Strony www dla małych, średnich i dużych firm

Tworzenie sklepów internetowych

Pozycjonowanie stron www Katowice

Strony internetowe dla firm z Katowic - spotkajmy się i omówmy Twój projekt

Czy rzeczywiście tak istotną rolę odgrywają strony internetowe? Katowice i możliwości tego obszaru

Z roku na rok przybywa użytkowników sieci, którzy coraz świadomiej korzystają z internetu. Do sieci w Polsce ma już dostęp niemal 35% mieszkańców Polski, a średni czas, jaki ci użytkownicy spędzają w internecie wynosi niemal 7 godzin. Logika więc może już nam podpowiadać, że to właśnie sieć jest najskuteczniejszą platformą reklamową, że internet prezentuje najszerszą, największą ofertę niezależnie od branży. Porównamy za pomocą wyszukiwarki Google ofertę dziesiątek sklepów, które oferują np. buty, odzież, zabawki, książki czy nawet całoroczne opony. Zauważmy też fakt, że dostęp do sieci mamy w zasadzie wszędzie i o każdej porze. Obecne technologie pozwalają korzystać z internetu dosłownie w każdym miejscu.

Z punktu widzenia działania firmy internet jest więc przestrzenią, w której firma powinna się odnaleźć, powinna dążyć do obecności, łatwego wyszukania przez użytkowników. Bez strony www skuteczna i optymalna promocja firmy staje się dzisiaj nie tyle utrudniona, ile w zasadzie niemożliwa.

Czy dużo zapłacę za realizację strony internetowej?

Te najprostsze rodzaj stron internetowych będą generować koszt rzędu kilkuset złotych. Będą to jednak proste wizytówki przedsiębiorstw, w których znajdzie się miejsce jedynie na podstawowe informacje o działalności. W przypadku, kiedy struktura firmy jest większa, bardziej rozbudowana, zdecydowanie powinna w takim przypadku powstać zaawansowana, opisująca w szczegółach działanie przedsiębiorstwa. Projektowanie stron internetowych musi w takich przypadkach oddawać charakter firmy, prezentować w pełni jej ofertę, prezentować zespół oraz opisywać jej historię, a także podejmować kwestie, które zaprezentują coś, co jest unikatowe w kontekście danego przedsiębiorstwa. Pamiętajmy, że strona internetowa ma realizować wiele zadań - ułatwiać prowadzenie kampanii SEO, przekonywać użytkowników o jakości świadczonych usług, zachęcać skutecznie do zakupu danego produktu, etc.

Przechodzą więc do kwestii wyceny bardziej zaawansowanej strony internetowej po naszej stronie pozostaje przeanalizowanie firmy, jej funkcjonowania na rynku, jak odnajduje się wśród konkurencji, jakie wyróżniają ją cechy itd. Takie podejście pozwala nam przygotowanie indywidualnego kosztorysu. Nie chcemy pracować na odgórnie oferowanych pakietach, których koszt może obejmować czynności zbędne do wykonania w kontekście np. specyfiki branży, w której porusza się przedsiębiorstwo.

Strony internetowe – nowoczesne sposoby promocji marki

Stworzenie strony internetowej może przebiegać w różny sposób, może osiągać różną jakość i spełniać lepiej lub gorzej swój cel. Zadaniem nadrzędnym agencji powinno więc być opracowanie takiego projektu, który optymalnie wykorzysta możliwości firmy. Niezależnie czy strona www ma pełnić rolę sklepu internetowego lub strony biznesowej musi ujmować wiele aspektów. Nie zapominajmy o jednej z najistotniejszych kwestii w kontekście poprawnie zaprojektowanej strony www. Katowice czy też inne miasto będzie przeważnie dobą przestrzenią do prowadzenia tego, czy innego biznesu. Strona internetowa musi nie tylko odpowiadać na zapotrzebowania użytkowników, należy wziąć też pod uwagę wyszukiwarkę. Projektowanie stron www wymaga więc fachowości odnoszącej do każdego etapu tworzenia stron www. Zatem czy to będą Katowice, Szczecin czy Sosnowiec do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, by firma w mogła w pełni korzystać z potencjału, jaki udostępnia firmie strona www. Jako agencja interaktywna projektujemy strony internetowe, które biorą pod uwagę nie tylko kwestie wizualne, ale także mocno technologiczne, funkcjonalne, takie, które przełożą się później na możliwości prowadzenia skutecznych kampanii SEO.

Katowice jako miejsce prowadzenia działalności. Poznaj nasze realizacje stron www

Jeśli chcesz poznać bliżej naszą działalność i nasze realizacje, to zajrzyj do naszego portfolio. Masz tu szansę poznać strony internetowe, które funkcjonują i spełniają swoją rolę skutecznie wspierając rozwój firm z różnych branż. Możliwość realnego sprawdzenia naszych realizacji mocno przybliży nasz potencjał i pozwoli zobaczyć jak prezentują się nasze projekty z zakresu web designu. Poznaj więc nasze responsywne, nowoczesne i funkcjonalne witryny.

Nie znalazłeś odpowiedzi na
interesujące Cię pytanie?

Skontaktuj się z nami - odpowiemy ekspresowo.
Specjalnie dla Ciebie zagniemy czasoprzestrzeń!

Skontaktuj się z nami,
tak jak lubisz:

MapiMedia - Projektowanie stron www z doświadczoną agencją interaktywną

Jako doświadczona agencja interaktywna tworzymy strony internetowe już od ponad 10 lat. Zajmujemy się nie tylko projektowaniem stron, ale także ich pozycjonowaniem, realizowanie kampanii Google Ads i Facebook Ads, prowadzimy skuteczny content marketing. W kontekście stron www ich profesjonalne tworzenie obejmuje:

 • kodowanie,
 • programowanie,
 • projektowanie graficzne,
 • tworzenie i odpowiednia edycja treści na stronie,
 • cięcie grafik oraz ich dopasowanie do potrzeb klienta,
 • oddanie strony www, która będzie intuicyjna w obsłudze, dzięki prostemu w obsłudze systemem CMS.

Strony internetowe naszej produkcji są zawsze w pełni responsywne, czyli automatycznie dopasowujące się do urządzenia, na którym są przeglądane. Nie bez znaczenia pozostają także aspekty związane z administracją strony internetowej. Zapewniamy więc wspomnianą administrację, aktualizację oprogramowania i danych, a także kwestii dotyczących wykupienia domeny czy hostingu. Finalny efekt w postaci strony internetowej ma spełniać wiele zadań, i oczekiwań stawianych zarówno przez użytkowników, jak i algorytmu Google oraz administratorów.

Strona www i możliwości, jakie otwierają się przed twoją firmą

Projektowanie stron internetowych to jedno, ale na tym nie powinna i nie kończy się nasza działalność. Działamy kompleksowo, dlatego nasi klienci mogą w pełni czerpać korzyści z obecności ich marki w sieci. Katowice to bardzo duży rynek w skali Polski, dlatego tak istotne są działania marketingowe, które pozwolą wyróżnić się w całej masie funkcjonujących tu firm, nawet w obrębie jednej branży. Projektowanie stron internetowych musi prowadzić do tego, by firma była łatwo dostępna dla użytkowników sieci. Właśnie z tego względu nasza oferta nie jest wyłącznie nastawiona na tworzenie stron internetowych, ale także na pomoc przedsiębiorstwom w pełnym wykorzystaniu ich potencjału, dzięki stosowaniu się do najlepszych praktyk w dziedzinie, jaką jest marketing internetowy. Dlatego też:

 • tworzymy strategie pod pozycjonowanie stron www - to nieustannie jedna z czynności, która prowadzi do realizacji celów nawet u najbardziej wymagających klientów. Jak pozycjonowanie stron www przekłada się na uzyskiwanie lepszych wyników finansowych? Poprzez wprowadzanie kluczowych fraz dla danej branży do top 10 wyników wyszukiwania firma dociera do większej ilości użytkowników realnie zainteresowanych ofertą przedsiębiorstwa. Otwiera się więc przed nią możliwość pozyskiwania zupełnie nowych grup klientów, którzy mając skróconą drogę do firmowej strony internetowej chętniej skorzystają z prezentowanej oferty,
 • konfigurujemy kampanie Google Ads - jest to jedno z najskuteczniejszych narzędzi umożliwiających uzyskiwanie natychmiastowych efektów. Google Ads i szerzej całej Google udostępniając szereg narzędzi (Google Analytics, Planer słów kluczowych, Google Trends, etc.) pozwala na opracowywanie bardzo precyzyjnie stargetowanych reklam, co będzie wprost przekładać się na ich skuteczność,
 • realizujemy kampanie Facebook Ads - w tych mediach społecznościowych można publikować wyjątkowo zróżnicowane przekazy reklamowe, które będą prezentowane najbardziej precyzyjnie wyselekcjonowanym grupom klientów. Facebook za pomocą wyświetlanych tam reklam pozwala na zwiększenie ilości fanów, na zwiększenie ruchu na stronie www, no i oczywiście na zwielokrotnienie zysków.

Jakie rodzaju realizujemy strony internetowe. Katowice i możliwości, jakie wykorzystujemy

Umiejętne poruszanie się we wszelkich zagadnieniach związanych z tworzeniem stron www, pozwala nam na oferowanie pełnego zakresu usług świadczonych w kontekście projektowania stron www. Katowice to spora aglomeracja i potrzeby biznesowe występują tu w całym swoim spektrum. Dlatego w zależności od potrzeb realizujemy zarówno zaawansowane strony internetowe dla biznesu, jak i celów marketingowych (np. landing page) oraz strony prywatne. Rodzajów stron www jest dość sporo, tym bardziej funkcji możliwych do implementacji na takiej stronie. Dlatego niezwykle istotna jest analiza przeprowadzona pod kątem potrzeb, jakie strona internetowa ma spełniać. Jest to istotne nie tylko pod względem późniejszego użytkowania takiej strony, ale także samych kosztów, jakie przyjdzie przeznaczyć na taką inwestycję. Zanim więc ustalimy jaką stronę internetową będziemy realizować z naszej strony możesz liczyć na pełen audyt prowadzonej działalności, co w rezultacie przełoży się na stworzenie perfekcyjnej i odpowiadającej na potrzeby twojej firmy strony www.

szybki kontakt: +48 692 858 574

Skontaktuj się z nami

  Please prove you are human by selecting the truck.