Tworzenie stron dla firm z Gorzowa Wielkopolskiego

Skuteczna promocja stron www (SEO/SEM)

Tworzenie sklepów internetowych

Jakiego rodzaju strony tworzymy? Poznaj nasze możliwości, wykonujemy nie tylko strony internetowe

Gorzów Wielkopolski jako duże miasto, z rozwiniętym i nasyconym rynkiem oraz ośrodek kulturalny tego regionu jest siedzibą wielu firm, organizacji czy inicjatyw o różnym profilu. Każda z tych działalności może potrzebować innej witryny www. Nasze możliwości są na tyle szerokie, że zajmujemy się tworzeniem różnych stron internetowych:

 • strony internetowe dla firm - precyzyjnie zaprojektowane, z bogatą strukturą, wyczerpująco prezentujące wszystkie atuty przedsiębiorstwa,
 • zajmujemy się projektowaniem prostych stron www - wizytówek, które prezentują podstawowe informacje o firmie,
 • projektowanie stron internetowych typu landing page - promujące usługę, produkt czy narzędzie,
 • tworzenie sklepów internetowych - budujemy angażujące użytkowników, intuicyjne i funkcjonalne platformy sprzedażowe,
 • zajmujemy się projektowaniem portali internetowych - prezentujące aktualności, informacje, wiadomości np. z danego regionu.

Skontaktuj się z nami, by omówić potrzeby, jakie stawiane są przed stroną www. Zapewniamy kompleksową obsługę, nowoczesne podejście i pełne zaangażowanie.

Kampanie Google Ads, Facebook Ads, pozycjonowanie? Gorzów Wielkopolski i firmy tam działające wypromujemy w skuteczny sposób

Tworzenie stron internetowych to dopiero początek przygody z promocją marki w świecie online. By marka zaistniała w świadomości użytkowników trzeba podjąć odpowiednie kroki, dzięki którym firma skutecznie przyciągnie klientów surfujących po sieci. Poza współpracą z nami przy budowaniu strony www, skorzystaj z naszych usług, które wypromują twoją firmę:

 • Google Ads - kampania, której efekty widoczne są od razu w wynikach wyszukiwania. Linki sponsorowane pojawiają się na pierwszej stronie wyszukiwarki Google, skutecznie generując nowy ruch.
 • Facebook Ads - nasze usługi obejmują również kampanie prowadzone w najpopularniejszym portalu social media.
 • Pozycjonowanie - każdą firmę definiują konkretne frazy kluczowe. Dla usługi fryzjerskiej będzie to np. "salon fryzjerski z Gorzowa Wielkopolskiego". Analogicznie można te frazy skonfigurować dla innych branż. Pozycjonowanie stron ma przynieść efekt w postaci obecności tych fraz w top 10 wyników wyszukiwania.

Dlaczego warto współpracować z naszą agencją? Zobacz w jaki sposób realizujemy tworzenie stron internetowych?

Gorzów Wielkopolski jest siedzibą wielu firm o zróżnicowanym profilu działalności. Firm, które wymagają różnych rozwiązań, których strony internetowe będą się od siebie mniej lub bardziej różnić, by optymalnie spełniały stawiane przed nimi oczekiwania. Nasze doświadczenie pozwala nam na tworzenie stron internetowych odpowiednich do profilu działalności, ale także do rynku, w którym firma się porusza. Strony www wykonujemy zgodnie ze sztuką SEO. Pozycjonowanie to jeden z najistotniejszych elementów marketingu internetowego. Współpracę prowadzi indywidualny project manager, który ma całościowe spojrzenie na projekt. Dbamy o każdy aspekt stron www - treści, grafiki, design, funkcjonalność, użyteczność czy intuicyjność.

Zobacz realizacje naszych stron internetowych. Zapraszamy do działu z portfolio, w którym można sprawdzić jak działają i jak prezentują się opublikowane przez nas strony internetowe.

To miejsce czeka na Twoją stronę
będzie piękna, nowoczesna, funkcjonalna... obiecujemy!

Robi wrażenie, prawda?

Zobacz więcej pięknych projektów w naszym portfolio

zobacz nasze portfolio

FAQ - najczęściej zadawane pytania

 • Czy otrzymam gwarancję na wykonaną stronę internetową?

  Jak najbardziej. Dla stron internetowych udzielamy dwunastomiesięcznej gwarancji.

 • Czy poradzę sobie z obsługą CMS`a?

  Tak. CMS to narzędzie, które zostało stworzone z myślą o osobach, które nie znają programistycznych języków (np. HTML czy CSS). Jest to intuicyjny panel administracyjny, który pozwala na zarządzanie stroną www. Jako agencja zapewniamy także profesjonalne szkolenie z obsługi tego narzędzia. Dzięki temu szybciej poznasz jego możliwości i uda się pełniej wykorzystać jego potencjał.

 • Czy strona jest przygotowana pod pozycjonowanie stron?

  Gorzów mieści ponad 12 tys. działalności. Jest to zatem rynek nasycony, który wymaga starań, by firma odnalazła się na wysokich pozycjach w Google. Stronę uda się wypromować w naturalnych wynikach wyszukiwania wówczas, kiedy będzie odpowiednio przygotowana pod pozycjonowanie. Wszystkie nasze realizacje są SEO-friendly.

Nie znalazłeś odpowiedzi na
interesujące Cię pytanie?

Skontaktuj się z nami - odpowiemy ekspresowo.
Specjalnie dla Ciebie zagniemy czasoprzestrzeń!

Skontaktuj się z nami,
tak jak lubisz:
szybki kontakt: +48 692 858 574

Skontaktuj się z nami

  Please prove you are human by selecting the plane.