Strony www dla małych, średnich i dużych firm

Tworzenie sklepów internetowych

Pozycjonowanie stron www oraz SEM

Co robimy jako agencja? Nasza praca to projektowanie stron internetowych

Odpowiadając w prostych słowach - tworzenie stron internetowych, które skutecznie pozyskują ruch to nasze zadanie. W internecie nie jest łatwo zaistnieć. Rynki często są już mocno nasycone, frazy kluczowe mają solidne "korzenie" i trudno znaleźć miejsce w top wyszukiwań organicznych dla nowej strony www. Nie oznacza to jednak, że dla naszych klientów nie podjęliśmy się tworzenia stron www, które są efektywne - pozyskują ruch, konwertują, odnotowują wzrost subskrypcji, zwiększają świadomość marki, a sklepy internetowe podnoszą wolumen średniego koszyka. Nasze strategie obejmują swoim zakresem działania, które dla firm przynoszą oczekiwane rezultaty m.in. w postaci uzyskiwania większych zysków.
Nasz zespół jest do państwa dyspozycji. Nasze podejście opiera się na przejrzystej współpracy. Działamy konsekwentnie i przejrzyście. Skontaktuj się z nami, a chętnie omówimy szczegóły.

Spotkajmy się w Jastrzębiu Zdroju i porozmawiajmy o Twoim projekcie

Strony www napędza ruch. Poznaj działania, które generują wzrost odwiedzin

Samo zbudowanie strony internetowej nie wystarczy do tego, by przynosiła ona oczekiwane rezultaty. Trzeba czegoś więcej. Zaczynamy od projektowania stron internetowych. Jednak zachęcamy też do tego, by konsekwentnie realizować działania z obszaru marketingu internetowego. Oferujemy szereg usług, które mogą pomóc w spełnieniu potrzeb i oczekiwań względem strony www. Co jeszcze proponujemy w ramach świadczonych przez nas usług:

  • realizujemy pozycjonowanie dla strony internetowej - kampanie SEO pozwalają skutecznie wprowadzić definiujące branżę, w której działa firma, frazy kluczowe do top 10 wyników wyszukiwania Google. Efekt - większy ruch, wyższa konwersja, większy zysk.
  • znamy system Google Ads i tworzymy strategie pod promocję w tym kanale - płatne kampanie przynoszą natychmiastowy efekt w postaci obecności na pierwszej stronie wyszukiwania pod wpisane frazy kluczowe.
  • realizujemy kampanie wykorzystując system Facebook Ads - system oferowany przez Facebook`a udostępnia narzędzie do prowadzenie zróżnicowanych i bardzo precyzyjnie targetowanych kampanii.

Poznaj nasze realizacje. Zobacz jakie projekty stron www zrealizowaliśmy

Chcesz poznać nasze realizacje i potrzebujesz informacji o tym, jak działamy? Naszą stronę wzbogaciliśmy działem z portfolio, w którym możesz sprawdzić jakie strony internetowe i sklepy internetowe opublikowaliśmy w sieci. Zapoznaj się z tym, jak realizujemy usługi. Portfolio niech będzie także inspiracją do tego, by na etapie projektowania strony internetowej przemyśleć umieszczenie takiego działu na swojej biznesowej witrynie.

Nie znalazłeś odpowiedzi na
interesujące Cię pytanie?

Skontaktuj się z nami - odpowiemy ekspresowo.
Specjalnie dla Ciebie zagniemy czasoprzestrzeń!

Skontaktuj się z nami,
tak jak lubisz:

Tylko tworzenie stron internetowych? Jastrzębie-Zdrój wymaga szerszej oferty

Podejmujemy się nie tylko projektowania stron biznesowych, z mniej lub bardziej rozbudowaną strukturą. Nasza oferta jest znacznie szersza. Jakie rodzaje stron jesteśmy w stanie zrealizować:

  • tworzenie stron www - firmy, których siedziba to Jastrzębie-Zdrój mogą zaprosić do współpracy każdego klienta z najdalszych regionów kraju, a także spoza jego granic, dzięki skutecznej, intuicyjnej, funkcjonalnej i użytecznej stronie www,
  • strony internetowe typu landing page - docelowa strona dla prowadzonych kampanii. Zoptymalizowana tak, by jak najefektywniej wykorzystać ruch np. z Google Ads, czy Facebooka promując produkt, usługę czy narzędzie,
  • strony internetowe w rodzaju portali internetowych - są to strony z aktualnościami np. na temat danego regionu. Łatwe w obsłudze, dzięki temu że mają wygodny CMS do zarządzania treścią w systemie Wordpress,
  • projektowanie sklepów www - w pełni funkcjonale i skuteczne platformy pomagające sprzedawać drogą internetową,
  • nie pomijamy tworzenia stron internetowych w postaci prostych, eleganckich wizytówek.

Ile kosztują strony internetowe w Jastrzębiu Zdroju? Co wpływa na ich cenę?

Każda strona jest inna. Szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę branżę, rodzaj strony, potrzeby względem niej. Strona może różnić się pod kątem funkcjonalności, implementacji zewnętrznych wtyczek (szczególnie istotne dla e-sklepów), a także samej struktury. Proponowane przez nas stawki zaczynają się już od 500 zł (w przypadku mniej skomplikowanych realizacji). Strony firmowe, które są odpowiednio skonfigurowane z systemem CMS do zarządzania treścią to nieco wyższy koszt. Jednak do wyceny zawsze podchodzimy indywidualnie tak, by koszt był precyzyjnie dopasowany do potrzeb.
Zapraszamy do kontaktu, by omówić szczegóły. Chętnie porozmawiamy na temat celów, jakie ma osiągać strona.

szybki kontakt: +48 692 858 574

Skontaktuj się z nami

    Please prove you are human by selecting the cup.