Strony internetowe dla firm

Skuteczna promocja stron www - SEO/SEM

Tworzenie sklepów internetowych

Agencja interaktywna Mapi Media posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie projektowania stron www. Do tej pory stworzyliśmy setki projektów dla klientów biznesowych, dzięki czemu służymy pomocą i fachową poradą związaną z procesem tworzenia strony lub sklepu internetowego w sieci. Działamy na terenie całej Polski, w tym w Częstochowie, oferując projektowanie stron www o dowolnej tematyce i wielkości, które pozwalają na późniejszą edycję treści i są intuicyjne w obsłudze, dzięki czemu każdy przedsiębiorca poradzi sobie z ich prowadzeniem.

Zainteresowała Cię nasza oferta na projektowanie stron internetowych Częstochowa? Zadzwoń do nas lub napisz e-mail, aby uzyskać ofertę dostosowaną do potrzeb i skali Twojego biznesu.

Jakie znaczenie ma strona internetowa Częstochowa dla Twojego biznesu?

Strona www dla firmy tak naprawdę stanowi klucz do jej sukcesu w sieci. Żadne bowiem przedsiębiorstwo nie będzie mogło funkcjonować bez własnej strony internetowej. Być może zadajesz sobie teraz pytanie: „Dlaczego strona www jest tak ważna?”. Ponieważ  strona internetowa Częstochowa jest swego rodzaju elektroniczną wizytówką prowadzonej działalności. Zawarte na niej informacje mają za zadanie przekonać potencjalnego klienta, że warto skorzystać z usług lub wybrać produkty na tej, a nie innej stronie internetowej. Dodatkowo badania pokazują, że coraz więcej osób korzysta z Internetu w celu wyszukania produktów i usług oraz chętniej wybierają te firmy, z których ofertą mogą dokładnie zapoznać się na ich witrynie firmowej.

Strony internetowe firm z Częstochowy to też pierwszy i najbardziej widoczny kanał komunikacyjny dla osób, które szukają informacji o danym podmiocie w sieci. Jest to również warunek niezbędny dla zaistnienia w wirtualnej przestrzeni. Strony www nie tylko dają możliwość ekspozycji firmy w Internecie, ale także służą do nawiązywania nowych kontaktów na gruncie zawodowym.

To jednak nie wszystko, ponieważ tworzone przez nas witryny firmowe stanowią też dobry sposób na zapewnienie potencjalnym klientom wszelkich informacji o nowych usługach, produktach czy promocjach. Ponadto witryny internetowe Częstochowa przynoszą przedsiębiorcom szereg korzyści. To właśnie za pośrednictwem strony internetowej możemy wykreować swoją tożsamość i stale kształtować pozytywny wizerunek marki. Na stronie internetowej mogą znaleźć się wszelkie niezbędne informacje odzwierciedlające charakter firmy i profil jej działalności, a właściciele firm z Częstochowy i okolic mogą je przedstawić w sposób atrakcyjny dla potencjalnych klientów. Dlatego też własna strona www jest tak skutecznym sposobem na promocję i reklamę własnego biznesu w sieci.

Projektowanie stron internetowych dla firm z Częstochowy - etapy procesu

 1. Analiza potrzeb klienta
  Projektowanie stron Częstochowa rozpoczynamy od zebrania informacji o kliencie oraz analizy jego indywidualnych potrzeb. Podczas budowy serwisu internetowego należy uwzględnić wiele czynników, które mają wpływ na kształt całej strony. Punkt wyjścia stanowi pełne zrozumienie oczekiwań klienta i wymagań grupy docelowej, aby tworzone przez nas strony czy sklepy internetowe stały się skutecznym narzędziem marketingowym, a nie dodatkowo obciążały przedsiębiorców.
 2. Opracowanie wstępnej koncepcji strony www
  Nasi specjaliści tworzą wstępne makiety strony, jej strukturę logiczną i mapę, stosując najlepsze praktyki projektowania UX (User Experience). Zależy nam na tym, aby każdy użytkownik odwiedzający Twoją stronę szybko i łatwo mógł odnaleźć potrzebne mu treści, a zbudowana nawigacja na witrynie przebiegała w zrozumiały i czytelny sposób.
 3. Przygotowanie projektu graficznego
  Opracowany projekt graficzny powinien spełniać kilka najważniejszych czynników – podkreślenie indywidualności firmy, trafienie w gusta danej grupy docelowej, zaakcentowanie charakteru świadczonych usług lub oferowanych produktów i zachowanie zasad estetyki zgodnych z przyjętą identyfikacją wizualną. To bardzo ważny etap procesu budowania świadomości marki w sieci, bowiem ma on duży wpływ na odbiór firm przez użytkowników.
 4. Projektowanie strony www i wdrożenie systemu zarządzania treścią CMS
  Po akceptacji projektu graficznego wyglądu witryny internetowej rozpoczynamy pracę nad kodowaniem strony www. Na tym etapie tworzenia serwisu firmowego wykonujemy wizualizację poszczególnych widoków, wykorzystywanych przez system zarządzania treścią CMS. W trakcie budowania strony nasi specjaliści wdrażają także elementy mające wpływ na poprawną optymalizację stron ze szczególnym uwzględnieniem standardów obowiązujących w sieci i ich promocją w wyszukiwarce Google na zapytania związane z Częstochową.
 5. Sprawdzanie poprawności i dostępności witryny
  Nasze usługi świadczymy na najwyższym poziomie – od początku współpracy podejmujemy działania, które mają na celu ograniczenie do minimum możliwości wystąpienia błędów. Ponadto na tym etapie cały serwis internetowy poddajemy ponownej weryfikacji pod kątem wystąpienia ewentualnych drobiazgów, problemów na stronie. Jako doświadczona agencja interaktywna sprawdzamy również stronę na różnych urządzeniach mobilnych, przeglądarkach i systemach operacyjnych, aby nic nie zakłóciło poprawnego działania stron i sklepów internetowych.
 6. Umieszczenie strony www Częstochowa na serwerze
  To jeden z ostatnich etapów prac nad stroną internetową. Ukończoną i odpowiednio zabezpieczoną stronę firmową lub sklep internetowy publikujemy na serwerze. Na tym etapie realizacji projektu instalujemy również dodatkowe narzędzia, które służą do monitorowania ruchu na stronie i pomagają poprawić wydajność serwisu.
 7. Wprowadzenie ewentualnych poprawek i dodatkowe usługi
  Po zakończeniu wszelkich prac nad tworzeniem witryny, przeprowadzamy profesjonalne szkolenie z obsługi systemu CMS i zapewniamy wsparcie techniczne. Ponadto proponujemy naszym klientom dodatkowe usługi reklamowe, zwiększające szanse przedsiębiorców na sukces w sieci – pozycjonowanie stron Częstochowa, kampanie Google Ads, content marketing.
Skontaktuj się z nami

Ogólny wygląd i funkcjonalność Twojej witryny ma duży wpływ na odbiór firmy przez potencjalnych klientów. Jeśli chcesz nadać swojej stronie profesjonalnego charakteru, jesteśmy do Twojej dyspozycji.

PORTFOLIO

Zobacz nasze realizacje

Od wielu lat zajmujemy się projektowaniem stron internetowych. W tym czasie wykonaliśmy setki projektów stron www i doszliśmy do perfekcji. To daje pewność, że Państwa strony lub sklepy internetowe będą unikalne i wyróżniające się na tle konkurencji. Zobacz nasze przykładowe realizacje.

To miejsce czeka na Twoją stronę
będzie piękna, nowoczesna, funkcjonalna... obiecujemy!

Robi wrażenie, prawda?

Zobacz więcej pięknych projektów w naszym portfolio

zobacz nasze portfolio

Nie znalazłeś odpowiedzi na
interesujące Cię pytanie?

Skontaktuj się z nami - odpowiemy ekspresowo.
Specjalnie dla Ciebie zagniemy czasoprzestrzeń!

Skontaktuj się z nami,
tak jak lubisz:

Ile czasu projektujemy stronę lub sklep internetowy?

Wykonanie strony o średniej wielkości zwykle zajmuje nam od 2 do 6 tygodni. Należy jednak mieć na uwadze, że aby witryna firmowa była skuteczna, konieczne jest wcześniejsze przeanalizowanie rynku, grupy docelowej, dopasowanie stron www do koncepcji firm i przygotowanie wysokiej jakości treści. Te wszystkie czynniki składają się na ostateczny czas potrzebny do stworzenia strony.

Ile kosztuje responsywna strona lub sklep internetowy?

Ostateczna cena wykonania strony www jest uzależniona od kilku czynników. Przy realizacji prostej wizytówki firmy musisz się liczyć z kosztem nie niższym niż 500 zł netto, a w przypadku tworzenia stron lub sklepów internetowych na indywidualnych projektach graficznych kwoty od 3000 zł netto. Każdy projekt jest szyty na miarę potrzeb klienta, dlatego nie posiadamy sztywnych cenników i każdą witrynę wyceniamy indywidualnie. Skontaktuj się z nami, aby otrzymać bezpłatną wycenę projektu.
szybki kontakt: +48 692 858 574

Skontaktuj się z nami

  Please prove you are human by selecting the plane.