z nami, prowadzimy zaangażowane rozmowy na temat oczekiwań jakie stawiane są przed stroną www. Ustalamy potrzeby, wyznaczamy cele, omawiamy funkcjonalność. Przeprowadzamy odpowiednią analizę firmy i rynku, w którym Twoja firma się porusza. To prowadzi nas do przedstawienia indywidualnej oferty i stworzenia makiety. Konsekwentnie realizujemy projekt, będąc w stałym kontakcie z klientem.

Projektowanie stron internetowych - zobacz jakie rodzaje stron www realizujemy

Projektowanie stron www to szerokie zagadnienie. Nie ma jednego rodzaju stron, pełnią one różne funkcje i wymagają różnego podejścia, by spełniały swoje cele. Dla firm, których siedzibą jest Cieszyn oferujemy projektowanie:

  1. stron internetowych, które w wyczerpujący sposób będą prezentowały profil firmy,
  2. stron typu landing page,
  3. wizytówki - strony www, które w przejrzysty sposób prezentują najistotniejsze informacje o firmie,
  4. strony informacyjnej (portale internetowe) prezentujące w użyteczny sposób aktualności z danego regionu, np. interesujące informacje dla osób, których miejscem zamieszkania jest Cieszyn,
  5. sklepów internetowych.

Wiemy jak tworzyć i jednocześnie promować strony internetowe

Posiadanie strony internetowej to obecnie konieczność dla firm. Wynika to z tego, że potencjalni klienci szukają informacji o marce w internecie. Niezależnie od tego czy zasięg firmy jest lokalny czy szerszy (ogólnokrajowy, a nawet międzynarodowy) strony www są nośnikiem jej wartości. To wokół firmowej strony www powstaje całe środowisko online, na które składa się już nie tylko strona, ale cała obecność i aktywność w sieci. Swoiste firmowe "internetowe uniwersum" weryfikowane jest przez użytkowników. Brak strony www zamyka nowym klientom drogę do znalezienia usług, produktów czy rozwiązań, które oferuje firma. Ale sama strona internetowa nie wystarczy. Pomożemy twojej firmie dotrzeć do nowych klientów. Strony internetowe promujemy wykorzystując:

  • Google Ads - promocja strony internetowej w Google umożliwia osiąganie szybkich efektów. Wybrane frazy kluczowe natychmiast pojawiają się na stronie wyników wyszukiwania i są wyraźnie widoczne dla wybranych użytkowników,
  • Facebook Ads - to na Facebooku użytkownicy pozostawiają mnóstwo informacji. Dlatego Facebook pozwala kierować precyzyjnie stargetowany ruch na stronę www. Cieszyn, Białystok, Łódź czy miasta z dowolnego regionu świata można wybrać, by kierować reklamę do ich mieszkańców. Parametrów konfiguracji jest znacznie więcej i dzięki nim uda się stworzyć dobrze monetyzującą kampanię.
  • pozycjonowanie - tworzenia stron internetowych nie da się realizować w oderwaniu od zasad SEO. Strony internetowe muszą być SEO-friendly, by móc potem je efektywnie promować w wyszukiwarce na wybrane frazy kluczowe.

Zobacz jak portfolio wpływa na odbiór strony internetowej na przykładzie naszej strony

W jaki sposób realizujemy tworzenie stron? Dobre pytanie, na które najlepiej odpowiadają nasze realizacje stron www. Cieszyn i jego rynek jest zróżnicowany, dlatego właściciele firm mogą zapoznać się z naszymi realizacjami na stronie z portfolio. Zapraszamy do zapoznania się z tym, jakie strony internetowe wykonaliśmy dla naszych klientów.

Zdecydowanie warto przemyśleć umieszczenie podstrony z realizacjami prowadzonej firmy. Strona staje się wówczas bardziej kompletna i przełamując bariery zakupowe skuteczniej przekonuje użytkowników do jakości firmy.

To miejsce czeka na Twoją stronę
będzie piękna, nowoczesna, funkcjonalna... obiecujemy!

Robi wrażenie, prawda?

Zobacz więcej pięknych projektów w naszym portfolio

zobacz nasze portfolio

Nie znalazłeś odpowiedzi na
interesujące Cię pytanie?

Skontaktuj się z nami - odpowiemy ekspresowo.
Specjalnie dla Ciebie zagniemy czasoprzestrzeń!

Skontaktuj się z nami,
tak jak lubisz:
szybki kontakt: +48 692 858 574

Skontaktuj się z nami

    Please prove you are human by selecting the star.