Tworzenie stron dla firm z Gdyni

Strony internetowe - skuteczna promocja (SEO/SEM)

Tworzenie sklepów internetowych

Projektowanie stron internetowych – dlaczego strony internetowe dla firm z Gdynii budujemy na CMS Wordpress?

Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta – ponieważ jako doświadczona agencja interaktywna stosujemy tylko sprawdzone rozwiązania. Wordpress należy do tzw. oprogramowania open source, które jest obecnie jednym z najbardziej popularnych platform do stawiania stron internetowych. W dzisiejszych czasach już ponad 25% wszystkich stron w sieci powstaje właśnie na Wordpressie. Zapewnia on użytkownikom - np. właścicielom firm, przedsiębiorcom, osobom z marketingu przyjazny panel do zarządzania treścią, który umożliwia szybką i prostą edycję treści zawartych na stronie internetowej bez konieczności posiadania specjalistycznej wiedzy, znajomości kodu HTML/CSS, technik programowania.

Szerokie możliwości zarządzania nie ograniczają się do treści

Projektowanie stron internetowych opartych na systemie Wordpress daje przedsiębiorcom również szerokie możliwości przeprowadzania modyfikacji – zarówno jeśli chodzi o grafikę strony internetowej, jak i jej funkcjonalności. Dzięki zainstalowaniu odpowiednich modułów do Wordpressa, możesz wzbogacić swoją stronę internetową o wiele dodatkowych funkcji, takich jak np. formularz kontaktowy, newsletter czy przyciski przekierowujące do serwisów społecznościowych. Zastosowanie gotowych rozwiązań może znacznie obniżyć całkowity koszt stworzenia strony www, a w sytuacji, gdy klient potrzebuje bardziej spersonalizowanego i dostosowanego do swoich potrzeb rozwiązania, mamy możliwość stworzenia dowolnego instrumentu, odpowiadającego jego indywidualnym oczekiwaniom.

Regularne aktualizacje zapewniają bezpieczeństwo oprogramowania

Tworzenie stron internetowych na Wordpressie nie tylko pozwala na proste i szybkie zarządzenie treścią strony, ale również daje większe bezpieczeństwo danych na niej przechowywanych. Z racji tego, że Wordpress jest oprogramowaniem typu open source, o jego rozwój i aktualizację, weryfikację błędów dbają programiści z całego świata. Innymi słowy, platforma stale się zmienia, co daje użytkownikom pewność, że wszelkie możliwe błędy w oprogramowaniu są szybko wyłapywane i usuwane. Warto podkreślić konieczność korzystania z regularnych aktualizacji WordPress'a jak i jego komponentów.

Spokojnie, to nie jest skomplikowane - większość aktualizacji dokonuje się automatycznie. My też jesteśmy do dyspozycji a po oddaniu serwisu w ramach szkolenia z jego administracji, wytłumaczymy Ci na co zwrócić uwagę w tym aspekcie pracy z WordPress'em.

Ile kosztuje strona internetowa dla firmy z Gdynii?
  • Do wyceny każdego projektu strony internetowej (nie tylko dla przedsiębiorstw z Gdynii) podchodzimy w indywidualny sposób.
  • Każdy projekt jest inny i wymaga różnych rozwiązań, funkcjonalności, zakresu realizacji czy nawet - wykorzystanych technologii.
  • Zapraszamy do kontaktu i przedstawienia oczekiwań, założeń czy też pomysłu – w odpowiedzi przygotujemy dla Ciebie wycenę uwzględniają specyfikę Twojej przyszłej strony internetowej.

W pełni responsywna, mobilna strona internetowa Twojej firmy z Gdynii

Dodatkowym atutem Wordpressa jest fakt, że zapewnia pełną responsywność strony internetowej. Tworzenie stron internetowych na tym systemie nie tylko stanowi wsparcie dla mobilnych stron internetowych (dzięki temu strony i sklepy internetowe wyświetlają się poprawnie na każdym urządzeniu), ale jednocześnie umożliwia zarządzanie stroną z poziomu smartfona czy tableta. Należy mieć na uwadze, że responsywna strona internetowa w dzisiejszych czasach staje się powoli koniecznością, ponieważ coraz więcej użytkowników wykorzystuje urządzenia mobilne do przeglądania Internetu, a popularna wyszukiwarka Google wyżej ocenia strony internetowe dostosowane do tych urządzeń.

Budujemy strony internetowe SEO-friendly, wiedząc o znaczeniu pozycjonowania w Google

Odpowiednio skonfigurowana strona internetowa pod urządzenia mobilne może doprowadzić do uzyskania przez witrynę lepszej pozycji w rankingu Google, jednak aby Twoja firma mogła zaistnieć w Internecie, ważne jest również zoptymalizowanie strony internetowej pod kątem SEO. W ramach oferty na projektowanie stron internetowych nasi specjaliści zadbają m.in. o budowę odpowiedniej oferty strony, przygotowanie wysokiej jakości treści z zawartością słów kluczowych i wykorzystanie rozwiązań w zakresie szybkiego ładowania strony www. Takie możliwości daje właśnie Wordpress, a takie standardy projektowania stron internetowych stosujemy podczas prac nad firmową stroną internetową w Mapi Media.

Funkcjonalność i atrakcyjność wizualna

  • Projektowanie stron internetowych wymaga nie tylko znajomości kodu źródłowego i wykorzystania nowoczesnych narzędzi programistycznych, ale również dbałości o detale pod kątem dopracowania wyglądu strony www. W agencji interaktywnej Mapi Media doskonale wiemy, że warstwa wizualna stron internetowych to pierwszy element, który przykuwa uwagę użytkowników odwiedzających strony www. Dlatego nasi specjaliści dokładają wszelkich starań, aby projektowane przez nich strony i sklepy internetowe były łatwe w odbiorze i atrakcyjne pod względem wizualnym.
  • W zależności od indywidualnych wymagań klienta oferujemy indywidualne projektowanie stron internetowych Gdynia lub wykorzystujemy szablony premium WordPress, które dostosowujemy do określonych potrzeb każdego klienta. Naszym głównym celem jest dostarczenie funkcjonalnej, estetycznej i prostej w obsłudze strony internetowej przy jednoczesnym obniżeniu kosztów. Dlatego przed rozpoczęciem wszelkich prac dla stroną www dokładnie określamy potrzeby klienta, analizujemy rozwiązania stosowane przez konkurencyjne firmy i aktualne możliwości technologiczne. Dzięki temu możemy Ci zaproponować projektowanie stron internetowych szytych na miarę Twoich potrzeb.

Zobacz nasze realizacje stron www

Sprawdź wybrane przykłady realizacji stron www. Jeśli przypadną Ci do gustu – zapraszamy dalej!

To miejsce czeka na Twoją stronę
będzie piękna, nowoczesna, funkcjonalna... obiecujemy!

Robi wrażenie, prawda?

Zobacz więcej pięknych projektów w naszym portfolio

zobacz nasze portfolio

Nie znalazłeś odpowiedzi na
interesujące Cię pytanie?

Skontaktuj się z nami - odpowiemy ekspresowo.
Specjalnie dla Ciebie zagniemy czasoprzestrzeń!

Skontaktuj się z nami,
tak jak lubisz:

Zwiększ widoczność swojej strony w sieci - promuj się w Gdynii lub całej Polsce

Stworzyłeś z nami stronę www i interesują Cię usługi z zakresu marketingu internetowego? Nasza dodatkowa oferta obejmuje również pozycjonowanie stron, także lokalne np. targetowane na Gdynię, kampanie Google Ads i prowadzenie kanałów w mediach społecznościowych. Wszystko to optymalnie dopasowane do indywidualnych potrzeb Twojego biznesu i z myślą o rozwoju Twojej firmy.
szybki kontakt: +48 692 858 574

Skontaktuj się z nami

    Please prove you are human by selecting the plane.