Tworzenie stron dla firm z Grudziądza

Szablon lub indywidualny projekt graficzny

Tworzymy na CMS WordPress

Skuteczna promocja stron www (SEO/SEM)

Tworzenie sklepów internetowych

Kampanie w social mediach

Rodzaje stron internetowych. Zobacz jakie strony www wykonujemy

Internetowe strony firmowe to nie jedyny rodzaj stron, jakie funkcjonują w sieci. Internet to miejsce, w którym publikuje się wiele różnorodnych witryn, które pełnią nieco inne role. Jako agencja interaktywna możemy wykonać strony typu:

 1. wizytówka firm - witryny internetowe skoncentrowane na prezentacji podstawowych danych dotyczących firmy, takich jak usługi, e-mail, dane kontaktowe,
 2. strony internetowe dla firm - angażujące użytkownika strony, które w wyczerpujący sposób prezentują wartości firmy, jasno przedstawiające przewagi, wyposażone w portfolio, blog, wigdety mediów społecznościowych, etc.
 3. sklepy internetowe, Grudziądz jako miasto z niemal 100 tys. mieszkańców jest świetnym miejscem do prowadzenia sprzedaży wysyłkowej. Tworzymy również skuteczne i funkcjonalne sklepy internetowe, które są łatwe w obsłudze i budują zaufanie wśród e-konsumentów,
 4. portale internetowe, informacyjne - witryny, które skupiają istotne informacje, aktualności, publikacje i w przyjazny sposób je prezentują,
 5. landing page - strony internetowe typu one page prezentujące konkretny produkt, usługę czy narzędzie.

Dlaczego tak ważne jest pozycjonowanie stron w Grudziądzu?

Grudziądz jest siedzibą ponad 5 tys. działalności gospodarczych. Firmy handlowo-usługowe, mechanicy, fryzjerzy, dentyści, restauracje, etc. funkcjonują na tym rynku. Wiele przedsiębiorstw działa lokalnie, są też te o zasięgu krajowym i międzynarodowym. Każda z tych firm definiowana jest przez frazę kluczową, która adekwatnie do profilu firmy prezentuje jej działalność. Działania SEO pozwalają taką frazę wprowadzić do top 10 wyszukiwarki Google. Co to oznacza dla firmy? W centrum Grudziądza działa obok siebie kilkanaście gabinetów urody, kosmetycznych. W jakiś sposób trzeba się wyróżnić, zabiegać o nowych klientów, bo konkurencja jest duża. W przypadku kosmetyczek tzw. pozycjonowanie lokalne pozwala wprowadzić frazę "gabinet kosmetyczny Grudziądz" nawet na pierwsze miejsce w wyszukiwarce. W ten sposób buduje się przewagę. Czym wyżej znajduje się firma w wyszukiwarce, tym większe do niej zaufanie, większa wiarygodność, co przekłada się na przełamywanie barier i zyskiwanie nowych klientów. Bez pozycjonowania uzyskanie takiego efektu byłoby niemożliwe.

Jak przekłada się na sprzedaż tworzenie stron internetowych?

Grudziądz, jak każde mniejsze czy większe miasto, jest siedzibą wielu różnej wielkości firm, o różnej skali działania. Łączy je jednak wspólny mianowniki, którym jest sprzedaż usług, produktów czy narzędzi. Projektowanie stron internetowych to doskonały początek, który umożliwi wyraźne zwiększenie sprzedaży. Nowoczesne, funkcjonalne, użyteczne strony internetowe otwierają drogę do promocji w wielu kanałach online. Strona internetowa to punkt wyjścia do tego, by pozyskać zupełnie nową grupę klientów. Wspieramy przedsiębiorców także w promocji ich działań. Jako certyfikowany partner Google realizujemy skuteczne kampanie Google Ads. Poza tym prowadzimy pozycjonowanie stron internetowych oraz organizujemy promocje w mediach społecznościowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Chętnie omówimy wszelkie aspekty działalności, zaproponujemy stosowne rozwiązania i rozpoczniemy współpracę.

Poznaj siłę portfolio. Sprawdź jak istotne jest pokazanie własnych realizacji

Jednym z bardzo skutecznych sposobów na przełamywanie barier jest wprowadzenie w strukturę strony działu z realizacjami. Portfolio, w którym klient będzie mógł zobaczyć wykonane fryzury, stylizacje, efekty zabiegów, prac warsztatowych, stolarskich, cukierniczych, etc. Portfolio buduje przekonanie, że firma prezentuje wysoką jakość, jest przejrzysta, co przekłada się na wiarygodność. Dział z realizacjami to chętnie odwiedzane przez użytkowników miejsce. Przyszli klienci chcą przed podjęciem ostatecznej decyzji mieć możliwość zapoznania się z efektami pracy tej czy innej działalności. Warto więc, by projektowanie stron www obejmowało również ten dział.

To miejsce czeka na Twoją stronę
będzie piękna, nowoczesna, funkcjonalna... obiecujemy!

Robi wrażenie, prawda?

Zobacz więcej pięknych projektów w naszym portfolio

zobacz nasze portfolio

Nie znalazłeś odpowiedzi na
interesujące Cię pytanie?

Skontaktuj się z nami - odpowiemy ekspresowo.
Specjalnie dla Ciebie zagniemy czasoprzestrzeń!

Skontaktuj się z nami,
tak jak lubisz:

Czy lokalizacja ma znaczenie dla kosztu strony www?

 1. Grudziądz ani żadne inne miasto nie jest traktowane inaczej i nie podlega innej wycenie.
 2. Projektowanie stron internetowych jest zawsze wyceniane w ten sam sposób i niezależnie czy firma jest z tej czy innej miejscowość koszt po wykonaniu pełnej analizy potrzeb oraz po zapoznaniu się z briefem będzie taki sam.
 3. Ostateczna cena jest zależna od takich czynników jak funkcjonalność, rodzaj strony internetowej, ilość pracy jaką trzeba wykonać do jej budowy.
 4. Nie mamy gotowego cennika, dzięki czemu nasze wyceny są idealnie dopasowane do zakresu prac.
szybki kontakt: +48 692 858 574

Skontaktuj się z nami

  Please prove you are human by selecting the heart.