Tworzenie stron www dla firm z Poznania

Skuteczna promocja stron internetowych (SEO/SEM)

Tworzenie sklepów internetowych

Strony internetowe z CMS

Indywidualny projekt lub szablon strony internetowej

Nasza agencja interaktywna uczestniczy w Google Partners

Masz firmę? Zobacz dlaczego powinieneś promować ją za pomocą strony www

Poznań to kilkuset tysięczne miasto, będące siedzibą dla niemal 60 tys. działalności gospodarczych. Jest tu spore zagęszczenie różnego rodzaju usług (salony fryzjerskie, gabinety dentystyczne, trenerzy personalni, restauracje, hotele, mechanicy), a także dobrze rozwinięte inne gałęzie gospodarki. Jakość, terminowość, cena świadczą o wartości firmy, ale by klienci mogli te wartości lepiej poznać trzeba je w jakiś sposób wyeksponować, pochwalić się nimi. Nie ma lepszego sposobu niż zbudowanie środowiska online wokół marki. By to zrobić trzeba mieć skuteczną, wizualnie elegancką, użyteczną, funkcjonalną i intuicyjną stronę internetową. Ilość elementów, które powinny spełniać strony internetowe wydaje się przytłaczać, ale jeden składnik wynika z drugiego. Jako agencja interaktywna z bogatym doświadczeniem, mająca za sobą setki realizacji stron www i sklepów internetowych, wiemy w jaki sposób połączyć te elementy w jedną całość.

Skontaktuj się z nami by porozmawiać o projekcie tworzenia strony, który pozwoli rozwinąć się twojej firmie. Pomożemy Ci projektując skuteczną stronę www.

Poznaj możliwości naszej agencji. Zobacz jakie realizujemy strony internetowe

Poznań ze swoim urozmaiconym i bogatym rynkiem jest siedzibą dla firm z różnych sektorów gospodarki. Firm których potrzeby są różne, które wymagają indywidualnego podejścia w projektowaniu strony internetowej. Nasze realizacje spełniają różne funkcje. Tworzymy strony internetowe zarówno te stricte biznesowe, a także sklepy internetowe czy landing pages. Zobacz jakie, jako agencja interaktywna, realizujemy strony internetowe:

 • strony internetowe dla biznesu, które mają w wyczerpujący sposób prezentować wartość firmy. Ich celem jest zwiększanie świadomości marki, budowanie zaufania, wiarygodności czy społeczności wokół niej. Jakość strony www ma przełożyć się bezpośrednio na zwiększenie liczby klientów, czyli zysk.
 • wizytówki firmy, czyli strony internetowe, których zadaniem jest prezentacja podstawowych informacji o firmie, takich jak adres kontaktowy, e-mail czy telefon,
 • sklepy internetowe , czyli strony czy też platformy sprzedażowe, które umożliwiają skuteczną sprzedaż online produktów, narzędzi czy nawet usług,
 • portale informacyjne - gromadzące aktualności, informacje, wiadomości np. z danego regionu, w tym przypadku będzie to Poznań. Tego rodzaju strony w przystępny dla użytkowników sposób prezentują wszelkie ciekawe informacje,
 • strony internetowe typu landing page - są to proste i estetycznie wykonane strony docelowe, do których użytkownicy trafiają z kampanii prowadzonych online (Google Ads czy Facebook Ads). Promują one przeważnie produkt, usługę lub rozwiązanie, mogą również służyć do zbierania danych.

Tworzenie stron www to nie wszystko. Pomagamy także w promocji strony internetowej firmom z Poznania

Jako agencja interaktywna specjalizujemy się w wielu działaniach, które prowadzą firmy do rozwoju. Zajmujemy się tworzeniem stron internetowych, świadczymy usługi hostingu, organizujemy audyty SEO czy przeprowadzamy pełną analitykę internetową, ale również zajmujemy się promocją stron www. Poznaj nasze możliwości:

 • realizujemy kampanie w systemie Google Ads dla sklepów i stron internetowych,
 • realizujemy promocję marki w kanałach social media – tworzymy kampanie wykorzystując Facebook Ads,
 • pozycjonowanie stron internetowych – zajmujemy się tworzeniem stron internetowych, które są SEO-friendly, czyli są przygotowane pod pozycjonowanie. W ramach dłuższej współpracy zachęcamy jednak do prowadzenia długoterminowych kampanii SEO, które wprowadzą definiujące daną branżę frazy kluczowe (np. „fryzjer Poznań” czy „stomatolog Poznań”) do top SERP`ów (wyników wyszukiwania).

Portfolio, które pomoże ci przekonać klientów. Sprawdź jak je wprowadzić na stronę internetową

Strony www pełnią różną rolę. Dla biznesu będą to strony www, które przekazują użytkownikom, potencjalnym klientom wartości marki. By lepiej zrozumieć tworzenie stron www przez naszą agencję, znaleźliśmy miejsce na naszej stronie, w którym umieściliśmy portfolio agencji. Przekonaj się o jakości realizacji, które mamy już za sobą. Zobacz jak funkcjonują opublikowane już strony.

Jednocześnie zachęcamy do tego, by na twojej stronie również znalazło się miejsce z prezentacją wykonanych przez twoją firmę prac. Transparentność łamie bariery zakupowe i buduje wiarygodność oraz zwiększa zaufanie do marki. Pokaż jak pracuje twoja firma za pomocą portfolio, przekonując nowych klientów do twojej oferty.

To miejsce czeka na Twoją stronę
będzie piękna, nowoczesna, funkcjonalna... obiecujemy!

Robi wrażenie, prawda?

Zobacz więcej pięknych projektów w naszym portfolio

zobacz nasze portfolio

F.A.Q. - poznaj najczęściej zadawane pytania, na które odpowiadamy jako agencja interaktywna

Projektowanie stron internetowych zawsze wiąże się z pytaniami, jakie otrzymujemy od naszych klientów. Często pytani jesteśmy o podobne kwestie. Stąd pomysł by znalazło się miejsce na najpopularniejsze pytania z naszymi odpowiedziami.

 • Chcę zlecić tworzenie stron www. Co powinienem wam przekazać, co przygotować?

  Po tym, jak już ustalimy wszelkie szczegóły dotyczące budowy firmowej witryny i domkniemy samą koncepcję, przechodzimy do realizacji strony. Na tym etapie możemy potrzebować logotypu, czy też elementów składających się na identyfikację wizualną, zdjęć, grafik, treści, danych niezbędnych do formularzy. Oczywiście potrzeby są zależne od naszych wcześniejszych ustaleń. Może się okazać, że nie posiadasz takich materiałów, w takiej sytuacji ich wykonanie możesz zlecić nam.

 • Czy odpowiednio zabezpieczacie strony internetowe?

  Właściwe zabezpieczenie strony jest obecnie niezwykle istotnym elementem, który przekłada się bezpośrednio na wiarygodność marki i zaufanie do niej. Dlaczego? W przeglądarkach internetowych, na pasku zadań, wyświetlana jest informacja o tym, czy strona jest bezpieczna dla użytkownika czy też nie. Zależne jest to od tego, czy dane zbierane przez stronę są zabezpieczone protokołem SSL. Jeśli taki protokół nie został wdrożony, wówczas na pasku adresowym pojawi się informacja, że strona jest "niezabezpieczona". Jeśli strona jednak posiada certyfikat SSL będzie widoczna charakterystyczna "zielona kłódka". Realizowane przez nas projekty osadzone na naszym serwerze - zawsze uwzględniają ten element, co oznacza że strona firmowa będzie miała wprowadzony protokół SSL, zabezpieczający użytkowników.

 • Czy dowiem się jaki ruch generuje strona internetowa?

  Wiedza na temat ruchu, jaki generuje strona jest konieczna. Niezależnie od tego w jakiej skali jest prowadzony biznes. W ramach budowania strony konfigurowane są takie narzędzia jak Google Analytics lub Google Tagmanager. Włączamy również Google Search Console, który informuje o stanie indeksowania, skuteczności w wynikach organicznych Google czy ewentualnych błędach, które pojawiły się na stronie.

Nie znalazłeś odpowiedzi na
interesujące Cię pytanie?

Skontaktuj się z nami - odpowiemy ekspresowo.
Specjalnie dla Ciebie zagniemy czasoprzestrzeń!

Skontaktuj się z nami,
tak jak lubisz:

Czy tworzenie stron internetowych dużo kosztuje? Poznaj sposób w jaki wyceniamy strony www

Poznań, jeśli chodzi o stawki tworzenia stron internetowych, nie różni się od jakiejkolwiek innej lokalizacji. Stosujemy zawsze tę samą zasadę. Niezależnie od tego czy są to strony www, sklepy internetowe czy landing page za każdym razem wyceniamy pracę indywidualnie, bez stosowania odgórnych, sztywnych cenników. Dlaczego wyceniamy strony online w ten sposób? Dla naszych klientów ważne jest to, by cena była adekwatna do włożonej pracy w budowę strony. Przy zastosowaniu cennika staje się to niemożliwe. Zanim przystąpimy do prac nad stroną badamy potrzeby klientów, analizujemy rynek oraz brief, dopasowujemy funkcjonalność. Tylko wtedy możemy być pewni, że cena za wykonanie strony będzie idealnie dopasowana.

Tworzenie strony www realizujemy na silniku WordPress`a. Zobacz dlaczego to najlepsze rozwiązanie

Silnik WordPressa ma niezachwianą pozycję i cieszy się niezwykłą popularnością wśród użytkowników stron www. Taki stan rzeczy wynika z tego, że WordPress jest platformą, dzięki której można tworzyć każdy rodzaj stron internetowych, które doskonale prezentują firmy i ich wartości. Strony internetowe zbudowane na WordPressie są estetyczne, funkcjonalne i intuicyjne. WordPress umożliwia tworzenie stron internetowych zarówno na gotowych szablonach, jak i na indywidualnych rozwiązaniach. Dzięki temu mamy nieograniczone możliwości jeśli chodzi o dopasowanie najmniejszego detalu, który będzie składał się na cały wizerunek witryny a więc i firmy.
Poznaj zalety CMS`a. Dlaczego ułatwia zarządzanie stroną www?
WordPress to także wyjątkowo łatwy w obsłudze CMS, czyli panel administracyjny do zarządzania treścią strony internetowej. To dzięki niemu można będzie wewnątrz firmy wprowadzać zmiany na stronie. Za pomocą panelu administracyjnego nie tylko szybko i wygodnie zmienimy nieaktualną treść oferty, zdjęcie czy dane w stopce, CMS umożliwia nawet wprowadzanie nowych funkcji, zmianę czcionek, mniejszą lub większą ingerencję w wygląd strony, optymalizację SEO czy dodawanie nowych wtyczek.

W razie potrzeby organizujemy szkolenia z obsługi CMS`a. Dokładne zapoznanie się z jego działaniem znacznie przybliża jego możliwości i pozwala pełniej wykorzystać jego potencjał.

szybki kontakt: +48 692 858 574

Skontaktuj się z nami

  Please prove you are human by selecting the truck.