Tworzenie stron internetowych dla firm z Kalisza

Lokalne kampanie SEO/SEM targetowane na Kalisz

Projektowanie sklepów internetowych na WooCommerce

Ile kosztuje strona internetowa zaprojektowana dla firmy z Kalisza?

Tyle samo ile strona www stworzona dla firmy z innego rejonu Polski. Tworzenie stron internetowych nie jest warunkowane lokalizacją naszego klienta. Zdecydowaną większość projektów od początku do końca wykonujemy zdalnie. Jesteśmy w tym naprawdę dobrzy.

Koszty stworzenia strony internetowej zależą od jej funkcjonalności - a zatem ilości pracy, czasu naszych specjalistów, które zostały w nią włożone. Proste, spełniające podstawową informacyjną funkcję projekty zaczynają się już od 500 zł netto, strona internetowa firmy na CMS (WordPress) i szablonie premium już od 2000 zł netto, a strony www oparte na indywidualnych projektach graficznych już od 3000 zł netto. Każda oferta i projekt przedstawiane są indywidualnie i skierowane np. do stron www Kalisz tworzenie, po wcześniejszej rozmowie. Wycenę projektowania poprzedzamy badaniem potrzeb firmy, analizą briefu, a następnie przedstawiamy ofertę. Oprócz samego wykonania strony zapewniamy także hosting, konfigurujemy firmowe skrzynki pocztowe.

Państwa strona internetowa czy sklep internetowy będzie dostosowany do obecnych trendów. Oferujemy również wsparcie techniczne oraz zarządzania treścią. Dzięki doświadczeniu jesteśmy wyróżniającą się firmą na rynku marketingowym. Nasza oferta bazuje na podstawie sugestii klienta. Oczywiście naszym zadaniem jest przedstawienie najlepszego rozwiązania dla Państwa firmy. Skontaktuj się z nami.

Nasze realizacje

To miejsce czeka na Twoją stronę
będzie piękna, nowoczesna, funkcjonalna... obiecujemy!

Robi wrażenie, prawda?

Zobacz więcej pięknych projektów w naszym portfolio

zobacz nasze portfolio

Nie znalazłeś odpowiedzi na
interesujące Cię pytanie?

Skontaktuj się z nami - odpowiemy ekspresowo.
Specjalnie dla Ciebie zagniemy czasoprzestrzeń!

Skontaktuj się z nami,
tak jak lubisz:
szybki kontakt: +48 692 858 574

Skontaktuj się z nami

    Please prove you are human by selecting the car.