Tworzenie stron dla firm z Jeleniej Góry

Skuteczna promocja stron www (SEO/SEM)

Tworzenie sklepów internetowych

Tworzenie stron internetowych to nasza domena. Zobacz jakie korzyści przynoszą firmom strony internetowe

Środowisko online nie jest już czymś nowym. Na dobre zagościło w świadomości niemal każdego społeczeństwa. W styczniu 2020 r. w Polsce skorzystało z internetu ok. 28 milionów użytkowników, w Europie jest ich ok. 730 milionów, a na świecie ok 3,5 miliarda. Na podstawie samych liczb należy wysnuć wniosek, że klienci są w internecie, a by do nich dotrzeć firma musi zdecydować się i zlecić projektowanie stron internetowych. Jelenia Góra nie jest wyjątkiem i na tym rynku firmy również będą czerpać korzyści z posiadania strony www.

Poznaj 4 korzyści posiadania własnej, firmowej strony internetowej

 1. strona www wpływa na wzrost sprzedaży - podstawowym zadaniem strony www jest doprowadzenie do tego, by pozyskiwać nowych klientów, co przełoży się na większy zysk.
 2. zwiększa wiarygodność firmy za pomocą strony www - tworzenie stron obejmuje także jej optymalizację pod kątem jej użyteczności i funkcjonalności. Użytkownik, który spotka się z przejrzystą marką, dbającą o wizerunek uzna ją za wiarygodną i stanie się ona oczywistym wyborem,
 3. strona www wzbudza zaufanie i przełamuje bariery zakupowe - wplecenie w projekt strony takich elementów jak portfolio, opinie klientów, prezentacja zespołu powodują, że użytkownik zaczyna ufać marce i chętniej podejmie decyzję o skorzystaniu z oferty,
 4. generuje ruch, buduje społeczność wokół marki - do strony www zapraszamy nowych użytkowników, którzy trafiają do niej z różnych kanałów - linki sponsorowane, katalogi i social media. Marka, która jest aktywna w sieci i zabiega o użytkowników buduje wokół niej lojalną społeczność. Strona może stanowić centralny element całego środowiska online, które tworzy się wokół firmy. To korzystne dla wizerunku, rozpowszechnianiu marki, budowania zaufania, rozpoznawalności, etc.

Zobacz jakiego rodzaju strony internetowe realizujemy

Jelenia Góra nie jest małym miastem, ma bogate tradycje i urozmaicony rynek, który może wymagać tego, by projektowanie stron obejmowało różnego rodzaju witryny. Zajmujemy się tworzeniem stron www typu:

 1. strona biznesowa - są to rozbudowane i wyczerpująco prezentujące firmę strony www. Jelenia Góra i możliwości tamtejszych firm są różne, dlatego odpowiednio do profilu przedsiębiorstwa dostosowujemy funkcje, użyteczność czy design.
 2. landing page - projektowanie stron www obejmuje także strony docelowe dla kampanii prowadzonych w sieci, które mogą promować produkt, rozwiązanie czy usługę,
 3. portal informacyjny - strony, których jednym z celów jest np. prezentowanie aktualności istotnych dla danego regionu,
 4. wizytówka firmy - prosta i elegancka strona, która prezentuje podstawowe informacje o firmie,
 5. sklep internetowy - funkcjonalna i użyteczna strona umożliwiająca prowadzenie sprzedaży online.

Portfolio z realizacjami stron www, które otwiera drogę do nowych klientów

Projektowanie stron internetowych dla firm w Jeleniej Górze realizowane jest w taki sam sposób, jak dla innych lokalizacji. Tworzenie stron opiera się na konkretnych filarach, których nie można pominąć - SEO, użyteczność, funkcjonalność, design, etc. Jednak stronę www można wzbogacić o elementy, które będą świadectwem jakości, zbudują konkurencyjną przewagę. Jednym z takich elementów jest portfolio, które prezentuje wykonane już realizacje. Mogą to być zarówno produkty, jak i usługi, rozwiązania czy tak, jak w przypadku naszej agencji - strony internetowe. Jelenia Góra to bogaty rynek, w którym swoją siedzibę ma ponad 8000 działalności gospodarczych. Potencjał jest duży i warto go w pełni wykorzystać, m.in. dzięki potwierdzeniu swojej jakości za pomocą podstrony z realizacjami.

Zapraszamy do naszego portfolio, w którym można zapoznać się ze stronami internetowymi, które mieliśmy przyjemność zaprojektować i opublikować w sieci.

To miejsce czeka na Twoją stronę
będzie piękna, nowoczesna, funkcjonalna... obiecujemy!

Robi wrażenie, prawda?

Zobacz więcej pięknych projektów w naszym portfolio

zobacz nasze portfolio

Nie znalazłeś odpowiedzi na
interesujące Cię pytanie?

Skontaktuj się z nami - odpowiemy ekspresowo.
Specjalnie dla Ciebie zagniemy czasoprzestrzeń!

Skontaktuj się z nami,
tak jak lubisz:

Promuj się w internecie. Skorzystaj z kampanii, które zwiększą zasięg działania strony www

Stron www nie można pozostawić samych sobie. Co to oznacza? Strona nie wypromuje się sama. By była skuteczna potrzebuje wsparcia, do tego by skutecznie przyciągała ruch. Promocję zaczynamy już, kiedy rozpoczyna się tworzenie stron internetowych. Jelenia Góra jako zróżnicowany rynek jest atrakcyjna zarówno dla firm lokalnych, jak i tych które ze swoją ofertą wychodzą szerzej. Dlatego projektujemy strony SEO-friendly, które później łatwiej wypromować w wyszukiwarce. Opracowujemy także kampanie w Google Ads, które przynoszą natychmiastowe efekty, sprawiają że firma jest błyskawicznie widoczna w sieci. Prowadzimy również kampanie Facebook Ads charakteryzujące się wyjątkową precyzją i umożliwiają dotarcie do szerokiego grona odbiorców realnie zainteresowanych ofertą.

szybki kontakt: +48 692 858 574

Skontaktuj się z nami

  Please prove you are human by selecting the tree.