Tworzenie stron dla firm z Mikołowa

Skuteczna promocja stron www (SEO/SEM)

Tworzenie sklepów internetowych

Strony internetowe i ich zarządzanie. Poznaj prosty i intuicyjny CMS do zarządzania treścią

Jednym z atutów WordPress`a jest jego panel administracyjny. CMS umożliwia proste i intuicyjne zarządzanie treścią. Edytor to potężne narzędzie, dzięki któremu można ingerować w tekst, ale także w grafikę oraz każdy najmniejszy detal, który składa się na zawartość tekstową strony internetowej. W razie potrzeby organizujemy szkolenia z obsługi CMS`a. W ten sposób narzędzie staje się bliższe, a osoba która będzie obsługiwała stronę lepiej wykorzysta jego potencjał.

Rozwiniemy także Twoją firmę. Poznaj nasze możliwości, zobacz jak możemy wypromować internetowe strony

Strony internetowe "nie wypromują się same". By mogły zaistnieć w świadomości użytkowników niezbędna jest odpowiednia promocja poprzedzona przemyślaną strategią. Jako agencja interaktywna oferujemy również promocję stron www dzięki działaniom z obszarów SEO/SEM i reklama w Social Mediach:

 • Google Ads - skuteczny i szybki sposób promocji zarówno dla stron biznesowych, jak i sklepów internetowych,
 • Facebook Ads - bogate źródło informacji o użytkownikach portalu. Umożliwia prowadzenie bardzo sprecyzowanych i skutecznych kampanii.
 • pozycjonowanie stron www - zarówno lokalne (odpowiednie dla firm z ograniczonym zasięgiem działania, których zasięg to Mikołów i okolice), jak i szerokie (dla firm o zasięgu ogólnopolskim czy międzynarodowym).

Ile kosztuje budowa strony internetowej?

Jest to kwestia indywidualna. Nie stosujemy gotowych cenników, ze względu na to, że każda firma jest inna, porusza się w innym środowisku, branży i będzie wymagać innego podejścia, innych funkcjonalności czy designu. Zanim podamy koszt wykonania strony przeprowadzamy szczegółowe badania rynku, potrzeb klienta, dokładnie też analizujemy brief. W zależności od tego, jak rozbudowana jest strona stawki mogą zaczynać się nawet od 500 zł (przy gotowych szablonach), bardziej rozbudowane struktury będą generowały wyższe koszty.

Jakiego rodzaju strony internetowe wykonujemy?

Mikołów jest miastem o dużych tradycjach. Mieści się tu wiele firm, swoje siedziby mają sklepy internetowe, salony fryzjerskie, gabinety dentystyczne, różnego rodzaju przedsiębiorstwa produkcyjne. Zapotrzebowanie na strony internetowe jest zróżnicowane. Oferujemy więc tworzenie stron:

 • biznesowe strony internetowe - większe projekty, które swoim zakresem obejmują szereg aspektów, które są istotne z perspektywy firmy oraz jej klientów. Oferujemy tworzenie stron internetowych, które skutecznie przyciągną nowych klientów,
 • tworzenie stron www typu landing page - docelowe strony internetowe, które promują produkt, narzędzie lub sługę,
 • portale informacyjne - tworzenie stron internetowych obejmuje również strony, które np. gromadzą aktualności z danego regionu,
 • sklepy internetowe - internetowe strony obejmują także tworzenie funkcjonalnych sklepów internetowych działających na silniku WordPress + WooCommerce,
 • wizytówki internetowe dla firm - proste i eleganckie strony z podstawowymi informacjami dotyczącymi firmy.

Projektowanie stron internetowych realizujemy na WordPressie. Zobacz jakie to niesie korzyści

WordPress to obecnie najpopularniejsze środowisko, które pozwala budować wyjątkowo efektowne, eleganckie i skuteczne strony internetowe. Angielska, renomowana agencja NetCraft informuje, że obecnie na WordPressie zbudowanych jest ok. 450 milionów stron www na całym świecie (spośród 1,3 miliarda). Trudno ignorować taką skalę, która wynika z tego, że WordPress jest zarówno atrakcyjny dla użytkowników, jak i dla osób zarządzających stroną www. WordPress to silnik o bardzo dużych możliwościach i niezwykle rozbudowanej społeczności, która stale go rozwija. Do dyspozycji jest wiele użytecznych wtyczek, praktyczny i intuicyjny CMS. WordPress umożliwia także uruchomienie efektywnych i funkcjonalnych sklepów internetowych (dzięki wtyczce WooCommerce).
Wysoka estetyka WordPressa sprawia, że jest on bardzo dobrze oceniany. Jego możliwości są niemal nieograniczone. Pozwala on na dowolną aranżację strony www, dzięki czemu będzie ona spełniała wymogi w zasadzie każdego projektu. Dużą zaletą jest możliwość dodania sekcji z portfolio, która efektownie prezentuje wykonane realizacje firmy. To buduje przewagę konkurencyjną i umożliwia użytkownikom na zapoznanie się z realnymi efektami pracy przedsiębiorstwa.

Na naszej stronie www także jest taka sekcja. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami i sprawdzenia dla kogo pracowaliśmy

To miejsce czeka na Twoją stronę
będzie piękna, nowoczesna, funkcjonalna... obiecujemy!

Robi wrażenie, prawda?

Zobacz więcej pięknych projektów w naszym portfolio

zobacz nasze portfolio

F.A.Q. - zobacz jakie najczęściej zadawane są nam pytania

Klienci zadają nam pytania, które często się powtarzają. Dla większej wygody zamieściliśmy poniżej odpowiedzi na kwestie, które są najczęściej podejmowane.

 • Czy strona internetowa generuje koszty jej utrzymania?

  Jednorazowym kosztem jest stawka za budowanie stron internetowych, która jest indywidualnie dopasowana do potrzeb klienta. Należy się jednak liczyć z tym, że co roku trzeba będzie opłacić hosting (od 100 zł) oraz domenę, której koszt zaczyna się również od 100 zł.

 • Czy realizujecie szkolenia z obsługi CMS?

  Takie narzędzie jak CMS powstało z myślą o osobach, które nie są programistami, ale chciałyby samodzielnie, w prosty sposób zarządzać własną stroną internetową. Prowadzenie stron internetowych w środowisku WordPress jest więc skierowane do osób, które nie znają takich języków jak HTML czy CSS. CMS umożliwia zarządzanie treścią poprzez przyjazny edytor WYSIWYG. Jednak by szybciej i lepiej poznać możliwości tego narzędzia realizujemy szkolenia w ramach tworzenia stron. Szkolenia mają formę video screencastu.

 • Czy przekazujecie gwarancję na zrealizowaną stronę www?

  Zdecydowanie tak. Dla zapewnienia spokoju naszym klientom udzielamy dwunastomiesięcznej gwarancji na stronę internetową.

 • Czy zakładacie firmową pocztę?

  Tak, oczywiście - świadczymy taką usługę. Dodatkowo możemy pomóc w konfiguracji chyba najpopularniejszych dziś klientów poczty - Microsoft Outlook oraz Mozilla Thunderbird.

 • Czy zapewniacie bezpieczeństwo strony internetowej?

  Certfikat SSL jest w standardzie. Wystarczy wybrać jeden z pakietów hostingowych by bezpłatnie otrzymać certyfikat SSL. Jest to bardzo ważny element strony, tym bardziej, że użytkownicy są wyraźnie informowani o tym, czy strona www jest bezpieczna dla urządzeń, z których korzystają. "Zielona kłódka" to swoista gwarancja bezpieczeństwa, która informuje potencjalnych klientów o tym, że firma dba o ich bezpieczeństwo. W innym wypadku na pasku przeglądarki pojawi się komunikat "niezabezpieczona", co siłą rzeczy będzie budowało bariery zakupowe. Zadaniem certyfikatu SSL jest szyfrowanie połączeń z witryną.

Nie znalazłeś odpowiedzi na
interesujące Cię pytanie?

Skontaktuj się z nami - odpowiemy ekspresowo.
Specjalnie dla Ciebie zagniemy czasoprzestrzeń!

Skontaktuj się z nami,
tak jak lubisz:
szybki kontakt: +48 692 858 574

Skontaktuj się z nami

  Please prove you are human by selecting the star.